KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Pandácska, az összetevőket feltöltötte: gaimanna, Módosítva: 2017. november 13.

Kiszerelés:   7,6 ml

• Viaszos festékanyaga felvitel után egyből megszilárdul
  • Élénkíti a szemöldök színét, formázza a kósza szálakat elrendezi száliránynak megfelelően.
  • A különleges összetételű festék nem pereg, nem kenődik, ellenáll a párának, nedvességnek.

Spvirgi

2018. június 20.

Nem rossz termék, de sajnos a bal szemöldököm elég ritka erre nem tudom használni(nem az ő hibája) arra a browprecise tökéletes. Azért jó 👍 színe is és a furcsa gombóc alakú keféje is használható. Fixálásra tökéletes.

Spvirgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Preciosa

2018. március 15.

Nekem természetes szemöldököm van (csak alul szedem), ami hajlamos arra, hogy össze-vissza álljon (pl. pulóver levétel után). Ez a termék segít fixálni, ad egy enyhe színt, kiemeli a tekintetem, de csak annyira, hogy még természetes a hatás. Ez nekem nagyon fontos a sminkben. A dark blond árnyalatot használom sötét-szőke/szürke/seszínű természetes hajszínemhez.

Preciosa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 15.

LizzC

2018. február 12.

Nagyon szőke, seszínű szemöldököm van, ezzel a spirállal viszont elég szépen ki tudom festeni őket. Sajnos 7-8 óránál nem bír többet rajtam, utána elkezdett csomósodni meg összeállni a bőrömön, elég csúnya lett. Még nem tudom, hogy újraveszem-e, ha találok jobb alternatívát akkor nem biztos.

LizzC
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

kawaiichan

2018. január 2.

Én szeretem. Igen, kemény lesz a szemöldököd, de komolyan, kit zavar? Senki nem tapogatja, szóval ja. Fixálja normálisan a szálakat sok ideig (8 óra minimum), én ABH-s pomade-val rajzolt szemöldökre viszem fel, szépek együtt.

kawaiichan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 2.

Betti81

2017. augusztus 19.

Egy pár hétig használtam, nekem nem vált be. Kellemetlen, kemény tapintású tőle a szemöldököm, lecseréltem másra.

Betti81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

022Flower

2017. június 27.

Mivel alapból sötét és dús a szemöldököm ezért csak egyszer szeretem vele áthúzni hogy a szálak ne álljanak össze vissza és van egy apró vágás a szemöldökömbe de ezzel már nem látszik.

022Flower
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 27.

zsofia960217

2017. május 25.

Nem tudom, hogy mit mondjak... Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Van rendesen szemöldököm, inkább csak formázom, de egy kis szín se árt... Hát ez formázza ugyan, de színe nem sok van. A spirált nagyon nem is értem, hogy miért lett ilyen, mert a kis sörték használhatatlanok a nagyokkal szemben az elején. Kicsit csalódott vagyok, mert alapvetően nagyon szeretem Maybelline termékeket.... 3 csillag, csak mert elkötelezett híve vagyok a márkának, és remélem ez csak egy kis zsákutca volt tőlük...

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 25.

Bippaa

2017. május 17.

Átlagon aluli a maybellinetől. Nekem két rétegben felkenve olyan mintha nem csináltam volna semmit a szemöldökömmel, botrány. Maradok a por állagúnál

Bippaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

csill87

2017. április 28.

Én a legsötétebb barnáknak való verziót vettem meg, és ha kicsit sok festéket kenek fel, akkor látom a szálakon, hogy bizony elüt a színe, ugyanis nagyon meleg, narancsos tónusa van, ami az én hidegebb-semlegesebb színeimen nevetségesen hat. Amúgy a festék minősége nem rossz, nem keményíti meg a szálakat. Amúgy meg nem találkoztam olyan szemöldökre való spirállal, amiért odáig lettem volna, nekem ez sem jött be sajnos.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

BettinaPinter

2017. április 26.

Nekem van szemöldököm rendesen,de itt ott picit kevesebb. Sajnos annyira nem volt pigmentált,hogy kitöltse ezeket,de egyébként nagyon jól tart, természetes színe van és nem ragad vagy kenődik el.
Azoknak ajánlom akinek nem kell igazítani a szemöldökén,mert ez abban nem segít,de egyébként meg vagyok vele elégedve a buci ecsetet kivéve. A szemöldököm végét sose tudom megcsinálni vele,de pici ceruzával kiegészítve tökéletes.

BettinaPinter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.