KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

ecet

Korcsoport: < 18
2018. október 10.

Nagyon sürgősen tusra volt szükségem, de nem volt az, amit eddig használtam - így került a kosaramba a Lovely tusa. Gyönyörű szép fekete a színe, és igaz, hogy lassan szárad meg, de ha megszáradt nekem egész tartós, csak nap végére jön le belőle egy pici. Az ecsetét viszont túl vékonynak találtam, engem zavar, de majd belejövök a használatába. Az állaga sem tetszett először, nagyon folyik, ezzel már megbarátkoztam.

ecet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 10.

barbori

2018. szeptember 30.

Sajnos nem vált be. A szemhéjam összeér a felső szemzug részével, így számomra elég problémás a szemhéjtus vásárlása... ez sem jött be: repedezik, feltapad és óránként járkálhatok a tükörbe nézegetni ..
Egyszer megvettem, többet nem fogom, keresek tovább.

barbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Egyszer megvettem, többet nem fogom, keresek tovább.

FanniV

2018. szeptember 20.

Nekem sajnos nem vált be, az egész napos strapát nem bírta. Ettől függetlenül nagyon szép eredményt kaptam vele és egy sminkfixáló sokat dob rajta!

FanniV
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

andrea760730

2018. szeptember 16.

Nekem nem vált be, nem tartós, feltapadt a mélyítővonalba. 0 pontot adnék ha lehetne. Géles állagúakat jobban szeretem.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

zsbsz

2018. szeptember 11.

Abszolút kedvenc! Nagyon olcsó, szép fekete, számomra könnyen felvihető, és egész tartós is.

zsbsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Nekem folyamatosan lepergett, töredezett. nem tudtam vele szépen dolgozni.

Andrea1992
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nekem folyamatosan lepergett, töredezett. nem tudtam vele szépen dolgozni.

vivieeen1919

2018. augusztus 14.

Tartós, szépen lehet vele dolgozni, igazán fekete és árban is nagyon jó.

vivieeen1919
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Tartós, szépen lehet vele dolgozni, igazán fekete és árban is nagyon jó.

szangyi

2018. augusztus 3.

Nagyon szeretem a Lovely szemhejtusat, ar-ertek aranyban a legjobb szerintem. Tartos es konnyu felvinni.

szangyi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

playergirl20

2018. július 29.

Imádom, szép tartós, olcsó.

playergirl20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Imádom, szép tartós, olcsó.

szvekitti

2018. július 24.

Ennyi pénzért nem panaszkodhatok, amennyit használtam, arra bőven megfelelt. Barátnőm évek óta csak ezt használja, ezért próbáltam ki, de soha nem voltam nagy tusrajongó. A színe valóban fekete és az is marad.
VISZONT nap végére minden alkalommal berepedezett és darabokban potyogott a szemem alá, ami nem túl szép látvány. Az ecsetét nem tudtam úgy használni, hogy ne kenjek belőle a szempillámra is. Amennyire emlékszem a filces változatokkal sokkal ügyesebben bántam.

szvekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.