KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

Lora

2018. november 5.

Sajnos alig hozza le a sminket, nagyon kell dorzsolni az arcomat. Meg egy egyszeru puderreteggel sem tud megbirkozni, szemsminkrol meg ne is beszeljunk.
Raadasul a szemem iszinyatosan begyulladt tole, 2-3 nap alatt jott helyre ( sajnos tuti ettol, mert utana direkt kiprobaltam ismetelten).
Fel csillag hogy a baratomnak bevalt atfutni vele az arcat reggel-este.

Lora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Fel csillag hogy a baratomnak bevalt atfutni vele az arcat reggel-este.

TNNiki

2018. november 1.

Bár elolvastam volna a véleményeket mielőtt megvettem. Nem volt az üzleben a kedvenc Mixa lemosómból. Gondoltam megveszem ezt. Bár ne tettem volna. Csíp, nem szedi le a vékonyan felvitt sminket sem, csak 5 vatta koronggal. Nagyon mérges vagyok! Maximum ecset mosásra lesz jó, de annak meg elég drága!

TNNiki
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 1.

Panni21

2018. október 20.

Elfogyott a kedvencem, és mivel azt egyedül online tudom beszerezni, kellett valami más, ameddig a következő rendelés esedékes lesz (egy termék miatt nem szeretnék postát fizetni).
Nem egészen rendeltetésszerűen használom, a szempillaspirált egy másik (két fázisú) lemosóval távolítom el, ezt követi a habzó arctisztító, csak utána törölgetem át az arcom micellás vízzel tonizálást, hidratálást megelőzően. Illetve reggel, smink előtt.
Valóban szárít kicsit, ami az egyébként is száraz bőrömnek nem szerencsés, főleg így a hideg időszakban. Viszont szerencsére nem irritált. Illata nincs (vagy csak én nem érzem).
Elhasználom, de rendszeres használatra inkább visszatérnék a másikhoz, az számomra jobbnak bizonyult. Ennek ellenére nem rossz termék, ár-érték-mennyiség arányban nagyon is rendben van.

Panni21
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Lylien

2018. szeptember 30.

Elfogyott az egyébként használatos lemosóm és gyorsan kellett másik, így kipróbáltam ezt. Ráadásul nagy kiszerelésben, úgyhogy még sok van belőle. Bár az is igaz, hogy más lemosókkal ellentétben gyorsabban fogy, így remélhetőleg hamar szabadulok tőle.
A tisztító hatására három és fél csillagot adnék (a szempillaspirállal csak többszöri erőteljes törléssel boldogul), de összességében azért három, mert a bőrömre nem volt jó hatással, főleg a szemkörnyékre.
Nem tudom jobban leírni, mint hogy fakóvá vált tőle a szem alatti terület, nem szárazzá, de kicsit talán "alulhidratálttá". Más lemosóknál ezt nem tapasztaltam.
Ahhoz képest, hogy ilyen népszerű, nem hozza az elvárt színvonalat.

Lylien
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Ahhoz képest, hogy ilyen népszerű, nem hozza az elvárt színvonalat.

herczegno33

2018. szeptember 27.

Nagy kiszerelèsűt vettem, jó darabig el fog tartani, remèlem. Kellemes az illata, nagyon kímèletes. Megbízható lemosónak tartom.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Vizinora

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 18.

Nagyon nehezen távolítja el a sminkem, nagyon csípi a szemem, ég tőle az arcom ráadásul nagyon ragacsos érzetet is hagy. A Garnier lemosókhoz képest borzalmas.

Vizinora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

DSO

2018. augusztus 5.

Nagyon haragszom rá! Rendesen olyan érzése van a szememnek használat után, mintha homokot dobtak volna bele, annyira kiszárítja. Jól leszedi a festéket, de utána alig bírom kinyitni a szemem. Pedig nagyon odafigyelek, hogy ne menjen bele.

DSO
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

kakonyiflora

2018. július 1.

Én csak sminklemosáshoz használom évek óta, több vattapamacs használatával szépen eltávolítja a sminket. Nem okoz bőrirritációt. Jobb, mint az előtte használt Garnieres arctisztítóim.

kakonyiflora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

hamuna

2018. május 27.

Kupon napok keretén belül nagyon megérte megvenni, hogy kipróbáljam. Nagy kiszerelés, sokáig elég. A mindennapi szennyeződést jól eltávolítja, a sminket viszont többszörös dörzsölés után tünteti el. Összességében elégedett vagyok vele.

hamuna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

dunaimano

2018. május 1.

Első micellás arctisztítóm, de szerintem szörnyű. A sminket alig akarja lehozni. Egy egyszerű Garnier arctonikos vattapamacson több alapozó ottragad már 2-3 niveás micellás arctisztítás után. A szememen meg egyáltalán nem valami kíméletes, vagy ha az akarok lenni, akkor vagy 8-szor át kell töröljem. Remélem hamar el fog fogyni, de az is lehet tovább ajándékozom, ez abszolút nem jön be nekem...

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.