KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Lovely

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adrienn, az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2017. szeptember 27.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita11

2017. november 12.

Nagyon szeretem!
Kb. 2 éve van meg, most fogyott ki (nem használtam mindennap, de nem száradt be)
Azért vettem meg, mert olcsó volt, és szerettem volna kipróbálni a tust, de nem akartam sokat kiadni rá, mert féltem hogy nem válik be/nem állt jól, béna leszek hozzá.
Ehhez képest elsőre nagyon szép vonalat tudtam húzni, és nagyon hamar megszáradt. Nem kenődik el, nem pereg le,este is olyan, mint ahogy reggel felvittem. Nekem nagyon bevált!
Vékony ecsete van, ez számomra pont megfelelő.

anita11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Nagyon szeretem!
Vékony ecsete van, ez számomra pont megfelelő.

imeon23

2017. november 6.

A legjobb ár-érték arányú szemhéjtus!
Évek óta ezt veszem, nagyon szeretem, és azóta se találtam ennél jobbat.
Nagyon szép ívet lehet vele húzni, minden napos használatával is jó pár hónapig kitart, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

imeon23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 6.

A legjobb ár-érték arányú szemhéjtus!
Évek óta ezt veszem, nagyon szeretem, és azóta se találtam ennél jobbat.

ViviN

2017. november 3.

Ez komoly? Ez a termék valami bődületesen rossz, a száradást követően kb 5 PERC múlva omlik szét az egész, a szemhéjam viszket tőle és amikor lemosom ki van pirosodva az egész. Nagyon nagyon nem! 0 csillag legszivesebben. :(

ViviN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

little.shana

2017. október 28.

Update: 2017. 10. 28.
500 forintért újravettem próba alapon és még mindig tetszik. Anno ez lehetett az első tusom 2013 körül, az ecset még mindig szuper, könnyen rajzolok vele szép cicafarkat, a színe is elég fekete nekem (valószínűleg építeni kell az őrülten drámai feketéhez, de az az én színeimhez amúgy sem passzol. Hosszantartó a hatása, rajtam fennmaradt 12 óráig és a cicafarkak is megmaradtak, szóval dörzsölés nélkül magától nem jött le.

2017. 02. 25.
Már régóta nem használom, de anno mikor többet tusoztam nekem ez nagyon bevált. Precíz, vékony vonalat lehet vele húzni és viszonylag hamar száradt. A színe is nekem elég fekete volt, és ha kopott is, azt érthető okokból tette (például egy szemdörzsölést a cicafarok nem élt túl).

little.shana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 28.

Update: 2017. 10. 28.

2017. 02. 25.

Kori

2017. október 26.

Update:
Mostanra nyilvánvalóvá vált számomra, hogy ez nem egy 5csillagos termék, csakhát akkoriban még eléggé ragaszkodtam a megszokott dolgokhoz. Nem elég egy rétegben felvinni, és sajnos nem is olyan tartós, mint hittem. Az ecset jó, szép ívet lehet vele húzni, de ennyi. Nem vízálló, olcsó alternatívának jó. Nekem kevés.

2017.06.09.
Már a negyediket használom ebből a tusból, de nem tudom megunni. Igaz, hogy közben kísérleteztem más márkák szemhéjtusaival is, és nem ecsetesekkel is, de mindig visszatértem hozzá. Lehet, hogy ez azért van, mert magát a tusvonal húzását is egy ehhez hasonló ecsetes tussal tanultam meg, nem tudom. :) Könnyen felvihető, tartós, ennek ellenére esti sminklemosásnál könnyen eltávolítható, a többi tushoz képest olcsó, és sokáig elég annak dacára, hogy naponta használom. Számomra a tökéletes szemhéjtus megtestesítője. :)

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Update:

2017.06.09.

Summer39

2017. október 26.

Nem szeretem. A filcesek sokkal inkább bejönnek, precízebben tudok velük vonalat húzni, nem beszélve arról, hogy száradás után nem lesz szaggatott vonal a szememen. Pedig még cicaszemet sem húzok (Öreg vagyok én már ehhez! by Murtaugh :) ).

Summer39
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 26.

ddorcsii

2017. október 24.

Sajnos nekem csalódás :( nem is értem.....az itteni vélemények alapján vettem meg. Felkenem és kb negyed óra múlva szétrepedezik a szememen az egész :(

ddorcsii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Bradshaw

2017. október 19.

Nem gondoltam volna hogy ennyi pénzért találok rá a kedvenc tusomra. Nagyon könnyű vele dolgozni, és precíz. Szép mély fekete színe van. Egész nap a helyén marad. Nem is kell ennél több.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

lanefox

2017. október 12.

Első ecsetes tusom, és az utolsó is, mert csak ezt veszem újra mindig. Szép fekete, tartós, és nagyon könnyű használni :)

lanefox
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

LillaM

2017. október 12.

Elég annyit hozzáfűzni, hogy ezzel még én is ki tudom húzni a szemem, pedig tök bénán sminkelek :)

LillaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.