KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NixonB, az összetevőket feltöltötte: Nussh, Módosítva: 2016. február 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Ár: 800 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra
Ár: 400 Ft , Eladó: monibakonyi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged/ Szekszárd, fizetés: Fizetés banki utalással. Postával, foxposttal küldöm/ személyes átvétel lehetséges.

viviennerainbow

2018. november 17.

Nekem ragadós volt és szárította a számat. Tartós de a számon belül hamar lekopott. Nem venném újra

viviennerainbow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

jjjpetra

2018. november 16.

Hihetetlen mennyire tartós, bírta az evést, ivást. Be is szereztem belőle az összes árnyalatot.

jjjpetra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

gejeni

2018. november 15.

Szeretek kipróbálni új dolgokat így a kosaramban landolt ő is hazaérve egyből próbára tettem. Könnyű dolgozni vele és a tartósságra sem lehet panasz a micellás víz alig bírt vele:)

gejeni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

taborka

2018. november 11.

Én imádom! Eredetileg a Catrice matt rúzsáért indultam, de amikor tesztelés közben azt tapasztaltam, hogy egy könnyed mozdulattal, nyomtalanul le lehet törölni a kézfejemről, áttértem ehhez a szájfényhez, mondanom sem kell, hogy estig rajta maradt a kezemen.
Az árnyalatok szépek, egy kicsit tényleg ragadós, de nem jobban, mint más szájfények, engem nem zavar. Ha pedig esténként teszek fel egy kis ajakbalzsamot, szárítás is elenyésző. Tökéletes egész napos használatra, az evés alig látszik meg rajta, nem hagy foltot. Be fogok szerezni még egy árnyalatot. :)

taborka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

brigi50c

2018. november 9.

Nem találtam ettől jobb matt folyékony ajakrúzst eddig. Jó illatú és lerobbanthatatlan.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Incuss

2018. november 9.

Egyszerűen IMÁDOM! Az applikátorral kicsit ismerkedni kell,de szépen lehet vele dolgozni, nagyon gyorsan megszárad és konkrétan lerobbanthatatlan még jónéhány óra után (evéssel egybekötve) is.. Az olajos sminklemosót is megdolgoztatja, ami azt illeti :D Nagyon keveset kopik,és azt is belülről kifelé, szinte láthatatlanul. Egy dolgot azonban nem szabad elfelejteni, felesleges rétegeket nem szabad felvinni, mert 2 perc múlva lepereg darabokban, így 1 rétegben a tökéletes. 700 forintot pedig tökéletesen megér, nem beszélve a gyönyörű árnyalatokról.:)

UPDATE: a világosabb színt még tesztelgettem, és sajnos az 1 rétegben is nagyon csúnyán kopik,darabokban.. viszont a sötétebb pink tökéletes.

Up 2: Elajándékoztam a világosabb színt ,egyszerűen csak kínlódtam vele, feltenni sem lehetett szépen :D A fenti vélemény egy sötétebb pinkes bordós árnyalatról szól, most fog elfogyni (bár tény, nem használtam sokat a feltűnő színe miatt, csak alkalmakra.) Eléggé szárította az ajkam, nem volt a legkényelmesebb, de cserébe szépséges :D
4*,mert a világos szín hatalmas csalódás.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 9.

4*,mert a világos szín hatalmas csalódás.

timcsike04

2018. október 22.

Nekem nagyon nem jött be, bár tény hogy elég tatrós az árához képest, de nekem iszonyatosan ragadós, egyszerűen nem bírom elviselni az ajkaimon.

timcsike04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Mandulaszem

2018. október 5.

Én szeretem.:) Az illatàval nem vagyok kibékülve egyedül, amolyan citromos cukorka illata van. Meg lehet szokni, a tartósságával és a színeivel teljesen kompenzál. Evés-ivást nagyon jól bírja.

Mandulaszem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 5.

stripedpanda

2018. augusztus 20.

Ár-érték arányban nagyon jók, a lilás-nude szín és a piros van meg már pár hónapja. Előbbit rengeteget használom, már újra is vettem, utóbbit kevesebbszer, de nagyon ajánlom azoknak, akik tartós, erősebb piros rúzst keresnek, amit nem kell egyfolytában újrakenegetni, de nem akarnak rá sokat áldozni, mert nem használnák agyon. Szépen mattra száradnak, bár kicsit ragacsos marad, de ez engem nem zavar, szépen kopnak és könnyű igazítani is napközben, nem lesz foltos úgy sem. Muszáj aláhidratálni is, különben nagyon szárít, de úgy teljesen kiküszöbölhető ez a probléma. Azért vontam le egy csillagot, mert kicsit kényelmetlen a viselése, de egyrészt nem is vészes, másrészt ilyen áron várható is ilyesmi (a K-lipseknél nincs ilyen probléma egyébként). Ajánlom őket, én is fogok még beszerezni belőlük szerintem:)

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Annuss

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 17.

Rendkívül jó áron lehet hozzá jutni. A színek is nagyon jók. Közepesen tartós de ez színenként váltotik. Szépen pigmentáltak de nagyon szárítanak. Ez orvosolható úgyhogy én meg vagyok elégedve velük!

Annuss
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate