KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 1000 , Eladó: Shea
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Westendben vagy postán
Kesudio

2017. április 18.

Az én körmeimen semmilyen lakk nem bírja 2-3 napnál tovább, még alaplakk és fedőlakkal együtt sem, ahogy ez a lakk sem, így tartósságáról nem igen tudok nyilatkozni. Viszont az ára jó, az ecsete szuper (imádom, annyira könnyű vele festeni), és az állaga is tetszik. Végre egy lakk, amivel nem kenem össze-vissza a köröm melletti bőrt.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Katasztrófa. A száradási ideje siralmas, vagy csak én lennék türelmetlen? Ha félig meg van száradva (kb 15 perc) és véletlenül hozzáérinted valamihez tönkremegy vagy mindent összeken. Fedőlakkal is hamar lekopik, darabokba lejön vagy a teljes körömről egy darabba, ahogy épp csak kedve van. Arról ne is beszéljünk, hogy ha fedőlakkot kenek rá és ha nincs legalább félig megszáradva, ahova kenem lakkot leszedi egy az egybe. (nem a fedőlakkal van a baj csak hasonló lakkokkal csinálja ezt). Pont a fenti képen lévő bordó van meg. Szerintem ez tipikus "olcsó húsnak híg a leve" kategória. A színei viszont szépek, egy rétegben is jól fednek, de mit ér ez ha nem szárad meg? :D Az intenzív színéért és fedéséért azért kap +1 csillagot.

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

zdiana

2017. március 6.

Amennyire tetszik a legtöbb embernek, nekem annyira nem jött be. Tipikusan olcsó húsnak híg a leve. Nem fed jól, nehéz egyenletesen felvinni, gyorsan kopik és túl híg. A leggagyibb körömlakk, amit valaha próbáltam. Nagy színválaszték, de sajnos a minősége miatt nem éri meg megvenni.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Linuxo

2017. március 1.

06-os (világos nude ), és 78-as (élénk magenta) árnyalatokban vásároltam meg ezt a lakkot. Mennyire imádtam mind a kettőt!!! Tényleg gyorsan száradtak, igazi szerelem volt a színük.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Mona29

2017. február 24.

Olcsó lakk, de emiatt hamar kopik is. A színválaszték viszonylag nagy, de különleges finiseket, színeket senki se keressen, csak alapszíneket.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

AnitaAnaFjr

2017. február 22.

Ha csak tehetem, már csak is ilyen lakkokat veszek. A gél állagúakat és a mattokat nagyon ajánlom!

AnitaAnaFjr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

Ettike

2017. február 14.

Gyönyörű színei vannak, ára is nagyon kedvező. Viszont extrém színeket csak akkor ajánlok vásárlásra, ha fél/egy éven belül el is használjátok, mivel utána nagyon beszárad, sűrű lesz és már nem is olyan szépen fed, illetve lassan szárad. Én francia manikűrt csinálok vele, így elég hamar elhasználom és így szerencsére nem szárad be.

Ettike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

PAncsi79

2017. február 7.

Meglepő, hogy még nem véleményeztem ezeket a lakkokat!
Sok színben kapható és gyakran hoznak ki új színeket is, így mindenki talál közöttük a kedvére valót. Egy, max két rétegben szépen fednek, a tartósságuk szerintem átlagos (bár az én körmeimen nincs fent egy lakk sem egy hétig).
Ár-érték arányban pedig verhetetlen a márka.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Meglepő, hogy még nem véleményeztem ezeket a lakkokat!
Ár-érték arányban pedig verhetetlen a márka.

KisHeni

2017. február 7.

Talán minden körömlakk közül a Moyra termékeit szeretem a legjobban, mert szép a színük, egy hétig nem pattog le és könnyű az ecsettel dolgozni, a körömápolóit meg egyenesen imádom.

KisHeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Jennie94

2017. február 2.

A Moyra körömlakkok azok a lakkok amik ár értékileg, szín felhozatal szerint és tartósság szerint is simán verik az 1000+ körömlakkokat. Egy pár színbe volt nekem is és teljesen elvoltam vele. Könnyen szárad, van árnyalat ami már az első lakkozásánál tökéletesen fedd és a szín választék egyszerűen hatalmas.

Jennie94
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 2.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid