KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NixonB, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 400 Ft , Eladó: monibakonyi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged/ Szekszárd, fizetés: Fizetés banki utalással. Postával, foxposttal küldöm/ személyes átvétel lehetséges.
Ár: 400 , Eladó: VEmoke
Állapot: Új, Helyszín: Gyál, fizetés: Előre utalás után postázom, személyes átvétel
Fe0ve0

2019. január 14.

Gyönyörű színek, extra pigmentalt, tartós, könnyű felvitel. Szerintem veri az 1600-as k lips-et. Én aláhidratálok de nem emeli ki a szárazabb részeket. Egész nap tart, minimálisan kopik, de szépen. Legutóbb a hatos árnyalatot vettem meg ami egy CSODA. Sajnos nálunk kevesebb árnyalatban kapható, örülnék ha behoznák hozzánk is a többit.

Fe0ve0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Effi

2018. december 21.

Fura dolog ez. Nagyon szépek a színei, nekem az 5-ös van meg, ami rajtam elég sötét, de szép lilás nude árnyalat. Hétköznapra pont jó, nem túl vad. (Rajtam a legártatlanabb nude színek is drama-queen hatásúak, annyira hullaszínű vagyok...) Nem éppen a legkellemesebb viselet, ragad, érezni, hogy ott van. Belülről kopik kifelé kicsit foltosan, rá kell nézni időnként. Alaposan beleül a száj repedéseibe, kicsit szárít is. Az applikátora használatával barátkozni kell egy ideig. Az a része, ami nem kopik le, az viszont csak micellással jön le, úgyhogy tartós. Csak ne igyunk-együnk-beszéljünk-cigizzünk sokat. Ennyi pénzért tök jó termék.

Effi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

javi

2018. december 13.

Én a piros árnyalatban (Nr. 3) vettem meg, ami kicsit élénkebb felkenve, mint a tubusban. Ilyen "extra" színnél nekem fontos, hogy tartós legyen, ne kelljen perckenként nézegetni, hogy elkenődött-e. Ennek nagyon jó a tartóssága, ivásnál kicsit megfogja a poharat, de az ajkakon nem igazán látszik változás. Szájceruzát érdemes használni hozzá. Az állaga kellemes, csak akkor ragad, ha túl sokat kenek fel belőle véletlen. Kicsit bársonyos érzetű, és kevésbé szárít, mint a NYX-es rúzsaim. Ezért az árért szuper, egyértelmű ötös. Valószínű, hogy veszek belőle más árnyalatot is.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Zsozs

2018. december 8.

Ár-érték arányban, pláne drogériás viszonylatban nincs ennél jobb folyékony matt rúzs. Több árnyalatban is meg van, van amelyiket már újra is vettem. A felvitele könnyű, az illata is jó, emellett nagyon-nagyon (!!) tartós! Egyetlen negatívum, hogy tényleg szárítja az ajkaimat, de megfelelő hidratálással ez korrigálható.

Zsozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Feino

2018. december 1.

Tartós és jó. Nem mindennapi használatra vettem, de alkalmakra tökéletes. Ár-érték arányban elég jó. Elején nehéz volt megszokni, mintha plusz réteg lenne a számon, nem volt kényelmes. Csak ezért kap csak 4 csillagot, mert találtam nála jobb tartós rúzst.

Feino
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Milly

2018. november 27.

Nem vagyok egy nagy rúzs junkie, ritkán használok, de ha igen, ez a kedvenc rúzsom. Ha bulizni megyek, mindig ezt használom mert tudom hogy ez egész este a helyén marad. Az 1-es számú a kedvencem, megvan még az 5-ös és 6-os is. Ár-érték arányban szerintem szuper.

Milly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Martika98

2018. november 27.

Ebből a magenta színű volt a legelső rúzsom, egyszerűen imádtam, egész tartós, viszont kellemetlen a viselete. Száraz érzete van, benne marad az ajkak ráncaiba. Azóta rengeteg rúzst kipróbáltam, így sajnos még inkább észrevettem a hibáit. :(

Martika98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Theroadtohappiness

2018. november 24.

Kedvenc folyékony rúzsom! Hihetetlenül jó az ára, és tényleg kibír mindent. Ihatok, ehetek bátran, ugyan úgy néz ki még 6 óra után is. Egyetlen hátránya, hogy picit ragad, de szerintem a tartósságával bőven kompenzál. Remélem még nagyon sokáig megtalálható lesz!

Theroadtohappiness
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

viviennerainbow

2018. november 17.

Nekem ragadós volt és szárította a számat. Tartós de a számon belül hamar lekopott. Nem venném újra

viviennerainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

jjjpetra

2018. november 16.

Hihetetlen mennyire tartós, bírta az evést, ivást. Be is szereztem belőle az összes árnyalatot.

jjjpetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate