KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Esztibarby

2018. augusztus 2.

Nekünk nem lett a kedvencünk. Nem elég nedves, és szerintem kicsit vékonyka is. Az illata semmilyen.

Esztibarby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Elvira321

2018. július 6.

Családi kedvenc! Mindenki, mindenre használja :) Nincs olyan táskám amiben ne lenne 1 csomaggal. Valóban nedves, jól tisztít és senki sem allergiás rá, ami a mi családunkban nagy szó.

Elvira321
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

mersi

2018. július 1.

Ebben a nagy melegben a munkahelyemen elhasználok párat belőle, de végre nem azért, mert egyszerre 5 kell, mert nem elég nedves, hanem, mert nagyon kellemes az illata, és van értelme ezzel áttörölni magam.
Esténként is néha ezzel törlöm le a sminkemet, az arcbőrömnek is jót tett kifejezetten.

mersi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

KataMayaNagy

2018. június 6.

Egy tényleg nedves nedves-törlőkendő, sminklemosásra használom néha, és hatásos, nem csíp. Illetve utazások alkalmával csak az arcomat, kezemet törlöm vele, és friss, tiszta érzetet ad. Akciós áron jó, amúgy azért drága.

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

evievi

2018. május 31.

Nyáron elengedhetetlen kelléke a táskámnak!
Főleg kirándulások és nyaralás alkalmával használom.Szépen leszedi a sminket is. Szeretem csak úgy áttörölni vele az arcom jó tiszta érzést nyújt.

evievi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Nyáron elengedhetetlen kelléke a táskámnak!

Moni86

2018. május 27.

Szeretem én is. Bár néha csíp. Akciósan jó ára van.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Szeretem én is. Bár néha csíp. Akciósan jó ára van.

ancsur88

2018. május 27.

A vízálló sminket pillanatok alatt lekapja, kellemes érzet marad utána, finom illatú. Folyamatosan újravevős!
Extra érzékeny bőrt sem bántja.

ancsur88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Extra érzékeny bőrt sem bántja.

eventually

2018. április 23.

Én nagyon szeretem, magamra használom, bármilyen helyre ahol kell törlőkendőzni. Már többször újravettem. Pont az a legjobb benne, hogy rendesen nedves, és nem kell elhasználnom egyszerre 4-et, mint más törlőkendőknél, ezért gazdaságos. Az illata is nagyon tetszik, és semmilyen irritációt nem okozott.

eventually
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

tittus

2018. március 28.

Én sminklemosásra használom, és bevált. Egyébként ha nem vált volna be erre a célra, nem véleményezném, mivel nem ez az eredeti rendeltetése. Így viszont leírom a tapasztalatokat, mivel ez egy plusz felhasználási módja lehet a terméknek :). Szóval nekem már eleve az nagyon tetszik, hogy nedvesebb, mint a többi babatörlőkendő, ráadásul a csomagolás jobban is záródik! Még plusz szemfestéklemosót sem kell rá öntögetnem, mikor szedem le a szempillaspirált. Maga a kendő anyaga is nagyon kellemes, nem dörzsöl, vagy irritál. Nekem szépen leszedi a sminket, nem csípi vagy bántja a szememet sem. Ár-érték arányban is jó vételnek tartom, lehet, hogy kevesebb van benne, mint mondjuk a DM-esben, de mivel ez nedvesebb, kevesebbet is kell használnom belőle. Egyelőre megmaradok ennél, biztos, hogy újraveszem.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

faragoanita

2018. március 24.

Nekem nagyon tetszik ez a törlőkendő. A krémjével ellentétben absolút hatásos.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nekem nagyon tetszik ez a törlőkendő. A krémjével ellentétben absolút hatásos.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol