KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

bmesi

2018. január 12.

Ezzel nem leszek népszerű, de nekem egyáltalán nem jött be ez a tus. Igen, szépen, percízen fel lehet vinni, de ez az egyetlen előnye. Nekem a festék túl folyós, nem lesz igazán fekete, és könnyen le is kopik. Értem én, hogy nagyon olcsó, de egész nap azon izgulni, hogy vajon a tusom a homlokomat gyarmatosítja-e éppen, hát nemtudom... Ha olcsó és zseniális tus alternatívát kellene mondani, a Secret Key féle "Skinny Real Quick Eye Liner" nálam az örök kedvenc. Oké, nem 600 forint és rendelni kell, de tökéletes, tartós, éjfekete és ezer év alatt fogy csak el. Ez a lovely tus nálam sajnos off.

bmesi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

koborzoja

2017. december 31.

Filléres, és tökéletes. Évek óta használom.

koborzoja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Filléres, és tökéletes. Évek óta használom.

DoraTresChic

2017. december 27.

Tiniként és az egyetem alatt sok olcsó drogériás márkát használtam mint pl Essence vagy Catrice. Mostanában inkább már a Bourjois és Pupa polcairól válogatok. Lovelynak sosem voltam nagy rajongója, ez az egyetlen termék amit valaha vásároltam tőlük. Viszont az itteni vélemények alapján már 5 éve, hogy először megvásároltam ezt a tust és azóta is ezt használom. Nem találtam még olyat ami jobban teljesítene. Nekem bírja egész nap. Sőt ahhoz képest hogy nem vízálló a tengerpartot, wellness fürdőt, esőt és a szaunát is hibátlanul bírja.

DoraTresChic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

FooZoGo

Korcsoport: < 18
2017. december 27.

Nekem a "lekerekítettebb" fajta van meg. Veri a 2-3ezer forintosokat, melyek hamar lefolytak, leolvadtak.
Pozitívum:
● gyorsan szárad
Negatívum:
● könnyen elkenődik

FooZoGo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 27.

Pozitívum:
● könnyen elkenődik

Rocker

Korcsoport: < 18
2017. december 16.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, kicsit megijedtem mikor láttam mennyire vékony de pozitívan csalódtam, mivel nagyon könnyű vele dolgozni. Próbálgattam, de később hámlani kezdett a bőröm. Már több mint egy hete szenvedek a hatása miatt és még jó pár napig nem tudok majd rendesen sminkelni miatta. Szóval emiatt nem használhatom többet. :/

Rocker
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 16.

Nikita95

2017. december 15.

Szép fekete a színe, viszont nàlam sem tart olyan sokáig. És ha csak simàn egy tusvonalat szeretnék viselni úgy, hogy nem viszek fel szemhélypúdert azonnal el is kenődik a szemhelyamra. Kész sminkkel viszont tartósabb :)

Nikita95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

baranyfelhobodorito

2017. december 10.

imádom az ecsetjét, de a végeredmény rajtam sajnos sosem bír ki 3 óránál többet (pedig vigyázok rá), vagy egy nagyobb szélvihart, ezért kénytelen leszek lecserélni. :c

baranyfelhobodorito
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

titanilla25

2017. december 8.

Nagyon régóta használom, és nagyon szeretem. Szépen lehet vele dolgozni,szép,sötét színe van. Ha mégis elrontom,könnyen javítható, nem kenem szét a szememen és nem kell újra kezdenem a reggelt a mosakodástól indulva. Kicsit lehetne tartósabb,nap végére kicsit feltapad, de ezért az árért mindent nyújt amit nyújtania kell,sőt, többet ér mint amennyibe kerül. A drágább társait is próbáltam persze,hát a legtöbbet veri. Érzékeny bőrömet tekintve sok tussal baj volt már alapjáraton hogy csípte a bőröm,na ennél a terméknél soha nem fordult elő.

titanilla25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

ariiratku

2017. december 7.

Évek óta ezt használom. Nagyon szép intenzív fekete színe van. Az ecsetével is könnyű bánni és nem túl kemény. Parabéntartalma miatt csak 4*. Ezért valószínűleg új tus után fogok nézni.

ariiratku
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 7.

Csebix

2017. december 3.

Update: nagyon nem szeretem ezt a tust! A tartóssága borzalmas szinte magától eltűnik a szememről,azóta elajándékoztam

Szuper kis tus, gyorsan szárad, fekete tartós. viszont az ecsete túlságosan hajlékony, nehézkes vele szép vonalat húzni, mert hajlik össze-vissza.

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.