KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Ár: megegyezés szerint , Eladó: horgi
Állapot: új, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: előre utalás, postán maradó, postapont , személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

haszi79

2017. november 16.

Reméltem, hogy lesz olyan jó, mint a jóval drágább Bioderma micellás, és bejött. Nem szárít, jól tisztít. Smink eltávolításához is szuper. A 400 ml jó sokáig elég lesz!

haszi79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

lilladarai

2017. november 10.

Nagyon jó! A szemem érzékeny bőréhez nem túl kíméletes, de az arcomra szinte tökéletes.

lilladarai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

raczova

2017. november 6.

A Garnier-hez képest kevésbé szárít, ugyanolyan hatékony, a Biodermához képest picit gyengébb, viszont jóval olcsóbb. Szóval ő nyert :) ..csak a szaga szörnyű, engem konkrétan penészre emlékeztet

raczova
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

s_kitty

2017. november 1.

DM kuponnal fél áron jutottam hozzá annó. Kb. a felénél tartok most. Elég sok mici vizet kipróbáltam már és szerintem ez a legjobb közülük. Mitteszeres zsíros és érzékeny bőröm van. Ez a termék nem irritálta és nem okozott pattanást sem. Teljesen jó terméknek tartom.

s_kitty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Messy2214

2017. november 1.

Számomra ez a tökéletes micellás víz. A sminket 100%-osan eltünteti,és nem csípí vagy irritálja a bőrömet és nem is szárítja. Kiváncsiságból vettem meg és jól tettem mert valóban egy jó termék. Lassan elfogy az üveg tartalma,de már beszereztem az utánpotlást.

Messy2214
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Pipsie

2017. október 30.

Nemrég kezdtem el használni ezt a micellás vizet. Ezelőtt a Garnierét használtam sokáig, azonban a legutóbbi vásárlásom során inkább erre jutott a választásom. Szerintem nagyon jól tisztít, ugyanolyan jól, mint a Garnieré. Jól puhítja a bőrt (de nem annyira mint a másik micellás víz). A különbség az, hogy ez nem hagy ragacsos érzetet, nagyon hamar beszívja a bőröm, illetve a pirosságot is enyhíti. Nekem tetszik, semmi negatívumot nem tudok róla mondani.

Pipsie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Istare

2017. október 30.

Az égvilágon semmi extra. Nem túl olcsó, nem túl hatásos a tisztításban, viszont nagyon szárítja a bőröm és még egy kellemetlen ragacsos réteget is hagy maga után, amit azonnal le szeretnék mosni, mert húzza az arcbőrt.

Istare
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Krivikuli

2017. október 30.

Nagyon szeretem, előtte mindig Garniert használtam, de múlt hónapban erre váltottam, gondoltam kipróbálom, de úgy tűnik maradok is ennél. Nem okozott irritációt, nem lettem pattanásos és nem is szárit.

Krivikuli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

crazy724

(!)
2017. október 25.

Tesztelésre kaptam, átlagosna mondanám, számomra teljesen közömbös termék lett, az árát sokallom, nem biztos, hogy leemeltem volna a drogériák polcáról. Pozítivum, hogy nem irritálta a bőröm, nem csípte a szemem. A tisztító hatása önmagában nem 100%os, a használata után nem éreztem teljesen tisztának a bőröm. Ragacsos érzetet nem hagy maga után, de a húzódó érzés megvolt. Az illata minimális, nem mondanám kellemesnek, de elviselhető és hozzá lehet szokni.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

petoandika

2017. október 23.

Többféle micellás vizet használtam már, ár-érték arányban nagyon jó kis termék. Hagy egy kis ragacsos érzetet, de jobban tetszik pl. a garnier micellás vizénél, az olcsóbb alternatívákról már nem is beszélve. Szépek az összetevők is, nem irritálja a bőrömet sem, ami fontos szempont nálam. Elég nagy kiszerelés, mire a végére érek, kiderül, hogy újraveszem-e. Kicsit talán habzik, ami nem túl szimpatikus, de idővel kiderül, hogy mennyire zavaró. Összességében nem mondanám, hogy jobb a biodermánál, de nem is mondanám annyival rosszabbnak. Számomra 5*, mert elvégzi amit kell.

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.