KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. április 30.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

Krémmánia Kedvencek a -től
tina30

2017. május 24.

Megdöbbenve olvasom ezt a sok pozitív véleményt.Pár napja elfogyott a Bioderma Sensibióm,megláttam ezt a micellás vízet az Auchanban, gondoltam,ez talán jó lesz az én hiperérzékeny bőrömre.Szemkörnyéket is ezzel tisztítottam,ma egész nap éreztem,hogy vmi irritálja a szememet és a bőrömet.Mivel a többi arcápolási termékem arckrém,alapozó ugyanaz,csak erre a termékre tudok gyanakodni,hogy ez irritálta a szemem és az arcom.:-(Azt hiszem,maradok a Biodermánál, mégha sokkal drágább is:-(

tina30
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

horsy

2017. május 23.

Tökéletes! A maradék sminket könnyen eltávolitja,nem szárit.

horsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Tökéletes! A maradék sminket könnyen eltávolitja,nem szárit.

ljudith78

2017. május 21.

2 hete használom, igazán nem lehet rá panaszom, mindent tud, amit egy micellás víztől elvárok (pedig tust vagy erősebb sminket előtte gondosan eltávolítok kétfázisú lemosóval, szóval nagyon nem kell harcolnia), a Biodermát én mégis valahogy hatékonyabbnak érzem, nekem kicsit olyan, mintha annak a kissé felvizezett verziója lenne 😊 Mindenképpen elhasználom, de maradok a Biodermánál.

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

cintialaura

2017. május 20.

Ennél a termeknél értettem meg,hogy mi is az igazi feladata egy micellas víznek. Az előző termékek soha nem akartak elfogyni és nyűgnek éreztem őket, de ez valami csoda. A legmakacsabb spirált is leszedi, nem irritál es szebb a bőrképem a használata után.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Nicu

2017. május 19.

Eltávolítja a szempillaspirálom és tusom, nem irritálja a szemem. Az érzékeny bőröm is jól tolerálja, nem ragad, gyorsan megszárad, hidratál. Kellemes rá krémezni.

Nicu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

LillaH

2017. május 17.

Két hete vásároltam a DM-ben, és imádom. Szépen, kíméletesen leszedi a sminket, még a szempillaspirált is, ráadásul felfrissül tőle az arcom, nem ragad, nem szárad ki, szóval szuper!

LillaH
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Kremcica

2017. május 15.

Két DM-et is bejártam mire az egyik Rossmannban megtaláltam a 200ml-es pumpás verzióját. Befürödtem a múltkor a 400ml-es Garnierrel így most óvatosabban próbálkozom. Kezdjük azzal hogy nekem azért ez nem egy Biodema. Tényleg jól tisztít, nem irritál, nem szárít. De nekem csupa ragacs ettől az arcom. Miután többnyire ezután még mással is lemosom az arcom nem gond, de azt nem tudom megcsinálni mint a Biodermával hogy hazaérve gyorsan megszabadulok a smink többségétől és majd estére rendesen lemosom a többit. Viszont a többi drogériás micellás vizet kenterbe veri az biztos.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

marlu

2017. május 14.

Nekem is hamar a kedvencem lett ez a termék, nem volt még ennél jobb micellás vizem. Felfrissíti a bőrömet, üde lesz tőle. A sminket is jól leviszi, nem is kell más lemosót használnom utána. Több micellás vizet is próbáltam már, de azok szárítottak, ragacsos érzést hagytak maguk után és a sminket sem mosták le ilyen jól, ezeket ennél a terméknél nem tapasztaltam. Mindenkinek csak ajánlani tudom, biztos beszerzek ettől a márkától még más terméket is.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Kingácska0807

2017. május 10.

Csatlakoznom kell az előttem szólókhoz. A micellások micellása tényleg. Nagyon kíméletes és hatékony. Nem szárít, nincs bőrpír,csak finom, puha, tiszta arcbőr. Praktikus a kiszerelés, abszolút csodaszer. Ezek után csakis őt fogom használni.

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

nkatika

2017. május 8.

Nálam kenterbe veri az összes eddigi micellást! Nagyon aktívan és hatékonyan, de gyengéden és kíméletesen tisztít! Sose volt még ilyen egyszerű a sminkeltávolítás, még az ébenfekete pillafesték eltüntetése sem! Semmi kellemetlen utóérzet, minimális rózsa illat (tényleg nagyon finoman, nem tolakodóan, éppen csak szégyenlősen odacsókol a parfüm a bőrre). A pumpás 200ml-s kiszerelés működése kicsit fura, de ez nem róható fel problémaként a sok-sok kitűnő tulajdonsága mellett, kellő odafigyeléssel a kisebb balesetek megelőzhetők :)
Nem akartam egy tizedik micellás vizet is kipróbálni, de az érzékeny bőrömre és a célnak mindezidáig ez a legmegfelelőbb termék! Megtaláltam a nekem valót :)

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 8.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.