KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 1000 , Eladó: Shea
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Westendben vagy postán

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Meloca

2017. szeptember 19.

Jó kis körömlakk, gyorsan szárad, szép a színe, olcsó!

Meloca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Jó kis körömlakk, gyorsan szárad, szép a színe, olcsó!

tenagi

2017. szeptember 19.

Nekem az első olyan lakkom Moyrás volt, amit én vettem magamnak a zsebpénzemből. Akkor is egy Kékes árnyalatú körömerősítő lakkot vettem és nagyon szerettem használni. Bár lehet az idő megszépíti az emlékeket. Arra viszont emlékszem, hogy amikor bevertem a kezem/körmöm, vagy valami behatás érte a kezem, amitől valószínűleg letört volna a körmöm, akkor ez a lakk, mint egy plusz réteg levált a körmömről. Szóval a védő funkcióját betöltötte. Arra is emlékszem, hogy nem száradt olyan gyorsan, ami anno nem zavart annyira, ma már biztos idegrohamot kapnék ha annyit kellene várnom.

tenagi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Ciklon3

2017. augusztus 28.

A legtöbb színről elmondható, hogy átlagos a száradási idejük. Kedvencem a 25- ös 27- es kék színei. Ha tarka manikűrt készítek (több márka, több szín) , akkor ő szokott lenni az a lakk, aki teljesen hibátlan, a lemosásnál. A többiek fedőlakkal is kopnak v. pattannak.
Sok szinem megvan belőle.
A neon zöld, narancs, sárga, pink nem nagyon pigmentált és a száradásuk nehézkes. Lehet, hogy nem megfelelő alaplakkal próbáltam (csak 1x próbáltam), ezért majd kap még esélyt más alaplakkokkal is.
Több olyan termék is van köztük, ami alkalmas dekor-fedőlakknak: csillámos verziók.
Szerintem ár-érték arányban tökéletes

Ciklon3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Sok szinem megvan belőle.
Szerintem ár-érték arányban tökéletes

edi01

2017. augusztus 25.

Ez a termék már régóta a köromlakk keszletem alapdarabjai koze tartozik. Kb a moyra lakkok voltak a legelso lakkjaim. Mai napig hasznalhato allapotban vannak mert nem szaradtak be. A szaradasi ido atlagos es kb2 reteg eleg. A kopása minimális.

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Gwenny

2017. augusztus 24.

908-as, Cosette árnyalat
Számomra a tökéletes mély, borvörös szín. A bőröm színét remekül kihozza,ezért vadaszom a szép burgundikra. Amikor megláttam, nem fűztem hozzá nagy reményeket. Nem várhatok csodákat egy 700 forintos kis lakktól(mert ez 370ft,annyi😉).
Első felkenés alkalmaval rájöttem, hogy ez a lakk két színtónust is képvisel.(Értsd:egy rétegben piros, kettőben pedig az üvegcseben látható szín) Ez nekem kifejezetten tetszik, bár tudom, hogy sok ember érzékeny a rétegekre.
Bár nem kifejezetten szeretem, de a fénye nagyon szép.(Idővel persze kopik.)
Az én körmömön kibír egy hetet, de vam hogy hétvégén már igazgatni kell.
Összeségeben, nagyon meg vagyok elégedve vele. Szinte csak ezt viselem. Bátran ajánlom.

Gwenny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

908-as, Cosette árnyalat
Bár nem kifejezetten szeretem, de a fénye nagyon szép.(Idővel persze kopik.)
Az én körmömön kibír egy hetet, de vam hogy hétvégén már igazgatni kell.

pisonce

2017. augusztus 23.

Nekem már volt több árnyalatom is Moyrából és régen el voltam tőle ragadtatva: egy klasszikus Ferrari piros lakk bírta közel 5 évig ki. Később vettem egy csillogó rózsaszínt (33-as árnyalat) és egy lilát (911 Chloé). Ahogy vásároltam a lakkokat, egyre kevésbé találtam jó minőségűnek őket. A lila volt a legutóbbi vásárlásom és elég nagy csalódás, mert alig vártam, hogy megvegyem és iszonyú folyós, alig lehet rendesen eldolgozni a körmön. Adok még esélyt a Moyrának, lehet rossz helyen vásároltam.

pisonce
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 15.

A 104-es nude árnyalat van meg.Gyönyörű szine van és jó tartós.A kedvenc nude lakkom.

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Rekucika21

2017. augusztus 13.

Kedvencen volt mindenhogy tökéletes volt de most a catrice uj koromlakkja jobban bevalt

Rekucika21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 13.

nusysan

2017. augusztus 9.

Két árnyalat van, egy enyhén fényesebb májvás nude és egy halvány babarózsaszín. Imádom őket. Simán tartanak annyit, mint a drágább drogériás körömlakkok, lábon meglepődtem meddig bírta az egyik o.o Egyedül annyi, hogy nem úgy kopnak, ahogy megszoktam más körömlakkoktól, hanem így berepedeznek, ez főleg a babarózsaszínre jellemző. Nem a tökéletes körömlakk, de nagyon jók, főleg ezért az árért.

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Fannny

2017. július 31.

Régebben csak ezt vettem, mert ár-érték arányban egész jó.. Viszont mikor a felénél jártam, mindegyiknek az állaga nyúlós lett, bármit csináltam vele, nem javított a helyzeten (max. arra az egy alkalomra jó lett). Egyiket sem tudtam teljesen elhasználni mert ki kellett dobnom az állaguk miatt. Sajnáltam, mert a színük szép, és jó a fedésük. Amíg be nem csomósodnak.

Fannny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid