KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Libero Baby Care

Ár:   1221 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Ancsi78, az összetevőket feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2015. június 22.

Kategória:   Fürdőtermékek

A Libero babafürdető tápláló cukorrépa kivonatot tartalmaz. Gyengéden tisztítja a babák érzékeny bőrét és haját, anélkül, hogy kiszárítaná azokat. A babák tusolásakor és fürdetésekor is használható. Parfümtől és mesterséges színezőanyagoktól mentes. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Ella

2017. május 19.

Nem igazán habzik, sok kell belőle, drága és szárazabb, ekcémás bőrű babáknál nagyon tud rontani a bőr állapotán. :(

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

Pyross

2017. március 7.

Nem irritál, illatmentes, kevésbé habzik. Elég kicsi kiszerelés, a mennyiséghez képest így drága.

Pyross
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 7.

hannq15

2016. augusztus 21.

már az első használat után előhozta a picink ekcémáját:-(

hannq15
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

már az első használat után előhozta a picink ekcémáját:-(

kispajkos

2016. július 4.

Lányom bőrén és magamon is kipróbáltuk. Nem irritál, illatmentes. Nem igazán habzik, nagyobb mennyiség kell belőle. Talán egy picit szárítja a bőrt. Nem fogom újravásárolni, ebben az árkategóriában van sokkal jobb termék.

kispajkos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

manamana

2016. július 4.

Kellemes az illata, praktikus a kiszerelése, utazáshoz is ideális. Az én babám bőre ugyan nem érzékeny túlságosan, de nekem ez a fürdető bevált, nem szárította a bőrét.

manamana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 4.

Szász-Benczúr

2015. június 20.

Eddig ez jött be nekem a legjobban kíméletes tusfürdőnek, ami arclemosónak is jó. Szuper! Nem szárított (ez az első, pedig nincs száraz bőröm és már nyár van), semmi problémát nem okozott és van benne hasznos összetevő is (bár nem tudom, egy zuhanyzás alatt eljut-e ez valahova :-)).

Nehezen habzik viszont, ezt egy kicsit sajnálom, de egye fene.

Kicsit drágállom, de rendben van, valamennyi bónusz C-vitaminnal és hogy egyedüliként nem szárítja a bőröm, szerintem megéri.

Én egyébként Tesco-ban vettem, a feltöltött árnál olcsóbban, valahogy 8-900Ft körül (nem akcióban).

Szász-Benczúr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

Nehezen habzik viszont, ezt egy kicsit sajnálom, de egye fene.

lubi

2014. június 25.

Kipróbáltam a terméket, intim lemosó helyett használtam/használtuk már nincs is benne sok. Összességében megvoltam elégedve vele, semmiféle irritációt nem okozott, sőt sokkal tisztábbnak is éreztem magam mint intim lemosónál. Az biztos, hogy nem fogok visszatérni a hagyományos intim lemosókhoz. Az illatmentesség picit furcsa az elején, mintha úgy semmit nem tennék magamra, de nem vészes, első 3 alkalom után megszoktam. Nemrég találtam egy olyan baba mosakodó habot, aminek még ennél is barátságosabbak az összetevői, és van egy kis illata, úgyhogy most kipróbálom azt, de nem kizárt, hogy későbbiekben visszatérek erre. :)

lubi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

Lunita

2013. augusztus 25.

Mintában jó volt,majd a nagy terméknél nagyon száraz lett tőle a bőre a kisfiamnak,megijedtem és elhagytuk a használatát,akkor jött rendbe neki pár héttel később. Én tettem bele illót és mosogatásra elment.

Lunita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Jaina

2013. augusztus 21.

Kisbabámnak vettem, de piros kiütései lettek tőle, ami csak nagyon nehezen múlt el. Elhasználom magamon, majd updatelek.

Jaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

gizidili

2013. június 24.

Saját magamnak használtam, bár babó kapta ajándékba. Nekem bevált, nála nem tervezem kipróbálni az összetevőkben van nála jobb is. Ezért adok 4*-ot.

gizidili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Forrás: ITT

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.