KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Montagne Jeunesse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann, Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2014. május 7.

Lelőhely:   Rossmann, Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A zöld menta és a teafaolaj kombinációja hatékonyan tiszítja a pórusokat és csökkenti a felesleges zsírképződést.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mse02

2017. szeptember 14.

Erős gyógyszertár és fogászat szaga van, ami később mentolossá csendesül Én ollóval vágtam megfelelő méretűre.
Iszonyat mód hűsít mint ha jegelném magam.
Kissé kivörösödött tőle az arcom, bőségesen bekentem utána aloés krémmel.
Nem igazán látom hasznát, hatékonyan csak a kozmetikus tisztítja ki a pórusokat, nem fogom újra venni.

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Iszonyat mód hűsít mint ha jegelném magam.
Kissé kivörösödött tőle az arcom, bőségesen bekentem utána aloés krémmel.

LadyLatte

2017. június 20.

Én imádom, nagyon jó hűsítő maszk, nyárra pont tökéletes, az első használatnál jobban éreztem a hűsítő hatását mondjuk, másodjára már nem lepett meg. A pórusokat szépen összehúzza, száraz tapintású lesz tőle az arcom, mondjuk emiatt pont száraz vagy problémásabb bőrűeknek nem ajánlom, utána pici könnyű krémmel hidratálni kell azért, amúgy újravevős. :)

LadyLatte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

arebeka

2016. december 28.

Háát nem tudom... Éget a maszk rendesen,bàr én elég mazohista tipus vagyok nem baj ha egy termék marja az arcom nem nagyon zavar a lényeg az eredmény,imádom egyépként a szövetmaszkokat,nekem túl nagy nem tapad rendesen,de nagyon kellemes lett utána az arcbőr 1x-2x vevős...

arebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

Zaynab

2016. október 27.

Emlékeztem, hogy olvastam már ennek a maszknak a leírásait és pont emiatt kerülni is akartam, aztán kiderült, hogy tényleg.
Egyik rokonomtól kaptam ajándékba a terméket, bár én nem ezt akartam, hanem a Mo-n még nem elérhető Balea Vital textilmaszkot, aminek elég szép az összetevőlistája (leszámítva a parfümöt).
Látva az erősen negatív kommenteket, kicsit meg voltam ijedve.

A szokásos pros and cons:

Pros (előnyök) :

- nagyon nedves és ha óvatosan helyezi valaki az arcára, akkor nem folyik ki belőle a nedvesség (nekem legalábbis nem folyt ki).
- szerintem nyáron ezt a terméket jobb használni, mivel nagyon erősen hűsített, olyan erősen, hogy nem is tudtam, hogy hűsít vagy égető érzésem van-e.
- olcsó.
- könnyen beszerezhető.
- száraz tapintású arc (ami egyeseknél lehet hátrány, másoknál előny).
- a maszkot levéve a bőrbe kell masszírozni a folyadék arcon lévő maradékát. ekkor, illetve a hideg vízzel való lemosás után (az esetemben langyos víz) után az arcom száraz volt, mellette hűs érzést éreztem. Most is ahogyan itt gépelek, úgy érzem, mintha jegesen hideg lenne az arcom, vagy mintha valami téli tájon gépelnék egy tisztáson.
- nincs benne parfüm. az erős illat miatt azt hittem, hogy az mind parfüm, de most látom, hogy nincs benne.

Cons (hátrányok) :

- nagyon de nagyon erős szag. fogkrém, eukaliptuszos cukor, borsmentás tea, borsmentás rágógumi és orvosi rendelő szag keveréke ez az illat...
- én nem sírtam mint az előző kommentelő, hanem én elkezdtem kicsit fulladozni a használat közben és én is megkönnyebbülve vettem le magamról.
- az arcomról nem tudtam eldönteni, hogy éget-e a maszk vagy pont, hogy hűsít-e. nagyon erősen marta az arcomat. mintha valami medve elkapott volna az arcomnál fogva.
- nem érzem, hogy pozitív hatása lenne rajtam. Igazából nincsen hatása (és örülök, hogy az arcomat nem égette le).

Ajánlom-e, újraveszem-e, utólagos vélemények:

- itt van mellettem a még nedves maszk. Így már kellemesebb az illata is, mivel nem az arcomon van, hanem a műanyag tokján összegyűrve. Így már egészen finom, mint egy mentás tea.
- igen, én ajánlom a terméket, DE csak azoknak, akik nem bánják, ha egy maszk nagyon erős illatú, meg akiknek nincsen bőrérzékenységük (se túl száraz, se rozacea nincs nekik) és/vagy akiknek pattanásos a bőrük, mert azt hiszem ez utóbbiak azok, akiknek a teafaolaj hasznos.
- én magam nem veszem újra, a már leírt hátrányok miatt nem.
- ugyanakkor elnézve a gyártó KM-es adatlapját, talán más maszko(ka)t még kipróbálok tőlük, de most nem tudom, és még van is a szekrényemben több Rival de Loop-os Hydro Booster maszk, meg egyéb arcpakolások.

Zaynab
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 27.

Látva az erősen negatív kommenteket, kicsit meg voltam ijedve.

A szokásos pros and cons:

Pros (előnyök) :

- olcsó.
- könnyen beszerezhető.
- száraz tapintású arc (ami egyeseknél lehet hátrány, másoknál előny).

Cons (hátrányok) :

Ajánlom-e, újraveszem-e, utólagos vélemények:

- én magam nem veszem újra, a már leírt hátrányok miatt nem.

Izabel

2016. június 13.

Nagyon erősen mentolos, konkrétan könnyezve vártam ki a 10 perc leteltét és kb. semmit se adott. Talán picivel puhább lett a bőröm, de egyébiránt semmi sem történt. Kipróbálni sem éri meg.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

szakszil

2016. június 8.

egy kozmetika kezelést sajnos ez sem pótol, de a semminél jobb csodát ne várjunk az ilyen házi maszkoktól, de 2 kozmetikai látogatás között azért jól esik a bőrnek

szakszil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 8.

Hidratálók: Glycerin, Glucose, Menthyl PCA, Sorbitol, Propylene Glycol

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Sorbitol h 1 1

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Enzim, mely a glükóz glükonsavvá való oxidációját katalizálja. A CosIng szerint stabilizátorként használják a kozmetikai szerekben. Paula Begoun kiváló bőrkondícionáló, sebgyógyító, gyulladáscsökkentő és antibakteriális alkotóként tartja számon, ezért pattanásos bőrre kiváló hatással lehet.

A tejben található enzim, melyet a CosIng szerint stabilizátorként használnak a kozmetikai szerekben. Paula Begoun és a truthinaging kiváló összetevőnek tartja, ugyanis a legújabb kutatások szerint kiváló antibakteriális hatással rendelkezik. Megakadályozza a mikrobák elszaporodását a termékekben illetve segít elpusztítani a pattanásokat okozó baktériumokat, így a pattanásos bőrön nagy hatékonysággal alkalmazható.