KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2015. február 23.

Kiszerelés:   7,6 ml

• Viaszos festékanyaga felvitel után egyből megszilárdul
  • Élénkíti a szemöldök színét, formázza a kósza szálakat elrendezi száliránynak megfelelően.
  • A különleges összetételű festék nem pereg, nem kenődik, ellenáll a párának, nedvességnek.

Ár: 1000 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: englishbulldog
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Balassagyarmat, fizetés: Fizetés banki átutalással, a terméket postán küldöm
Ginnie01

2017. február 8.

Nálam bevált,tartós simán kibír egy napot,a nagyon sötét barna szemöldökömhöz a Dark Brown árnyalat pont jó :)

Ginnie01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

doradora8998

2017. január 31.

Egy beauty blogger terméktesztje alapján vettem a bátorságot és beszereztem egyet. Nem szokásom ilyet tenni, így szkeptikus is voltam picit, de nagyon vágytam már egy szuper szemöldök festékre. Pozitív csalódás volt. Nagyon elégedett vagyok vele a kezdetektől, sokadszor vásárolom újra, nem szeretnék semmilyen más szemöldök színezőt próbálni - megvan az igazi! :-) Van szemöldököm, csak picit világos, így kiemelésre/hangsúlyozásra használom, a végeredmény pedig nem mesterkélt. Feltünés nélkül varázsol szép szemöldököt minden reggel nekem. Egy nem túláradóan pozitív észrevétel így a végére, hogy az aplikátora valóban nagyobbacska, így a vékony szemöldökű lányoknak nem feltétlen ajánlanám.

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

KlaudiaZs

2017. január 29.

A sötétbarnát vettem meg, eddig az Essence hasonló színű szemöldökgéljét használtam, de váltani akartam, és jól tettem, jobban szeretem ezt. Igaz a keféjével nem vagyok teljesen kibékülve, az én vékonyabb szemöldökömhöz nagy és furi, de még megoldható. Az eredmény természetes, kicsit színez, inkább arra jó hogy elrendezze a szálakat és véglegesítse a por/ceruza után az egészet. Tartós, nap végén is ugyanúgy néz ki a szemöldököm, a kefén kívül nincs semmi ami bele tudnék kötni.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Brigitta88

2016. december 17.

Jó kis termék! :) inkább azoknak válhat be, akik igazítani és nagyon picit színezni szeretnék a szemöldöküket! Ami nagyon tetszik benne, hogy nem mozdul el, a keféjét meg kell szokni picit furcsa, az igaz! :)

Brigitta88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

cicafun

2016. december 9.

Nekem bevált. Szerintem ez a termék azoknak lehet ideális, akiknek alapvetően nincsenek komoly problémái a szemöldökével főleg csak fixálásra és némi színélénkítésre van szüksége. Tökéletesen fixálja a kósza szálakat nagyon hamar megszilárdul, és a nap végéig fenn marad. Egy jó tanács: akinek sötétbarna haja van, és azon filózik hogy a medium brown vagy a dark brown szín legyen a természetesebb hatás érdekében a medium brown bőven jó lesz, mert eléggé sötét a szemöldökre felvéve.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

dorkaww

2016. október 14.

Nagy érdeklődéssel vettem meg ezt a terméket hogy vajon mit tud. Dark Brown árnyalatom van meg. A keféje nekem picit furcsa amit a szemöldököm elején még jól lehet alkalmazni aztán amikor már a vékonyabb részekre jutok el akkor már bajban vagyok mert vagy kimegyek a vonalból vagy egyáltalán nem festem be. Amúgy megfelelő mennyiséget lehet az applikátorral felvenni csak aztán használni nehéz. Egy hosszabb nap folyamán picit elmászhat ha túl olajos a szemöldökünknél. Az applikátor és az ára miatt levonok 2 csillagot főleg mióta rátaláltam a Pupa krémes szemöldök krémjére.

dorkaww
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

Mila85

2016. október 9.

Nekem nagyon tetszik ez a cucc. Van szemöldököm, tehát én alapvetően erősítésre, rendezésre, fixálásra vettem. Nagyon szép természetes a végeredmény, jól rögzít is. Kíváncsi vagyok mikorra fogy ki. Nekem a kefe nem tetszik, nem értem miért ilyen, a vékony részről elég nehéz felkenni a kulimászt, de majd csak megoldom. Ez előtt essencet használtam meg egy lorealt, utóbbit venném újra, az essence a nap folyamán darabosan hullogatott néha.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Alex0920

2016. október 5.

Szerintem jó termék annak, akinek sűrű szemöldöke van, nekem például annyira ritka, hogy a szemöldököm vége kissé hiányos, ezért konkrétan nincs mit befesteni, így a maradék szálakon is alig látszik. Amúgy teljesen jól működik, olyan mint egy kis festékkel ellátott szemöldök fésű, nem kenődik, nem ragad, ha ügyesen használod ki lehet hozni belőle a maximumot.

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

doradegyrmt

2016. augusztus 18.

Mivel sajnos nagyon ritkás a szemöldököm alapjáraton, így a "színélénkítés" olyan volt, mint halottnak a csók. Viszont ettől függetlenül, jó kis termék, a szemöldök fixálására kiváló. Lazább napokon önmagában is elmegy.

doradegyrmt
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

anna21

2016. július 28.

Próbáltam szeretni de nem ment.Színre jó lenne, kb. ennyi pozitívumot tudok mondani.Az állaga nagyon folyós, a kefére vagy kevés, vagy túl sok zselé kerül( ekkor nagyon csúnyán összetapasztja szőrszálakat). A kefe kialakítása miatt nem lehet precízen dolgozni vele, egyáltalán nem tartom praktikusnak. Lemosni sem egyszerű, darabokban jön le.

anna21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 28.