KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WAME123, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

Tökéletes hatást nyújtó szempillaspirál, amely pazar megjelenésűvé teszi a pillákat. Tökéletesen vízálló formulája nem maszatolódik, nem kenődik el és nem csúszik meg felvitel közben. Innovatív Lash Wrap technológiájának köszönhetően a festékanyag beburkolja a pillákat, drámai dússágot és hosszúságot nyújt. Könnyedén eltávolítható meleg vízzel.

KFlower

2018. július 12.

Én nagyon szeretem. Tartós, extra fekete, 1 rétegben természetes, legalább 2-3 rétegben szoktam használni, de könnyen építhető, nem csomósodik, inkább dúsít. Amióta ezt használom, nem tudok visszatérni rendes spirálokhoz, annyival egyszerűbb a leszedése. Nem kell 10 percet vakarni szemfestéklemosóval fürdés előtt, és nem lesznek fekete foltok a törülközőn. A nagy melegben kicsit potyog, ne nem vészes.

KFlower
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Mesike91

2018. június 22.

Úgy érzem én leszek a troll: ennél rosszabbat nem is gyarthattak volna. Lefordítom a nevet. Nincs kompromisszum=nem is csinálok semmit a pillaiddal. Szétválaszt, ennyi. De minek ha nincs mit? Gondolom nem igazi szempillan teszteltek. A meleg vizes téma meg már korábban bejött másik márkánál. Harmadik spiralkent tudom használni, hogy kicsit szétválasszon. De ha nem használnám, se tűnne fel. Bocsi!

Mesike91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

WAME123

2018. június 21.

Nagyon szuper kis spirál ez! Nagyon jó ötlet ez a meleg vízzel lemosás. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszítja, szép fekete színe van, és építhető a természetestől a hangsúlyos pillákig. 5*!

WAME123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

lildiko

2018. június 18.

Anyukámmal nézegettük a katalógust, neki akadt meg a szeme rajta, én csak húztam a szám, sosem kedveltem az Oriflame-es spirálokat, de ő megrendelte. Aztán amikor megérkezett, gondoltam teszek vele egy próbát és úristen!!!! Annyira imádom! Nem hittem volna, hogy lesz olyan szempillaspirálom, amiért odaadnám a Max Faktor 2000 Calorie-t, de ez az, számomra magasan veri. Soha, de tényleg soha nem volt még olyan szempillaspitálom, ami ennyire szépen szétválasztja a pillákat. Dúsít is, hosszabbít is, és tartós is (pont ma sírtam ki a szemeimet egy órán át, és meg sem mozdult). Önmagában is szeretem, de én a Rdel Young szempilla alapozóját használom alá, úgy meg aztán maximum wow effekt nekem. Egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani. 100 csillagot adnék neki, ha lehetne.

lildiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

lassugepard

2018. május 6.

Ez lett az új kedvencem. A Hyper Stretch megszűnése óta nem volt olyan szempillaspirálom, amit elhasználtam. (Barátnőim örömére, akik kevésbé kényesek ez ügyben.) Ahogy előttem írták, tartós, de könnyen lemosható. Nekem ezek a legfontosabb kritériumok, amellett, hogy szépen mutat. Ha sokat dörzsölgetem a szemem, azért potyog egy kicsit, de hát na... Ha sminkel az ember lánya, ne dörzsölje.
Amúgy szépen felvihető. Hosszú idő után megtaláltam azt a spirált, amit nem csak elhasználok, de újra is veszek majd.

Az első néhány használat után én is észrevettem, hogy kihullott pár pillám. Meg is ijedtem, de azért használtam tovább, és később már nem tapasztaltam ezt.

lassugepard
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Turdusmerula

2018. március 21.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be ez a spirál, pedig mint minden új spirálnál, ennél is kíváncsian vártam,hogy mire lesz képes. Nem ragasztotta össze a pillákat,megfelelően fekete is volt, hozta amit kell. Viszont pár használat után döbbenten tapasztaltam,hogy elkezdtek nagyon hullani a szempilláim, jobban mint előtte bármikor. Ezt a smink lemosásakor tapasztaltam, hogy a festékdarabok mellett mindig voltak szempilla szálak is a vattakorongra ragadva. Azonnal abbahagytam a használatát. Azóta nem tapasztalom ezt a jelenséget. Sajnálom, mert eddig egyik Oriflame spirállal se történt ilyen. Nemem nem jött be.

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Deepy

2018. február 10.

Gyönyörű pillákat csinál. Régóta kerestem olyan spirált, ami napközben nem maszatolódik, nem lehet "lesírni", de könnyű leszedni. Ez a spirál fantasztikus, napközben nem kenődik, de meleg vízzel is lejön. Imádom.

Deepy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

jakobs

2017. november 1.

Nagyon szép pillákat csinál,tetszik.

jakobs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 1.

Nagyon szép pillákat csinál,tetszik.

illesbb

2017. október 19.

Hétköznapra a tökéletes spirál! Nem maszatolódik, nem potyog, de mégis könnyen lemosható. Műszempilla hatás nem érhető el vele, de nagyon szép a végeredmény.

illesbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Alicee4

2017. október 18.

Imádom! Általában két rétegben viszem fel és meseszép pillákat csinál, de 1 rétegben is teszi a dolgát, ha kicsit minimalistább hatást szeretnénk elérni. Jó kis szempillaspirál! 5*

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Dimethiconol