KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   7700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adri251982, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrtípus:   Száraz

MAC bronzosító púder 4 árnyalatban: Golden (csillámló bronzos bézses-arany), Refinded Golden (finomra préselt gyöngyház arany), Matte Bronze és Bronze (csillámló bronz).

Ár: 3500 , Eladó: Hanismoki
Állapot: használt, jó állapotú, Helyszín: Ajka, fizetés: személyes vagy posta
MAC Give Me Life Bronzing Powder
Ár: 6300,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

topsminkotti

2018. szeptember 24.

Én általában kritikus vagyok (főleg ár érték arányban), de csak jókat tudok mondani a termékről. Szép Inci, nagyon sokáig jó minőségben használható. A tükrös kiszerelés szuper. Én sminkesként az összes színt használom. Talán a Matte bronze a legjobban kihasználható, akár arcformázásra is, de világos bőrön sárgásnak tűnhet. Erre az arcszínre jobban szeretem használni a golden árnyalatot. A bronze igazán csak szépen lebarnult bőrön mutat igazán jól.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Anheszenamon

2018. július 13.

Na, akkor én leszek itt a mumus. Néhány használat után nekem csalódás, teljes áron semmiképp nem venném meg. Matte Bronze árnyalatban vásároltam meg. Alig pigmentált, jó erősen kell belemártanom az ecsetet és körözni benne, mire valami szín az arcomra kerül. Egyelőre úgy gondolom, hogy az UD Beached bronzer vagy a TheBalm Bahama mama bronzosító sokkal jobban teljesít.
Most próbálom úgy hasznàlni, hogy megkapargatom a felületét, hátha jobb eredmènyt érek el. Kèsőbb jövök mèg update-elni.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. április 22.

Fruity Juicy kollekció, 2017 - Baiana Bronze: hát ő is megérdemelte volna, hogy többen méltassák.. Ha ránézek, már a napsugár és a nyaralás jut róla eszembe... Örülök, hogy utólag sikerült itt, a KM-en megvásárolnom!

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. április 22.

brethalia

2017. október 8.

Sosem gondoltam volna, hogy a sápadt bőrömhöz bronzosítót akarnék használni, de aztán nyár végefelé bekattant valami... :)

Próbálgattam a színeket az üzletben, nézegettem swatchokat, de mégsem sikerült biztosan eldöntenem, melyik állna igazán jól. Végül a Bronze színű bronzosítót szereztem be, remélve, hogy a csillámok nem lesznek zavaróak benne - és szerencsére nem csalódtam. :)
Nem csillog, rétegezhető, így a sápadt arcomon is szépen mutat. Segít szolidan formázni a (számomra) kicsit túl széles arcomat.

Ősszel már csak akkor használom, ha úgy érzem, a sminkemhez jobban illik, mint a pirosító (vagy esetleg ha kedvem támad keverni a kettőt).

A -1 csillag az ára miatt van. Hiába tartom jó terméknek és lesz évekig elég még, illetve sikerült Douglas webshopból 25% kedvezménnyel beszereznem, eredeti áron túlárazott terméknek tartom.

(Igaz, a MAC rúzsokat, szemfestékeket és a pirosítót is, ezeknél a termékeknél mégis valahogyan nagyobb a szerelem.)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Rekmr

2017. augusztus 28.

Nekem annyira nem vált be. A matt árnyalat van meg. Pigmentálása nagyon gyenge, ötször kell belemártanom az ecsetet csak hogy a fél arcomat kontúrozzam. Emiatt nagyon gyorsan fogy, 4 hónapja van meg de már nagyon a vége fele járok. Arcomon nem tart valami sokáig, 3-4 óra múlva mint ha ott se lett volna, pedig setting spray-el fixálom. Nem néz ki rosszul, csak nem a legpraktikusabb. Viszont a szememre szoktam rakni egy picit szemhéjpúderként, és gyönyörűen kiemeli a kék színt. A csomagolása viszont nagyon szép, mint minden mac terméknek :)

Rekmr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

doruska

2017. június 3.

Matte Bronze van meg, és bár sajnálom, hogy ez az egyetlen matt árnyalatuk,mégis megéri és nagyon szeretem, szépen építhető, ami szerintem a bronzosító legfontosabb ismérve, ajánlom világos bőrűeknek is :) csomagolása is szuper biztonságos és praktikus

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Matt Bronze van meg nekem is. Elegedett vagyok vele; szinte minden nap hasznalom mar kb 7 honapja, es meg siman felig van. Tartosnak is erzem.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

marliz

2017. február 17.

Matte Bronze árnyalat van meg. Több mint egy éve használom. Mivel rétegezhető, télen, nyáron is lehet megfelelő erősségű árnyékolást készíteni vele.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Virdzsusz1107

2017. február 16.

Régóta szemeztem vele, de az ára valahogy mindig eltántorított. Évek óta kísérletezek a bronzosítókkal, drogériás, natúrkozmetikás, illetve kifejezetten sminkesboltos vonalon is(Kiko, Pupa,Il makiage), de 6000Ft nál nem merészkedtem tovább. Eddig! És milyen jól tettem! Összehasonlíthatatlanul minőségibb termék, a pigmentáltsága rendkívül magas, elég kemény állaga van és egyáltalán nem porzik. Csodásan lehet vele dolgozni és nagyon természetes hatást lehet vele elérni. Matte bronze árnyalatban van meg, de lehet hogy benevezek egy fényes színre is! Tökéletes, biztos, hogy újraveszem!

Virdzsusz1107
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

kariw3

2017. február 9.

Matte árnyalatban van meg, eddigi legjobb bronzosítóm, gyönyörű diszkrét színe van, már csak a megfelelő ecsetet kell megtalálnom hozzá, mivel nagyon kemény, így nehéz vele eleget felvenni.

kariw3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Hidratálók: Caprylyl Glycol