KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   Rossmann

Krémmánia Kedvencek a -től
Ribbons

2017. április 25.

Ez volt az első tusom amit használtam életemben,és szerintem az utolsó is lesz. :)
Imádom,nagyon szépen lehet vele dolgozni,nem folyik el,tartós,a vizet nem szereti,de nincs is ráírva,hogy vízálló. :D

Ribbons
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 25.

nicorosie

2017. április 21.

Örök kedvenc, jó ideje nem is használok mást.

nicorosie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Örök kedvenc, jó ideje nem is használok mást.

Doxorubicin

2017. április 18.

Régebben egy háromszor ennyibe kerülő tust használtam, de bevonták sajnos. Hetekig kutattam mindenféle termék után, de mindegyikkel volt valami problémám. Gondoltam egyet és megvettem ezt. Nem bántam meg. Én mindennap használom és így is elég egy tubus 3 hónapra, illetve nagyon tartós.

Doxorubicin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

nocika113

2017. április 10.

Eddig csak ezt hasznaltam, fajdalmas kimondani de kb 5 evig szinte mashoz nem is nyultam. Most ugy erzem hogy valamit valtoztattak az osszetetelen, mivel erosen pereg es egybol szaradas utan elkezd toredezni. Nem veszes meg igy sem, hordhato, de ha nem jovok ra gyorsan hogy lehetne ezen valtoztatni kenytelen leszek cserelni :(

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 10.

dorottya96

2017. április 9.

Ha gyorsabban száradna, akkor megkapná az 5 csillagot. De sajna nem, és így óvatosnak kell vele lenni. Egyébként szépen teljesít, egész tartós is és az ára is jó

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Lis

2017. március 21.

Én szeretem! :) nagyon szép vékony vonalat lehet vele húzni, és nekem hamar meg is szárad. Amikor száraz kicsit mattabb lesz mint eredetileg, de nekem ez nagyon bejön. Az ára nagyon jó, ajánlom mindenkinek.:)

Lis
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 21.

lampsfangirl

2017. március 19.

Nekem túl folyékony, lassan szárad meg mindig sikerül össze kennem vele felül a dolgokat és van, hogy darabokban szárad meg a szemhéjamon..Tartósnak viszonylag tartós, de nem lett kedvenc.

lampsfangirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 19.

midnightsun

2017. március 13.

Messze a legjobb tus, amivel valaha dolgom volt..örök darab

midnightsun
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 13.

Messze a legjobb tus, amivel valaha dolgom volt..örök darab

tunderelefant

2017. március 13.

Sokféle tusom volt már: filces, filces folyékony, zselés meg ecseted, de nekem ez a kedvencem :) Az ecset pont jó hosszúságú, nem kell vele nagyon bűvészkedni. Egy kis gyakorlást igényel nyilván annak, aki most vált ilyen ecsetes tusra, de szerintem hamar meg lehet tanulni hogyan kell használni. Maga a festék jó állagú, nem folyékony és nem is túl sűrű. A fedése szerintem szuper, talán annyi hibája van, hogy a szemem sarkában ahol a bőr ráncolódik mozgás közben, ott egy kicsit pereg (de alatta pl nem lesz olyan egyáltalán, szóval nem tudom hova tűnik :D )
Mindenesetre nekem 5* mert ennél jobb tussal még nem találkoztam.

tunderelefant
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

Mindenesetre nekem 5* mert ennél jobb tussal még nem találkoztam.

laanna

2017. február 25.

Nem vagyok túl ügyes tusvonal rajzolásban, ezzel viszont egészen szép vékony vonalat sikerül húznom. Ár érték arányban nagyon szuper, a tartóssága miatt nem tudok max pontot adni, mert kopik picit.

laanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.