KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

annaghr

2018. július 4.

Szuper tartós mindegyik, amelyik a kezembe került. A matt fedőlakk a kedvencem

annaghr
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 4.

Szuper tartós mindegyik, amelyik a kezembe került. A matt fedőlakk a kedvencem

FlorArim

2018. május 30.

Sokféle színből lehet választani, szépek a színek, könnyű a felvitele, viszonylag tartós.

FlorArim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

ladel

2018. május 29.

Sajnos nem tartósak. Régen azt hittem, hogy spórolok vele, ha ezt az olcsó terméket veszem. Utólag nem is értem, hogy volt türelmem naponta javítgatni (nem is kis hibákat). Ettől sokkal jobb lakkok vannak még az 500Ft körüli árkategóriában is. Most jellemzően Astor lakkot használok, 1500Ft körül szoktam venni, azzal meg vagyok elégedve.

ladel
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Whiteorchid

2018. május 27.

Jó minőségű lakkok, hatalmas színválaszték, kedvező ár. A fenti négyet azért tettem fel eladásra, mert nekem nem állnak jól azok a színek.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 27.

mpn

2018. május 27.

Pár szín, főleg csillámosabbak vannak meg belőle, nagyon szépek, szívesen használom. Sajnos a körömvégnél hamar megpattan, egy napnál tovább nem annyira bírja kézen. Árban nagyon jó, könnyen elérhető. Vékonyan kenve pikk-pakk megszárad, lakktól függően két-három réteg kell.

mpn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

MargitSchwarz

2018. április 27.

Van néhány árnyalatom. Egyedül a csillámosak amik kicsit tartósabbak. (Értsd egy napig azért kibírja) fedése jó, de ajánlott a két réteg. Azért nem pontozom le teljesen, mert viszont olcsó, így nem annyira baj, hogy naponta újra kell kenegetni. A nyolcszor ennyibe kerülő lakkjaim is csak ötször bírják tovább, tehát végülis gazdaságosabb, de nyilván, így gyorsan is fogy, tehát annyira azért mégsem. Mindenesetre azt a 400 Ft körüli összeget megéri. Többet nem adnék érte.

MargitSchwarz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

kmanu

2018. április 24.

Nekem nagyon nem jött be. 2 réteg sokszor nem elég és a széle nagyon hamar lepattogott.

kmanu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Kitty1234

2018. április 23.

Nagyon tetszenek a színei, többet is kipróbáltam, de sajnos nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet. Nehezen akart megszáradni, és egy-két napon belül szinte mindig megpattant. Nagy előnye viszont, hogy könnyen felvihető, szépen eloszlik a körmön, és jó fedést is ad.

Kitty1234
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Timea22

2018. április 23.

Tini koromban nagyon szerettem a Moyra koromlakkokat :) Szuper szinekben lehet kapni, az ara is kedvezo! Ugyan mar nem hasznalom, mert azert vannak jobb termekek is.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Fruzsiii

2018. április 16.

Szép színekben található meg,de sajnos nekem nem vált be,brutál hamar elkezd kopni,nálam 1 napot se bír ki.Nem fogom újravásárolni.

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid