KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes
Clinique Liquid Facial Soap Oily Skin Formula - 50 ml
Ár: CSERE vagy 1500 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

biusjj

2018. június 6.

Számomra csalódás ez a lemosó. Szépen tisztít, jól habzik, viszont rettentően zsíros lesz utána a bőröm, valamint apró pattanások jöttek elő. Igazából használat után ramatyabb a bőröm, mint használat előtt.....

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

bugeyes

2018. május 15.

A 3 lépéses csomag részeként használtam, adott egy plusz tisztaság érzetet a használata után. Ellenben húzódott a bőröm tőle, és semmit sem javított a bőröm állapotán, úgyhogy nem venném újra, kb. sajnos számomra teljesen haszontalan pénzkidobás volt az egész csomag. Van egy kis mintám még belőle, azt utazásokra viszem magammal, azért el fogom használni.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

gaimanna

2018. március 15.

Korábban vettem egy kisebb kiszerelésű három lépéses Clinique arcápoló csomagot zsíros bőrre, ami annyira bevált, hogy amikor elfogyott, újravettem az arclemosót és a tonikot - a kettőt együtt használtam, minden reggel és este. Csodát művelt, télen és nyáron sem volt rá panasz, imádom, mert nem szárít túlzottan, de szabályozza az olajosságot, szép és kiegyenlített volt az arcbőröm, amíg használtam. Az ára viszont elég húzós, ezért egy csillagot levonok, de ha krőzus lennék, csak ezt használnám. :)

gaimanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

domcsismiracle

2018. március 10.

Számomra eddig ez a legjobb arclemosó szappan. Szeretem, hogy picit hűsíti is a bőrömet. Inkább reggelente használom, nekem nem szárítja csikorgatósra az amúgy száraz arcom. A 3 lépés további tagjairól inkább nem nyilatkozom, de ezért a szappanért végülis megérte megvenni.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

stylo

2018. február 25.

Használom egy jó ideje, mert teljesen megtisztitja a bőrömet teljes mélységében. Olyan, mintha lenne benne egy kis mentol, vagy nem tudom miért, de fura hűvös érzetet hagy a bőrön. Azt nem tudom, mit tenne velem, ha azonnal nem kenném fel az ahava night replenishert, mert állatira húzódik utána a bőr. A lényeg, hogy nekem ebben a sorrendben több, mint tökéletes. Még a 3lépés programban vettem. A hozzá való krém még szinte tele van. Ilyen szintű arclemosóhoz, amivel szerintem még a vasárnapi ebéd maradékait is jobban elmosnám, mint bármi mással, amit a konyhában használok, nem elég egy folyós, vizes, gél. Ide kell valami gazdag, minőségi tápláló. Hja, igen. Még a tonik is volt benne. Na az is még tele van szinte. Én nem tudom, milyen szintű zsiros bőrre lett kifejlesztve az így csomagban, de akinek ez igy egyben beválik, annak gratulálok.
Csak a folyékony szappan: 4.

stylo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 25.

Csak a folyékony szappan: 4.

dtngocmai

2018. január 26.

Jol tisztit, de nagyon szarit is.

dtngocmai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Jol tisztit, de nagyon szarit is.

Nikolaj

2017. december 29.

Nyáron rendkívül pattanásos, zsíros volt a bőröm. A 3 lépéses szettjüket ajánlották.Iszonyú mód szárított. Csikorgósra szárította a bőröm, arctörlés után rendkívül húzódott. Ár-érték arányban sem kiemelkedő. De viszonylag segített a pattanások okozta kellemetlenségeken.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 29.

kristinakroes

2017. december 18.

Kombinált bőrre ezt ajánlják. Hát borzalmas, a teljes 3 lépés programjukat használtam, teljesen tönkretette a bőröm. Ennyi alkoholra nincs bocsánat. a szappan szárít, ez szárít, a krém meg túl zsíros és csak megül a bőrön, nem szívódik be. Csak tovább fokozza, a vízhiányos, pattanásos tünetek megjelenését.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

whitemerci

2017. november 24.

Régebben sokáig használtam, esti és reggeli arctisztításhoz. Este a sminkeltávolítás utáni sokadik lépésként, reggel pedig a legelső faggyút eltávolító lépésként. Teljesen megfelelő volt számomra, és mivel én sok más termékkel együtt, illetve egymás után használtam, reggel is és este is hidratálva az arcbőrt, így engem nem szárított. Szeretek új dolgokat kipróbálni, így mostanában már nem használom, de lehet eljön még az idő, hogy újraveszem.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Barka82

2017. október 22.

Én is a 3 lépéses csomag (zsíros bőrre) részeként szereztem be. Tette a dolgát, nem volt vele gond, de ár-érték arányban vannak sokkal megfelelőbb termékek.

Barka82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.