KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5200 , Eladó: norika18
Állapot: 1szer próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Posta vagy személyes
Ár: 3500 , Eladó: Monika5
Állapot: 100ml/kép, Helyszín: Budapest 18.kerület, fizetés: Előre utalással,postával küldöm

Banszky

2018. december 9.

Az illata tényleg borzasztóan irritáló. Erősen parfümös,indokolatlan. Én leginkább arcra vettem de nagyon nem vált be. A fújókás megoldás sem tetszik,arcra nekem nem praktikus de hajra sem amire még talán elhasználnám... egyszóval,nagyon megbántam,hogy megvettem. Ez egy nagy nulla!!

Banszky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

Zanli

2018. december 8.

Számomra kifejezetten kellemes illata van, de azzal én is egyet tudok érteni, hogy rendkívül markáns. A táplálása viszont csodás és azzal ellentétben, hogy olaj texturaja van, nem hagy zsíros érzetet a bőrömön. Akkor használom, ha valami extra törődésre vágyik a bőröm, hideg időben kifejezetten jó. Csak az erős illata miatt vonok le egy csillagot, kevésbé tartós, markáns illattal hibátlan termék lenne.

Zanli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Egi

2018. november 18.

A szaga miatt gyakorlatilag sehol nem tudom elviselni.

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

A szaga miatt gyakorlatilag sehol nem tudom elviselni.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 18.

Újabb update: csak az illata ne lenne ennyire markáns! A hatása viszont kárpótol mindezért cserébe. Reggelre szépen feltölt és kiegyenlít, szinte smink nélkül is mehetnék az utcára, annyira rendbe teszi az arcbőrömet. A 100 ml felénél tartok még mindig, de csak arcra, ill. a kézfejen használom, ami a felvitelnél az ujjaimon marad. Eszméletlenül kiadós, továbbra is azt gondolom, hogy felesleges ekkora kiszerelésben árusítani-megvenni.
A zavaróan intenzív illata miatt marad a négy csillag, enélkül a hatásra tőlem ötöst is kaphatna.

2017. április 13. Remek termék, este használom, hogy éjszaka tudjon hatni és főleg hideg időben. Hiszem, hogy az olajok jótékony hatásúak ilyenkor. Az illata kicsit kókuszra emlékeztet, kissé tolakodó.

2017. augusztus 29. nyáron is bevetettem, mert hiányzott. Viszont nem célszerű szerintem a 100 ml-s kiszerelést választani, mint ahogyan én is tettem, mert nagyon kevés is elég, sőt, az olajoknál ez fontos is, hogy ne tocsogjon benne az arcunk, mert könnyen kiszáríthat, ha túladagoljuk, bármilyen furcsa.
Az illata lehetne kevésbé meghatározó, bár így csukott szemmel is felismerhető.

Fiorentina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 18.

Az illata lehetne kevésbé meghatározó, bár így csukott szemmel is felismerhető.

Bpevike

2018. november 2.

Imádom ezt az olajat. Én Franciaországban szereztem be, kicsit ott olcsóbb, mint itthon. Szuper az illata, hamar beszívódik. Használom a hajamra, az arcomra és testemre is.

Bpevike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

6vilag

2018. október 28.

Nehéz, tömény mézes, akácvirágos illat, tényleg sok. Lábszáram kissé ki volt száradva, arra használtam. Gyorsan beszívódott és tényleg száraz érzetet hagyott maga után.
Kissé drága mulatság, de kevés kell belőle. Viszont a sokak által dicsért tömény mézes bödön illatot nehezen tudom feldolgozni.
Használtam
- hajmosás után vizes hajra, hát nem 100%-os a felszívódása, tapadós maradt a hajam
- hajmosás előtt. Ekkor sem volt könnyebb a hajkibontása semmivel sem. Ugyanúgy kellett a fújós hajbalzsam.
Kezdem azt érezni, hogy ez csak egy drága köntösbe bújtatott hétköznapi olaj, semmi extra.
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyenesen borzasztó.
Szerintem nem érte meg azt a rengeteg pénzt, amit adtam érte. Küzdök ezzel az 50ml-es mennyiséggel, nehezen akar elfogyni. Soha nem veszem újra.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Használtam
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyenesen borzasztó.

Terkabarka

2018. október 15.

Nem rossz termék, csak ne lenne ilyen erős az illata. Személy szerint nem szeretem, ha a testápoló elnyomja a parfümöm illatát, vagy keveredik vele, ezért előnyben részesítem az illatmentes testápolókat.
Emiatt mostanában magamra nem használom, de a kislányomnak (6) hajmosás után befújom vele a - még vizes - haja végét. Na rajta imádom az illatát, még egy hét múlva is érzem és ha nem sikerül túltolnom, akkor nincs zsíros érzete a hajának sem.
Az illata tényleg érdekes, valaki imádja, valaki ki nem állhatja. Egy részről tényleg öreglányos, de egyben luxi is. Nekem az illata tetszik, csak az illat erőssége nem, lehetne kicsit visszafogottabb

Terkabarka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

pipicsirke

2018. október 12.

Nagyon be voltam rá indulva, de még jó, hogy előbb mintát próbáltam és nem fektettem be egy teljes kiszerelésbe. Arcápolóként szerettem volna használni de nekem nagyon sok és nagyon zsírosít.

pipicsirke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

Barbidoo

2018. szeptember 16.

Ha valaki elolvasná a leírását, abban benne van, hogy hajmosás előtt a száraz hajba kell bedörzsölni, 10 percig rajta hagyni, majd a szokásos módon megmosni a hajat. Én így csináltam és nekem puha és selymes lett tőle a hajam. Persze hogy elnehezíti meg zsíros lesz ha valaki csak rákeni a hajára és nem mossa le, mivel ez egy olaj. De senki nem mondta hogy így kell használni.

Barbidoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Ziggytwig

2018. szeptember 6.

Kivagyok, hogy a loreal arcolajat kivontak a forgalombol, ahelyett kerestem valamit, de ez nem olyan jo. En birom az illatat, de ha lehet, nem kenek parfumot az arcomra. Ha valaki tud, hol lehetne arcolajat beszerezni, nagyon megkoszonnem, ha megmondana:)

Ziggytwig
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.