NYX

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyű, bársonyosan matt nude folyékony rúzs

12 színben kapható

NYX Lip Lingerie Lipstick - Honeymoon
Ár: 1500 Ft , Eladó: Csillsz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Klinikák-Gazdagrét, fizetés: Személyes átvétel, előre utalással posta, vagy Foxpost
NYX Lip Lingerie Lipstick - Satin Ribbon
Ár: 1500 Ft , Eladó: Csillsz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

blairIRL

2018. szeptember 10.

Az a helyzet, hogy minden szuper ezzel a rúzzsal kapcsolatban, csak egyszerűen az összes sötétebb árnyalatú lesz felkenve mint az üvegben! Viszont tényleg tartós, nagyon tetszik!

blairIRL
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

becca483

2018. szeptember 1.

imádom, eddig 3 árnyalat van meg de tervezem a többit is megvenni :) annyi talán ami negatívum hogy kicsit szárít, de legalább nem csúszik el

becca483
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

esstii

2018. augusztus 30.

Néhány hónapja használom, és a kedvenc folyékony rúzsom lett. Nem könnyű eltalálni belőle a tökéletes árnyalatot, nekem két színben van meg, nagyon közeliek egymáshoz, de az egyik tökéletes, a másik pedig iszonyúan sápaszt. Viszont ha valaki tényleg megtalálja a megfelelő árnyalatot, akkor egy igazi must have darab, el sem indulok nélküle otthonról :) Kicsit szárít, de az eddigi matt rúzsaimhoz képest ez semmi.

esstii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nagy a színválaszték.Tartós,ha odafigyelek rá,hogy csak vékony rétegben használjam.

Kitti199609
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Seiza

2018. július 30.

nagy színválaszték, gyönyörű színek, szuper tartós, de nagyon nagyon szárít. én már kicsit túl vagyok a matt mánián, szóval a tetejére egy átlátszó hidratáló szájfényt teszek, így szuperul hordható. de így nem matt ugye, szóval egy csillag mínusz.

Seiza
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Klau16

2018. július 24.

Pozitív dolog, hogy nagyon szép színekbe lehet kapni. Nagyon tartós is, de annyira durván szárítja a számat, hogy kb. fél óra múlva muszáj lemosnom, mert kővé dermed az ajkaimon. De ettől függetlenül nem rossz termék. :)

Klau16
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

honleany

2018. július 23.

Minden elismerésem ezé a terméké! Gyönyörű nude árnyalatok, ár-érték arányban teljesen megéri! Mindenki megtalálja a számára tökéletes árnyalatot. Az egyetlen hátrány amit én tapasztaltam, hogy egy kissé szárítja az ajkakat,de egy kevés hidratáló felvitele a rúzs alá és teljesen tökéletes. :)

honleany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 19.

Egy álom az összes szín. Kellemes viselet, rendkívül tartós és az ára is szuper. Kedvenc árnyalatom a Push up és a Bedtime flirt. Most az új színekre fáj a fogam. Más színeket is beszerzek.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 19.

hjuditcrema

2018. július 18.

Szerintem ár-érték arányban teljesen jó termék. 04 Ruffle Trim árnyalatban vásároltam meg, gyönyörű téglavörös-barnás árnyalata van. Valóban mattra szárad, de nem vészesen szárítja a számat.

hjuditcrema
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

szlilly

2018. július 11.

Szerintem ez egy elég király matt rúzs, csak kár, hogy a lehető legborzalmasabb színben sikerült megvennem (Embellishment árnyalat, ami az én világos arcszínemet tovább sápasztja). Maga a termék nagyon jó, szerintem az egyik legtartósabb matt rúzsom (pedig van pár darab), ami ráadásul nem kopik csúnyán, inkább csak megfakul. Gondolkodok még több árnyalat beszerzésén is, de sokkal körültekintőbben fogom kiválasztani őket, mert ez tényleg sajnos nem az én színem.

szlilly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag