KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 1000 , Eladó: Shea
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Westendben vagy postán

liliana26

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

2 árnyalatban vettem meg, de nekem egyáltalán nem vált be. A színek nagyon szépek, és a pigmentáltságukkal sincs semmi bajom. Két rétegben felkenve tökéletes. Azonban az ecsettel számomra elég nehéz volt dolgozni, és másnap már le is pattogott.

liliana26
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

vrita1998

2017. július 13.

A kedvenc körömlakk márkám. Rengeteg új és gyönyörű színekkel rukkolnak elő. Általában két soron fel kell kenni a szép szín érdekében. 3-4 napig bírja de szerintem más körömlakk sem bírja tovább. A célnak megfelelő.

vrita1998
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 13.

nemethdiana

Korcsoport: < 18
2017. július 9.

3 színben is beszereztem de sajnos egyik sem vált be. A pigmentáltságával annyira nincs is baj. Az ecsetével nem vagyok elégedett, elég nehéz vele egyenletesen dolgozni illetve a tartósságával is problémáim vannak ugyanis nagyon kevés idő után elkezd lepattogzani. Számomra nem érte meg

nemethdiana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 9.

zsosa

2017. június 30.

Ez volt az első körömlak márka amit kipróbáltam, nagyon szerettem :)

zsosa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Ez volt az első körömlak márka amit kipróbáltam, nagyon szerettem :)

Odil

2017. június 10.

Isteni. Belefutottam egy nagyobb színválasztékba, és némi ámulás után összeszedtem ötöt a legkülönlegesebb árnyalatok közül (a 104-es szín a legkifinomultabb és -érdekesebb nude például, amit eddig láttam).
Mindegyik egy rétegben kitűnően fed, egy perc alatt szárad, és napokon át szép fényű marad, pattogzás nélkül. Abszolút elégedett vagyok, ugyanolyan minőséget hoz a Moyra, mint a többi kedvenc lakkom.

Odil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

mokojka

2017. május 22.

Kellemes meglepi! Kicsit híg a lakk,de jól pigmentált,könnyű vele dolgozni,egyenletesen fed,gyönyörű fényes a végeredmény.Az ecset pont jó,nem túl vékony,de nem is bumszli. Talán kicsit nehezen szárad,de ez megbocsátható,úgyis este kenem fel,így van ideje.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

VanillaBlossom

2017. május 16.

Örök kedvenc! Nagyon jó az állaga és a fedése is. Kicsit lassan szárad, de teljesen megéri, mivel az eredmény nagyon szép és nagyon hosszan tart. A házimunkát nagyon jól bírja, 1 hétig a körmeimen marad anélkül, hogy lepattanna.

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Nashuaaa

2017. május 14.

Tini koromban csak ezekre volt pénzem, ár -érték arányban szerintem nagyon jók. Nem mondanám, hogy gyorsan szárad, de szépen fed, nem pattogzik le jobban, mint a többi, és az ecsetével szépen lehet dolgozni.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

balankaa01

2017. május 2.

Azzal, hogy gyorsan szárad, én sem értek egyet.
Nem használtam fedőlakkot, meg már egy többnapos átlátszó körömlakkréteg volt a körmeimen, arra festettem fel a Moyrát egy rétegben. Így is nagyon szépen fed, és a 4. napon kezdett el lepattogni.
Teljesen meg vagyok elégedve. :)

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Azzal, hogy gyorsan szárad, én sem értek egyet.
Teljesen meg vagyok elégedve. :)

Nittuska

2017. április 28.

Jó kis lakk ez, van több fajtája (gél, Aqua, stardust stb) gyönyörű színei vannak, olcsó.
Viszont valóban lassan szárad, szóval akkor kell neki állni mikor úgy kb az ember rá ér és nem siet :D

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid