KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Beauty.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Beauty.hu, 1399 Ft

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Ár: 1399 Ft, Eladó: Beauty.hu
Fizetés: utánvétel, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

norci1126

2017. szeptember 19.

Tesztelésre kaptam a terméket a Krémmániától. Kb 1 hónapja használom, Garnier micellás vizet váltottam le vele. Az illata semleges, nem érzem rossznak, mint ahogy többen írták. Egészen szépen tisztít, smink lemosásához elég sokat el kell használni, hogy rendesen leszedje, nem vízálló Catrice szempillaspirálomat így sem mindig sikerül maradéktalanul, emiatt vontam le egy csillagot. Kellemes, tiszta érzést hagy a bőrön, nem szárít, nem ragacsos, nem hagy filmes réteget, meglepően jól hidratálta is a bőröm (direkt kipróbáltam úgy is, hogy nem használtam utána semmit). Számomra nem nyujtott annyival többet a sensitive Garniernél, hogy megérje többet fizetni és lecserélni. Ettől függetlenül egy remek micellás víz, érzékeny bőrűeknek kifejezetten jó, szívesen fogom elhasználni.

norci1126
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

thegirlwiththemostcake

2017. szeptember 14.

Tesztelésre kaptam, pár hete használom a Helia D sminklemosójával párhuzamosan, így azzal tudom összehasonlítani. Az egyszerű sminket mindkettő simán lemossa, a vízálló szempillaspirállal viszont egyik sem boldogul igazán, ráadásul a mixa borzasztóan csíp, ha egy icipici csepp is a szembe kerül. Az illata jó, viszont a Heli D-vel ellentétben, elég rossz érzést hagy maga után: nekem kissé feszül tőle a bőröm, mégis - ahogy mások is említették - zsíros/ragacsos. Annak ellenére, hogy szép az összetétele és ugye érzékeny bőrre van, nem éreztem, hogy kíméletesebb lenne mint bármi más amit korábban használtam.
Egyáltalán nem rossz termék, boldogan fogom elhasználni, de nekem a Helia D jobban bevált egyszerűen.

thegirlwiththemostcake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

kikolett

2017. szeptember 10.

Teszelésre kaptam a terméket. Eddig még nem használtam micellás vizet, így nincs összehasonlítási alapom. Nekem egy egyszerű arclemosó, ébredés vagy munka után szoktam vele lemosni az arcom. Alapvetően minden koszt lehoz, a szemfestéket és a szemceruzát is.
Hátránya, hogy kicsit ragadós érzetet hagy maga után és mintha napközben is jobban zsírosodna az arcom, mint ha nem használtam volna.

kikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Alizka

2017. szeptember 10.

A Garnier micellás vizét használtam egy ideig - több flakon elfogyott már belőle -, és annak ellenére, hogy elégedett voltam vele, ki szerettem volna ezt is próbálni. Örülök, hogy megtettem. Sok szempontból ugyanolyan jó, mint a Garnier: jól tisztít (bár nem csak ezzel oldom meg az arctisztítást), nem irritál, szereti a bőröm. Mindkettőnek van szaga, valami dohos izé... Én, lehet jóhiszemű vagyok, de azt gondolom, hogy ez az összetevők illata, ami érvényesülni tud, mivel nincs benne parfüm. Amiben a Mixa jobb szerintem, hogy kevésbé hagy réteget a bőrön, vagy egyáltalán nem is. Drágább, mint a Garnier micellás vize, de azt hiszem az a pár száz forint nem jelentős egy fél évig is kitartó terméknél. Azt hiszem, újra fogom venni még. Jár neki az öt csillag.

Alizka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Vajkaramella

2017. szeptember 10.

Teszi a dolgát, a vízálló sminket ezzel sem lehet leszedni. A bőrt szépen tisztítja, engem az illata sem zavar.

Vajkaramella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

birokitti

2017. szeptember 9.

Tesztelésre kaptam a terméket. Nagyon jól lehoz bármilyen sminket, bár vízállóval még nem próbáltam, szerintem az kifogna rajta. Nekem is csípte a szememet, de nem hagyott ragacsos érzetet, és illata sem igen van. Jó kis terméknek tűnik, de az olcsóbb garnieresnél nekem nem jobb annyival, mint amennyivel drágábban meg lehet venni (akár akcióban is).

birokitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Borsolina

2017. szeptember 9.

Tesztelésre kaptam a Krémmániától a terméket, nagyon szeretem,mert régóta ki szerettem volna próbálni a micellás vizeket, de eddig mindegyiktől két nap használat után kiütéseket kaptam. Eddig! Az én mindenre érzékeny bőrömmel is jól kijön, szépen leszedi a sminket, bár tényleg a szempillaspirállal kicsit küzdenie kell,de azért nekem azzal sem volt problémám. :)

Borsolina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

erika81

2017. szeptember 8.

A L'oréal spirálomat sajnos nem szedi le, így vennem kellett külön szemfesték lemosót, de egyébként rendben van. A rózsaszín Bioderma-t váltottam erre. Bízom benne, hogy be fog válni ez a micellás víz is!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

mgyragii

2017. szeptember 6.

Szép összetevők, szépen leszedi a sminket. Nekem kicsit gyorsan fogy. Nem rossz, de nem csodaszer.

mgyragii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Eddig mindig a Garnier micellás vizét használtam, de mikor berobbant ez a Mixa a köztudatba, gondoltam teszek vele egy próbát és megvettem egy teljes kiszerelésű terméket. Bár ne tettem volna! :( Annyit aláírok, hogy teszi a dolgát, leszedi a szennyeződéseket, viszont mellette számomra nagyon büdös szaga van. Sajnos ezt szagnak kell hívnom, mert illatnak semmiképp. Gondoltam kísérletezem vele, mert valamivel olcsóbb volt, mint a Garnier, de ez a szag borzasztó. Továbbra is a Garniernél maradok, ha ezt elhasználtam.

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.