Nuxe

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5200 , Eladó: norika18
Állapot: 1szer próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Posta vagy személyes
Ár: 3500 , Eladó: Liacska85
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szeged, fizetés: Banki utalással előre vagy személyes átvételkor készpénzben

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Barbidoo

2018. szeptember 16.

Ha valaki elolvasná a leírását, abban benne van, hogy hajmosás előtt a száraz hajba kell bedörzsölni, 10 percig rajta hagyni, majd a szokásos módon megmosni a hajat. Én így csináltam és nekem puha és selymes lett tőle a hajam. Persze hogy elnehezíti meg zsíros lesz ha valaki csak rákeni a hajára és nem mossa le, mivel ez egy olaj. De senki nem mondta hogy így kell használni.

Barbidoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ziggytwig

2018. szeptember 6.

Kivagyok, hogy a loreal arcolajat kivontak a forgalombol, ahelyett kerestem valamit, de ez nem olyan jo. En birom az illatat, de ha lehet, nem kenek parfumot az arcomra. Ha valaki tud, hol lehetne arcolajat beszerezni, nagyon megkoszonnem, ha megmondana:)

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Egi

2018. augusztus 6.

Az illata szörnyü, olyan öreglányos.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Az illata szörnyü, olyan öreglányos.

Zazzye

2018. július 14.

Kipróbáltam arcon, testen, hajon, gyorsan felszívódik, nem hagy olajos réteget, de nem győzött meg, nem érzetem plusz ápoló hatást. Egyedül a körömbőr hidratálására vált be 100%, de arra úri huncutság lenne ennyit költeni.

Zazzye
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 14.

Lorina

2018. július 1.

Tudom hogy sokaknak nem tetszik az illata,de én imádom.Púderes kicsit talán jázminos!Könnyű olaj,ennek ellenére a hajam nagyon zsíros hatású lett és elnehezedett,ettől az olajból,pedig nagyon keveset használtam belőle!Az arcom, azonban imádta,hamar beszívta,este használom,reggelre puha a bőröm!Száraz bőrre kiváló!

Lorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

lha

2018. június 23.

Száraz olaj rajongó vagyok, így egyszer csak ő is sorra került. Kicsit féltem tőle, mert sokan szidták az illatát. Hát, elsőre tényleg érdekes. De hamar elillan az erős illat és utána már nekem teljesen kellemes. Olyan érzésem van hosszú ideig mintha frissen léptem volna ki a fürdőből. Vagy megszoktam, vagy már öreg vagyok :).
Hajon sajnos nekem nem működik, összeáll és lapul tőle. De alapból is zsíros hajra szerintem nem is kell nagyon olaj.
Viszont testen szerintem zseniális. Azonnal beszívódik, nem ragad, vagy tapad. Ugyanakkor sokáig szép és ápolt marad a bőr tőle, nagyon jó kis cucc. Időnként arcra is teszek belőle, másnapra gyönyörű, selymes és kisimult az arcom is. Viszont tényleg csak alkalmilag mehet nekem, mert egyébként zsíros a bőröm és sűrűn használva ront a helyzeten.
Biztosan újra veszem, ha elfogy, de nagyon sokáig elég az üveg, szóval ez még odébb lesz, szóval így nem is annyira drága.

lha
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

6vilag

2018. június 13.

Nehéz, tömény mézes, akácvirágos illat, tényleg sok. Lábszáram kissé ki volt száradva, arra használom ebben a szoknyás, meleg időben. Este kenegetem. gyorsan beszívódik, tényleg száraz érzetet hagy maga után és néhány használatot követően már nem pikkelyesen száraz a lábszáram.
Kissé drága mulatság, de kevés kell belőle. Viszont a sokak által dícsért tömény mézesbödön illatot nehezen tudom feldolgozni.
Megpróbáltam hajmosás után a még vizes hajra. Hát már a felvitelnél éreztem, hogy nem 100 százalékos a felszívódása. Ezért átdörzsöltem a nedves hajam törülközővel, utána bontotottam ki, ami elég könnyen ment. Hát olyan nem "szállósra" száradt meg, kissé le is lapul, nem is tudom, mintha ki lenne vasalva.( Amit pont nem szoktam.) Nincs meg az frssen mostam hajat érzés. Igazából szerintem jobb nélküle a haj ápolás, mint vele.
Fene tudja, hányadán állunk még mindíg. Próbálgatom, próbálgatom....de azért nem dobtam egy hátast. Kezdem azt érezni, hogy ez csak egy drága köntösbe bújtatott hétköznapi olaj, semmi extra.
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyensen borzasztó. Szerintem nem érte meg azt a rengeteg pénzt, amit adtam érte.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Futureline

2018. június 11.

Az illata szamomra kellemes volt, sokak szerint nyanya szaga van. Hala istennek csak mintam volt belole igy azt elkentem es jonapot. Viszonylag hamar beszivodott es nem hagyott zsirosan fenylo reteget (Arcon nem probaltam). Tomeny parfum illata van. Minden mas illatot elnyom maga korul. Sot ha meg feldobunk egy kis Nuxe testapolot, arckremet, hajsampont, tusfurdot, meg meg amit csak gyartanak. Maris elkeszult az uj egyedi illatunk a legintenzivebb EDP formaban, melyet magunkba zarhatunk az egesz napon at tarto elvezetert.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

vrgdo1991

2018. május 24.

Próbáltam arcra és hajra is. Az arcom patakzott a parfümös olajtól, amely másnapra apró pattanásokkal hálálta meg használatát. A hajam végére is próbáltam, hát így sosem jártam egy olajjal sem. Összeállt, undorító lett (pedig gyakorlott olajhasználó vagyok). Ennyi pénzért ilyen terméket... nekem abszolút nem vált be sajnos.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

petimetra

2018. május 21.

Pár napja vettem egy francia drogeriaban (12€ az 50ml-es) es teljesen odavagyok erte! nekem a hajra nem jön be, de arcra es a kezfejre szivesen teszem. kicsit "öreges" az illata, de diszkreten hasznalva elillan es nem zavaro. en testapolonak draganak tartom, bar lehet nyaron összekeverem majd babaolajjal es ugy kenem majd fel :)
szerinten ha az illata bejön akkor erdemes megvennit, mert nem dragabb, mint sok hasonlo összetetelü olaj. a teljesen natur olajok (pl. bio mandulaolaj) nekem nem jobbak es hatarozottan büdösnek tartom öket.

petimetra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.