KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 60 %-a benne van, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 3000.- +posta , Eladó: Sehen
Állapot: 8csepp hiányzik belőle , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalással postával küldöm

Sehen

2017. október 15.

Ma vásároltam a Glamour-kedvezménnyel gyorsan ki is próbáltam :-)
A hajamra használtam hajvégápolónak szárítás előtt nagyon szép lett es selymes puha elsőre
Az illata pedig pontosan GUERLAIN TERRACOTTA LE PARFUM
Olyan az egész mint vmi ápoló hajparfüm
Azert 4-es mert nem tudom hogy milyen lesz pár nap múlva vagy akar holnap
Majd írom
Írom : nagyon különleges olaj
de feltettem eladásra sajnos a hajamon nem vált be 3. Napra zsíros másra pedig nem kell

Sehen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

Ma vásároltam a Glamour-kedvezménnyel gyorsan ki is próbáltam :-)
Az illata pedig pontosan GUERLAIN TERRACOTTA LE PARFUM
Olyan az egész mint vmi ápoló hajparfüm
Azert 4-es mert nem tudom hogy milyen lesz pár nap múlva vagy akar holnap
Majd írom
Írom : nagyon különleges olaj

EricaKing

2017. szeptember 27.

Semmi extra, illata picit erős, de nekem nincs vele gondom. Ár-érték arány elsőre húzósnak tűnhet, de sokáig elég lesz. Teszi a dolgát, de nem mondanám rá, hogy "csodaszer".

EricaKing
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

Pirimiri

2017. szeptember 13.

Az eladó a boltban nagyon ajánlotta és ragaszkodott hozzá, hogy ráfújjon egy kicsit a karomra. Hamar beszívta a bőröm, egyáltalán nem hagy olajos érzetet maga után, viszont nekem fullasztó az illata. Borzasztóan tömény. Kaptam belőle mintát is, lehet talán a hajamon elhasználom, de nem venném meg az illata miatt...

Pirimiri
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Jaslindore

2017. szeptember 7.

Multifunkcionális, összetéveszthetetlenül finom illatú olaj. Westendben nagyobb összegű vásárlásnál kaptam ajándékba pici kiszerelésben. És épp ezért az üvegcse jól elfér minden táskámban. Lassan elfogy, addig is lesem az akciókat, hátha megpillantom valahol :) Azt hiszem kapható utazós csomagban is ... kipróbálni tökéletes, abban legtöbbször az egyik termék maga az olaj.

Jaslindore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Redlips

2017. szeptember 4.

Jó az illata, ha keveset használok belőle. Maga az olaj körül nagy a hype, de szerintem nem ér annyit, sem árban, sem hatásában. Sokkal jobb hajolajok és testolajok vannak ennél a terméknél. Még szerencse, hogy csak egy kis minta volt belőle.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

TDiana

2017. augusztus 31.

Kb. 1 éve használom a terméket és leginkább a hajamra. Hajmosáskor 1 csepp olajat szoktam hozzáadni a hajvégápolóhoz. Nem szabad többet, mert zsíros hatású lesz tőle a végeredmény hajszárítás után. Egyébként szép fényes és puhatapintású lesz tőle a hajam, az illatát pedig külön szeretem. Télen arcápolónak is szoktam használni, de szigorúan csak este.

TDiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 29.

2017. április 13. Remek termék, este használom, hogy éjszaka tudjon hatni és főleg hideg időben. Hiszem, hogy az olajok jótékony hatásúak ilyenkor. Az illata kicsit kókuszra emlékeztet, de nem tolakodó.

2017. augusztus 29. nyáron is bevetettem, mert hiányzott. Viszont nem célszerű szerintem a 100 ml-s kiszerelést választani, mint ahogyan én is tettem, mert nagyon kevés is elég, sőt, az olajoknál ez fontos is, hogy ne tocsogjon benne az arcunk, mert könnyen kiszáríthat, ha túladagoljuk, bármilyen furcsa.
Az illata lehetne kevésbé meghatározó, bár így csukott szemmel is felismerhető.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Az illata lehetne kevésbé meghatározó, bár így csukott szemmel is felismerhető.

googles

2017. augusztus 28.

Na ez pontosan az a termék, amit nem tudok használni. Tusfürdőhöz adtam hozzá, meg hasonlók. Feltettem annak, aki érdemesebb rá. :)

googles
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Morticiaidol

2017. augusztus 28.

Kedvenc olajam, imádom. Arcra, hajra, testre is használom. Erős illata van, de nekem tetszik. A bőrömet egyáltalán nem zsírosítja. Én már évek óta ezt veszem, az ára kicsit húzós, de elég pár cseppet belekeverni a szokásos hidratálódba vagy testápolódba.

Morticiaidol
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

canaille

2017. augusztus 19.

Franciaországban kaptam belőle egy vásárláshoz 10 ml kis mintát, magamtól nem vettem volna meg. Az illata tetszik, de eléggé intenzív ahhoz, hogy az arcomra vagy a testemre kenjem, ezért én hajvégápoló szérumként használom, de arra a célra a szilikonos ápolók jobbnak bizonyulnak szerintem, tehát ha valaki szeretne kísérletezni, akkor óvatosan a mennyiséggel, könnyen túl lehet tolni. :) Inkább félreteszem télire, hogy a körömágybőr ápolót (szélsőséges esetben kézkrémet) kiváltsam.

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.