KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 6500ft Postával együtt. , Eladó: Grumpi
Állapot: 2 szer próbáltam., Helyszín: Sopron, fizetés: Személyesen,vagy előre utalással.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 010 árnyalat
Ár: 9 000 Ft , Eladó: lilowada
Állapot: Egyszer próbált, teljesen új, Helyszín: Budapest VI. kerület, fizetés: Banki utalással előre vagy személyesen. Postai küldeményként is fel tudom adni, de személyes átvétel is lehetséges.

Tournesol03

2018. november 21.

Szeretem. Szuper!!

Tournesol03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Szeretem. Szuper!!

niikii

2018. november 18.

Nagyon igényes megjelenést ad. Nem ül bele a ráncokba és nem szárítja ki a bőrt. Viszont a fedése nem túl erős, így csak azoknak ajánlom, akiknek nincsenek bőrhibáik, de egyenletesebb bőrszínt szeretnének.

niikii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 18.

Alicece

2018. november 13.

Mattit jol fed egesz nap tart.
Nem okoz pattanást iritáciot,nekem nem tűnik maszkosnak vagy erősnem a fedés szerintem kőnnyű viselet. A piros nagyobb pattikat nem fedi el arra meg kell egy kis korrektor.
Az öszkép egységes és szép akár minden napra egész nap es nem kenődik nem kopik le.
Hidratálni kell alá rendesen kúlönben darabos lesz hámlos a bőr

Alicece
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Mattit jol fed egesz nap tart.
Hidratálni kell alá rendesen kúlönben darabos lesz hámlos a bőr

Hamarv

2018. október 29.

10 éves E. L. Double Wear szerelemnek vetett véget ez a kis piszok, de még milyen jól tette!!!! Te Jézus Krisztus, ég és föld. Így 30-hoz közel mikor az első ráncok megjelennek, már sokszor inkább csak korrektort használtam és nem alapoztam, mert annyira beült a ráncaimba, ahogy egy nagyot nevettem vagy fintorogtam. De ez a kis csoda, nem azt mondom hogy egyáltalán nem ül be, de jóval kevésbe mint az E.L.kevésbe maszkos a fedése egy csoda a tapintása, mintha selyem lenne az arcomon. Esküszöm amíg nem próbáltam ki nem gondoltam, hogy alapozó tud ilyet. Véletlenül szerettünk egymásba, de azóta akivel találkozom és tudom hogy sminkeli magát széthypeolom a terméket.

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

werus06

2018. október 28.

Nagyon kis mennyiséget kell belőle felkenni, ami tökéletes fedést biztosít nap végéig. Érzékeny bőrömre is tökéletes választás volt. Eddig nem találtam olyan alapozót, amitől ne pattogzott volna ki az arcom. Bátran merem ajánlani mindenkinek. :)

werus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

kékvelúrcipő

2018. október 19.

A jó, hogy sokféle szín van belőle és tartós a nap végén is a helyén van. Nah, de Alcohol Denat a 3. helyen az összetevők között??? Ne vicceljünk kérem, ennél klasszisokkal olcsóbb alapozók vannak a piacon normálisabb összetevőlistával.

kékvelúrcipő
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

whitemerci

2018. augusztus 19.

Ez egy nagyon könnyed textúrájú, és mégis elég erőteljes fedésű alapozó. Rendkívül egyszerűen, gyorsan és könnyen eldolgozható, egy rétegben is tökéletesen fed, ezért kevés is elég belőle. Az illata elég erőteljes, virágos, de az arca felvíve már nem igazán érezhető, vagyis nem sokáig. Rajtam nem teljesen matt, van egy nagyon enyhe, szolid kis fénye, de elképzelhető, hogy az alatta használt hidratáló miatt. Nem csak a fedése nagy, hanem hosszan meg is állja a sarat, tartós, egy hosszabb munkanapot némi kis túlórával simán kibír. Az erős fedése miatt, meg mert nem mindenkin egyformán mutat bele akartam kötni, de bizony nehezen találok fogást ezen az alapozón, mert rajtam elég szépen mutat, tartós is, nagyon kellemes, kényelmes viselet, nem nehezíti el és fojtja meg a bőrt. Van egy gyönyörű, hiba nélküli bőrrel rendelkező ismerősöm, akin ez az alapozó egy kicsit maszkos hatást kelt. Amit felróhatok nála hibaként az az, hogy rajtam elég hamar oxidálódik, azaz sötétebb lesz, mint felvitelkor, és hogy az összetevők elején denaturált alkohol szerepel, így öt csillag helyett csak 3-al tudom jutalmazni.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Prifer

2018. augusztus 1.

Örök kedvenc. Illata, állaga számomra tökéletes és órák múlva sem veszem észre, hogy rajtam van, mellette jól fed.

Prifer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Karola21

2018. június 28.

Problémás bőrömre folyamatos alapozó keresésben vagyok. Télen eléggé száraz a bőröm, nyáron pedig extrán zsírosodik, ezért sok púderrel kell rögzítenem az alapozót. Kb fél éve kezdtem el hasznalni ezt az alapozót, miután próbáltam az ELDW, Revlon Colorstay és Maybelline Infaillable Matte alapozókat is. Az ELDW es Revlon is nagyon jó alapozó, de ez a Lancome nyárra nagyon bevált, mert sokkal könnyedebb a bőrön, szinte nem is érződik, hogy van rajtam alapozó, mégis nagyon szépen elfedi a pattanásokat és piros hegeket is. Plusz az izzadtságnak is nagyon ellenáll, a 30 fokos melegben sem folyt le rólam ez az alapozó, sőt egy hosszú nap végén is nagyon szép volt a bőrképem. Ami kicsit negatívum, hogy nekem elég gyorsan fogy és a homályos üvegcsében nem látszódik, hogy még mennyi termék van, sőt elég sok termék marad az üvegben amit nem lehet kiszedni a végén. De ezek mellett egy nagyon jó alapozó, minden pénzt megér, nekem eddig a kedvenc alapozóm.

Karola21
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Regi84

2018. június 17.

Végre egy normális alapozó, normális áron. Már régóta vagyok EL DW helyettesítő vonalon, eddig csak 16 ezer körüli borzalmakat vettem. Ez viszont véletlenül jutott hozzám egy minta formájában, aztán megvettem és most nagy a szerelem. Ugyanaz mint a double wear csak nem olyen ragacsos nehezen kezelhető, tempera szerű. Plusz napvégére sem nehezül el.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.