KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Maja92

2017. szeptember 8.

Már nem gyártják? Nemrég vettem újra a Rossmannban még volt. Pedig ez a legjobb tus, nem érdemes drágábbat venni, szuper tartós, szép fekete és vékony vonalat lehet vele húzni.

Maja92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Eszti0621

2017. szeptember 6.

Ez a tus valami csoda!! Akármit vettem idáig: olcsóbbat, jóval drágábbat; verte az összeset. Még 12 óra után is bombabiztosan a helyén marad. Már nem gyártják??? :o Nemar! :(

Eszti0621
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Gardana

2017. szeptember 1.

Nagyon szépen lehet vele meghúzni a tusvonalat,tartós és szép mély fekete a színe.Ár-érték arányban kiváló!

Gardana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Andii17

2017. augusztus 24.

Nagyon jó ár-érték arányban, nagyon tartós, szép fekete színe van.

Andii17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Nagyon jó ár-érték arányban, nagyon tartós, szép fekete színe van.

Smailla0

2017. augusztus 22.

2 éve csak ezt használom, nagyon tartós és a legjobb termék ár-érték arányban. :) Kötelező minden tust használó lánynak.

Smailla0
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

Kiryuu

2017. augusztus 14.

Legjobb szemhéjtus, amit valaha használtam. A legfontosabb nekem, hogy ne kenődjön, vagy váljon fel a szemhéjamról, meg ne pattogjon le. Helytállt, így marad. Az aplikátora is nagyon tetszik, jó vele dolgozni. :)

Kiryuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

szucskira

2017. július 29.

Kedvencem. Sok félét kipróbáltam már ezen kívül csak egy tudott olyan hatást adni mint ez. Viszont az ecsete csodálatos, bármikor vettem új más márkájú szemhéjtust csak annak ennek az ecsetével tudtam szép vékony eredményt elérni. Tartós és tényleg matt.

szucskira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 29.

gjhsh01

Szeretem :3
Nagyon szép tusvonalat lehet vele húzni, tartós, nem maszatolódik, szép színe van. Én csak ajánlani tudom. ☺

gjhsh01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

Szeretem :3

Csebix

2017. július 29.

Szuper kis tus, gyorsan szárad, fekete tartós. viszont az ecsete túlságosan hajlékony, nehézkes vele szép vonalat húzni, mert hajlik össze-vissza.

Csebix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 29.

zsokaszabo

2017. július 17.

A legjobb folyékony tus amit valaha próbáltam. Maga a termék és az ecset is 10/10. Egyedül arra kell vigyázni, hogy nem nagyon szereti ha több réteget rakunk egymásra, akkor elkezd darabosodni/lepotyogni. Ugyanakkor szerintem még mindig sokkal könnyebb a használata mint bármilyen másik tusnak. Örök kedvenc.

zsokaszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.