KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ria13, Módosítva: 2015. június 23.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mattító púder, mely elsősorban a csillogó bőrre ajánlott.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

raczjulia

2017. július 28.

Sose szerettem a púdereket, nem is igazán használtam. Ha pedig igen, akkor kipattogtam az összestől.. Gondoltam befektetek egy drágább kategóriába, reménykedve, hogy ettől nem pattog ki az arcom.. szerencsére ez így is lett! Eléggé gyorsan átfénylik a T zónám, de ez a púder csodákat tett vele. Szépen lemattítja az arcom, tartós lesz a smink alatta, nem pattog ki a bőröm tőle. Örülök, hogy beszereztem.

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

szfruzsi

2017. július 26.

ez a púder az életmentőm!! :D brutál gyorsan zsírosodik a T zónám, de ez nagyon szépen helyreteszi egész napra, pedig most így nyáron nem is alapozót, hanem BB krémet használok alatta :) nem poros, nem maszkos, beleolvad a bőrömbe,nem fullad meg alatta a bőröm, szóval csillagos ötös :)

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

ami2015

2017. június 10.

Évek óta az első púder, amit újravettem, pedig még kb. félig van a mostani. Fél éve használom, szinte minden nap, így viszonylag sokáig tart is az árához képest. Nálam nagyon bevált, zsíros bőröm van, ecsettel viszem fel, szépen tart egész nap. Azóta nem is próbálkoztam más púderrel, ami nagy szó, mert előtte kb. havonta volt egy új kiszemelt. :) Bátran ajánlom zsíros bőrű sorstársaknak, nem fognak csalódni!

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 10.

Hales

2017. április 22.

Nem irritálja a bőröm, nincs poros hatása és néhány óráig matt marad tőle az arcom, ami nálam már így is nagy szó. Szeretem. :)

Hales
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

anett0422

2017. február 15.

csodát tesz :) valószínűleg nem a megfelelő alapozót használom, ugyanis a bőröm nagyon zsírosodik tőle különösen a T-vonal :) de ezzel a csoda púderrel ezt a "hanyag" alapozót is elviselhetővé teszi a bőrömön :)

anett0422
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Panni123456

2017. február 1.

Nagyon elégedett vagyok vele és soha többet nem szeretnék más púder használni. Nem lesz maszkos hatása, fixál és hosszan tart. Kevés kell belőle és nagyon sokáig elég.

Panni123456
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 1.

potyike

2016. szeptember 7.

Nem vagyok vele megelégedve, max. 2 órán át tart a hatása. Ennyit az 1500 forintba kerülő púderem is tud. Viszont nincs púderhatása, teljesen észrevétlen, színárnyalatot is könnyen lehet választani, látatlanban is, mert nem színezi a bőrt.

Update:
Adok még egy csillagot, viszonylag hamar átfényesedik, viszont egyáltalán nem irritálja a bőröm, ami ritka.

potyike
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Update:

Arya

2016. augusztus 14.

Kb 4 órát bírt ki rajtam átfényesedés nélkül. Áttetsző, ezért nehezen lehet túlzásba vinni, tényleg csak a csillogást tünteti el, nincs poros hatása. A hozzá adott kis púderpamacs teljesen szétesett, ez egy kis csalódás, ennyi pénzért nem ezt vártam volna.
Összességében jó - jó, tetszett, de találtam másik púdert, ami ugyanezt nyújtja, 1500 forintért és nem 8000-ért, ezért nem fogom újravenni.

Arya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

anna990

2016. július 17.

Régóta szemeztem vele az itt olvasott vélemények után, végül egy utazás előtt vettem meg a praktikus kiszerelése miatt. Nem voltak magasak az elvárásaim, rajtam minden átfényesedik fél óra (vagy még kevesebb) alatt, lefolyik az extra tartós alapozó is, nincs csodaszer. Egyik nap ezzel fixáltam a sminket, úgy indultam el otthonról. Aznap ütött be a kánikula, 38 fok. Már egy ideje a klíma nélküli buszon izzadtam, amikor megérintettem a homlokom, és elképedve konstatáltam, hogy SZÁRAZ! Ha az ember rendelkezik egy bizonyos bőrtípussal, pontosan tudja, mire számítson ilyen esetben, tehát elmondhatom, hogy nagyon kellemes meglepetés ért.
A cucc egyébként rajtam akkor működik legjobban, ha ezzel fixálok. Sokáig matt marad, az 1-2 óra nálam már csoda, és szerintem még jobban fog teljesíteni a hidegebb évszakokban. Akkor sem vészes, ha átfényesedett, természetes a hatása, meg sem közelíti azt az olajosan csillogó katasztrófaállapotot, ami nélküle van. Persze vannak határok, pl 6-7 óra elteltével csomósodik, amikor az ember fejéről már minden elmászott, de ez nem a termék hibája. (Ilyen esetben én frissítem az alapozást, fixálom, és mehet minden tovább)
Amit külön imádok benne, hogy teljesen láthatatlan, nincs poros hatása egyáltalán. Szerintem maradni fogok ennél, kísérleteztem már eleget. Részt vesz a Back to MAC programban, tehát 5 üres dobozt visszaviszel és választhatsz egy rúzst.

Ár update: 8100 Ft

anna990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Ár update: 8100 Ft

Orshe

2016. július 10.

Kicsivel jobb mattító hatást vártam tőle, kb. 3 óráig tartotta magát. Viszont nem volt púderes hatása és nem is porol egyáltalán. Nem rossz, de többet vártam.

Orshe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.