KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 8000 Ft , Eladó: maszatkaanna
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: Posta, személyes átvétel
Ajándék!!!!!
Ár: 0 , Eladó: jomosono
Állapot: új, Helyszín: Mezőfalva, fizetés: --

sorsi77

2018. január 15.

Hiába próbálnék ki néha újabbat,netán olcsóbbat, mindig visszakullogok és újraveszem. Nincs értelme variálni mikor ez a tökéletes. Korrektor sem muszáj, kevésbé idegesitenek a pigmentfoltjaim, nem szárit, nem kopik le, este is szép a bőröm. Alá kell alaposan hidratálni, akkor szebben fekszik. Nálam kéri a fixáló púdert (bár lehet hogy kipróbálom egyszer anélkül is).
Elsőre feltéve kissé sárgásnak tűnik de ahogy telik az idő egyre inkább egybeolvad a "bőrömmel." (045 szinkódom van)

sorsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 15.

Nolyszi

2018. január 12.

Évek óta csak ezt használom, IMÁDOM.
Hormonális okokból pattanásra hajlamos vagyok de ez szépen lefedi és nem lesz rosszabb tőle. Azért is jó mert nem kell mellette korrektort, púder használnom, így csak egy réteg fedi be az arcom, ezáltal nem tömít.
Jól kenhető, tartós,szeretem az illatát, természetes színe van, csak ajánlani tudom.
Érdemes előtte kicsit döntögetni, hogy a különböző fázisok összekeveredjenek, illetve le lehet szedni a tetejét és az utolsó cseppig ki lehet szedni belőle azt amit már nem lehet kinyomni.
Arra kell még odafigyelni ha ki van száradva mástól a bőr (pl. pattanás elleni krémek, kozmetikus utáni hámlás) akkor rászárít nagyon.

Nolyszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Évek óta csak ezt használom, IMÁDOM.

campusgirl

2018. január 10.

Hogy az ár borsos, az nem kifejezés....de őszintén azt kell mondjam, valódi csodatermék.

campusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 10.

ramici

2017. december 28.

Eddigi legjobb alapozóm.
Tökéletesen krémes állagú, könnyen eldolgozható, nem maszkhatású, szerintem nagyon kis finom illata van.
Nincsenek bőrhibáim, viszont szemem alatt karikák vannak és néha sápadt az arcbőröm, de ha ezt felkenem akkor csodálatosan szép lesz az arcom még csak korrektort se kell használnom. Nagyon tartós nem oxidálódik. Csak ajánlani tudom.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

paczeramercedesz

2017. december 28.

Nem régóta használom, de nagyon bejött! Szep, matt (de nem túl matt :) ) végeredmény, személyszerint mivel picit szárazabb borom van, púder használata sem szükséges és úgyis tökéletesen fent marad egész nap! Neha fixalom spray-vel ha tudom hogy hosszú mozgalmas napom lesz... szerencsére színben is megtaláltam a tökéleteset, igazából nem lehet ra rossz szavam!

paczeramercedesz

souzanna

2017. november 30.

Eddigi legjobb alapozóm.

Olyan sokat szenvedtem, és annyi csúfos melléfogásom volt, hogy már kezdem elveszteni a hitemet, hogy valaha találok egy olyan alapozót, amit azt teszi, ami eleve a dolga lenne.

A Douglasban eredetileg valamilyen magasabb fedésű Dior alapozót kerestem, de a sminkes hölgy felkente rám ezt az alapozót, és nem tudtam nemet mondani.

x állaga kellemesen sűrű (IGEN, alapozónak legyen is ilyen állaga)
x illata van, édeskés, kellemes, de felkenés után pár perc múlva elillan. Először picit meghökkentem tőle, de most már fel se tűnik. Amúgy kellemes
x Shiseido kabuki ecsettel szerintem nagyon szépen el lehet dolgozni, lapos alapozóecsettél nem annyira
x akne hegeket gyönyörűen elfedi, nem kell 6 rétegben felkenni, bőven elég az egy réteg is.
x sokáig elég. Pont. egy sminkelés alkalmával legalább 3 pumpányi kell, hogy szépen befedje a képemet, heti 6x minimum sminkelek, van, hogy naponta 2x is kell (mondjuk, ha este elmegyek valahova). Több, mint 2 hónapja vettem és az üveg 1/3-a még megvan
x a bőröm aknera hajlamos, de nem ütött ki tőle.
x TARTÓS. Nincs mit kommentelni. Felkenem, este is ott van. Nem tűnik el az orromról, államról.
x tetszik a csomagolása. Nem kell attól rettegnem, hogy kifolyik a táskámban

De azért, hogy valami negatívat is mondjak:

x nincs a bőröm árnyalatában. Ez rettentően idegesítő, főleg, amikor direkt mondom is a sminkes hölgynek, hogy NE kenje fel rám a 010-es árnyalatot, amikor láthatóan HULLA fehér bőröm van. Ha ez elfogy egy világosabb árnyalatot rendelek.
x nagyon durván alá kell hidratálni. Nekem ez nem probléma, amúgy is szeretem eláztatni az arcomat, de nem tudom száraz bőrrel mit művelne

Mindent összevetre rettentően boldog vagyok, hosszú ideje kerestem azt az alapozót, ami az igényeimet részben kielégíti. Szerintem aki tartós és magasabb fedésű alapozóra vágyik, próbálja ki.

souzanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Eddigi legjobb alapozóm.

x állaga kellemesen sűrű (IGEN, alapozónak legyen is ilyen állaga)
x a bőröm aknera hajlamos, de nem ütött ki tőle.
x tetszik a csomagolása. Nem kell attól rettegnem, hogy kifolyik a táskámban

De azért, hogy valami negatívat is mondjak:

Igh12

2017. november 12.

Csak nálam probléma, hogy oxidálódik? Felkenve passzol színben, minden oké,. Pár óra múlva viszont sötétebb és narancssárgább lesz, Láthatóan elüt a nyak színétől, ami eredetileg pont jó volt.

Plussz, ízlés dolga, mindenesetre annyire erősen illatos, olyan mintha egy agyontuningolt rózsabokrot kenegetne az ember az arcára. Eddig ez a legparfümösebb alapozó amit valaha használtam, és az illat nem illan el felkenés után, kell neki idő jócskán. Szerinte mez felesleges.

Update.: kicsit lebarnultam, és kíváncsian nyúltam az üveg után ismét. Kicsit sötétebb árnyalatú bőrömre felkenem, és az eredmény: még narancssárgább arc.kb 10 perc alatt sikerült 10 évvel idősebbnek kinéznem. Több árnyalat EL DW alapozó tulajdonosa vagyok, így kíváncsiságból, vizes ecsettel rákentem egy jóval világosabb színű dw alapozót. vékonyan. Még így is látni a narancssárgás árnyalatot. Az sem szól mellette, hogy rondán, foltosan kopik. Rajtam legalábbis. Egyeteln pozitívuma a krémes, jó textúra. Nem tudom hogy lehet rajtam ennyire rossz.

ezzel kapcsolatban két dologra tudok gondolni: jóval vllágosabb árnyalat kell, mint az aktuális bőrszín. A másik pedig hogy érettebb, kissé szárazabb bőrre való ez az alapozó, mert az én normál bőrömön mattító púder nélkül "tocsog", és fényes. Sajnálom lepontozni, mert bár rajtam vacak, amúgy nem tűnik rossz cuccnak. Vásárlás előtt szerintem érdemes próbasmikelést csinálni ezzel az alapozóval, a meglepetések elkerülése végett.

Igh12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Mayoranna

2017. november 9.

Csak ezt használom. Tökéletes. Imádom az illatát,az állagát, tökéletessé teszi a bőrt,
egész nap kitart. A színek is jók, nem sárgásak. Szinte nem is lehet érezni az arcon,nem fullasztó,nem maszk szerű.Gyönyörű
lesz a smink.

Mayoranna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 9.

lesz a smink.

b0rzi

2017. október 23.

Abszolút kívánságlistás termék.
Egy kis mintát kaptam, nem is tudom már melyik árnyalatban, azért kicsit elütött a nyakamtól, de kitrükköztem :))), szóval a minta 3 használatra volt elegendő.
Rögtön mattra szárad, és nekem később se volt fényes a fejem
Szép arcbőrt eredményez, de nem maszkhatású
Nekem épp nem voltak bőrhibáim szóval nem tudom mennyire jó azok elfedésére
Se telefonon, se ruhán nem hagyott foltot
Nem okozott semmilyen csúnyaságot
És annyira észrevehetetlen volt az arcomon, hogy konkrétan este meglepődtem, mikor a micellásvizes korongom színes volt.... :D
Kicsit oxidálódik dehát annyi baj legyen.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Abszolút kívánságlistás termék.
Rögtön mattra szárad, és nekem később se volt fényes a fejem
Szép arcbőrt eredményez, de nem maszkhatású
Nekem épp nem voltak bőrhibáim szóval nem tudom mennyire jó azok elfedésére
Se telefonon, se ruhán nem hagyott foltot
Nem okozott semmilyen csúnyaságot
Kicsit oxidálódik dehát annyi baj legyen.

florcsiii

2017. október 16.

A 030-ás árnyalat van meg, ami egy kicsit sötét számomra, szóval legközelebb az eggyel világosabb árnyalatot fogom választani. A fedése és tartóssága tökéletes, és tényleg nem fogja meg a telefont meg semmit (ami engem marhára idegesített eddig a többi alapozómban). Az én bőröm száraz, de ez az alapozó nem emelte ki a száraz helyeket és nem is szárított tovább! Nekem az illata annyira tetszik, pedig tényleg nagyi szaga van, de valahogy bejön. Egyáltalán nem maszk hatású. Szerintem ez a termék maximálisan megéri az árát. Imádom!

Update: Most a jó árnyalatot választottam (025) és ezzel is maximálisan meg vagyok elégedve! Nekem egyáltalán nem oxidálódik és nap végéig kitart, bár ezek a 030-as árnyalatról is elmondhatóak voltak.

florcsiii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.