KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   4360-6390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 6690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   4360-6390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 6690 Ft

• Sokoldalúan felhasználható, több-funkciós olaj, amely egész évben használható, télen és nyáron is. Arcra, testre és hajra, minden bőrtipusra.
  • Egyedi, nem zsíros textúrájú, száraz olaj: szilikon- és ásványi olaj-mentes, nem okoz mitesszereket.
  • Tápláló, helyreállító és bőrpuhító hatású, csökkenti a striák és terhességi csíkok láthatóságát, színét.

30%-ban értékes növényi olajak koncentrációja, 97.8% természetes eredetű összetevők. Tartósítószer-mentes.

Ár: 6690 Ft, Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1500 Ft , Eladó: BonnyBunny
Állapot: 60 %-a benne van, Helyszín: Miskolc, fizetés: fizetés banki utalással, postával vagy csomagautomatával küldöm, személyes átvétel lehetséges
Ár: 3000.- +posta , Eladó: Sehen
Állapot: 8csepp hiányzik belőle , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki utalással postával küldöm

eperturmix

2018. január 12.

Na hát ez jó vicc volt számomra,és más semmi.Szerencse,hogy mintát próbáltam belőle,mert előtte ácsingóztam a normál kiszerelésre,de ezek után nyugodt szívvel mondok le róla.Hajolajként használtam volna el,de konkrétan használhatatlan.Az illata nagyon finom,nuxe-ra jellemző betyár erős mézvirág,de hatása áh,szavakat nem találok.Hajmosás után (csak sampon,balzsam nélkül) tettem a hajvégeimre,nem gondolnám,hogy sokat,de azért nem két molekulányit.Itt egy apró megjegyzés,nagyon folyik,adagolás macerás..Száritom,szárítom amikoris egy idő után észrevettem,hogy ez sehogyse akar száradni,hát mi van ezzel,belenézek a tükörbe, már rég megvan száradva a fejem teteje,csakhogy a hajvégeim tocsognak az olajban,azért ilyen nedves érzetű...adtam a szarnak egy pofont így konkrétan,mehetek újramosni.Már majdnem rosszabb a helyzet,mint mielőtt megmostam,a jó és tartós illatával így nem sokra megyek.Úgyhogy oké,ennyi bénázás mára belefér,de köszi elég is volt.

eperturmix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

bodor.bebi

2018. január 9.

Nuxe Huile Prodigueuse olaj termékmintát probáltam.Az illata mennyei virágos azonnal beleszerettem.A börön hamar beszivódik,nincs ragacsos érzés csak mennyi illat.Biztos,beszerzek egyet.

bodor.bebi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

HontiAgi

2018. január 3.

Karácsonyra megleptem magam egy ajándékcsomaggal, mert már borzasztó régóta ácsingóztam a Nuxe termékei után, de sose tudtam dönteni, így viszont egyszerre jutottam háromféléhez és még olcsóbbra is jöttek ki.
Borzasztó jó illata van, valamilyen virágra emlékeztet, és a bőröm is jól megtartja. Használni is nagyon kellemes. Gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy olajos-ragacsos-sikamlós érzetet maga után. Próbálgatom testre, hajra, arcra is óvatosan, mindenhogy imádom.

HontiAgi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

brenata

2017. december 23.

10 ml-es kiszerelést próbáltam. Most veszem meg a nagy kiszerelését. A bőrömre használtam, és meglepően gyorsan beszívódott. Finom édes illatot hagyott maga után és semmi ragacsos érzést :-)

brenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

bogibogi

2017. december 3.

Az illata miatt kapásból 5 csillag. Imádom a bőrömön, a hajamon, jól hidratál. Az egyetlen hátránya a csomagolás, nagyon ügyesnek kell lennie az embernek ahhoz, hogy ne tocsogjon minden szárazolajban. Bár lehet hogy ez csak az én 30 ml-es mintám sajátossága.

bogibogi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 3.

Lilium

Korcsoport: < 18
2017. november 28.

Mintát kaptam, a hajvégeimre és a bőrömre kenegettem el. Egyikken sem éreztem változást. A bőrömön még nem volt baj ha sokat vittem föl, a hajam viszont nagyon összetapadt, de a megfelelő mennyiségben semmit sem tudott hozzátenni.

Lilium
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 28.

VandaCsapo

2017. november 21.

Használom testre és hajra esténként fürdés után. Imádom az illatát és hogy szuper puha töle a böröm.
Hajvégápolonak is tokéletes a megfelelö mennyiségben.

VandaCsapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

Hajvégápolonak is tokéletes a megfelelö mennyiségben.

Anyezz

2017. november 9.

Csodaszer,aminek az illata is isteni.

Anyezz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Csodaszer,aminek az illata is isteni.

hrvthvivi

2017. november 8.

Ajándékba kaptam és nagyon szereti a száraz bőröm, ha nagyon kiszárad az arcom egyszeri használat után is látványos javulást észlelek. Az illata kellemes, de inkább az idősebb korosztályhoz illik.

hrvthvivi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

loretta9797

2017. október 31.

Ez a krém valóban mindenre jó, testre, arcra, hajra. :) A lényeg, hogy tényleg kis mennyiségben vigyük fel, mert egyébként nehezen szívódik fel. Az illata pedig isteni.

loretta9797
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.