KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Mixa

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: elza22, Módosítva: 2017. június 28.

Ár:   1999 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Kíméletesen távolítja el a sminket az arcról és a szemekről.
  • Összetétele micellákat tartalmaz, melyek dörzsölés nélkül segítenek eltávolítani a szennyeződéseket és a sminket.
  • Az allergia veszélyének minimalizálását szem előtt tartva készült.
  • Érzékeny bőrön és szemeken tesztelt tolerancia.

Parabén-, alkohol- és illatanyagmentes.

[VIDEÓ] Szerkesztői kedvencek: 2017 április

candus

2018. január 18.

Sokkal jobban bevált, mint a Garnier vize. Teszi a dolgát, alaposan eltünteti a sminket és még az illata sem olyan elviselhetetlen, mint fentebb említett társának. Újravevős!

candus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

ebeata

2018. január 13.

Nekem ez a víz olyan semmilyen. Bioderma után próbáltam ki, talán azért :) A szemfestéket szépen leszedi, tisztítja az arcot, de a rosaceám miatt vissza fogok térni a Bioderma AR-re, annál jobban érzem, hogy nyugtatja a bőrömet.

ebeata
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

flora08

2017. december 30.

Nagyon örültem, amikor rátaláltam erre a termékre, mert a habzó arctisztító nagyon bevált, és itt is jókat olvastam róla, de sajnos hatalmasat csalódtam benne :( Amikor az átitatott vattakoronggal próbáltam lemosni a szempillaspirált, aligha sikerült. Ezután rettenetes, égő érzést tapasztaltam a szemhéjamon és a szemem alatt is, ami csak kb. háromnegyed óra után csillapodott. Reggel majdem elsírtam magam, mert mindkét szemem alatt vörös foltok voltak :( Több napba telt, mire meggyógyult. Soha-soha többet.

flora08
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Betti22

2017. december 28.

Egyelőre nekem nagyon bevàlt. Szeretem! ;)

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Egyelőre nekem nagyon bevàlt. Szeretem! ;)

peachyglow

2017. december 28.

Próbáltam már micellás vízből Garniert, Niveát, Hélia-D, de eddig ő a befutó. Teszi a dolgát, eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket is, egyszer sem irritált, nem szárít egy picit sem, sokáig elég, korrekt ára van, semmilyen panaszom nincs. Fantasztikus :)

peachyglow
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

hixux

2017. december 23.

Abszolút kedvenc!! Nálam ő A MICELLÁS VÍZ. Egyszerűen nem tudok belekötni. Nem ragad, szépen eltávolítja a szennyeződést, nem irritálja a bőröm, szemem. Már 2 üveggel elhasználtam belőle, így nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki egy korrekt árú, tökéletesen működő micellás vizet keres.

hixux
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

mivett

2017. december 20.

Oda voltam a Niveáért, amíg ki nem próbáltam őt. Etalon! Maszkok után ilyen friss a bőröm. Tisztít, de nem szárít. 2 átitatott koronggal teljesen el lehet tüntetni spirált, alapozót, rúzst. Szeretem! :)

mivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

lildiko

2017. december 15.

Kedvenc micellás vizem. Előtte próbáltam már Garniert, Niveat és Helia-D-t, de messze ez a legjobb. Nem is tudok róla tényleg semmi rosszat mondani. A legjobb benne, hogy nem irritálja egyáltalán a kis béna szemeimet. Imádom! :)

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

0bikbik0

2017. november 28.

Sok micellás vizet használtam, próbáltam már.
Egyiknél sem éreztem, amit ennél: "olajos" a hatása. Nem szárít, és hatékony is, de nekem nem kellemes használni, olyan réteg marad az arcomon, amit nem szeretek.
Használok még minden mást is arctisztításra, több lépcsőben, tehát végülis ez a bevonat is eltűnik az arcomról, és tényleg eltávolít mindent, de nem szerettem meg.

0bikbik0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

Sok micellás vizet használtam, próbáltam már.

heloise98

(!)
2017. november 26.

Nyereményjáték során kaptam egyet tesztelésre. Nagyon jól leszedi a sminket, a bőrömet nem szárítja. Nem marad utána ragacsos érzet, amit más micellás vizeknél tapasztaltam. A kiszerelés nagyon nagy, így sokáig elég. Elégedett vagyok vele! :)

heloise98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.