KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1680 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1680 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2017. május 31.

Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1680 Ft

Hajkiegyenesítő folyadék, mely hosszantartó egyenességet biztosít a hullámos vagy göndör hajaknak. Szabályozza azok volumenét, miközben garantálja a teljesen sima, egészséges és hidratált hajat. Keratin, szilikon és jojoba olaj tartalmának köszönhetően hosszantartó simaságot, hidratáltságot és fényt ad a hajnak, miközben védi annak struktúráját a magas hőmérséklet ellen.

Ár: 1680 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

naturefun

2018. június 10.

Két éve használom, és imádom. Hajszárítás előtt használom, belefésülöm a hajamba. Puhább lesz a hajam tőle, finom az illata és klasszisokkal jobb minőségű lett a hajam néhány hét alatt. Heti egy-két alkalommal vasalom a hajam, ami eléggé szárítja. Amikor elfogy és pár alkalommal nem használom, szárazabb, kuszább a hajam, ezért igyekszem időben előre megvenni.

naturefun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 10.

Moni86

2018. május 26.

Nagyon szeretem. Aránylag szépek az összetevői. Hajmosás után fújom be vele. És könnyű kifésülni. És nem mellesleg hővédő!!! Árérték arányban jó. Sokáig elég 1 flakon mert sűrű. Finom illata van. Nem korpásodok tőle mint az elseve kibontóspréitől

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

aginaplo

2018. május 7.

Nagyon szeretem ezt a terméket.Elég jó áron van ezen felül szépen egyenesíti a hajamat és megvédi a hőtől is.Után a puhább a hajam és az illata is isteni.
Az állaga nem sűrűsödik be és szépen porzik a szórófeje is.

aginaplo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Az állaga nem sűrűsödik be és szépen porzik a szórófeje is.

cságnes

2018. március 6.

Finom illata van és sokáig elég. De nem nagyon látom, hogy bármire is jó lenne :/ Nekem talán még szárítja is a hajam, nem tudom hogyan lehetséges :D Szóval olyan semleges a számomra, nem egy nagy extra.

cságnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 6.

PPPBp

2018. január 31.

A fodrászomnál szúrtam ki, alapvetően az illata fogott meg. Itthon még nem tudtam belőni a pontos mennyiséget, ha napközben mosok hajat, akkor másnapra már semmi nem marad az illatából, túl sokat viszont nem akarok a hajamra kenni, mert félek, hogy attól ragacsosabb lesz a végeredmény szárazon is, szóval még kísérleti fázisban van. A sima szárítás után ezzel együtt is maradt a hajam rőzse állapota, nem igazán tudom, hogy ennek ettől a cucctól máshogy kellene-e lennie. Egyelőre három csillagot kap, mert látványos változást nem tapasztaltam, amit igen, az sokkal inkább a forgófejes hajszárítónak tudható be. De kellemes az illata, és negatív hatása sem volt. Elhasználom, és ha változást tapasztalok, jön majd az update.

PPPBp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

loralora83

2018. január 29.

Nagyon szeretem!

A hajam rendkívül érzékeny a szélsőséges hideg/meleg hőmérsékletekre.
Ettől a spray-től jól kezelhetővé és érezhetően kevésbé érzékennyé válik, nem válik sprőddé a kiszolgáltatottságtól, ehhez persze gondolom sokat hozzátesz, hogy minden más termék, amit a hajamra használok újabban, professzionális.
Néha hajlamos vagyok túlszaladni a mennyiséggel, akkor idő előtt bezsírosítja a frizurám, de ez az én hibám azt gondolom.
Sajnos a munkámból adódóan időnként ki vagyok szolgáltatva idegen fodrászoknak, akik sütővassal esnek a hajamnak és nem értenek semmilyen szóból, ilyenkor előtte szinte vizesre befújom ezzel a hővédővel és sikerül épségben tartani a tincseimet. Úgyhogy az én hajamnak életmentő. :)

Más hővédőt még nem próbáltam, de ezzel teljesen elégedett vagyok.

loralora83
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Nagyon szeretem!

A hajam rendkívül érzékeny a szélsőséges hideg/meleg hőmérsékletekre.

Más hővédőt még nem próbáltam, de ezzel teljesen elégedett vagyok.

edinaa225

2017. november 4.

Csoda! Második flakonnal használom , a hajam nap végéig egyenes marad. Ahogy látom jól elterjedt :)

edinaa225
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 4.

Beus005

2017. október 14.

Az illata valami csoda <3 a hatása is nagyon jó, szereti a hajam.

Beus005
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Az illata valami csoda <3 a hatása is nagyon jó, szereti a hajam.

Kitti66

2017. október 10.

Nagyon szeretem, én főleg hővédőnek használom hajszárításhoz és vasaláshoz. Az illata isteni és puhává teszi a hajam. Újravevős termék!

Kitti66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

kzsofi96

2017. július 31.

Hajszárítás előtt használtam, nekem elég kezelhetetlen a hajam, de ez a termék sokat segített.

kzsofi96
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin, Ethoxydiglycol, PEG-8

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer, felületaktív anyag.