KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nivea

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivus97, Módosítva: 2014. május 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Segít csökkenteni az érzékeny bőr pirosságát feszülését és szárazságát.

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt.

hamuna

2018. május 27.

Kupon napok keretén belül nagyon megérte megvenni, hogy kipróbáljam. Nagy kiszerelés, sokáig elég. A mindennapi szennyeződést jól eltávolítja, a sminket viszont többszörös dörzsölés után tünteti el. Összességében elégedett vagyok vele.

hamuna
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

dunaimano

2018. május 1.

Első micellás arctisztítóm, de szerintem szörnyű. A sminket alig akarja lehozni. Egy egyszerű Garnier arctonikos vattapamacson több alapozó ottragad már 2-3 niveás micellás arctisztítás után. A szememen meg egyáltalán nem valami kíméletes, vagy ha az akarok lenni, akkor vagy 8-szor át kell töröljem. Remélem hamar el fog fogyni, de az is lehet tovább ajándékozom, ez abszolút nem jön be nekem...

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

Gica81

2018. április 25.

Nagyon jól működik, szépen lehozza a szennyeződést, a sminket, a szemfestéket és a spirált is pár mozdulattal. Nincs ragacsos érzés, nem irritál, nem csípi a szemem.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 25.

pszandi7

2018. április 19.

A második alkalommal vettem meg. Az elsővel teljesen meg voltam elégedve, de a második valamiért csalódás. A sminket sem szedi le annyira, amennyire kéne, nem érzem tisztának az arcom, illetve a szempillám is elkezdett hullani a használatát követő rövid időn belül. Csalódás.

pszandi7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

nyauka

2018. április 5.

Tegnap vettem, mert a garnier lemosójától zsibbadó érzés volt az arcbőrömön állandóan. A többi amit próbáltam szintén nem jött be,mert ragacsos érzetet hagyott maga után. Ez eddig tetszik, nincs ragacsos filmszerű érzés tőle, nem csíp, szememet is ezzel mosom le, ott is szépen teszi a dolgát. Gyönyörűen lemossa a spirált, tust, mindent. Nekem bejön. Árban is pont akciósan fogtam ki. Megtartom.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 5.

kittiboglarka

2018. március 21.

Legjobb micellas sminklemoso, nem bántja a bőröm, nem pattog ki tőle. Gyorsan és egyszerűen lehet vele sminket eltávolítani. Sokáig elég. Megéri az árát.

kittiboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

fpanni

2018. március 19.

Személy szerint úgy gondolom, jobb a Garnieres társánál, nekem ez vált be. :)

fpanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

Személy szerint úgy gondolom, jobb a Garnieres társánál, nekem ez vált be. :)

nyunyi15

2018. február 27.

Szörnyű! Elégedetlen vagyok a hatásával, és a szem környék körüli területeken úgy érzem "húzza" a bőrömet, hiába próbálom finoman, dörzsölés nélkül leszedni a sminket. Soha többet!

nyunyi15
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

vivko89

2018. február 23.

Ár -érték arány nem rossz. Viszont használata után olyan mintha egy fény réteg keletkezne az arcomon. Illata nem rossz.

vivko89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

vanesszam

2018. február 21.

Garnierről tértem át erre, legalábbis rövid időre, mert nekem ez a márka sajnos nem nyújtotta a kívánt hatást. Tovább kell mosogatni, hogy a pillákról is leszedje a sminket maradéktalanul.
Nem rossz termék és nem csípi a szemem.

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Nem rossz termék és nem csípi a szemem.

Hidratálók: Glyceryl Glucoside, Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szőlőmag, mely egészben vagy őrölve radírozó anyagként használt a kozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.