KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   8600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2018. február 27.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Moncsika73

2018. július 5.

Must have!!! Hozza amit igér, minden nap használoma t vonalra. Tuti újra veszem ha elfogy.

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 5.

betty007

2018. június 14.

Egész évben örök barátságban vagyok vele, de mégiscsak ez a nyári időszak az amikor naponta előkerül. Véleményem szerint nagyon jó kis termék, a mattításra nála jobbat még nem találtam, sokáig elég az ára is ehhez mérten rendben van.

betty007
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Makk Zsuzsó

2018. június 7.

Hm, hm, hm... Hát én nem ájultam el. 30 fok fölött halottnak a csók. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. A 2000 Ft-os, 3-szor ekkora kiszerelésű Dodo púderemet nem tudta überelni, pedig az nem is ebben a kategóriában indult, az csak egy mezei transzparens púder, nem ígér mattítást.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

vanesszakiss

2018. május 26.

Kedvenc púderem lett, most vettem 3x-ra újra. Eddig az összes púdertől 1 óra után átfénylett a T-vonalam, ez az első amitől nem. Imádom!

vanesszakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Juliette Cavill

2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

Juliette Cavill
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Hosszan mattít valóban és alig érezhető a bőrön. Az egyetlen negatívum az ára.

preka

2018. március 7.

szerintem nagyon jó kis cucc. akinek esetleg a studiofix+ púder nem vált be, ez biztos be fog! azt vettem észre amúgy is, hogy a MAC-es termékek jól működnek együtt. én studiofix fluidot használok alapozónak és ezzel és fix+-szal lefújva gyönyörű lesz az amúgy eléggé heges és néha pattanásos bőröm is.
amúgy sokáig elég és nem kell belőle sokat használni. nem ad plusz fedést annyit, de legalább nem is lesz ilyen cakeface beütése a fejednek. nagyon zsírosodó bőrűeknek a legjobb fixáló!

preka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

vecserichili

2018. február 26.

Imádatom örök tárgya. Az esküvőnkön, mindkettőnkön volt és nulla csillogás egész nap a nyár legmelegebb napján.
Valóban mattit, a pórusok is szebben mutatnak. Majdnem két évig használtam szinte minden nap. Megéri.

vecserichili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

topsminkotti

2018. február 12.

Ez egy fedést nem adó mattító púder és ezt tökéletesen teljesíti is. Nekem nem igazán fénylik át a bőröm, csak néhány óra után, de ez a púder magabiztosan matton tartja. Ha olcsóbb termékekkel hasonlítom össze, nagyon érezhető az a különbség, hogy mennyivel finomabb szemcsékből áll. ezért szinte nem is érezhető, hogy a bőrön van. Én nagyon szeretem A MAC Face and Body-val használni, mert az egy hidratáló, kicsit fényes alapozó és ezzel a púderrel kiegészítve nagyon szép bőrképet ad.És az INCI is sokkal szimpatikusabb, mint mondjuk a Rimmel Stay Matt-nak, ami nekem számít. Mint a legtöbb Mac termék ez is nagyon sokáig elég, ezért szerintem ebbe érdemes beruházni, mert ár/érték szempontból rendben van.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

Ayase

2018. február 1.

Ez eddig az egyetlen olyan púder, ami hosszan tartóan mattítja az arcomat. Ad egy kis plusz fedést is szerintem az alapozóhoz. Az eladóhölgy a medium árnyalatot javasoltam,ami az üzletben, a neonvilágítás mellett valóban jónak tűnt. Természetes fényben viszont kicsit sötét volt (ez az én saram is, meg kellett volna nézni). Ami viszont furcsa, hogy rekordidő alatt csináltam egy lyukat a közepébe. Ezért az árért nekem gyorsan fogyott, de lehet, hogy újraveszem, mert valóban mattít.

Ayase
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

izabella73

2017. november 21.

Annyival nem jobb, amennyivel drágább,mint egy sima drogériás púder.Talán csak azt tudnám kiemelni hogy kicsivel később fényesedik ki a bőröm egyébként semmi extra.A szivacs számomra is használhatatlan amit adtak hozzá.Eddig ez az első MAC termék amit próbáltam de nem igazán győzött meg sajnos.

izabella73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 21.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.