KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

Krémmánia Kedvencek a -től
Mintia

2017. május 23.

Ár érték arányban nagyon jó tusnak mondható. Szép fekete matt hatást ad, nem csillog, nem pattog le, elkenődni is csak 8-10 óra után kenődik. Buliba nem ezt szoktam hordani, hanem vízállót, de hétköznapokra tökéletes. Nekem hosszú állás után sem csomósodik, ugyanúgy tudom használni, mint amikor megvettem.

UPDATE: Körülbelül háromszor vettem újra, és az a véleményem, hogy egyre hamarabb elkenődik/lefolyik a szemem sarkánál. Nem tudom hogy miért, de így az 5 csillagból már csak 4-et tudok adni.

Mintia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 23.

szanii

2017. május 21.

Most valami újat akartam kipróbálni, és a Lovely termékek közül még nem használtam. Nagyon jó árban van, szerintem a 600 Ft teljesen megérte. Könnyen tudok szemtust húzni, jó az állaga, tartós a fekete színe. Örülök, hogy megvettem, talán még újra is fogom vásárolni.

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

fanniblue

2017. május 17.

Nagyon jó kis szemhéjtus! :)
Fekete, tartós, könnyen kezelhető.
Néha egy fáradt reggelen el el vétem és akkor elfolyik, de egy kis figyelemmel pontos vonalakat lehet húzni :)

fanniblue
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Nagyon jó kis szemhéjtus! :)
Fekete, tartós, könnyen kezelhető.

Bettu

2017. május 17.

Nekem sajnos alapból kicsik a szemeim, és mivel nem akarom még jobban kicsinyíteni, elég ritkán használok tust, de muszáj volt vennem egyet, mert mindig "beindulok", mikor meglátok valahol egy szépen kihúzott szemet. Krémmánián keresgéltem, mikor rátaláltam, meglepődtem, hogy milyen olcsó, és a vélemények alapján mennyire jó minőségű.
Szeretem, mert tartós. Arra a pár használatra, amikor használom tökéletes.

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Szeretem, mert tartós. Arra a pár használatra, amikor használom tökéletes.

Natuska

2017. május 11.

Nagyon jó kis tus, szép a színe, könnyű felvinni a szemhéjakra. Nagyon tartós, egész nap bírja! És mindezt nagyon jó áron! Én nem fogok váltani, ennél jobb tus nem hiszem hogy van (ilyen áron meg pláne..).

Natuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

mona0618

2017. május 8.

Könnyű volt vele dolgozni, de sajnos délutánra/estére már irritálta a szemhéjamat, anélkül, hogy a szemembe került volna.

mona0618
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Ribbons

2017. április 25.

Ez volt az első tusom amit használtam életemben,és szerintem az utolsó is lesz. :)
Imádom,nagyon szépen lehet vele dolgozni,nem folyik el,tartós,a vizet nem szereti,de nincs is ráírva,hogy vízálló. :D

Ribbons
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

nicorosie

2017. április 21.

Örök kedvenc, jó ideje nem is használok mást.

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Örök kedvenc, jó ideje nem is használok mást.

Doxorubicin

2017. április 18.

Régebben egy háromszor ennyibe kerülő tust használtam, de bevonták sajnos. Hetekig kutattam mindenféle termék után, de mindegyikkel volt valami problémám. Gondoltam egyet és megvettem ezt. Nem bántam meg. Én mindennap használom és így is elég egy tubus 3 hónapra, illetve nagyon tartós.

Doxorubicin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

nocika113

2017. április 10.

Eddig csak ezt hasznaltam, fajdalmas kimondani de kb 5 evig szinte mashoz nem is nyultam. Most ugy erzem hogy valamit valtoztattak az osszetetelen, mivel erosen pereg es egybol szaradas utan elkezd toredezni. Nem veszes meg igy sem, hordhato, de ha nem jovok ra gyorsan hogy lehetne ezen valtoztatni kenytelen leszek cserelni :(

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.