KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 1000 , Eladó: Shea
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Westendben vagy postán
Enci90

2017. január 18.

Előnyei: Rengeteg szín, gyors száradás, jó ár, 2 rétegben tökéletesen fed, könnyen kezelhető ecset.
Hátránya: 3-4 napnál tovább nem bírta.

Enci90
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Hátránya: 3-4 napnál tovább nem bírta.

fuloptundi

2017. január 17.

Amikor kisebb voltam mindig ilyenekkel kentük ki egymás körmét 😃minőségre nem a legjobb szerintem.

fuloptundi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

Meszcsu

2017. január 16.

Moyra a kedvenc márkám, imádom és az árnyalatairól már ne is beszéljünk, nagyon szépek! Na ez egy csaodaszer !!! 5**

Meszcsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

ClassyAndFabulous

2017. január 12.

Az egyik kedvenc körömlakkom. Imádom!!! Nagyon könnyű vele dolgozni, szépen fed és hosszan tart ( előbb nő le, mint hogy lekopna!!). Szép színei vannak. :)

ClassyAndFabulous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

Beatrice111

2017. január 1.

nagyon jó, gyorsan szárad

Beatrice111
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 1.

nagyon jó, gyorsan szárad

Lena2000

Korcsoport: < 18
2016. december 23.

A Madrid nevű árnyalat van meg és az AVON-oshoz képest isten, mert az Avonos nekem besűrűsödött(?)
Gyorsan szárad és minden szuper meg tartós szóval...

Lena2000
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 23.

Gyorsan szárad és minden szuper meg tartós szóval...

Elinor95

2016. december 19.

Nagyon szeretem a moyra lakkokat,egy-kettőt leszámítva, szinte már csak ilyenem van. A lakk maga nem sűrűsödik be, még hosszabb idő után sem, nem is az a víz állagú, szépen lehet dolgozni vele. Szimpla egy szerű ecsete van. Nálam sokáig bírja egy-egy. Átlagban 1-1,5 hetet kibírnak a kezemen,szóval abszolút megállják a helyüket( Azt hozzá tenném,hogy én sokat dolgozok laborban,tehát sokszor van rajtam gumi kesztyű). Ár-érték arányban nem tudok ennél jobbat. Fodrászkellékesben szoktam venni. Igazi kincsek. Akinek nincs még ilyen körömlakkja, az szerezzen be bátran belőle!

Elinor95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 19.

bettina28

2016. december 18.

Szuper körömlakk jó áron. Semmi extra, egyszerű ecsete van, viszonylag tartósak. Szeretem a moyra lakkokat.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

Recsu

2016. december 11.

Tobb fajtat is probaltam,a gellakk hatasuak voltak a favoritok. Igaz nem volt túl tartos,masodik nap a teteje mar altalaban megkopott a korom legteteje piciket,4-5 nap mar csunya volt,de alkalomra tokeletesek,hiszen akkor tökéletes.es mivel nem tul draga,szerintem megeri kiprobalni ,vannak szep szinei.

Recsu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 11.

Lilla777

2016. november 18.

Nagyon szeretem mindet. Fodrászkellékesben szoktam venni. Nagyon olcsó és jó pár napig bírja lepattogzás és kopás nélkül. Mondjuk pár színnek nem annyira jó a fedése, de ez elég ritka

Lilla777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Hidratálók: Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid