KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Clinique

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2010. szeptember 13.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Ár: 1000 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes

Nemesflora

2017. szeptember 22.

Kis kiszerelésben vásároltam meg ezt a terméket, kezdetben nagyon szerettem, igazán tisztának éreztem tőle a bőrömet. Rendszeres használat mellett viszont még az én extrán zsíros bőrömet is nagyon kiszárította. Nem rossz, de én zsíros és kombinált bőrre is mild változatát venném, ha valaki mindenképpen kiszeretné próbálni, az talán nem szárítja annyira a bőrt.

Nemesflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Jucccc

2017. július 2.

Ez életem első Clinique terméke, de biztosan nem az utolsó! Nem szoktam elhamarkodottan véleményezni semmit, sőt, sokszor csak több hónapos/éves használat után írom le a tapasztalataimat egy adott termékről, de bevallom, őt a héten vettem, még újdonság nekem. Ennek ellenére lenyűgöz, ezért muszáj értékelnem! Rendkívül problémás a bőröm, 30 fölött is sok (gyulladt) pattanással, bőrpírral, érzékenységgel, viszketéssel, etc. Ez a cucc már az első használat után olyan kellemes, tiszta érzetet adott a bőrömnek, sőt, még a nyakamon egy korábbi allergiás reakcióból visszamaradt pirosságot és hámlást is azonnal enyhített! Nem akartam elhinni! :) Nagyon jól tisztít, utána a micellás víz használata során teljesen fehér marad a vattakorong, nem húzódik, nem ég a bőröm, hanem puha és üde, tényleg tiszta! Ezt még egyetlen termékkel sem értem el, pedig próbáltam már vagy százfélét. Az én bőröm nagyon szereti, ezért nálam újravevős, csodaszer!

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Moringa

2017. április 5.

A Clinique rengeteget rontott a bőröm természetes állapotán, köztük ez a lemosó is..!!! Csak natúrban utazom azóta...

Moringa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

NeeKee

2017. március 1.

A 3 lépéses arcápolási szett részeként használom, minden reggel. Illetve csak a szappant este is. Sminklemosásra jól működik, ha csak szempillaspirál volt rajtam. Nem szeretem magamon, ha érzem a sminktermék jelenlétét, így ezt a szappant nagyon alaposan lemosom - legalább 4-5x "leöblítem" vízzel az arcom. Ebből a szempontból a tömb szappant jobban szerettem.
Nem habzik nagyon, pont amennyire kell. Illata inkább semleges. Nem kell belőle sok, így sokáig használható.

NeeKee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

TimyeK

2017. január 29.

Évekig használtam a három lépéses programban, nagyon jó az illata és az állaga is olyan "sikamlós". Kevés elég belőle, nagyon jól habzik és olyan friss érzésű utána a bőr. Sajnos a bőröm hozzászokott így váltottam Anti-Blemish-re, aminek a tonikja kicsit erős volt a bőrömnek. Nekem a 3 lépéses program sok volt, talán ha újra is veszem, akkor külön és nem a csomagban fogom.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

eclipse

2016. december 15.

Kis kiszerelesu 3 lepes csomagban vettem, alapvetoen elegedett vagyok vele, szepen tisztit, a micellas lemosos vattakorong tiszta utana; jobban habzik, mint a mild verzio, ezt szeretem. A kombinalt bort nem szaritja, napi egyszeri hasznalat mellett sem (bar olajos lemosot hasznalok elotte, lehet ez is kozrejatszik). Az ara miatt viszont biztosan nem veszem meg normal meretben, sokkal olcsobban is vannak lemosok, amik ugyanezt tudjak.

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

ihavenotime4this

2016. november 2.

Nekem nem művelt csodát a bőrömmel, gyengéd a formulája, a szemkörnyéket sem irritálja, szépen tisztítja a bőröm, nekem megfelelően habzik is, viszont én nem vettem észre drasztikus változást mitesszerek és pattanások terén, pedig én is a 3 lépéses arcápolás részeként használtam, tehát tulajdonképpen nem ettől az egy terméktől vártam a csodát, hanem úgy magától az egész programtól. Nem érzékeltem, hogy később lenne zsíros a bőröm, vagy bármi egyéb, szimplán egy "sima" lemosó, mely nem irritál.
Pontosan ugyanezt az eredményt értem el a Balea Med Ultrasensitive Waschgel-lel 1000 forint alatti áron. Akinek megér a márkanév ekkora felárat, annak ajánlom a Clinique-t, akinek meg nem, annak jó alternatíva lehet a Balea.

ihavenotime4this
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

noraszabad

2016. november 1.

Én is a 3 lépéses csomag részeként használom. Nekem eddig nagyon bevált, néhány hónapja használom, egyértelműen pozitív a tapasztalatom. T-vonalban sajnos eléggé zsírosodik az arcom, viszont amióta használom a csomagot, ez a zsírosodás jelentősen csökkent. Többen is dicsérték a bőröm az utóbbi időben. Szerintem jól tisztít és nem szárít. Tetszik az illata, kellemes érzést hagy magaután. Esténként használom a tonikkal és a hidratálóval együtt. Az ára kicsit húzós, de nekem ennyit megér a szép bőr :)

noraszabad
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Luna1024

2016. augusztus 23.

Eleinte nem tudtam, mit írjak - egyrészt, mert a 3 lépéses szett részeként használtam, másrészt: mit lehet írni egy lemosóról? :D Én bevallom, nem várok ilyen terméktől pattanástalanítást, pórusszűkítést meg ilyesmiket, de azt igen, hogy leszedje a koszt, és ezt végülis elvégezte. Mind a felesleges faggyút, mind a sminket leszedi, és puha, tiszta bőrt hagy maga után, amihez jó hozzáérni. De én azért mindig áttörlöm utána az arcomat valamilyen tonikkal is. Az én bőröm kombinált típusú, de a kevésbé zsíros részeket sem szárította - igaz, nem hagytam sokáig az arcomon, csak amíg muszáj volt. Mostanában a termékek összetevőire is sokkal jobban odafigyelek, és szerintem ez esetben azok is szépek.

A lemosó maga jó, de a 3 lépéses program egyébként nekem sem vált be. Amit vártam, azt elvégezte, de mégsem ajánlom senkinek, mert ennyi tudása a legtöbb drogériás, 800 forintos lemosónak is van, felesleges ezért ezt az összeget kifizetni. Az ára miatt -1 csillag, az szerintem "nonszensz" kategória.
Teljesen kizárt, hogy megvegyem teljes áron akár a terméket, akár a szettet még egyszer.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

szoszigabi

2016. augusztus 16.

Mostanában elég sok arctisztítót kipróbáltam és mivel szeretem a Clinique termékeit ez sem maradhatott ki. Mindenképpen maximum nyári arctisztítónak ajánlom, nekem így is kicsit szárítja a bőrömet. Szépen lehozza a sminket, nem irritál, de tényleg kell utána megfelelő hidratálás. Próbáltam 3 lépéses szettben is, de nem történt nagy csoda.
Összegezve: jó-jó, de van azért ennél jobb is.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
szoszigabi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Összegezve: jó-jó, de van azért ennél jobb is.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Caprylyl Glycol

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tiszító, hajkondícionáló, felületaktív hatása van.

Fűrészpálma gyümölcsének a kivonata. Paula Begoun szerint talán gyulladáscsökkentő hatása van az összetevőnek, de kevés kutatás támasztja ezt alá.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.