KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

furikati

2017. március 20.

Száraz, mint a sivatag.....

furikati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

Száraz, mint a sivatag.....

Szabinabee

2017. február 16.

Én nagyon sok törlőkendőt kipróbáltam,ez az elmegy kategóriába sorolható,számomra nagyon büdös ...ára,nedvessége viszont jó...a zöld liberóssal,rosmannossal nem versenyezhet..

Szabinabee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Leander

2017. január 25.

Nálunk ez vált be a legjobban - praktikus, gyorsan és alaposan tisztít, jól lehet vele dolgozni, nem szakad és nem hagy fura felületet a babapopsin.

Leander
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Kriszti4

2017. január 11.

Pelenkázáshoz használjuk. Nagyon jó illatú és soha nem pirosodott ki tőle a kisbabám bőre!! Még maszatos pofika és kéz megtörléséhez is szoktam használni.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bogcsi8

2016. december 30.

Kisbabám pelenkázásához használom. Nem cserélném le semelyikre másik popsitörlőre.

Bogcsi8
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

d.krisztina

2016. december 30.

Látom, sok mindenre használják, sminklemosásra, kéztörlőnek, lovak orrának törlésére, stb :)) Nos, akkor új színt viszek a palettára, én hajfestésnél használom. Sötétre festem a hajam, ugye tudjuk, hogy ez mit jelent... nagyon kellemes festés végeztével ezzel letörölni a felesleges pöttyöket, túlkenéseket, áttörölni vele a hajvonalnál a bőrt, tarkót, füleket, illetve mögötte. Azonnal levisz mindent, magasan veri a bevizezett papírzsepit amit eddig használtam erre a célra. Néha valóban több kendő jön ki egyszerre, ez nálam nem baj, mert amúgy sem csak egyet használok, hanem kettőt-hármat, de azért bosszantó egy kicsit.

d.krisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

bettina28

2016. december 27.

Én is meg vagyok vele elégedve, a nedvessége elegendő és ha óvatosan használtam a visszazáró ragasztócsíkot és nem szakadt el akkor nem száradnak ki a kendők jó ideig. Az bosszantó amikor elszakad a ragasztócsík, akkor érdemes minél hamarabb elhasználni a terméket mert gyorsan ki fog száradni. Használtam a sensitive tesóját is, én sok különbséget nem fedeztem fel, talán az illata volt más picit.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

buzavirag

2016. december 13.

A célnak megfelel, utazáskor popsi, kéz, arctörlés. Az arcomat kicsit csípi, így oda ilyenkor nem mindig használom. Az illata kellemes, nedvességtartalma megfelelő, ha jól zárom vissza, sokáig nem szárad ki, bár a zárófül ragasztója lehetne tartósabb is..

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

SzilviaS

2016. november 12.

sok törlőkendőt,nedves wc papírt próbáltunk,ez az egyetlen,ami nem csípi ki...,épp eléggé nedves,nem szeretem az olyanokat,amiből szinte facsarni lehetne ,adagolás néha kissé nehézkes,de kis ügyességgel megoldható ,igyekszem mindig akciósan bevásárolni belőle

SzilviaS
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 12.

csibepihe

2016. október 24.

Arcra használom, smink letörléshez, viszi a koszt rendesen. Szeretem. Sokféle törlőkendőt kipróbáltam már, ez a favorit.

csibepihe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol