KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1680 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2017. május 31.

Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1680 Ft

Hajkiegyenesítő folyadék, mely hosszantartó egyenességet biztosít a hullámos vagy göndör hajaknak. Szabályozza azok volumenét, miközben garantálja a teljesen sima, egészséges és hidratált hajat. Keratin, szilikon és jojoba olaj tartalmának köszönhetően hosszantartó simaságot, hidratáltságot és fényt ad a hajnak, miközben védi annak struktúráját a magas hőmérséklet ellen.

Ár: 1680 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár
Ár: 1000 , Eladó: Kriszti00
Állapot: Kb. egynegyede hiányzik, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel Debrecenben

Beus005

2017. október 14.

Az illata valami csoda <3 a hatása is nagyon jó, szereti a hajam.

Beus005
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Az illata valami csoda <3 a hatása is nagyon jó, szereti a hajam.

Kitti66

2017. október 10.

Nagyon szeretem, én főleg hővédőnek használom hajszárításhoz és vasaláshoz. Az illata isteni és puhává teszi a hajam. Újravevős termék!

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

kzsofi96

2017. július 31.

Hajszárítás előtt használtam, nekem elég kezelhetetlen a hajam, de ez a termék sokat segített.

kzsofi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

justzooe

2017. július 4.

IMÁDOM. Én inkább hővédőnek használom, de szerintem nincs nála jobb. Elfogyott egy adag és a korábbról megmarad Syost használtam, de a közelébe se ért a Lisapnak. Azonnal újra vettem ezt és hihetetlen mennyivel csillogóbb és puhább lett ettől a hajam. Amennyiben nincs kitéve a sörényem párának és esőnek tényleg hosszabb ideig egyenes.

justzooe
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

pentekkitti

2017. május 13.

ha-ha. Most látom hogy ez eredetileg hajkiegyenesítő! Hát engem jól félre vezettek.
Imádom az illatát. Nekem eredetileg egyenes hajam van, göndörítés előtt fújom be ezzel a csodával. Még 3 nap múlva is puha és illatos a hajam.
Ha csak hővédőként árulnák szerintem akkor jobban megállná a helyét.

pentekkitti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 13.

Ha csak hővédőként árulnák szerintem akkor jobban megállná a helyét.

Dalma9411

2017. május 7.

Nagyon sok hővédő "tesztelésén" vagyok túl. Azt kell mondanom, hogy eddig ez visz mindent. Ár-érték arányba is nagyon megéri és tényleg egyenes marad a hajam és véd is. Megmosom a hajam félszáraz hajra fújom rá és már akkor egyenesebb a hajam, miután kivasalom csodálatos. Nagyon szeretem!

Dalma9411
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

Blueberry

2017. április 17.

Nekem is fodrász használta, szerelmes lettem az illatába, később itthonra is vettem egyet, azóta meg már sokadszor. Kedvenc hajápolási termékem egyike. Próbáltam vizes hajra, aztán vasalás előtt is, így duplán kicsit sok a hajamnak, de vasalás előtt használva tökéletes eredményt hozott. Nagyon puha és a következő hajmosásig egyenes marad tőle a hajam, ami nagy szó. Biztos védi a hajam is, mert ugyanakkor adja meg a hajam magát, mint máskor. A rakoncátlan babahajakat is kordában tartja, mert nem áll mindenfelé. Biztos, hogy még sokszor újra fogom venni.

Blueberry
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

WVV

2017. március 23.

Az illata valami csoda! <3 <3 <3 Egy egész flakont elhasználtam belőle és sajnos nem azt nyújtja, amire én számítottam. A fodrászom ajánlotta, hogy ő ezt teszi a hajamra, mert ettől nem tapad össze és jól véd. Megvettem. Nos már az első pár használat után éreztem, hogy nem ettől a szertől volt olyan csodás az amúgy vékonyszálú hajam a fodrász után, hanem valami mástól. De gondoltam ez csak egy hővédő, nem is az az elsődleges feladata hogy ápoljon, hanem hogy védje a hajamat a min.180 foktól. Ha pedig jól véd, akkor már csak az illata miatt érdemes megvenni. Nos én fodrászhoz akár félévente is csak azért jártam, hogy formája legyen a hajamnak, nem azért mert töredezett. A termék rendszeres használatával pedig már 3 hónap után nagyon töredezett volt és sokat le kell belőle vágni. Lehet túlzás, de szerintem többet ártott, mint használt és nem értem, hogy miért (hajvasalóm ugyanaz, nem váltottam, nem használom másképp)

WVV
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

Bini03

2017. március 11.

Valóban isteni az illata. Régebben is használtam, de borzasztóan összeragadt tőle a hajam, mintha cukorka ragadt volna bele, ezért évekig nem vettem újra.
Pár hónapja megláttam a fodrászkellékesben és ismét kipróbáltam. Teljesen elégedett vagyok vele, én hajszárítás előtt fújom rá, és ami nagyon fontos, ha túl sokat használok valóban zsíros hatásúvá teszi a hajamat és gyorsabban meg kell mosnom. A hajtőre, fejtetőre egyáltalán nem szoktam fújni, mert lezsírosítja. Szóval jelszó a mérték, 5-6 fújás bőven elég és azért kap 4 csillagot,mert picit zsírosít.

Bini03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 11.

ivi777

2016. november 6.

Imádom! Arra amire való, abban teljesen jól megállja a helyét!

ivi777
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 6.

Imádom! Arra amire való, abban teljesen jól megállja a helyét!

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, PEG-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.