KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Moyra

Ár:   370 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Moyra márkaboltok, köröm- és fodrászkellékes, kisebb (pl. 100 forintos) üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Juliette, az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan száradó, tartós körömlakk

A különleges ecsetnek és a minőségi alapanyagoknak köszönhetően szépen eldolgozható. Kiváló ár érték aránya miatt ideális választás szakipari és otthoni használatra egyaránt.

Ár: 300 , Eladó: manooo
Állapot: Új, Helyszín: Balmazújváros, fizetés: ahogy a vevő kéri
Ár: 1000 , Eladó: Shea
Állapot: képen látható mennyiség, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Westendben vagy postán
mokojka

2017. május 22.

Kellemes meglepi! Kicsit híg a lakk,de jól pigmentált,könnyű vele dolgozni,egyenletesen fed,gyönyörű fényes a végeredmény.Az ecset pont jó,nem túl vékony,de nem is bumszli. Talán kicsit nehezen szárad,de ez megbocsátható,úgyis este kenem fel,így van ideje.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

VanillaBlossom

2017. május 16.

Örök kedvenc! Nagyon jó az állaga és a fedése is. Kicsit lassan szárad, de teljesen megéri, mivel az eredmény nagyon szép és nagyon hosszan tart. A házimunkát nagyon jól bírja, 1 hétig a körmeimen marad anélkül, hogy lepattanna.

VanillaBlossom
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Nashuaaa

2017. május 14.

Tini koromban csak ezekre volt pénzem, ár -érték arányban szerintem nagyon jók. Nem mondanám, hogy gyorsan szárad, de szépen fed, nem pattogzik le jobban, mint a többi, és az ecsetével szépen lehet dolgozni.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

balankaa01

2017. május 2.

Azzal, hogy gyorsan szárad, én sem értek egyet.
Nem használtam fedőlakkot, meg már egy többnapos átlátszó körömlakkréteg volt a körmeimen, arra festettem fel a Moyrát egy rétegben. Így is nagyon szépen fed, és a 4. napon kezdett el lepattogni.
Teljesen meg vagyok elégedve. :)

balankaa01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Azzal, hogy gyorsan szárad, én sem értek egyet.
Teljesen meg vagyok elégedve. :)

Nittuska

2017. április 28.

Jó kis lakk ez, van több fajtája (gél, Aqua, stardust stb) gyönyörű színei vannak, olcsó.
Viszont valóban lassan szárad, szóval akkor kell neki állni mikor úgy kb az ember rá ér és nem siet :D

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Kesudio

2017. április 18.

Az én körmeimen semmilyen lakk nem bírja 2-3 napnál tovább, még alaplakk és fedőlakkal együtt sem, ahogy ez a lakk sem, így tartósságáról nem igen tudok nyilatkozni. Viszont az ára jó, az ecsete szuper (imádom, annyira könnyű vele festeni), és az állaga is tetszik. Végre egy lakk, amivel nem kenem össze-vissza a köröm melletti bőrt.

Kesudio
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Katsura

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Katasztrófa. A száradási ideje siralmas, vagy csak én lennék türelmetlen? Ha félig meg van száradva (kb 15 perc) és véletlenül hozzáérinted valamihez tönkremegy vagy mindent összeken. Fedőlakkal is hamar lekopik, darabokba lejön vagy a teljes körömről egy darabba, ahogy épp csak kedve van. Arról ne is beszéljünk, hogy ha fedőlakkot kenek rá és ha nincs legalább félig megszáradva, ahova kenem lakkot leszedi egy az egybe. (nem a fedőlakkal van a baj csak hasonló lakkokkal csinálja ezt). Pont a fenti képen lévő bordó van meg. Szerintem ez tipikus "olcsó húsnak híg a leve" kategória. A színei viszont szépek, egy rétegben is jól fednek, de mit ér ez ha nem szárad meg? :D Az intenzív színéért és fedéséért azért kap +1 csillagot.

Katsura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

zdiana

2017. március 6.

Amennyire tetszik a legtöbb embernek, nekem annyira nem jött be. Tipikusan olcsó húsnak híg a leve. Nem fed jól, nehéz egyenletesen felvinni, gyorsan kopik és túl híg. A leggagyibb körömlakk, amit valaha próbáltam. Nagy színválaszték, de sajnos a minősége miatt nem éri meg megvenni.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Linuxo

2017. március 1.

06-os (világos nude ), és 78-as (élénk magenta) árnyalatokban vásároltam meg ezt a lakkot. Mennyire imádtam mind a kettőt!!! Tényleg gyorsan száradtak, igazi szerelem volt a színük.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Mona29

2017. február 24.

Olcsó lakk, de emiatt hamar kopik is. A színválaszték viszonylag nagy, de különleges finiseket, színeket senki se keressen, csak alapszíneket.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Hidratálók: Ethylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Citric Acid