KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Madre Labs

Ár:   $29.95   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   $29.95
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Anti-aging szérum stabilizált C-vitaminnal

Védelem és megelőzés egyben. Hidratálja, ragyogóvá és egységesebbé teszi a bőrt, csökkenti a finom vonalak, ráncok és öregségi foltok megjelenését, továbbá elősegíti a kollagén bioszintézisét. Gyorsan felszívódik.

• pH-semleges termék
  • környezetbarát csomagolás
  • nem tesztelték állatokon

Lencseee

2017. július 3.

Nálam ez a madre labs termék nagyon bejött, ellenben a hyaluronsavas szérummal. Számomra ez valahol a Tindigo szérum fölött, de a Madhippie alatt és az OST21.5-tel egy szinten van:-) Nincs túlárazva és hatékony. (valamint plusz pont itt is, hogy nem kell a tárolással bajlódni, eláll a fürdőszoba szekrényben....)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Emike

2017. május 26.

Még az iherb-es megjelenése idején rendeltem meg ezt a szérumot, és pár hete fogyott el. És én szeretettem,a rétegzés rutinonba nagyon jól beleillett, és miután elfogyott, hiányzott a napi rutinból. Tök jól hidratált, nem szárított, nem okozott pattanást, szóval nekem bejött. Most nem ezt használtam, a Purito c vitaminos szérumát rendeltem meg.

Emike
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Redpanda

2017. április 22.

Csakúgy, mint a retinolos és hialuronos változatai, egyelőre ez is jónak tűnik. Háromszor használtam, előtte csak a Siker szérumot próbáltam, mint C vitaminos terméket. Azt sajnos nem lehet tudni, ebben hány százalékos a C vitamin. Viszkózus formula, műanyag pipettával. Nálam eddig semmi problémát nem okozott, nem irritál, még csak nem is csíp, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Talán nincs az a hűha érzés, mint a Siker szérumnál, de azért a hatását már érzem. Húzza le azt az egy-két kisebb csúnyaságot az arcomon. Árban verhetetlen, remélem, hosszú távon is beválik ;-)

Update: miután elhasználtam, és más C vitaminos szérumokat is próbáltam, le kell vonnom két csillagot. Hosszú távon nem éreztem annyira hatásosnak. Nem mondom, hogy pénzkidobás, és ha egy jó akcióban hozzá lehet jutni, megéri, de teljes áron nem veszi fel a versenyt pl. az Instanatural C vitaminos szérumjával.

Redpanda
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Geenanna

2017. február 20.

Update: elhasználtam, és módosítanom kell a véleményemet. Nagyon szárít, és hosszútávon nem nagyon csinált semmit. Valószínűleg még az előző szérum hatásai maradtak meg a bőrömön, ami miatt először 5 csillagra értékeltem. Tulajdonképpen nem rossz, praktikus, gyengéd, olcsó, de nem hozta azt az eredményt, amit várok a c vitamintól. Nem lett a bőröm üdébb, frissebb, hidratáltabb. Valami kis antiaging hatása azért van talán, mert nem lettem ráncosabb, de száraz bőrre semmiképp nem ajánlom.

Jó kis szérum. Nekem nincsenek foltjaim, az anti-aging hatása miatt használom. A pórusaimat is kisebbnek láttaja. Praktikus,mert nem kell hűtőben tárolni, és az állaga miatt könnyebb használni, emellett pedig rendkívül pénztárcabarát! Biztos, hogy újra fogom venni! Egy picit talán szárít, de úgyis bőségesen hidratálok szérumozás után, úgyhogy nem számít.

Geenanna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

peto.kittus

2017. február 20.

Különösebb hatást nem érzek az elhasználása után, igazából annyit vettem észre, hogy szépen halványítja a foltokat (bőrhibákat) és jól hidratál.
A C 20 nekem sokkal jobban bejött, azt valahogy jobban szerette a bőröm.

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

A C 20 nekem sokkal jobban bejött, azt valahogy jobban szerette a bőröm.

WorkingClassGirl

2017. február 9.

Hosszabb távon se nyűgözött le. Az ég világon semmilyen hatását nem látom, pedig nagy lendülettel kezdtem el használni: 2x1 pipettával naponta, mert sejtettem, hogy nem egy erős szérum. Aztán 1-2 hónap múlva kezdett kikopni, mostanában azért használom, hogy fogyjon.
Egyébként nemcsak nem hidratál, de szerintem még szárít is, ezenkívül ha használom, hajlamosak a kencéim morzsálódni.
A dobozán az van, hogy protect&prevent (valóban leginkább csak arra lehet jó), ezért nem húzom le teljesen.

