KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Mofi

2017. július 25.

Én sminklemosasra használom. Csak korrektort, szempillaspiralt és szemöldök ceruzát szoktam használni. Azokat mind szépen leszedi! Szeretem!

Mofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Evko

2017. július 25.

Eredeti funkciójára használom-babapopsi tisztítására-és a létező legjobb.Nekem az illata is tetszik,és nincs még egy kendő ami ennyire nedves lenne.Ebből van,hogy egy is elbánik a kisebb balesetekkel.Elcsábulok más márkákra is,de mindig megállapítom,hogy öreg hiba volt,mert ennél jobb nincsen.

Evko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

hmanita1989

2017. július 11.

Nagyon jó sminkeltávolításra, illetve a tikkasztó melegben jó áttörölni vele a kritikus részeket. Felfrissíti az embert.

hmanita1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

cooleva

2017. július 10.

Jó az illata, popsitörlésen kívül szolid sminkeltávolításra is jól szuperál! Megfelelő a mérete és a nedvessége is.

cooleva
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

szandracska

2017. április 5.

Nekem nem tetszik az illata, egyébként nem lenne rossz. Ha megtörlöm vele a kezem, akkor viszonylag tisztának is érzem utána.

szandracska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

furikati

2017. március 20.

Száraz, mint a sivatag.....

furikati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Száraz, mint a sivatag.....

Szabinabee

2017. február 16.

Én nagyon sok törlőkendőt kipróbáltam,ez az elmegy kategóriába sorolható,számomra nagyon büdös ...ára,nedvessége viszont jó...a zöld liberóssal,rosmannossal nem versenyezhet..

Szabinabee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Leander

2017. január 25.

Nálunk ez vált be a legjobban - praktikus, gyorsan és alaposan tisztít, jól lehet vele dolgozni, nem szakad és nem hagy fura felületet a babapopsin.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Kriszti4

2017. január 11.

Pelenkázáshoz használjuk. Nagyon jó illatú és soha nem pirosodott ki tőle a kisbabám bőre!! Még maszatos pofika és kéz megtörléséhez is szoktam használni.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bogcsi8

2016. december 30.

Kisbabám pelenkázásához használom. Nem cserélném le semelyikre másik popsitörlőre.

Bogcsi8
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol