KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

kalen

2018. május 15.

Csatlakozom a rajong táborához. Precízen lehet vele dolgozni, és szép fekete, tartós vonal lesz a végeredmény.

kalen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

dunaimano

2018. május 1.

Első tusom volt még jópár évvel ezelőtt. Ár-érték arányban ez nagyon jó szerintem. Habár nekem végül a filces tusokkal sikerült a leginkább megbarátkozni, ez nem von le ennek az értékéből. Annak, aki szereti az ecsetes tust, vagy netán még most áll neki kísérletezni, jó szívvel ajánlom.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Juli28

2018. április 22.

Jó kis termék, egyszerű vele dolgozni még az ügyetlenebbek is szép tusvonalat tudnak húzni. Az ára hiperszuper!!! Színe ténylegesen matt fekete nem csillogó, viszont a tartósságával tényleg vannak bajok érdemes napközben egyszer újra áthúzni!

Juli28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

joana120

Korcsoport: < 18
2018. április 17.

Pozitív:Olcsó,könnyen lehet vele dolgozni.
Negatív:Baromi hamar le jön,könnyen elkenődik,

joana120
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 17.

Pozitív:Olcsó,könnyen lehet vele dolgozni.
Negatív:Baromi hamar le jön,könnyen elkenődik,

AgnesCecilia

2018. április 16.

olcsó, szép a fedése, igazi fekete, de sajna mindig lefolyt a "cica" a szemhéjamról :(

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Nileve

2018. április 14.

Első folyékony ecsetes tusom, filcesről váltottam erre, mert azok túl hamar kifogytak. Alapvetően sem használok túl sokszor tust, csak amikor kedvem van vele bíbelődni, így nekem egy tubus sokáig elég. Kell egy kis kézügyesség a használatához. Az eredmény szép, erős fekete, kár, hogy nagyon könnyen lejön. (Egyszer átmosom vízzel az arcom, már volt-nincs. Tehát még a legtrógerebb sminklemosó is brutál gyorsan leviszi.) Nem épp a legmelegebb nyári rohanós napokra lett kitalálva. De legalább felvitelkor nagyon hamar szárad.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Cat21

2018. március 26.

Nem jött be. Nem tartós, könnyen elkenődik. A festék túl folyós. Az ecsete is túl hajlékony szàmomra. De lehet hogy Én vagyok ügyetlen.

Cat21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

KatrineBratt

2018. március 19.

Első blikkre ideálisnak tűnik,de pár hónap használat után elmondható,hogy túl folyós,darabokban lepattogzik a nap vège felè.
A legnagyobb bajom mègis az vele,hogy rettenetesen irritálja a szemem (mindig kicsit kènyelmetlen volt,de ritkán sminkelek erősen,betudtam az idegen èrzèsnek), viszket, valószìnűleg allergiàs lettem rà.

KatrineBratt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

barilla

2018. február 25.

Egyik kedvencem. Könnyű vele dolgozni, szerintem jó a fedése is, nem kenődik. Nekem bevált ár, érték arányban a legjobb.

barilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

TimyeK

2018. február 20.

Nekem túl folyékony sajnos, hatalmas szempilláim vannak, amit mindig összekenek vele, hiába vigyázok. Tartós, de többször kell áthúznom, hogy normálisan fedjen. A színe jó, csak a fedése nem jön be annyira. Alapvetően lehet vele szépen dolgozni, de macerás kissé. A maybelline zselés tusa jobban bejött, inkább visszatérek hozzá.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.