KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

Krémmánia Kedvencek a -től
Lis

2017. március 21.

Én szeretem! :) nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni, és nekem hamar meg is szárad. Amikor száraz kicsit mattabb lesz mint eredetileg, de nekem ez nagyon bejön. Az ára nagyon jó, ajánlom mindenkinek.:)

Lis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

lampsfangirl

2017. március 19.

Nekem túl folyékony, lassan szárad meg mindig sikerül össze kennem vele felül a dolgokat és van, hogy darabokban szárad meg a szemhéjamon..Tartósnak viszonylag tartós, de nem lett kedvenc.

lampsfangirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

midnightsun

2017. március 13.

Messze a legjobb tus, amivel valaha dolgom volt..örök darab

midnightsun
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Messze a legjobb tus, amivel valaha dolgom volt..örök darab

tunderelefant

2017. március 13.

Sokféle tusom volt már: filces, filces folyékony, zselés meg ecseted, de nekem ez a kedvencem :) Az ecset pont jó hosszúságú, nem kell vele nagyon bűvészkedni. Egy kis gyakorlást igényel nyilván annak, aki most vált ilyen ecsetes tusra, de szerintem hamar meg lehet tanulni hogyan kell használni. Maga a festék jó állagú, nem folyékony és nem is túl sűrű. A fedése szerintem szuper, talán annyi hibája van, hogy a szemem sarkában ahol a bőr ráncolódik mozgás közben, ott egy kicsit pereg (de alatta pl nem lesz olyan egyáltalán, szóval nem tudom hova tűnik :D )
Mindenesetre nekem 5* mert ennél jobb tussal még nem találkoztam.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Mindenesetre nekem 5* mert ennél jobb tussal még nem találkoztam.

laanna

2017. február 25.

Nem vagyok túl ügyes tusvonal rajzolásban, ezzel viszont egészen szép vékony vonalat sikerül húznom. Ár érték arányban nagyon szuper, a tartóssága miatt nem tudok max pontot adni, mert kopik picit.

laanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

little.shana

2017. február 25.

Már régóta nem használom, de anno mikor többet tusoztam nekem ez nagyon bevált. Precíz, vékony vonalat lehet vele húzni és viszonylag hamar száradt. A színe is nekem elég fekete volt, és ha kopott is, azt érthető okokból tette (például egy szemdörzsölést a cicafarok nem élt túl).

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

petra095

2017. február 24.

Nekem egy picit csalodas, pedig nagy remenyeket fuzok hozza a mai napig. De a cicafarok huzasan kivul semmire nem alkalmas. Es azt is ugy hogy 6x huzom vegig + varok vele amig szarad es ujra kenheto. Reggeli gyors keszulesnel sosem probalozok vele, csak ha idom engedi.

petra095
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

b0rzi

2017. február 20.

Ezelőtt vízálló s-he-t használtam, de valamiért mostanában nem jött be. Már kinéztem magamnak egy nagyon jót, de addig gondoltam, teszek egy próbát ezzel.

És hát ilyen árért ajándék! :) Az ecsettel nagyon precízen tudok dolgozni (habár eddig a keményeket szerettem, a puha ecsettel csak bénáztam), nagyon szép fekete, mattra szárad, és tökéletes a hétköznapokra, ha csak egy kis vékonyka tusvonalat csinálsz a szempilláidhoz. És plusz pont, hogy nem festi be a szempilláim hegyét, így nincs mit felkennem spirálozásnál a szemhéjamra. :D

Viszont a nagy(obb) cicaszemeket nem bírja. Nagyon sokszor kell átfesteni, és le is kopik, nem szép. (jó persze én nem fixálom és lehet tapogattam is, de na)

És nagy pluszpont, hogy ha valamilyen formában eltűnik mégis a szememről lemosás előtt, akkor elszublimál, és nem elfolyik! :)

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Yumechan

2017. február 20.

Első tuso volt, és még kezdőként is úgy gondoltam, hogy jól lehet használni. Még most is szívesebben használom ezt, mint bármelyik komolyabbat. Nem valami tartós, és nagyon folyik, szóval óvatosan kell bánni vele, de ezért az árért szerintem megéri.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

manóka20

2017. február 16.

Sokkal szebb tusvonalat húzok vele, mint bármelyik másikkal. Az ára nagy pozitívum, szép fekete, viszont nem a legtartósabb.. ha véletlenül odanyúlok, akkor látom az ujjamon a kis fekete maszatot... :D ettől függetlenül újra fogom venni ha elfogy, max jobban figyelek, hogy ne matassak a szemem közelében :D

manóka20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.