KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Tartós, szépen lehet vele dolgozni, igazán fekete és árban is nagyon jó.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Tartós, szépen lehet vele dolgozni, igazán fekete és árban is nagyon jó.

szangyi

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a Lovely szemhejtusat, ar-ertek aranyban a legjobb szerintem. Tartos es konnyu felvinni.

szangyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

playergirl20

2018. július 29.

Imádom, szép tartós, olcsó.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Imádom, szép tartós, olcsó.

szvekitti

2018. július 24.

Ennyi pénzért nem panaszkodhatok, amennyit használtam, arra bőven megfelelt. Barátnőm évek óta csak ezt használja, ezért próbáltam ki, de soha nem voltam nagy tusrajongó. A színe valóban fekete és az is marad.
VISZONT nap végére minden alkalommal berepedezett és darabokban potyogott a szemem alá, ami nem túl szép látvány. Az ecsetét nem tudtam úgy használni, hogy ne kenjek belőle a szempillámra is. Amennyire emlékszem a filces változatokkal sokkal ügyesebben bántam.

szvekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 22.

Imádom.
Szép színe van.
Könnyedén tudok vele bánni.
csak nagyon hamar megszárad és berepedezik.

Nika123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 22.

Imádom.
Szép színe van.
Könnyedén tudok vele bánni.
csak nagyon hamar megszárad és berepedezik.

sheol

2018. július 12.

Nekem ez egy kínszenvedés volt. Keményre száradt, berepedezett, összekente a szempilláimat, ami csak lehet, baj volt vele. Áttértem másra.

sheol
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

vitezviki

2018. június 15.

Nem egyszer vettem már ezt a szemhéjtust, nagyon szeretem. :) Szépen tudok vele tusvonalat húzni, tartós, a fekete is fekete és nem fakó meg egyéb más színek. Abszolút kedvenc :)

vitezviki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

kisenikoke

2018. június 13.

Újabb update: imádom!!!!!

Update: továbbra is nagy a szerelem. Minden nap használom és így 3,5 hónapot bír ki. Ez nem rossz :) Pláne ennyi pénzért és pláne hogy így megment a szoláriumtól. Ezen terméknek hála tudok életet lehelni fehér arcomra. Ez valóban egy olyan termék, amit mindenkinek ki kell próbálnia. Természetesen most vagyok túl még egy újabb tuson de már most velem van az utódja.

Update:
Még egyen túl vagyok és ha a Rossmann felé járok pótolom is. Egyszerűen szuper!!!!!

Update:
Szerintem már vagy a 6-kat használom. Amióta az eszemet tudom szinte mindig ez volt a tusom, egy két apró kilengést leszámítva.
Szuper!

Nagyon jó! Ahogy előttem is írták, ez tényleg fekete!
Egy újabbat azóta ismét elhasználta, a véleményem továbbra is,hogy jogos az 5*

Update:
Napi használat mellett 4 hónapot bír.

kisenikoke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

Újabb update: imádom!!!!!

Szuper!

Nagyon jó! Ahogy előttem is írták, ez tényleg fekete!
Egy újabbat azóta ismét elhasználta, a véleményem továbbra is,hogy jogos az 5*

Update:
Napi használat mellett 4 hónapot bír.

ladel

2018. június 5.

Használtam ezt a terméket régen és szerettem, tartós eredményt ad. Amiért lecseréltem emlékeim szerint, hogy az applikátor szálai kicsit hosszabbak, mint amivel én kényelmesen tudok dolgozni. Most is liquid szemhélytusok van (meg tégelyes), de annak az applikátora szivacsos, ami nekem jobban beválik.

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

kalen

2018. május 15.

Csatlakozom a rajong táborához. Precízen lehet vele dolgozni, és szép fekete, tartós vonal lesz a végeredmény.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.