KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

Ár: 1490 Ft + posta , Eladó: kato17
Állapot: 3x használtam kb. , Helyszín: Dunaújváros, fizetés: Fizetés banki átutalással, postázás a mindenkori postai díjak alapján
NYX Lip Lingerie Lipstick (09 Corset)
Ár: 1700 Ft , Eladó: Szütyő Beauty blog
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalás után ajánlott posta

javi

2018. június 13.

Nekem a Push-up árnyalatban van meg. Eleinte nem használtam, mert nem tetszett a színe magamon. Most viszont újra kipróbáltam, és rájöttem mi volt a baj. Vékonyan kell felkenni, mert ha kicsit többet használok belőle akkor szürkés lesz a színe. Amúgy ez az árnyalat nude rózsaszínes, maga a szín szép és a mindennapokra is megfelelő. Alig érzem hogy rajta van a számon, bár kicsit szárítja. Mattra szárad, de láttam most kihoztak új finishűeket is (shimmer, glitter, gloss) lehet beszerzek ezek közül is egyet 🤔 az ivást bírja, ha kopik akkor azt belülről kezdi. Kicsit beleül az ajkak ráncaiba, de nekem nem annyira, mint a Colourpop satin rúzsa. A titok tényleg a vékony réteg alkalmazása. Nálam a NYX soft matt lip cream 5 csillag, ez pedig 4-et kap, mert azt azért jobban szeretem.

javi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Massacre

2018. június 13.

Vegyes érzéseim vannak, nagyon sok ideje szemezek ezzel a rúzzsal, így megrendeltem Bustier árnyalatban. Lehet a szín nem a legeslegjobb, nude barnás lila árnyalat ami nekem másokon annyira tetszik, magamon már kevésbé hogyha felkenem, de ez lehet az én hibám, azért próbálkozom majd vele.
Az applikátor tényleg fura, egyenes műanyag, bár engem nem zavar, egyszerű vele a felvitel. Alaposan alá kell hidratálni mert kiemel minden egyes ráncot az ajkakon, kicsit össze is húzza ezért olyan mintha sok sok kis ránc lenne rajta. De hogyha ajak balzsammal alá hidratálunk akkor szebb lesz az eredmény sokkal. Megszárad, még nehéz viseletnek sem mondanám, kicsit tényleg ragad de engem nem idegesít. Vannak ennél jobb folyékony rúzsok is olcsóbban vagy ugyanennyi pénzért, nem bántam meg hogy kipróbáltam, így nem furdal a kíváncsiság, nem vagyok elájulva, de valószínűleg el fogom használni alkalomadtán.

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

mattmania

2018. május 20.

Nem tudom hova tenni mert igazabol az egyik szin tok rendben van tartós és krémes aztán a másik meg nem valami tartós és úgy kiszaritja a számat ...

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 20.

KataKr

2018. május 6.

A LIPLI 20-as árnyalat van meg, Teljes mértékben használhatatlan, nagyon elégedetlen vagyok vele. Az applikátor nagyon kemény, alig 'szőrözött', csak a szilárd műanyagot érzem mikor felviszem az ajkaimra. Kb. fél óra után összegyűlik rúzs a szájredőkben. Nagyon hamar kopik, szintén kb. fél óra után (evés és ivás NÉLKÜL). Bármelyik gagyi drogériás rúzs magasan veri...

KataKr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

pasztibarbi9

2018. április 21.

A 08as árnyalata van meg és abszolút a kedvenc rúzsom! Annyira gyönyörű barnás színe van, nagy bánatomra mindjárt el is fogy:( a tartóssága nem az igazi, illetve picikét szárítja a számat és egy idő után cserepesedik ami nem a legszebb látvány, emiatt kap csak 4 csillagot

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Grett

2018. április 7.

