KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

zsokaszabo

2017. július 17.

A legjobb folyékony tus amit valaha próbáltam. Maga a termék és az ecset is 10/10. Egyedül arra kell vigyázni, hogy nem nagyon szereti ha több réteget rakunk egymásra, akkor elkezd darabosodni/lepotyogni. Ugyanakkor szerintem még mindig sokkal könnyebb a használata mint bármilyen másik tusnak. Örök kedvenc.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

vrita1998

2017. július 13.

Nekem ahányszor felkentem darabossá vált egy kis idő után. Sokkal jobbak is vannak nála. Egyedül az ecsete tetszik.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

healthycinderella

2017. július 11.

Amióta létezik ez a termék, ezt hazanálom.
Olcsó, és sokszorosan megéri az árát!

healthycinderella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Amióta létezik ez a termék, ezt hazanálom.
Olcsó, és sokszorosan megéri az árát!

panda03

2017. július 7.

Többféle szemhéjtust kipróbáltam,tégelyes tust,szemhéjfilcet drágább és olcsóbb kategóriákban egyaránt,
de nálam ez a termék veri az összeset.
Könnyen lehet vele dolgozni,szép a végeredmény,tartós és még olcsó is.
Lehetne ennél jobb?:)
Nekem nagyon bevált. Már fogyóban van de biztos vagyok benne,hogy újra veszem.

panda03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

de nálam ez a termék veri az összeset.
Könnyen lehet vele dolgozni,szép a végeredmény,tartós és még olcsó is.
Lehetne ennél jobb?:)
Nekem nagyon bevált. Már fogyóban van de biztos vagyok benne,hogy újra veszem.

tara95

2017. július 7.

Na most én legelőször egy csodaszép aranybarnát vettem amiért teljesen odavagyok. Felkenem reggel és szerintem még napok múlva is ugyanúgy ott lenne pedig fedett a szemhéjam alapot nem használok max egy kis korrektort és púdert teszek alá. Az ecsete egy álom a festék kicsit sűrűbb ami később lényeges lesz. És olcsó :)
Mivel ennyire szeretem a barnát vettem egy feketét.Hát én nem tudom miért de olyan szinten csípi a szemhéjam, foggalmam sincs mi van benne azon kívül a barnával ellentétben NAGYON folyékony. Egyébként csak addig csíp amíg meg nem szárad. érdekes. Utána a tartóssága ugyanaz mint a társáé de ez nekem nagyon gyanús ez a ,,először kiharapom a szemedet fíling,,. egyébként teljesen matt a barna pedig fényes kicsit csillámos. Szóval elképesztően szélsőséges nekem mert a fekete mondjuk 3as a barna meg trillagosbillagos 5ös. Legyen négyes de hát nem tudom miért csinálja :D.

Up: évek múlva. A barnát használom, ez passzol a színeimhez. Még mindig csodás, csak rájöttem, hogy igenis jól áll a cicás vonal. Aha. Csak ez meg eltűnik? Vagy pereg, halványodik, nem is tudom. Újra kell javítgatnom ami nem gáz, de na. Lehet, hogy régi. Most rendeltem az etude houstól egyet, kíváncsi leszek.

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

CsDominika

2017. július 1.

Első szemhéjtusom anno 17 évesen vettem meg. Eltelt 5 év és még mindig újra veszem. Az ecset nem tű hegyes finoman lehet vele dolgozni és szép vonalat csinál. Nem igazán tudok rá negatív dolgot mondani. :)

CsDominika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

nicorosie

2017. június 26.

2017.április 21. : Örök kedvenc, jó ideje nem is használok mást.

2017. június 26. Update: Legutóbb elfogyott, gondoltam kipróbálok másikat, de valahogy árban sem találtam olyat ami tetszett, és a vélemények alapján se sikerült döntenem, viszont már nagyon szükségem volt egy tusra, így hát nála maradtam. Mindennapi használatban van. Nem tud csalódást okozni <3

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

2017.április 21. : Örök kedvenc, jó ideje nem is használok mást.

edi01

2017. június 23.

Jó és tartos is csak a felvitt mennyisegre kell ugyelni mert ha nem szarad meg jol akkor lefolyik. Ha jol van felrakva akkor nagyon jo. Szeretem

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

pd199288

2017. június 23.

Nagyon jó, nem mászik el a helyéről, tartós, baromi olcsó, és nálam lekörözött sokkal nagyobb márkák szemhéjtusait is :)

pd199288
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

anettvagyok

2017. június 15.

A kedvenc tusom. Próbáltam már százféle márkát, mindenféle árkategóriában, de ez nyert :)

anettvagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.