KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 300 Ft , Eladó: kesha420
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen átvehető Budapesten az Örs vezér terén

Eszty95

2018. február 15.

Szinte az összes körömlakkom Moyra. Szép színek, és tartós is! :)

Eszty95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Szinte az összes körömlakkom Moyra. Szép színek, és tartós is! :)

Agnyecko

2018. február 2.

Sok éve nem használok körömlakkot, a bordó gel lookhoz most kedvet kaptam. Fedőlakkal gyönyörű volt 2 napig, aztán kopni kezdett, minimális házimunka után pedig egészen vállalhatatlan lett. Nekem amúgy nem tűnt fel, hogy gyorsan száradna (sőt), de a színe, fénye tetszett, tényleg szépen kenhető, nem csíkos, és én csak régi emlékképek miatt használtam 2 rétegben.
Nekem az igazi géllakk sem annyira tartós a körmömön, úgyhogy akkorát nem csalódtam, de persze, hogy így nem éri meg otthon szerencsétlenkedni ezzel.

Agnyecko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

pinkprincess112

2018. január 30.

Utálom ezt a körömlakkot! Ezer év mire megszárad, lekopik.

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 30.

Utálom ezt a körömlakkot! Ezer év mire megszárad, lekopik.

adambfanni

2018. január 17.

Nem szeretem, 1 napot se bír nálam.

adambfanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

Nem szeretem, 1 napot se bír nálam.

mmrenata

2018. január 16.

Röviden és tömören : ennél rosszabb körömlakkal én még soha nem találkoztam. Iszonyú hamar kopik. A bő színválaszték miatt kap egy csillagot..

mmrenata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

dunaimano

2018. január 12.

Árához képest egész jó, de azért hamar beszárad, kopik, stb. Ez volt az első kedvenc körömlakkmárkám, azóta már ilyet nem veszek.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

Boginyuszi

2018. január 3.

szép színek, viszonylag tartós :)

Boginyuszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

szép színek, viszonylag tartós :)

BorosAlexandra

2017. december 25.

Többféle változatban is használom a lakkjaikat. Ami miatt csak 3-as, az a nagyon változó tartóssága a lakkoknak. A holografikus effektes lakkjaik nagyon gyengék, a homoklakkok viszont felülmúlhatatlanok. Az kárpótol kicsit, hogy az egyik legnagyobb színválasztékkal rendelkeznek.

BorosAlexandra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Domcsi07

2017. december 20.

Nagyon szép színekben kaphatóak és eléggé tartós körömlakkok. Szeretem az ecsetét is, jól lehet vele dolgozni. Egyetlen hátránya, h viszonylag lassan szárad. Ár-érték arányban kiváló termék.

Domcsi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Nicy011

2017. december 19.

Magas fényű, gyöngyház lakkom volt. Nagyon szerettem, mert egyszerű volt és nagyon szép. Nem feltűnő, de ki volt festve a körmöm. Nagyon örültem mikor megláttam a márka gél hatású lakkjait is. Nem sikerült még színt választanom, de tervezem megvásárolni. A gyöngyházfényűvel meg voltam elégedve, tartósságát tekintve is.

Nicy011
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid