KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 300 Ft , Eladó: kesha420
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen átvehető Budapesten az Örs vezér terén

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Whiteorchid

2018. május 27.

Jó minőségű lakkok, hatalmas színválaszték, kedvező ár. A fenti négyet azért tettem fel eladásra, mert nekem nem állnak jól azok a színek.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

mpn

2018. május 27.

Pár szín, főleg csillámosabbak vannak meg belőle, nagyon szépek, szívesen használom. Sajnos a körömvégnél hamar megpattan, egy napnál tovább nem annyira bírja kézen. Árban nagyon jó, könnyen elérhető. Vékonyan kenve pikk-pakk megszárad, lakktól függően két-három réteg kell.

mpn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

MargitSchwarz

2018. április 27.

Van néhány árnyalatom. Egyedül a csillámosak amik kicsit tartósabbak. (Értsd egy napig azért kibírja) fedése jó, de ajánlott a két réteg. Azért nem pontozom le teljesen, mert viszont olcsó, így nem annyira baj, hogy naponta újra kell kenegetni. A nyolcszor ennyibe kerülő lakkjaim is csak ötször bírják tovább, tehát végülis gazdaságosabb, de nyilván, így gyorsan is fogy, tehát annyira azért mégsem. Mindenesetre azt a 400 Ft körüli összeget megéri. Többet nem adnék érte.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

kmanu

2018. április 24.

Nekem nagyon nem jött be. 2 réteg sokszor nem elég és a széle nagyon hamar lepattogott.

kmanu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kitty1234

2018. április 23.

Nagyon tetszenek a színei, többet is kipróbáltam, de sajnos nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet. Nehezen akart megszáradni, és egy-két napon belül szinte mindig megpattant. Nagy előnye viszont, hogy könnyen felvihető, szépen eloszlik a körmön, és jó fedést is ad.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Timea22

2018. április 23.

Tini koromban nagyon szerettem a Moyra koromlakkokat :) Szuper szinekben lehet kapni, az ara is kedvezo! Ugyan mar nem hasznalom, mert azert vannak jobb termekek is.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Fruzsiii

2018. április 16.

Szép színekben található meg,de sajnos nekem nem vált be,brutál hamar elkezd kopni,nálam 1 napot se bír ki.Nem fogom újravásárolni.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

tuzokzsoka

2018. április 11.

Szeretem, gyorsan szarad es nagyon tartos😊

tuzokzsoka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 11.

Szeretem, gyorsan szarad es nagyon tartos😊

Katalin00

2018. április 6.

Kicsit lehetne tartósabb de összességében nagyon jó

Katalin00
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Kicsit lehetne tartósabb de összességében nagyon jó

Judinci

2018. március 19.

Izgalmas színek, nagy választék, kedvező ár. Tartósság? - nekem semmi nem elég tartós.. :)

Judinci
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid