KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

szeretemafeketet

2017. január 15.

Könnyen kopik,bár már 3 éve használom,az ára miatt és megszokásból,annyira nem vagyok tőle elájulva.

szeretemafeketet
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 15.

iamsophie

2017. január 15.

mindig visszatérek ehhez a tushoz, vele a legkönnyebb szép vonalat húzni, az ára is baráti.

iamsophie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

dia0201

2017. január 13.

Az árához képest borzasztó jó. Próbáltam már többféle tust is, de ez tartós is, szépen is lehet vele dolgozni, már több tubussal elhasználtam, de amíg lehet kapni, addig tuti nem fogok váltani.

dia0201
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

vandanikoletta

2017. január 8.

Kedvenc szemhéjtusom. Évek óta használom és eddig akármilyen másikat használtam mindig ez bizonyult jobbnak. Matt, tartós, nagyon szép fekete. Nagyon szépen és könnyen lehet vele dolgozni. Imádom. Még milliószor ujra veszem.

vandanikoletta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

eddmegarepat

2017. január 7.

Simán veri az ÖSSZES más márkájú szemhéjtust! Az ecsettel könnyű dolgozni, ha nem "öntöd" magadra, gyorsan szárad, nem kenődik, nem pereg le és csodálatos színe van. Fél évig elég általában, nem szárad be és az ára is szuper. Tényleg sok más márkát kipróbáltam már, de még a több ezer forintos termékeket is lazán leveri, évek óta csak ezt használom! <3 <3

eddmegarepat
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

k1995

2017. január 6.

Nagyon elégedett vagyok vele, jó pár tubussal elhasználtam már :)

k1995
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Nagyon elégedett vagyok vele, jó pár tubussal elhasználtam már :)

danyadi77

2017. január 5.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Kerestem egy olcsó, de jó tust. Mit mondjak, tökéletesen bevált..jó az ecsete, nem maszatolódik. Engem nem csíp, nem pereg le...5 csillag

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 5.

korale0627

2017. január 1.

Tökéletes tus! Nem maszatolódik, tartós, erős fekete színe van, nekem nagyon sokáig elég és az ecsete is szuper. Na és persze árban is verhetetlen! :) Imádom!

korale0627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 1.

Krogshoj

2016. december 30.

Nem sok tust próbáltam, mert ritkán használom ezeket, de a korábbihoz képest (ami natúr termék volt), egy cseppet sem rosszabb. Sőt. A kis ecset vége kellőképpen vékony, egész egyszerű vele a szép vonalvezetés. Nekem a száradási idejével sem volt gond, szerintem ez a tulajdonsága átlagos. Szép fekete, nem repedezik be és nem kenődik el, hacsak nem ebben szeretnél órákig zokogni. Az ára pedig tényleg szuper.

Krogshoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

viku88

2016. december 26.

Szemrevaló termékként elég csúnyák az összetevői, bár egyből magyarázatot is adnak arra ,hogy többször irritálta a szemhéjamat, anélkül hogy a szemembe került volna, utóbbiról pedig jobb nem beszélni.. egyetlen pozitívuma a kis applikátora amivel elég precízen lehet dolgozi, a színe átlagos, tartóssága pedig elég gyatra.

viku88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 26.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.