KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Beauty.hu-n 1399 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Beauty.hu, 1399 Ft

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

powderwoman

b0rzi

2017. július 23.

Érdekes egy vizecske ez.
Szemsminket, rúzst olajossal szoktam eltávolítani, de ezzel azért még átmegyek az egész arcomon (és a szememen is).
Eleinte nem voltam elégedett, átmentem rajta biodermával is (azóta vattát cseréltem... Így már jó :D), illetve folyton hagyott valami nehezebb, ragacsosabb érzést az arcomon. Ez este nem is zavaró, reggel inkább az volt.
Az esti sminklemosásnál csíp mint a sz@r ha a szemembe megy, ha esetleg reggel használom és be csurran-csöppen, akkor nincs baj. Érdekes. Már egy ideje ezt használom a bioderma helyett, újra is venném, csak a mattosító testvérét. Apropó: azt nem láttam boltokban, rendelni kell?

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Érdekes egy vizecske ez.

cintialaura

2017. július 17.

Az alapozót és egy nap "maradványait" szépen leszedi, de a spirált kb. dörzsölni kell vele. Alig 1 hónap használat után elviselhetetlenül dohos szaga lett, sajnálom, pedig akartam szeretni.

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

eeniko

2017. július 16.

én nagyon szeretem ezt a micellás vizet, bár az igaz, hogy a szemfestéket nem távolítja el túl hatékonyan, de egyébként, az arcomra jobb hatással van, mint bármelyik más lemosó.. mert ugye nem csak a sminket, de az elhalt hámsejteket is le kell tisztítnani
a sminklemosásra eddig a nivea micellás vize vált be leginkább

eeniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

a sminklemosásra eddig a nivea micellás vize vált be leginkább

Lina14

2017. július 14.

beállok a sorba, nekem is jobban tetszik a garnier micivize. én sok folyékony rúzst és vízálló spirált hordok, amivel nem tud elbánni. a sminka alapozóval, szemfestékkel meg a többivel elvan, de ha véletlenül szembe kerül, ami azért nálam elő szokott fordulni, akkor nagyon csíp. nem rossz az árért, mert nem vettem észre pattanásokat, és amúgy nem irritált, de nem hiszem, hogy újravenném.

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 14.

Dunita

2017. július 7.

Eddig nem használtam micellás vizet, ez az első. Pattanásokat nem okozott, de valahogy semmi extra. A szempillaspirállal nem birkózik meg maradéktalanul, ha pedig arclemosó után használom, szerintem már nem szed le.

Dunita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 7.

marryjane

2017. július 5.

Lehet, hogy jó az ára és az összetevők, de nekem annyi pattanásom lett tőle, hogy ihaj. Nem veszem meg többet. Egyébként jól tisztít.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

kdorci

2017. július 2.

Én még mindig odáig és vissza vagyok a garnier micellás vízért, de a jó vélemények alapján kipróbáltam ezt is. Nekem elég ragacsos érzetet hagy a bőrömön és ez idővel sem múlik, sőt egy kicsit fokozódik is. A szempillaspirállal is néha akad gondja. Ezen kívül teszi a dolgát.

kdorci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

sztinke

2017. június 29.

Valahogy mindig sikerül másik sminklemosót vennem. Most épp erre esett a választásom. Pár hete használom és eddig abszolút elégedett vagyok vele. Szépen és könnyen eltávolítja a sminket (nem használok vízálló termékeket), nem csíp, nem irritál. Sminklemosás után én zselés lemosóval is arcot szoktam mosni, de a nagy melegre való tekintettel előfordul mostanában, hogy hazaérve gyorsan letörlöm ezzel a micellás vízzel, de arcot csak este, lefekvés előtt mosok. Így azt is meg tudtam nézni kicsit, hogy mennyire szárít/zsírosít önmagában használva. Azt kell, hogy mondjam, megállja a helyét, nincs vele gond, nem maradok ragacsos utána, nem kiált a bőröm hidratálóért, és nem is tocsog zsírban 1-2 óra után. Szóval jó, és árban is rendben van.

sztinke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

kitti002

2017. június 27.

A Bioderma Sensibio-ra kerestem alternatívát, és úgy tűnik meg is találtam. Teljesítmény szempontjából tudja ugyanazt, de az ára jóval kedvezőbb. Mindenre "hisztiző" arcbőrre nagyon ajánlom kipróbálásra.

kitti002
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Kincspapp

2017. június 26.

Szepen lehozza a sminket es az ara is jo!

Kincspapp
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

Szepen lehozza a sminket es az ara is jo!

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.