KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   7,6 ml

• Viaszos festékanyaga felvitel után egyből megszilárdul
  • Élénkíti a szemöldök színét, formázza a kósza szálakat elrendezi száliránynak megfelelően.
  • A különleges összetételű festék nem pereg, nem kenődik, ellenáll a párának, nedvességnek.

Ár: 800 Ft , Eladó: creammaniac
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Budapest XIII., fizetés: személyes átvétel (Forgách utca M)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Betti81

2017. augusztus 19.

Egy pár hétig használtam, nekem nem vált be. Kellemetlen, kemény tapintású tőle a szemöldököm, lecseréltem másra.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

022Flower

2017. június 27.

Mivel alapból sötét és dús a szemöldököm ezért csak egyszer szeretem vele áthúzni hogy a szálak ne álljanak össze vissza és van egy apró vágás a szemöldökömbe de ezzel már nem látszik.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

zsofia960217

2017. május 25.

Nem tudom, hogy mit mondjak... Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Van rendesen szemöldököm, inkább csak formázom, de egy kis szín se árt... Hát ez formázza ugyan, de színe nem sok van. A spirált nagyon nem is értem, hogy miért lett ilyen, mert a kis sörték használhatatlanok a nagyokkal szemben az elején. Kicsit csalódott vagyok, mert alapvetően nagyon szeretem Maybelline termékeket.... 3 csillag, csak mert elkötelezett híve vagyok a márkának, és remélem ez csak egy kis zsákutca volt tőlük...

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Bippaa

2017. május 17.

Átlagon aluli a maybellinetől. Nekem két rétegben felkenve olyan mintha nem csináltam volna semmit a szemöldökömmel, botrány. Maradok a por állagúnál

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

csill87

2017. április 28.

Én a legsötétebb barnáknak való verziót vettem meg, és ha kicsit sok festéket kenek fel, akkor látom a szálakon, hogy bizony elüt a színe, ugyanis nagyon meleg, narancsos tónusa van, ami az én hidegebb-semlegesebb színeimen nevetségesen hat. Amúgy a festék minősége nem rossz, nem keményíti meg a szálakat. Amúgy meg nem találkoztam olyan szemöldökre való spirállal, amiért odáig lettem volna, nekem ez sem jött be sajnos.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

BettinaPinter

2017. április 26.

Nekem van szemöldököm rendesen,de itt ott picit kevesebb. Sajnos annyira nem volt pigmentált,hogy kitöltse ezeket,de egyébként nagyon jól tart, természetes színe van és nem ragad vagy kenődik el.
Azoknak ajánlom akinek nem kell igazítani a szemöldökén,mert ez abban nem segít,de egyébként meg vagyok vele elégedve a buci ecsetet kivéve. A szemöldököm végét sose tudom megcsinálni vele,de pici ceruzával kiegészítve tökéletes.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

katinkapls

Korcsoport: < 18
2017. április 22.

Legjobb szemöldökformázó termék, amit eddig próbálta. Nem pereg le a nap folyamán, nem kenődik, ahogy ezt ígéri is. Eltávolítása sem nehézkes szerencsére. Az előttem szólókhoz kapcsolódva én is azoknak ajánlanám, akik csak egy kis színezésre és tartós fixálásra van szüksége. Már a másodikat használom belőle dark blonde árnyalatban. :)

katinkapls
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 22.

Sztellaaaaa

2017. április 13.

Nekem nagyon tetszik, én nagyon szeretem és minden nap használom szempillám sötétítésére.
Engem egyáltalán nem zavar az, hogy az elején a szálak hosszabbak mint a végén, szerintem ez mindenképp pozitívum, ugyanis alaposabban meg lehet vele sötétíteni a szálakat. A színben én sötét barnát használok, hiszen a hajam is sötét barna és nekem az a jó ha passzol a hajszínemhez. Vigyázni kell vele azonban hogy ne vegyünk túl sok festéket a spirálra mert akkor csomós lesz a szemöldökünk, de még így is nagyon szépen szét lehet választani a spirállal. Maga a festék nagyon tartós, nem folyik, nem csomósodik, szépen lefixálja a szálakat. Formázni, és ívelni is lehet vele nagyon szépen.
Kérdeztem már az ismerőseimet hogy szerintük használok-e valamit a szemöldökömre, de nekik nem tűnt fel, tehát igazán természetesnek is hat.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 13.

Ginnie01

2017. február 8.

Nálam bevált,tartós simán kibír egy napot,a nagyon sötét barna szemöldökömhöz a Dark Brown árnyalat pont jó :)

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

doradora8998

2017. január 31.

Egy beauty blogger terméktesztje alapján vettem a bátorságot és beszereztem egyet. Nem szokásom ilyet tenni, így szkeptikus is voltam picit, de nagyon vágytam már egy szuper szemöldök festékre. Pozitív csalódás volt. Nagyon elégedett vagyok vele a kezdetektől, sokadszor vásárolom újra, nem szeretnék semmilyen más szemöldök színezőt próbálni - megvan az igazi! :-) Van szemöldököm, csak picit világos, így kiemelésre/hangsúlyozásra használom, a végeredmény pedig nem mesterkélt. Feltünés nélkül varázsol szép szemöldököt minden reggel nekem. Egy nem túláradóan pozitív észrevétel így a végére, hogy az aplikátora valóban nagyobbacska, így a vékony szemöldökű lányoknak nem feltétlen ajánlanám.

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.