KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

NorkaEchelon

2018. július 21.

A legkíméletesebb micellás víz a piacon. Pattanásokat nem okoz, nem irritál és plusz, hogy alkohol mentes. Már 1.5 éve használom és szerintem maradok nála.

NorkaEchelon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

velkeiorsi

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

A sminket es a koszt nagyon jol leszedte, de a zsiros boromre nem ez a legjobb termek azt gondolom.

velkeiorsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

ironkinga

2018. július 18.

Legjobb micellás víz, este és reggel is megtisztítom az arcom vele, és már a párom is használja. Egyáltalán nem irritál, nem hagy maga után semmilyen érzetet! Mindenkinek ajánlok egy micellás vizet - ha nem is ezt veszi meg az illető akkor is - , mert arcmosás után is maradnak még szennyeződések az arcon, amit a micellás víz maradéktalanul eltávolít! Nagyon bevált, többször vevős termék!

ironkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

kecskesszuszu17

2018. július 10.

Szerettem, addig a kb 2 hétig, amíg használhattam, ugyanis utána megromlott, borzalmas cefre szaga lett... Kuka lett. A rekord sebességű megromlás miatt a 3 pont, egyébként a bőröm szerette, nem csípett, nem irritált. De ennyi pénzért drága volt nekem ilyen rövid időre.

kecskesszuszu17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

timicsoki

2018. július 9.

Ár érték arányban szuper kis micellás víz, sehol sem irritált, a szemem sem csípte, könnyed érzete van az arcon. Jól elbánt a sminkmaradványokkal, bár nem használok semmi vízálló sminket. Elég sokáig tartott egy flakon, ami nálam pozitívum.

timicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

vulpemania

2018. július 7.

Kedvenc micellás vizem. Előtte a garnier rózsaszínesét használtam, nagyából hasonló a hatása, igazából az összetevő lista miatt vettem meg. Szuperérzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van, a parfüm összetevőt nem bírja egyáltalán. A szemem nem bántja, ellentétben sok micellás vízzel, amit próbáltam. Vízálló sminket nem hozza le, de nem is várom el tőle, erre valók a 2 fázisú sminklemosók. Viszont egy hétköznapi sminket szépen leszed, irritáció nélkül. Én újraveszem az tuti.

vulpemania
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

maow

2018. július 3.

A Mixán kívül még a L'Oréal, illetve a Garnier rózsaszín és sárga kupakos micellás vizét használtam, eddig ez tetszett a legjobban. Nem habzik fel úgy, és ha rajta marad a bőrömön, észrevehetetlen, szemben mondjuk a Garnierrel, mert azt éreztem kicsit. A szememet sem csípi, illata abszolút nincsen.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

BNZS

2018. június 26.

A legjobb arctisztító, amit valaha használtam! Csodásan tisztít, arcmosás után is sok koszt eltávolít, imádom!

BNZS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

Incuss

2018. június 22.

Szuperül tisztít, mint a Garnier rózsaszín kupakosa, viszont, ha több kerül a vattakorongra, akkor csípi a szemem, ez mindenképp kizáró ok nálam. Nem fogom emiatt újravásárolni.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 22.

Tlanka

2018. június 20.

Szerintem megtaláltam az én micellás vizemet! Semmi extra, ettől jó :) Nekem valamiért jobban tetszik a Garnieresnél, bár lehet hogy csak kognitív szinten. De míg annál érzek illatot, illatmentessége ellenére, ennél nem igazán. Illetve a garnier egy nagyon picit csípte a szemem, ez nem.
Tisztít, nekem szépen leszedi a minimál sminkemet, és nem okoz semmit kiütést vagy valamit az érzékeny bőrömnek. Már nemsokára újra is kell vennem!

Tlanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.