KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. február 23.

Kiszerelés:   7,6 ml

• Viaszos festékanyaga felvitel után egyből megszilárdul
  • Élénkíti a szemöldök színét, formázza a kósza szálakat elrendezi száliránynak megfelelően.
  • A különleges összetételű festék nem pereg, nem kenődik, ellenáll a párának, nedvességnek.

Brigitta88

2016. december 17.

Jó kis termék! :) inkább azoknak válhat be, akik igazítani és nagyon picit színezni szeretnék a szemöldöküket! Ami nagyon tetszik benne, hogy nem mozdul el, a keféjét meg kell szokni picit furcsa, az igaz! :)

Brigitta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

cicafun

2016. december 9.

Nekem bevált. Szerintem ez a termék azoknak lehet ideális, akiknek alapvetően nincsenek komoly problémái a szemöldökével főleg csak fixálásra és némi színélénkítésre van szüksége. Tökéletesen fixálja a kósza szálakat nagyon hamar megszilárdul, és a nap végéig fenn marad. Egy jó tanács: akinek sötétbarna haja van, és azon filózik hogy a medium brown vagy a dark brown szín legyen a természetesebb hatás érdekében a medium brown bőven jó lesz, mert eléggé sötét a szemöldökre felvéve.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

dorkaww

2016. október 14.

Nagy érdeklődéssel vettem meg ezt a terméket hogy vajon mit tud. Dark Brown árnyalatom van meg. A keféje nekem picit furcsa amit a szemöldököm elején még jól lehet alkalmazni aztán amikor már a vékonyabb részekre jutok el akkor már bajban vagyok mert vagy kimegyek a vonalból vagy egyáltalán nem festem be. Amúgy megfelelő mennyiséget lehet az applikátorral felvenni csak aztán használni nehéz. Egy hosszabb nap folyamán picit elmászhat ha túl olajos a szemöldökünknél. Az applikátor és az ára miatt levonok 2 csillagot főleg mióta rátaláltam a Pupa krémes szemöldök krémjére.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Mila85

2016. október 9.

Nekem nagyon tetszik ez a cucc. Van szemöldököm, tehát én alapvetően erősítésre, rendezésre, fixálásra vettem. Nagyon szép természetes a végeredmény, jól rögzít is. Kíváncsi vagyok mikorra fogy ki. Nekem a kefe nem tetszik, nem értem miért ilyen, a vékony részről elég nehéz felkenni a kulimászt, de majd csak megoldom. Ez előtt essencet használtam meg egy lorealt, utóbbit venném újra, az essence a nap folyamán darabosan hullogatott néha.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Alex0920

2016. október 5.

Szerintem jó termék annak, akinek sűrű szemöldöke van, nekem például annyira ritka, hogy a szemöldököm vége kissé hiányos, ezért konkrétan nincs mit befesteni, így a maradék szálakon is alig látszik. Amúgy teljesen jól működik, olyan mint egy kis festékkel ellátott szemöldök fésű, nem kenődik, nem ragad, ha ügyesen használod ki lehet hozni belőle a maximumot.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

Mivel sajnos nagyon ritkás a szemöldököm alapjáraton, így a "színélénkítés" olyan volt, mint halottnak a csók. Viszont ettől függetlenül, jó kis termék, a szemöldök fixálására kiváló. Lazább napokon önmagában is elmegy.

doradegyrmt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

anna21

2016. július 28.

Próbáltam szeretni de nem ment.Színre jó lenne, kb. ennyi pozitívumot tudok mondani.Az állaga nagyon folyós, a kefére vagy kevés, vagy túl sok zselé kerül( ekkor nagyon csúnyán összetapasztja szőrszálakat). A kefe kialakítása miatt nem lehet precízen dolgozni vele, egyáltalán nem tartom praktikusnak. Lemosni sem egyszerű, darabokban jön le.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.

quika

2016. július 15.

Elotte a Catrice hasonlo termeket vasaroltam, de kiprobaltam ezt, es en jobban szeretem. Egyreszt szurkesebb szine van, nem annyira meleg arnyalat, mint az, masreszt jobban fixal. A spiral kialakitasa erdekes, a bunkos veg lehet, hogy nem mukodik az egeszen vekony szemoldokueknel, de en szeretem.
Tonusosabb szemoldokot csinal, persze nem olyan, mintha ecsettel lenne megfestve, de en pont azt nem is szeretnem.
Tehat akinek vekony, ritkasabb szemoldoke van, es a szalak kozotti lyukatkat szeretne kitolteni, ertelemszeruen ne spiralt valasszon.

quika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

Nutellabella

2016. július 3.

Kuponnal vettem meg a dark brown árnyalatot a majdnemhogycsak fekete szemöldökömre. Szupermodell szemöldököt csinál, nagyon megszerettem! Kihangsúlyozza a vékony szálakat is, fixál és tart egész nap. Ajánlom!

Nutellabella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

nyafatka

2016. június 2.

Olyan semmilyen, 2-3 órát tart, ragadós az érzete, kefe alakját nem értem. Nem nyúlok érte sűrűn, pozitív, hogy kaptam és nem fizettem érte

nyafatka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.