KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naturland

Ár:   350 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: pixie, az összetevőket feltöltötte: _-Mia-_, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   patikák, gyógynövény boltok
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású orrkenőcs.

A készítmény hatóanyagai: egy tubusban (10 g) 200 mg bórsav, 75 mg eukaliptuszolaj, 60 mg borsosmentaolaj.

Egyéb összetvők: cetil-sztearil-alkohol, gyapjúviasz-alkoholok, szemészeti fehér vazelin, fehér vazelin.

Tirana

2018. május 16.

Nagyon szeretem, olcsó és hatásos. Náthára tökéletes.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Nagyon szeretem, olcsó és hatásos. Náthára tökéletes.

Krkau

2018. március 6.

A legjobb kenőcs nátha ellen, azonnal kitisztul minden :) Az egész család használja.

Krkau
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

Vikkiii

2017. december 20.

Imádom! Tényleg csodaszer, segít az orrduguláson, rendbeszedi a kisebesedett orrot, nem csíp. Ha időben kezden használni, mielőtt kidörzsölné a zsepi azborrom, akkor meg is előzi azt. Télen kötelező kellék nálam.

Vikkiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Kittyki

2017. szeptember 20.

Ez a legtökéletesebb kenőcs, ha megfázáskor kisebesedik az orrom. Plusz pont a csodás illatáért!

Kittyki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

anetta.filip

2017. szeptember 18.

Azért vettem meg ezt a kenőcsöt, mert nyáron többször sebesre száradt belül az orrom, és erről jó véleményeket olvastam. Két nap alatt teljesen rendbe tette az orromat, sebestül-mindenestül.
Olcsó, könnyen beszerezhető, táskában is elfér, mentolos. Egyetlen negatívuma, hogy ez is levánszorog a garatra, mint ahogy minden olaj, vagy spray.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

joy

2017. július 16.

Nagyon jó, egyszerű kenőcs, megfázáskor kötelező.

joy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Nagyon jó, egyszerű kenőcs, megfázáskor kötelező.

anabela

2017. április 12.

nátha esetére mindenképp kell, szinte csodaszer, és hihetetlen olcsó. a kipirosodott, hámlóvá száradt orrot szépen rendbe teszi, az orrba belekenve pedig szuperül segít a duguláson is. mindig van itthon.

anabela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Annaakiss

2017. január 9.

Kedvező áron vettem a patikában 350 forintért .Mindig kell,hogy legyen itthon ha el van dugulva az orrom miután ezzel bekenem hat,és simán ki tudom fújni.Nagyon jól hidratál ,eltünteti a pirosságot és finom gyógynövényes mentolos illata van.

Annaakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Jenniii92

2017. január 8.

A legjobb orrkenőcs megfázásokkor. 100-szor többet ér, mint akármelyik drága orrspray. Nagyon hatásos, szinte azonnal megszünteti az orrdugulást, az illata nem túl erős és olcsó. Kipirosodásra is kiváló, bár kívülre nem igazán szeretem kenni, mert elég zsíros.

Jenniii92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Hettita

2016. október 10.

Orrsövényműtét után kaptam. Annyira megnyugtatóan finoman tisztít, hogy azóta tartok otthon a kezdődő megfázás tüneteinek enyhítésére. Olcsó, egyszerű, beválik.

Hettita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol, Vaselinum Album
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol
Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

Bórsav. Gyenge sav, melyet  antiszeptikus és rovarirtó tulajdonságai miatt használnak. A vegyiparban alapanyag. Fehér por, vízben oldódik. Ásványa a szasszolit. A bórsavat fertőtlenítő (antiszeptikus) hatása miatt a gyógyászatban is alkalmazzák.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Nem szabványos INCI név. Fehér vazelin, mely kőolajból nyert, félszilárd szénhidrogének tisztított és elszíntelenített elegye. Fehér vagy csaknem fehér, áttetsző, lágy, kenőcsállományú anyag. Az ásványi olajhoz hasonló tulajdonságokkal rendelkezik.