KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5200 , Eladó: norika18
Állapot: 1szer próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Posta vagy személyes

6vilag

2018. június 13.

Nehéz, tömény mézes, akácvirágos illat, tényleg sok. Lábszáram kissé ki volt száradva, arra használom ebben a szoknyás, meleg időben. Este kenegetem. gyorsan beszívódik, tényleg száraz érzetet hagy maga után és néhány használatot követően már nem pikkelyesen száraz a lábszáram.
Kissé drága mulatság, de kevés kell belőle. Viszont a sokak által dícsért tömény mézesbödön illatot nehezen tudom feldolgozni.
Megpróbáltam hajmosás után a még vizes hajra. Hát már a felvitelnél éreztem, hogy nem 100 százalékos a felszívódása. Ezért átdörzsöltem a nedves hajam törülközővel, utána bontotottam ki, ami elég könnyen ment. Hát olyan nem "szállósra" száradt meg, kissé le is lapul, nem is tudom, mintha ki lenne vasalva.( Amit pont nem szoktam.) Nincs meg az frssen mostam hajat érzés. Igazából szerintem jobb nélküle a haj ápolás, mint vele.
Fene tudja, hányadán állunk még mindíg. Próbálgatom, próbálgatom....de azért nem dobtam egy hátast. Kezdem azt érezni, hogy ez csak egy drága köntösbe bújtatott hétköznapi olaj, semmi extra.
Az illata pedig napról napra elviselhetetlenebb számomra, egyensen borzasztó. Szerintem nem érte meg azt a rengeteg pénzt, amit adtam érte.

6vilag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 13.

Futureline

2018. június 11.

Az illata szamomra kellemes volt, sokak szerint nyanya szaga van. Hala istennek csak mintam volt belole igy azt elkentem es jonapot. Viszonylag hamar beszivodott es nem hagyott zsirosan fenylo reteget (Arcon nem probaltam). Tomeny parfum illata van. Minden mas illatot elnyom maga korul. Sot ha meg feldobunk egy kis Nuxe testapolot, arckremet, hajsampont, tusfurdot, meg meg amit csak gyartanak. Maris elkeszult az uj egyedi illatunk a legintenzivebb EDP formaban, melyet magunkba zarhatunk az egesz napon at tarto elvezetert.

Futureline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

vrgdo1991

2018. május 24.

Próbáltam arcra és hajra is. Az arcom patakzott a parfümös olajtól, amely másnapra apró pattanásokkal hálálta meg használatát. A hajam végére is próbáltam, hát így sosem jártam egy olajjal sem. Összeállt, undorító lett (pedig gyakorlott olajhasználó vagyok). Ennyi pénzért ilyen terméket... nekem abszolút nem vált be sajnos.

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

petimetra

2018. május 21.

Pár napja vettem egy francia drogeriaban (12€ az 50ml-es) es teljesen odavagyok erte! nekem a hajra nem jön be, de arcra es a kezfejre szivesen teszem. kicsit "öreges" az illata, de diszkreten hasznalva elillan es nem zavaro. en testapolonak draganak tartom, bar lehet nyaron összekeverem majd babaolajjal es ugy kenem majd fel :)
szerinten ha az illata bejön akkor erdemes megvennit, mert nem dragabb, mint sok hasonlo összetetelü olaj. a teljesen natur olajok (pl. bio mandulaolaj) nekem nem jobbak es hatarozottan büdösnek tartom öket.

petimetra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Kedi81

2018. április 29.

Ma két meglepetés is ért,az egyik Ő volt,első próbája volt,testápolóként vetettem be,az illata kicsit erős-virágos,de tetszik,felkenés után már nem volt annyira erőszakosan erős,alig kellett pár pumpálás az egész testemre,úgyhogy elég gazdaságos,így az árát is megéri szerintem,könnyen eloszlatható a bőröm,viszont a hatása.......ilyen puha és selymes még sose volt a bőröm,most este vettem csak észre,mert mikor bekentem magam vele reggel akkor egyből fel is öltöztem,és most miután megszabadultam a ruhámtól nem győztem csodálkozni magamon,ilyet én még sose tapasztaltam,pedig jó pár terméket kipróbáltam,mintha selyembe lennék becsomagolva......:-)))
Nagyon köszönöm kedves Virág,hogy megismerhettem ezt a hihetetlen csodát!!!!:-)

Kedi81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Nagyon köszönöm kedves Virág,hogy megismerhettem ezt a hihetetlen csodát!!!!:-)

Anna777

2018. április 21.

Imádom! Testápolóként használom. Az illatát is nagyon szeretem. Az egyik kedvenc termékem! :-)

Anna777
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Kingagida

2018. március 4.

Az illata erőteljes, ez az egy problémám van vele, emiatt rövid időre félre is tettem. Alapvetően megszoktam, már annyira nem zavar. Téli időszakban szuper kis termék szerintem az extra hidratálás érdekében. Elsőként a hajam ápolása miatt vásároltam meg, de 2 hónapja napi szinten keverek az arckrémembe pár cseppet és eszméleten finom puha lett a bőröm. Oda vagyok érte! :)

Kingagida
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 4.

torppicur3

2018. február 28.

Csak a hajvégemen próbáltam, de nem bírtam az illatát. Nekem annyira tömény, fullasztó, hogy fáj a fejem tőle. Többször neki futottam, de sajnos nem bírom, pedig jól működött a hajamon.

torppicur3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

Szederinda

2018. február 18.

Ősszel-télen használom, akkor szárazabbnak érzem az amúgy normál bőröm. Szeretem az illatát, de nyárra már sok lenne. 2-3 fújás a tenyerembe és azt kenem előbb a nyakamra, majd felfelé az arcomra, ami marad a kezemen, pedig a hajam végére. Puhává varászolja mindenemet. Függőnek lehet lenni tőle :)

Szederinda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 18.

Fanfarsang

2018. február 9.

Nagyon finom illata van, engem megfelelően is hidratál. Kb 2 hónapja használom reggel, este és így még az 1/4 sem fogyott el az 50 ml-es kiszerelésnek. Újra fogom venni.

Fanfarsang
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.