KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lancôme

Ár:   12 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marryjane, az összetevőket feltöltötte: Ancsa17, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   12 600 Ft
Lelőhely:   parfümériák

A 20. évforduló alkalmából az ikonikus alapozó ismét megújult! A Teint Idole Ultra 24h Teint Idole Ultra Wear néven kerül az üzletekbe. A magas fedésű alapozó 10 árnyalatban érhető el, így minden nő megtalálja az igényeinek megfelelő, szofisztikált technikákhoz könnyedén használható alapozót.

Ár: 7500ft Postával együtt. , Eladó: Grumpi
Állapot: 2 szer próbáltam., Helyszín: Sopron, fizetés: Személyesen,vagy előre utalással.
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15 010 árnyalat
Ár: 10 000 Ft , Eladó: lilowada
Állapot: Egyszer próbált, teljesen új, Helyszín: Budapest VI. kerület, fizetés: Banki utalással előre vagy személyesen. Postai küldeményként is fel tudom adni, de személyes átvétel is lehetséges.

Regi84

2018. június 17.

Végre egy normális alapozó, normális áron. Már régóta vagyok EL DW helyettesítő vonalon, eddig csak 16 ezer körüli borzalmakat vettem. Ez viszont véletlenül jutott hozzám egy minta formájában, aztán megvettem és most nagy a szerelem. Ugyanaz mint a double wear csak nem olyen ragacsos nehezen kezelhető, tempera szerű. Plusz napvégére sem nehezül el.

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

bugeyes

2018. június 10.

Mintát kaptam belőle és nagy elvárásaim voltak felé az itteni pozitív vélemények hatására, nekem sajnos csalódás. Pedig tényleg vártam, hogy végre kipróbálhassam.
Vékony rétegben vittem fel nedves RT beauty blenderrel. Számomra sajnos egyetlen pozitívuma az volt, hogy tényleg tartós. Egyébiránt szörnyen csúnyán beleült a pórusaimba, kukacosodott, összegyűlt a nevetőráncaimban a nap végére. Már a felvitelkor is fényes volt, persze tudom, nem ígér matt hatást, viszont ennek ellenére is maszkosan hatott. Szóval számomra sajnos legalább akkora csalódás, mint az YSL All hours alapozója... Csak a tartósság, illetve amiatt kap 2*-ot, mert szerencsémre nem kellett érte fizetnem.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

nellik

2018. május 23.

Hogy lehet egy alapozónak ennyire nagyon nagyon jó illata!? Nincs a lancome-nak ilyen illatú parfümje véletlen?
Közepes/erős fedésű alapozó, ami hidratál is, de nem zsírosítja az arcbőrt. Legalábbis az enyémet, pedig elég hajlamos az olajosodásra T-vonalban.
Púderrel fixálva kibírja az egész napot az arcon. Könnyen és gyorsan el lehet dolgozni, akár kézzel is, ami nagy pozitívum.

nellik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

whitemerci

2018. április 26.

Ez egy nagyon könnyed textúrájú, és mégis elég erőteljes fedésű alapozó. Rendkívül egyszerűen, gyorsan és könnyen eldolgozható, egy rétegben is tökéletesen fed, ezért kevés is elég belőle. Az illata elég erőteljes, virágos, de az arca felvíve már nem igazán érezhető, vagyis nem sokáig. Rajtam nem teljesen matt, van egy nagyon enyhe, szolid kis fénye, de elképzelhető, hogy az alatta használt hidratáló miatt. Nem csak a fedése nagy, hanem hosszan meg is állja a sarat, tartós, egy hosszabb munkanapot némi kis túlórával simán kibír. Az erős fedése miatt, meg mert nem mindenkin egyformán mutat bele akartam kötni, de bizony nehezen találok fogást ezen az alapozón, mert rajtam elég szépen mutat, tartós is, nagyon kellemes, kényelmes viselet, nem nehezíti el és fojtja meg a bőrt. Van egy gyönyörű, hiba nélküli bőrrel rendelkező ismerősöm, akin ez az alapozó egy kicsit maszkos hatást kelt. Amit felróhatok nála hibaként az az, hogy rajtam elég hamar oxidálódik, azaz sötétebb lesz, mint felvitelkor, de ezzel együtt is megadom rá az 5-öst.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Bog

2018. április 13.