Huh, de fura szérum ez..
A Mad hippie helyett vettem, mivel olcsóbb és még akciós is volt gondoltam teszek vele egy próbát.
Első benyomások: opálos, fehér színű, könnyen beszívódik, de nem hidratál, nem puhít. És fura poros szaga van.

WorkingClassGirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 9.

Huh, de fura szérum ez..

clara12

2017. január 27.

Féláron vettem meg, tegnap használtam el az utolsó cseppeket belőle, szóval elég sok időm volt értékelni a terméket. Nekem a benyomásom róla olyan semmilyen, jó volt, elhasználgattam, nem irritált, de csodát sem művelt a bőrömmel, az állaga kifejezetten kellemes, hogy nem annyira híg, mint a többi c-vitaminos szérumé, de úgy nem nyűgözött le, nem is rendeltem újra, visszatértem a C21,5-hez, nekem az látványosabb hatást hozott. Nem rossz, de nem lett kedvencem.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

jemelja

2017. január 9.

Színe opálos fehér, nem vízszerű, annál sűrűbb. Nagy előnye, hogy nem kell hűtőben tartani. Nekem kissé szárítja a bőröm a téli hidegek idején, korábban ezt nem vettem észre. Gyulladáscsökkentő hatását tapasztalom, mert hamarabb múlnak a pattanások. Már három hónapja használom, meg vagyok vele elégedve. Akciósan vettem, de teljes áron is újra fogom vásárolni.

jemelja
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

reaC30

2016. szeptember 23.

Nagyon vártam az érkezését, IHerbről rendeltem fél áron. Sajnos két nap után csúnya pattanásokat okozott. Más terméket nem változtattam a bőrápolási rutinomban, úgyhogy biztosan ettől lett az arcom kiborulva. Nagyon elszomorodtam, mert már egész szép bőrképet sikerült elérnem koreai kozmetikumokkal. Sajnáltam egyenlőre Tindigo C vitaminos szérumára a pénzt, illetve kicsit sokallottam az árát, bár amiket hallani róla, biztosan megér annyit! Hát tovább nem kísérletezem más, olcsóbb C vitaminokkal, most már Tindigo széruma következik!
Update: Tettem vele még egy kísérletet és most nem ütötte ki az arcom. Most nem tudom mi történt, de már két hete használom és nem lett semmi baja a bőrömnek. Amúgy változást sem érzek a bőrömön, igazából, mintha egy minden mentes hidratáló krémet használnék. Azért jár neki a négy csillag, mert nem bántotta a bőrömet. Még jövök Update-elni, ha pozitív irányba fordítja a bőrömet később.

reaC30
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Nomacs

2016. augusztus 24.

Én is féláron rendeltem, és akkor valószínűleg én leszek az első, akinek ez jobban tetszik, mint a Siker szérum. Nem tudom miért, nekem jobban bejön ez a formula, nem annyira nagyon folyós, nem pazarolok vele annyit. Könnyebben is szállítható, nekem pl a Siker szérum, akárhogy is csavartam rá a tetejét, elkezdett folyni, amint oldalra dőlt. Sokkal jobb áron is volt, mint a Siker. Próbáltam még a 21.5-ös narancssárga C vitaminos szérumot is, az sem volt rossz, bár ott is ugyanez volt a bajom, az is nagyon folyós volt. Lehet, hogy ez azért nem ragadt annyira, mert kevesebb a C vitamin tartalma? Az egyetlen bajom az vele, amit említettek előttem is, hogy nem lehet tudni, hány százalékos a tartalma, de én ki fogom deríteni, és kommentelek! :D
Nekem nagyon könynen beszívódik, és puha amrad az arcom, nem szárít, sőt talán hidratál is egy kicsit. Reggelre tökéletes eddig, majd még updatelek :)

Nomacs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Antioxidánsok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Propanediol
Vitaminok: Aminopropyl Ascorbyl Phosphate

A C-vitaminnak egy viszonylag új, stabil formája, melynek a tiszta C-vitaminhoz hasonló tulajdonságai vannak: hatásos antioxidáns, segíti a bőrünk feszességét adó fehérje, a kollagén termelődését és hatásos a pigmentfoltok ellen is. Bőröregedés elleni és pigmentfoltok elleni szérumokban és krémekben találkozhatunk vele a leggyakrabban. További infó itt.