KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

Fruzsi

2018. december 18.

A nagy hype miatt próbáltam ki és lenne egy kérdésem: mi ez a s**r? A festék állaga rettenetes, a színe is, a tégely, vagy mi, amiben van a lehúzójával együtt, ami nem szedi le a festéket az ecsetről... Talán az ecset önmagában az egyetlen használtható dolog. Szerintem a rengeteg igénytelen tusvonal az utcákon pl. ez a termék miatt lehet. Próbáljatok ki egy normális tust, ég és föld kesz a különbség. A 15 éve 100forintosba vett folyékony tusom is jobb volt ennél. Ja, és viszket a szemem tőle, de ez gondolom egyéni érzékenység, nem emiatt húzom le.

Fruzsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

esztes2468

2018. december 17.

Csak ezt használom évek óta, ha netalántán ki akarom húzni a szemem. Az ecsettel néha durva maszatolást tudok tenni a már tökéletesen felvitt vonalra, de ez csak bénaságom kérdése. Ára is nagyon jó, tartós is, nekem nagyon bevált, egy próbát megér szerintem mindenkinek.

esztes2468
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

BCatz

2018. december 11.

Kedvenc tudom. Ára is kedvező. Párat próbáltam de mindig visszatértem ehhez.

BCatz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Kedvenc tudom. Ára is kedvező. Párat próbáltam de mindig visszatértem ehhez.

Makk Zsuzsó

2018. december 11.

Én nem szoktam tusvonalat húzni, csak a felső pillatövet satírozom be, úgy, hogy ne is tűnjön úgy, mintha ki lenne húzva. Ezzel a tussal tűvékony vonalat lehet húzni, éppen csak dúsabbnak hat a szempillám. Bár ezt a műveletet fekete szemceruzával kényelmesebben is meg lehet oldani. Mindenesetre ez egy megbízható, jó tus, olcsón.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Jucuus

2018. december 11.

Intenzív fekete színe van, könnyű felvinni, viszont nagyon lassan szárad meg. :/

Jucuus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

CNiki

2018. november 30.

Legjobb 10 éve használom gyönyörű fekete, tartós az ecsetével nagyon könnyű 2 perces művelet.

CNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

CatWoman0904

2018. november 4.

Kb. 10 éve használom, soha nem veszek mást, tökéletes !

CatWoman0904
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Kb. 10 éve használom, soha nem veszek mást, tökéletes !

ecet

Korcsoport: < 18
2018. október 10.

Nagyon sürgősen tusra volt szükségem, de nem volt az, amit eddig használtam - így került a kosaramba a Lovely tusa. Gyönyörű szép fekete a színe, és igaz, hogy lassan szárad meg, de ha megszáradt nekem egész tartós, csak nap végére jön le belőle egy pici. Az ecsetét viszont túl vékonynak találtam, engem zavar, de majd belejövök a használatába. Az állaga sem tetszett először, nagyon folyik, ezzel már megbarátkoztam.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 10.

barbori

2018. szeptember 30.

Sajnos nem vált be. A szemhéjam összeér a felső szemzug részével, így számomra elég problémás a szemhéjtus vásárlása... ez sem jött be: repedezik, feltapad és óránként járkálhatok a tükörbe nézegetni ..
Egyszer megvettem, többet nem fogom, keresek tovább.

barbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Egyszer megvettem, többet nem fogom, keresek tovább.

FanniV

2018. szeptember 20.

Nekem sajnos nem vált be, az egész napos strapát nem bírta. Ettől függetlenül nagyon szép eredményt kaptam vele és egy sminkfixáló sokat dob rajta!

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.