KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 3000 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 60 %-a benne van, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 4000 , Eladó: googles
Állapot: A képen látszik. 50 ml-s üveg, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyesen

canaille

2017. augusztus 19.

Franciaországban kaptam belőle egy vásárláshoz 10 ml kis mintát, magamtól nem vettem volna meg. Az illata tetszik, de eléggé intenzív ahhoz, hogy az arcomra vagy a testemre kenjem, ezért én hajvégápoló szérumként használom, de arra a célra a szilikonos ápolók jobbnak bizonyulnak szerintem, tehát ha valaki szeretne kísérletezni, akkor óvatosan a mennyiséggel, könnyen túl lehet tolni. :) Inkább félreteszem télire, hogy a körömágybőr ápolót (szélsőséges esetben kézkrémet) kiváltsam.

canaille
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Zsancica

2017. augusztus 18.

Elhasználtam egy teljes üveggel belőle. Nos azt kell, hogy mondjam, hogy ez az olaj ébresztett rá, hogy hiába hajlamos a bőröm a zsírosodásra, mégis jót tesz az arcbőrömnek a használatuk. Nem zsírosított jobban, hidratálta amennyire kellett és a bőrképem szebb lett tőle, jól esett a használata. Nem mondom, hogy csodákat művelt, de szívesen nyúltam hozzá bőrápoláskor. Hajvégekre is használtam, pakolásba cseppentettem belőle és úgy vittem fel, szintén meg voltam vele elégedve ilyen téren is. Egyedül, amit nem díjazok az a tömény parfüm illata...ami számomra sokkolóan erős volt. Minek bele vagy legalábbis minek ennyi bele...

Zsancica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

peto.kittus

2017. augusztus 15.

Amennyire vágytam rá, annyira nem nagy szám.. De a 4 csillagot megérdemli.
Nagyon jó az állaga és mesés az illata. A kis változat van meg belőle, de nagyon sokáig elég.
Nekem felkenés után húzza kicsit a bőröm.. pedig zsíros/kominált bőröm van és általában ezek az olajok sosem produkálnak ilyet, de ez az olaj igen.. ezért 4 csillag. Ja .. és nem mellesleg borzasztó drága..

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Amennyire vágytam rá, annyira nem nagy szám.. De a 4 csillagot megérdemli.

Titvog

2017. augusztus 9.

Egész télen használtam, vegyítve a La Roche Posay Effaclar + krémével. Mivel ez az olaj inkább hidratálásra való, de nekem túl sok lett volna a zsíros bőrömre, ezért tök jó ötlet volt keverni valami olyannal, ami pedig gyógyítja a hegeimet. Csupán 10 ml-es miniváltozata van meg még anno az első KM-boxból, de így is alig fogyott, mert elég volt egy kicsi cseppet elkevernem a kézfejemen.
Az illata, egyszerűen isteni... le nem tudom írni, de igazán nőies. :)
Hatását tekintve, nekem bevált. Az arcomon a hegesedés miatt nem mindig tudtam szépen eldolgozni a koreai BB krémemet, de ennek köszönhetően nem volt problémám többet a száraz bőrrel. :)
Ha mindig ilyen gazdaságosan tudom alkalmazni, akkor azt kell mondanom, hogy megéri a 100 ml-s is az árát, de persze hajra és teste nagyon drága lenne. :/

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Az illata, egyszerűen isteni... le nem tudom írni, de igazán nőies. :)

lucintaa

2017. augusztus 4.

Édesanyámtól kaptam meg ennek az olajnak a csillámokkal teletömött, limitált kiadású változatát. :)
Az illata szerintem nagyon finom, egész retró, de kellemes. Az arcomra használom, éjszakára, így reggelre jobban ki tudja fejteni a hatását, és nappalra sem lesz túl feltűnő, hogy csillámos az arcom. :D Gyönyörű egyenletes, és táplált arcbőrrel ébredek, még így is, hogy alapjáraton zsíros az arcbőröm. Reggeli arctisztításnál a csillámok könnyen eltávolíthatóak.
Nem túl olcsó, de mivel multifunkcionális, működőképes, és nem kell belőle túl sok, így megéri belefektetni. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

zita.herkovics

2017. július 27.

Nekem nagyon bejött az illata. Hajamra, kezeimre és reggelente sminkelés előtt az arcomra viszem fel, kis mennyiségben. Negatívuma, az ára. De, ahogy elnézem, az 50ml sokáig kitart. Elég korrekt az INCI is, szóval nem bántam meg, hogy a gyógyszerész kisasszony rábeszélt.

zita.herkovics
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

Nicolett022

2017. július 21.

Az egyik kedvenc termékem a márkától. Kézre és hajvégekre szoktam általában használni, meg néha az arcomra. Jól hidratál, számomra az illata sem zavaró, és a kisebb kiszerelés is sokáig elég. Talán egyedüli negatívumként az árát tudnám felhozni. Most próbálok hasonló olajat keresni, csak más márkától, de ameddig nem találok, marad ez.

Nicolett022
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

manobeka

2017. június 11.

Kicsit szerintem túl van árazva..testápolóval együtt használva lesz az igazi hatása, de önmagában kevés és az illata is kicsit nyanyás..Télre viszont kiváló.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 11.

BonnyBunny

2017. június 8.

Sajnos nem ájultam el tőle. Igaz viszonylag gyorsan beszívódik, de arcra túl parfümös használni, testre meg elég gyengén hidratál. Hajra is próbáltam (hajmosás előtti pakolásként), de inkább még jobban szárított, mintsem használt volna. Hajmosás után, hajvégápolónak meg túl olajos a vékony szálú hajamra. Az illata szubjektív, de nekem nem tetszik annyira. Valóban kis csinos a csomagolása, és luxus érzet használni, de az árát nem éri meg.
Feltettem eladásra, akinek bevált, vagy szeretné kipróbálni jó lehetőség lehet.

BonnyBunny
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 8.

Feltettem eladásra, akinek bevált, vagy szeretné kipróbálni jó lehetőség lehet.

AnnaBalazs

2017. május 16.

A készülődés befejező lépéseként szoktam használni nyakra és dekoltázsra, és nagyon szeretem. Finom kis illata van, nem hagy olajos érzetet, bár én nem hidratálásra, inkább egységesítésre használom.

AnnaBalazs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.