A westendben lévő bolt nyitásakor tettem szert Bustierre, aminek rajtam erős lilás, kicsit barnás színe van, ami amúgy nagyon szép, bár egyszer megkérdezték, hogy "Rohad-e a szám", de tényleg jól néz ki. :D Az állaga és az applikátor is tök jók, időben szárad, egyetlen gond, sötét szín révén a kopásával van, ami nem egészen egyenletes. Na de, aztán jött a Bedtime Flirt, amit nagyon szeretek, és szépen egyenletesen kopik, valamint a Seduction, amit talán a legjobban szeretek közülük, hiszen az ivást jól bírja. A Ruffle Trim is kibírta a fesztiválozást. Szerintem az árukat megérik, elég sok van benne, és remélem nem fognak összeállni. A szárítás miatt megy a -.

Grett
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

r3gina

2018. április 7.

Az Exotic és a French Maid árnyalat van nekem meg és hát mindazok ellenére, hogy kettő darab van belőle, nem vagyok annnnyira megelégedve vele. Nagyon robosztus, ha nem vigyázok nagyon kellemetlen viselni. A french maid nagyon foltos, ha keveset viszek fel belőle, ha meg úgy használom, hogy lefedi az egész számat teljesen, rémesen vastag és ragadós. Még keresem azt a módszert, amivel ki lehet belőlük hozni a legjobbat. nagyjából 3 és fél csillag, de annyit nem adhatok, szóval legyen négy mert kedves vagyok :D

r3gina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

vukszanovics.kira

2018. április 3.

Nagyon szeretem, tartós, jól pigmentált ajak termékről van szó, könnyen felvihető, nem ragad és nem is foltos a végeredmény. :)

vukszanovics.kira
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Szoniboni

2018. március 29.

Elsőre a Corset árnyalattal nagyon mellényúltam, olyan, mintha alapozót kennék a számra, másodszorra a Seductiont választottam és nagyon bevált a színe. Gyakran használom. Azért 4 csillag, mert a tartósságával annyira nem vagyok megelégedve.

Update: azóta beszereztem még 2 árnyalatot: French maid, és Exotic. Szeretem ezt a formulát továbbra is. Legtöbbször közülük választok hétköznapokon. Délutánra van, hogy érzem, hogy a szám belsején elkezd elválni a számtól a szám felső rétege, mert persze szárít, mint az összes matt rúzs. Ilyenkor Carmexszel pár perc alatt felpuhítom a felső réteget, majd egy kis törcsit bevizezve az egészet le tudom radírozni, utána megint Carmex és pihe-puhák az ajkaim, akár újra is kenhetem. Kár, hogy erre a módszerre nem régebben jöttem rá, mert volt, hogy napokig próbáltam regenerálni a cserepes ajkaim folyamatos kenegetéssel...

Amit még szeretek bennük, hogy egyáltalán nincs szükség ceruzára hozzájuk, és hogy nagyon szépen, precízen lehet a körvonalat is megcsinálni az aplikátorával.

Szoniboni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 29.

Sarkanyka01

Korcsoport: < 18
2018. március 25.

Én nagyon nagyot csalódtam benne. Elején egészen jó volt, annyi volt vele a bajom hogy megszáradás után is ragacsos maradt, de az szerintem ha megszokja az ember nem zavaró. Viszonylag tartós is volt. Aztán eltelt felbontás után 10 hónap és sokkal kevésbé fed, ha nincs alatta szájkontúr ceruza (a teljes ajkakon) akkor nem is lehet használni, mert szétfolyik. (És tegyük hozzá, hogy "18M" van rajta azaz 18 hónapot kellene bírnia...) Összesen 3x használtam és utána amikor újra elővettem 10 hónap után még 3x, de nagyon nagy csalódás volt... :( Mostmár elfogom használni, de ilyen áron vannak sokkal jobb tartós folyékony rúzsok is. Ez viszont nem azt jelenti, hogy a NYX rossz lenne, mert van még 2 féle rúzsom tőlük és azok jók, csak ezek szerint ez a termékük nem a legjobb.

Sarkanyka01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. március 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag