KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neogranormon

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   55 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: csokikrém, Módosítva: 2016. február 2.

Kiszerelés:   55 db
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Kriszti4

2017. január 11.

Pelenkázáshoz használjuk. Nagyon jó illatú és soha nem pirosodott ki tőle a kisbabám bőre!! Még maszatos pofika és kéz megtörléséhez is szoktam használni.

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Bogcsi8

2016. december 30.

Kisbabám pelenkázásához használom. Nem cserélném le semelyikre másik popsitörlőre.

Bogcsi8
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 30.

d.krisztina

2016. december 30.

Látom, sok mindenre használják, sminklemosásra, kéztörlőnek, lovak orrának törlésére, stb :)) Nos, akkor új színt viszek a palettára, én hajfestésnél használom. Sötétre festem a hajam, ugye tudjuk, hogy ez mit jelent... nagyon kellemes festés végeztével ezzel letörölni a felesleges pöttyöket, túlkenéseket, áttörölni vele a hajvonalnál a bőrt, tarkót, füleket, illetve mögötte. Azonnal levisz mindent, magasan veri a bevizezett papírzsepit amit eddig használtam erre a célra. Néha valóban több kendő jön ki egyszerre, ez nálam nem baj, mert amúgy sem csak egyet használok, hanem kettőt-hármat, de azért bosszantó egy kicsit.

d.krisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 30.

bettina28

2016. december 27.

Én is meg vagyok vele elégedve, a nedvessége elegendő és ha óvatosan használtam a visszazáró ragasztócsíkot és nem szakadt el akkor nem száradnak ki a kendők jó ideig. Az bosszantó amikor elszakad a ragasztócsík, akkor érdemes minél hamarabb elhasználni a terméket mert gyorsan ki fog száradni. Használtam a sensitive tesóját is, én sok különbséget nem fedeztem fel, talán az illata volt más picit.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

buzavirag

2016. december 13.

A célnak megfelel, utazáskor popsi, kéz, arctörlés. Az arcomat kicsit csípi, így oda ilyenkor nem mindig használom. Az illata kellemes, nedvességtartalma megfelelő, ha jól zárom vissza, sokáig nem szárad ki, bár a zárófül ragasztója lehetne tartósabb is..

buzavirag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

SzilviaS

2016. november 12.

sok törlőkendőt,nedves wc papírt próbáltunk,ez az egyetlen,ami nem csípi ki...,épp eléggé nedves,nem szeretem az olyanokat,amiből szinte facsarni lehetne ,adagolás néha kissé nehézkes,de kis ügyességgel megoldható ,igyekszem mindig akciósan bevásárolni belőle

SzilviaS
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 12.

csibepihe

2016. október 24.

Arcra használom, smink letörléshez, viszi a koszt rendesen. Szeretem. Sokféle törlőkendőt kipróbáltam már, ez a favorit.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
csibepihe
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Banszky

2016. augusztus 28.

Ez a törlőkendő jött be leginkább számomra. Először csak magamra használtam,kéztörlés,arc,popsi,stb.. :D Amióta megszületett a fiam neki is ezt vesszük mert pont jó a nedvessége,mérete. Kár hogy nincs jobb lezárója,talán ez az egyetlen negatívuma.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Nymphea

2016. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt a törlőkendőt. Tetszik az illata, mindenre használható, az ára is kedvező. Néha a lapocskák beragadnak, és nehezen húzható kis belőle az újabb. Kézre, arcra is használom, a brutál vízálló tussal is megbírkózik, én legfőképp sminklemosásra használom.

Nymphea
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Kisu

2016. augusztus 20.

Idén ez jött velünk fesztiválozni,mert épp akciós volt és jó sok van benne.
Kellemes az illata, a tapintása,elég nedves,de nem tocsog szerencsére.Egyet nehéz kivenni belőle,minimum kettő szalad ki egyszerre,ami nem mindig jó,de ez a legkevesebb :)

Kisu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Idén ez jött velünk fesztiválozni,mert épp akciós volt és jó sok van benne.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol