KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

2000 Ft körömlakkcsomag
Ár: 2000 Ft , Eladó: alexandra326
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy posta/foxpost
Moyra vegyes Körömlakk Vásár - Rózsaszínek
Ár: 2400 Ft+pktg , Eladó: Kodi
Állapot: kipróbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: átutalás után ajánlottan küldöm postán maradóra ill. foxpost

Diamondbaby

2018. november 11.

Moyra család a kedvenc körömlakkmárkám. Nagyon szép élénk színekben lehet kapni.
Tartós, nehezen pattogzik. 1hetet kibír.
Jobb hatás érdekében vékonyan 2 réteg körömlakkot kell felvinni. a körömre.
Gyorsan szárad. Árban is elfogadható, vagyis jó árban kapható.
Egyik legnagyobb körömlakkgyártó cég termékei.

Diamondbaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Tartós, nehezen pattogzik. 1hetet kibír.
Jobb hatás érdekében vékonyan 2 réteg körömlakkot kell felvinni. a körömre.
Gyorsan szárad. Árban is elfogadható, vagyis jó árban kapható.
Egyik legnagyobb körömlakkgyártó cég termékei.

Rozi1207

2018. november 5.

Vegyes tapasztalatok. Némelyik 1 rétegben is tökéletesen fed. Az ecset kiváló.

Rozi1207
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Vegyes tapasztalatok. Némelyik 1 rétegben is tökéletesen fed. Az ecset kiváló.

javi

2018. november 2.

Kedvező árú, 4-5 napig tartós körömlakkok, rengeteg színben kaphatók. Az ecsetük jó, a hosszabb kupak miatt jól lehet rajtuk fogást találni.
No.16 piros
Nagyon szép piros szín, sokáig ez volt nálam a "true red" körömlakk, azóta már más márkáktól is próbáltam pirosakat így már nem csak ez az egy létezik számomra, de még mindig szeretem.
No.12 halvány rózsaszín
Mivel nagyon világos, két réteg mindenféleképpen kell belőle, de nekem párszor a második réteg a körmeim szélénél már buborékos lett.
No.105 lilás-szürkés
Érdekes szín, nem sűrűn szoktam használni, mert ehhez nekem kell egy hangulat. Tartóssága 4-5 napig oké, és még nem száradt be pedig van legalább 2 éves.
No.28 átlátszó csillámos
Fedőlakként és magában is szoktam használni, party körmökhöz tökéletes. :D Mivel csillámos, sokáig fent marad, emiatt viszont leszedni is elég nehéz, én peel-off base coat-ot használok az ilyen lakkokhoz, de amúgy dörzsöléssel le lehet szedni.
No.89 sötétkék csillogó
Ritkán festem zöldre vagy kékre a körmeimet, de ez a kék elég jó, szép mély színe van és csillog. A körmöket sajnos elszínezi és amikor leszedem akkor a bőrömet is megfogja.
Átlagban nálam ez nem a csodaszer kategória, mert használtam már tartósabb lakkokat, de ezért az árért jó minőségűek a lakkok.
Elmondásuk szerint állatkísérlet-mentesek, aminek külön örülök.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

No.16 piros
No.12 halvány rózsaszín
No.105 lilás-szürkés
No.28 átlátszó csillámos
No.89 sötétkék csillogó
Elmondásuk szerint állatkísérlet-mentesek, aminek külön örülök.

doradora8998

2018. október 30.

Bordó és sötétkék színeket szereztem be kedvező ára és a gyönyörű intenzív színek miatt. Általában a drogériában kapható, hasonló árkategóriájú lakkok (pl. Essence, Catrice stb.) 2 napig sem bírják a körmömön, ellenben a Moyra lakkjaim 3-4 napig is kitartanak - ez nálam nagy szó! Fedőlakkal 7 napig simán bírja mindkét szín. ezek a kedvenc lakkjaim és lehet, hogy nem egy csúcskategóriás termékről van szó és persze vannak 2-3000 Ft-ért lakkok, amik lehet még nekem is két hetet kibírnának fedőlakk nélkül, de valószínű azok is előbb száradnak ki/sűrűsödnek be, minthogy elhasználnám őket és megérjék az árukat. ;-)

doradora8998
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Helga28

2018. október 25.

Kipróbáltam az itteni sok jó vélemény miatt, de itt sajnos tényleg bevált a mondás, hogy olcsó húsnak híg a leve. Egy rózsaszínes árnyalatot próbáltam. Nehezen terült és irtó lassan száradt, ráadásul egy napig tartott.Többet nem próbálkozom vele.

Helga28
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 25.

lilla28

2018. október 24.

Tartós körömlakk , lassan szárad ugyan de a végeredmény szép lesz

lilla28
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 24.

Tartós körömlakk , lassan szárad ugyan de a végeredmény szép lesz

Kencetuci

2018. október 19.

Sok-sok szép szín van a Moyra palettáján, de árnyalattól is függ mennyire terül jól, mennyire tartós az adott lakk, nagyon nagy a szórás. Volt amit szinte utolsó cseppig elhasználtam, volt amivel egyszer ha próbálkoztam.

Kencetuci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

HunFairy

2018. október 5.

Nagyon szeretem, gyönyörű színei vannak és jópár árnyalatot nem tálaltam meg más márkáknál.. az ára kedvező, hiszen 12ml-t adnak ilyen áron. A többi márkához képest tartós. Rajtam ez maradt meg a leghosszabb ideig. Kezdő/ügyetlen lakkozóknak nagyon ajánlom mert szépen terül. Én nagyon béna vagyok főleg bal kézzel de a végeredmény tökéletes mert a lakk megoldja.

HunFairy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

MaFa

2018. szeptember 19.

Nagyon szuper körömlakkok a Moyrák, éppen ezért nagyon sok színem van tőle. Sokáig bírják,nekem akár egy hétig is vagy tovább, ha nem mosogatok. Kedvező az ára, nagyon sok színben kapható, egy szín rengeteg árnyalatban is megtalálható. Nagyon jó a fedésük, hamar száradnak. Általában két réteget viszek fel és az bőven elég is. Szépen lehet vele dolgozni, se nem túl sűrű, se nem túl híg, pont amilyennek lennie kell.

MaFa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Nileve

2018. augusztus 6.

Bár már jóval kevesebbet használok körömlakkot, mint régebben, de a Moyra lakkok mindig is kedvenceim voltak. Könnyű felvinni vele a terméket, nagyon jó az ecsete a lakknak. Viszonylag tartós is. Illetve ezek a lakkok sokkal nehezebben száradnak be, mint más társaik.

Nileve
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid