Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2012. január 31.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A porított kókusz és tápióka könnyűvé, de erős állagúvá teszi ezt a deohintőport, mely így kiválóan elnyeli a szagokat és az izzadságot.

bobekecske

2018. február 9.

Szerintem is nagy kár, hogy már nem lehet kapni. Nem olyan hatásos, mint a Schmidt's natúr dezodorok, de éjszakára, laza napokra vagy kombinációban teljesen jól működött, és isteni kókusz illata volt - nem túl geil.
Mivel fehér hintőporról beszélünk, nem minden ruhával volt a legpraktikusabb.

bobekecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Mivel fehér hintőporról beszélünk, nem minden ruhával volt a legpraktikusabb.

Elen

2013. november 1.

Imádtam, akár natúr deóval, akár mondjuk éjjelre, magában. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. A Greench hatékonyabb az izzadás- (illetve szagosodás-) gátlásban, de ez mégis nagyon hiányzik a kiadóssága, kedvező ára, illata miatt. És a hatása sem volt annyira gyenge. Kár, hogy már nincs.

Elen
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 1.

sydney

2012. szeptember 15.

Natúr deora szoktam felvinni, még így sem teljesen megbízhatók a nyári melegben, de sokat javít a deo hatásán. Illata kellemes, nem tolakodó, egyedül a csomagolás az, ami számomra nem praktikus, plusz egyik nap a doboz alja simán leesett, úgyhogy minden hintőporos lett... De tény, hogy még így is rengeteg maradt benne, nagyon kiadós adag, pedig már majdnem 1 éve használom. Összességében kellemes termék, de azért szerintem találok majd hasonlót most hogy már nem lehet kapni, nem fáj érte a szívem.

sydney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

orchidea8627

2012. június 6.

Még van egy fél dobozzal a polcomon, nagyon szeretem, alumínium mentes deokra szoktam egy púderecsettel felvinni. (kivágtam a doboz tetejét, hogy könnyebben tudjam használni.) Szerintem hatásos, de önmagában nem elég erős. Kellemes kókuszillata van, nem túl édes. Kár hogy már nem lehet kapni.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

kiprobaltam.hu

2012. március 4.

Fincsi az illata, de por lévén nem mindig praktikus.

kiprobaltam.hu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Fincsi az illata, de por lévén nem mindig praktikus.

garamvolgyiflora

2012. január 10.

isteni az illata, de nem a legerősebb dezodor amit eddig próbáltam

garamvolgyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 10.

isteni az illata, de nem a legerősebb dezodor amit eddig próbáltam

loraren

2011. november 2.

Egyáltalán nem hat az izzadás ellen. Az illata oké, ha valaki szereti a kókuszt, de azt sem mondanám túl tartósnak...

loraren
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 2.

Gyorgyi999

2011. október 17.

Szuper az illata. A hatása nem valami erős, de egy kevésbé meleg napon simán ajánlani tudom önmagában izzadásgátlóként.

Gyorgyi999
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 17.

GeoNautic

2011. július 28.

Nyári kedvenc az izzadós napokra. A fodrászok által használt nagy pemzlire (nem tudom mi a neve, amivel vágás után a hajat lesöprik, mint egy nagy sminkecset, fodrászkellékesnél lehet kapni) szórok belőle, azzal átsimítom az egész testem, szépen felszívja az izzadtságot a háton, mellkason is. Ráadásul nagyon finom, hosszan tartó, édes kókuszillata van.

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 28.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzoin Extract, Vetiveria Zizanoides Root Oil

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.