Krémmániáról sikerült megszereznem nagyon kedvező áron. Az árnyalatot is tökéletesen eltaláltam, és imádom! Iszonyú jó alapozó! Hatásában nagyon a Double Wear-re hajaz, de sokkal szebb a bőrön. Én nem szeretem a DW-t, viszont imádtam a tartósságát. Ez a termék ötvözi a DW jó tulajdonságait a negatívumok nélkül. Jó a fedése, de nem maszkos, szépen el lehet dolgozni, de “megszárad”, lemattul. Vizes belenderrel dolgozom el, de kézzel is működik, ami nekem nagyon fontos. Egy pumpálásnyi tökéletesen elég az arcomra.
Amióta ezt használom minden nap megdícsérik az arcom, hogy milyen szép a bőröm! 😊

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 13.

NayBridgett

2018. március 14.

Sajnos a szin sem lett tokeletes, a hatasa nagyon puderos lesz, de nem is igazan akkor, amikor felkenjuk, hanem ra par oraval!
Ahogy mar az elobb emlitettem, sajnos a szinvalasztas sem lett tokeletes, de az meg ratesz egy lapattal, hogy kicsit narancssargasodik a boromon. (Oxidalodik???)
Egyebkent a fedese nem rossz, biztos van akinek tokeletes ez az alapozo, de az nem en vagyok. Csalodnom kellett benne sajnos, ennyi penzert!

NayBridgett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. február 28.

Ez egy kiváló alapozó azoknak, akik maszkhatás nélküli alapozót keresnek, feltéve, ha megtalálják a megfelelő árnyalatot.
Két vásárláshoz is ugyanazt a 03-as mintát kaptam ajándékként, így inkább csak az első benyomásokról tudok beszámolni.
Kezdem azzal, hogy a sminktermékek közül nagyon előkelő helyen vannak nálam az alapozók, tényleg sokat kipróbáltam már az elmúlt ...pár év alatt.
Mindig megfelelően hidratálok előzetesen, a végén pedig fixálom a felvitt alapozót. Állaga alapján közepesnek mondanám, rendkívül könnyen eloszlatható, és légiesen könnyű, szinte nem is érezhető a bőrön. Kifejezetten szép a fedése, mindennemű maszkhatás nélkül. A minta színe sajnos picit sötétebb, mint amit magamnak választanék, de felvitelt követően mégsem rikítóan elütő, majdhogynem igazodik a bőröm színéhez. És persze a fixálás is hozzájárul ahhoz, hogy elégedett legyek a végeredménnyel.
Könnyed, mégis tökéletesen fed, ezért szívesen megvásárolnám, ha lenne belőle megfelelő árnyalat. De ennek felkutatása még nem aktuális, megfogadtam, hogy csak kívánságlistára kerülhet minden más, amíg el nem fogynak az éppen használatban lévő alapozók a polcról. Csak tudjam megállni...
Megelőlegezem, hogy létezik belőle pont olyan szín, amit szeretnék, ezért megkaphatja tőlem is az ötöst.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 28.

fanniki

2018. február 26.

Sajnos ebből a termékből csak egy termékmintát próbáltam ki. Ami arra volt elég, hogy megtaláljam álmaim alapozóját. Tökéletesen fed, nem nehezíti el a bőrt, az illata pedig mennyei. Sajnos elég borsos az ára, így még gyűjtögetek rá. Mindenképpen megéri a normál kiszerelés, ki lehet használni. Abszolút megveszem! :-)

fanniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Nnoori

2018. február 26.

Imádom. Nyáron vettem, és most fogyott el. Nagyon sokáig elég, pedig majdnem mindennap használtam. Mattra szárad, nem ül bele a ráncokba. Az alapból vízhiányos bőrömet sem szárította ki, mint egyik másik alapozó. Most megvettem az Estee Lauder Double Wearjét, de ezt sokkal jobban szerettem, és inkább ezt fogom újravenni. Elsőre megtaláltam belőle a tökéletes színt is.

Nnoori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

dendi

2018. február 19.

Fedése magas, teljesen mattra szárad. Amit igér, hogy nem kell kiigazítani, és, hogy nem kenődik teljesen betartja. Estig fennmarad, nekem egyedül a Homlokomon lesz egy leheletnyit fényes kb. 6-8 óra viselés után. Pattanásokat nem okozott, nem irritált. Nem ül be a ráncokba. Ami negatívum, hogy az árnyalatok nagyon rózsaszínek, és nagyon nagyon oxidálódik. Pár perc után narancssárga lesz. Nekem túl maszkos, de mások szerint nem lehet megmondani, hogy alapozó van rajtam, ez gondolom egyéntől függ. A kevés és nem túl jó árnyalatok, az oxidáció miatt én nem fogom újra venni.

dendi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.