KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NYX

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

NYX Lip Lingerie Lipstick - Satin Ribbon
Ár: 1500 Ft , Eladó: Csillsz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Klinikák-Gazdagrét, fizetés: Személyes átvétel, előre utalással posta, vagy Foxpost
Ár: 1500 Ft , Eladó: Ildee35
Állapot: Két alkalommal próbált!, Helyszín: Budapest, fizetés: Átutalást követően postázom postán maradóként vagy foxposttal küldöm! Budapesten megegyezés szerint személyesen is át tudom adni, ezesetben az ár 1000 Ft.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
Krémkedvelő  |  Bőrtípus:  Kombinált  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység  |  Korcsoport: 25-34

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. december 5.

Nekem nem váltak be. Nagyon szárít, ragad és csúnyán kopik. 3 árnyalattal próbálkoztam, most már nem fogok többel.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 5.

krsztmlnr

2018. november 26.

Alapvetően nem szeretem a rúzsokat,szájfényeket,folyékony rúzsokat. Nyertem egy kis nyx csomagot, amiben benne volt egy ilyen miniben. A Lie to Me nevű lilás árnyalattól először megijedtem, majd poénból felkentem. Imádom! Bár nem a legeslegtartósabb, de ha nem eszel-iszol, akkor fent tud maradni jóideig. Nem kenődik és a barátom száján sem hagy foltot...hihi. :D

krsztmlnr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

Kiki23

2018. november 19.

Már sok szín meg van belőle, és nagyon szeretem. Jól fed, nagyon tartós, és nem is szárít. Nagyon szép színekben kapható. Én nagyon szeretem őket!

Kiki23
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

Vendy254

2018. november 5.

Nekem a LIPLI 15-ös árnyalata van meg. Nagyon könnyű felvinni, viszont sietni kell mert nagyon gyorsan szárad és korrigálni utána már kicsit nehézkes. Elég tartós kibír nekem majdnem egy egész napot csak az evés ivás miatt kopik meg belül az ajkamnál azt korrigálni szoktam! Nagyon tetszik a színe és könnyű viselni, ami nem tetszik benne az az hogy szárít. Bár nekem még eddig nem volt olyan rúzsom ami ne szárított volna :/

Vendy254
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

Lilko95

2018. október 20.

Első NYX termékem, az Embellishment árnyalat van meg. Kifejezetten ezt a színt kerestem (kissé lilás-mályvás), viszont úgy látom, mintha más lenne a színe, mint a boltban kirakott teszterének. A sajátomnak sokkal hidegebb-szürkés a színe.
Viszont folyékony matt rúzs ellenére egészen könnyű viselni, nem képez ilyen vastag kb. levegőzáró réteget mint a többi folyékony társa.
Tartós is, egyenletesen kopik, inkább halványodik.

Lilko95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Tartós is, egyenletesen kopik, inkább halványodik.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

3 árnyalat van meg nekem: Seduction, Push up, Embellisment
Szépek, teljesen mattra száradnak, tartósak, viszont eléggé szárítanak, de ez minden folyékony rúzsra igaz. Az applikátor lehetne jobb, de azért az 5-öst megkapja.

VelvetTeddy91
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

3 árnyalat van meg nekem: Seduction, Push up, Embellisment

blairIRL

2018. szeptember 10.

Az a helyzet, hogy minden szuper ezzel a rúzzsal kapcsolatban, csak egyszerűen az összes sötétebb árnyalatú lesz felkenve mint az üvegben! Viszont tényleg tartós, nagyon tetszik!

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

becca483

2018. szeptember 1.

imádom, eddig 3 árnyalat van meg de tervezem a többit is megvenni :) annyi talán ami negatívum hogy kicsit szárít, de legalább nem csúszik el

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

esstii

2018. augusztus 30.

Néhány hónapja használom, és a kedvenc folyékony rúzsom lett. Nem könnyű eltalálni belőle a tökéletes árnyalatot, nekem két színben van meg, nagyon közeliek egymáshoz, de az egyik tökéletes, a másik pedig iszonyúan sápaszt. Viszont ha valaki tényleg megtalálja a megfelelő árnyalatot, akkor egy igazi must have darab, el sem indulok nélküle otthonról :) Kicsit szárít, de az eddigi matt rúzsaimhoz képest ez semmi.

esstii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nagy a színválaszték.Tartós,ha odafigyelek rá,hogy csak vékony rétegben használjam.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag