KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

tittus

2018. március 28.

Én sminklemosásra használom, és bevált. Egyébként ha nem vált volna be erre a célra, nem véleményezném, mivel nem ez az eredeti rendeltetése. Így viszont leírom a tapasztalatokat, mivel ez egy plusz felhasználási módja lehet a terméknek :). Szóval nekem már eleve az nagyon tetszik, hogy nedvesebb, mint a többi babatörlőkendő, ráadásul a csomagolás jobban is záródik! Még plusz szemfestéklemosót sem kell rá öntögetnem, mikor szedem le a szempillaspirált. Maga a kendő anyaga is nagyon kellemes, nem dörzsöl, vagy irritál. Nekem szépen leszedi a sminket, nem csípi vagy bántja a szememet sem. Ár-érték arányban is jó vételnek tartom, lehet, hogy kevesebb van benne, mint mondjuk a DM-esben, de mivel ez nedvesebb, kevesebbet is kell használnom belőle. Egyelőre megmaradok ennél, biztos, hogy újraveszem.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 28.

faragoanita

2018. március 24.

Nekem nagyon tetszik ez a törlőkendő. A krémjével ellentétben absolút hatásos.

faragoanita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

Nekem nagyon tetszik ez a törlőkendő. A krémjével ellentétben absolút hatásos.

Edinadida

2018. március 13.

Sminklemosásra csak ezt használom

Edinadida
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Sminklemosásra csak ezt használom

Fancsikacsika

2018. január 3.

A legjobb popsitörlő. Csak kicsit drága. Az illata nagyon kellemes.

Fancsikacsika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

A legjobb popsitörlő. Csak kicsit drága. Az illata nagyon kellemes.

brbara

2017. november 22.

Nem szerettem. Kissé csíp.

brbara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 22.

Nem szerettem. Kissé csíp.

nicolekitti

2017. november 20.

Nekem annyira nem jött be, az olcsóbb Tesco és DM sajátmárkások számomra jobbak.
De a kutyusom nagyon szereti, jobban mint mikor vizes papírzsebkendővel törlöm a popsiját :)

nicolekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

tkati

2017. november 16.

A bőrt nem irritálja, illata kellemes, nekem egyszerre csak 1-1 kendő jön ki. Dobozba töltöm, így nem használom a ragasztófület, nem tudom, jól zár-e. Szeretem, hogy nedvesebb az átlagnál, könnyebben törlöm le vele a popsit.

tkati
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Panka86

2017. november 6.

Popsitörlőknél 5 fontos szempontom van:
- irritációt okoz: nem
- elég nedves: túlzottan, jól tisztít, de nedves marad a bőr utána
- vastagság, állag: kellően vastag, nem szakad, puha
- visszazárhatóság: rettenetes, hamar tönkremegy a ragasztófül
- hány darab jön ki egyszerre: 2-3...

Plusz kellemes az illata de ez nálam nem szempont mivel gyakran sensitive popsitörlőt választok. Ára megfelelő de nem olcsó.

Panka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.

Popsitörlőknél 5 fontos szempontom van:
- irritációt okoz: nem
- elég nedves: túlzottan, jól tisztít, de nedves marad a bőr utána
- vastagság, állag: kellően vastag, nem szakad, puha
- visszazárhatóság: rettenetes, hamar tönkremegy a ragasztófül
- hány darab jön ki egyszerre: 2-3...

anetta.filip

2017. szeptember 18.

A kendő minősége jó volt, illatra is, vastagságra, nedvességre, de őszintén: nem annyira nagy cucc. Vártam, hogy elfogyjon. Macerás volt a használata. Műanyag záródó nyílással jobb lenne, illetőleg, ha egyszerre egy kendő jönne ki. Kicsit drága is, ha jobban belegondolok.
Valójában ez nálam négy alá, összetevői mentenek egy kicsit a helyzeten.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Valójában ez nálam négy alá, összetevői mentenek egy kicsit a helyzeten.

Jucccc

2017. augusztus 23.

Ő az általam leginkább vásárolt babapopsitörlő kendő. Szerencsére gyakran akciós, olyankor veszek inkább. A használata mellett még egyszer sem fordult elő bőrpír vagy irritáció, pedig érzékeny a gyerekeim bőre. Amit kell, azt szépen eltávolítja, ritkán kell több kendőt elhasználnom egy alkalommal. A kenőcs nálunk annyira nem vált be, de ez tényleg jó.

Jucccc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol