KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

Krémmánia Kedvencek a -től
manóka20

2017. február 16.

Sokkal szebb tusvonalat húzok vele, mint bármelyik másikkal. Az ára nagy pozitívum, szép fekete, viszont nem a legtartósabb.. ha véletlenül odanyúlok, akkor látom az ujjamon a kis fekete maszatot... :D ettől függetlenül újra fogom venni ha elfogy, max jobban figyelek, hogy ne matassak a szemem közelében :D

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

rocketqueen

2017. február 15.

Meguntam, hogy a filces tus mindig beszáradt a szemhéjpúdertől és gondoltam megpróbálom ezt. Leginkább az ára miatt, mert ha nem vált volna be, akkor sem volt pénzkidobás.
De nagyon is bevált! A filccel soha sem tudtam ilyen gyönyörű tust húzni. Élénk fekete, a nap végéig kitart és nem fogy el túl hamar. Újraveszem mindenképp.

rocketqueen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Ettike

2017. február 10.

Egyik kedvenc szemhéjtusom, amikor akciós akkor egyszerre többet is vásárolok belőle :)

Ettike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 10.

Kesudio

2017. január 30.

Eddig csak filces tust próbáltam, mert azt gondoltam, hogy folyékonnyal nehéz vonalat húzni, és úgysem fog menni, különben is filccel sem ment valami pazarul, hát akkor ilyennel hogyan menne? No de olyan sok jó értékelést kapott ez a tus, és ha nem válik be sem hú de drága, úgyhogy gondoltam egy merészet, és megvettem. Kellemesen csalódtam. Szép vonalat sikerült húznom vele, kb. fele annyi idő alatt, mint filccel, méghozzá szuper vékonyat, aminek kifejezetten örülök, mert a vastag nem áll jól. Szép a végeredmény, nem kenődik el, egész nap bírja, nem hagy csíkot a szemhéjamon nap végére, sőt mi több alig tudom lemosni. :) Szuper ára van, tartós, és könnyű vele dolgozni. Kedvenc lett!

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

healthycinderella

2017. január 29.

Amióta létezik ez a termék, ezt hazanálom.
Olcsó, és sokazorosan megéri az árát!

healthycinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Amióta létezik ez a termék, ezt hazanálom.
Olcsó, és sokazorosan megéri az árát!

szeretemafeketet

2017. január 15.

Könnyen kopik,bár már 3 éve használom,az ára miatt és megszokásból,annyira nem vagyok tőle elájulva.

szeretemafeketet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 15.

iamsophie

2017. január 15.

mindig visszatérek ehhez a tushoz, vele a legkönnyebb szép vonalat húzni, az ára is baráti.

iamsophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

dia0201

2017. január 13.

Az árához képest borzasztó jó. Próbáltam már többféle tust is, de ez tartós is, szépen is lehet vele dolgozni, már több tubussal elhasználtam, de amíg lehet kapni, addig tuti nem fogok váltani.

dia0201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

vandanikoletta

2017. január 8.

Kedvenc szemhéjtusom. Évek óta használom és eddig akármilyen másikat használtam mindig ez bizonyult jobbnak. Matt, tartós, nagyon szép fekete. Nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni. Imádom. Még milliószor ujra veszem.

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

eddmegarepat

2017. január 7.

Simán veri az ÖSSZES más márkájú szemhéjtust! Az ecsettel könnyű dolgozni, ha nem "öntöd" magadra, gyorsan szárad, nem kenődik, nem pereg le és csodálatos színe van. Fél évig elég általában, nem szárad be és az ára is szuper. Tényleg sok más márkát kipróbáltam már, de még a több ezer forintos termékeket is lazán leveri, évek óta csak ezt használom! <3 <3

eddmegarepat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.