KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Orly

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2016. augusztus 12.

Lelőhely:   Perfect Nails nagykereskedés
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ár: 1500 forint csere is érdekel. :) , Eladó: EszterV
Állapot: 1x swatcolt , Helyszín: Budapest belváros Oktogon és Deák között bárhol. :), fizetés: Személyesen.
KERESEM!! Orly Pixy Stix
Ár: megegyezés szerint , Eladó: starkadri
Állapot: új, kipróbált,használt, Helyszín: -, fizetés: posta vagy szemelyes
Krémmánia Kedvencek a -től
Kinga79

2017. január 8.

Ajándékba kaptam egy 5,3 ml kiszerelésű Orly lakkot, OUI színben. Ilyen sötét lilás, csillogó, néha világos lilának látom, de láttam már feketének is. A színe tetszik, azzal minden rendben. Felkenni is jó. Itt kimerült a jó tulajdonsága. Nagyon nehezen szárad meg, szerintem az első rétegnek is kell 35 perc. Egy rétegben nem az igazi, kell még egy. Ami még további 35 perc alatt megszárad, jó esetben. Miután több, mint egy órát elvesz az életemből, amíg megszárad, van pofája minimálisan elkenődni. Mivel csillog, ez annyira nem is feltűnő. Majd fogja magát és elkezd foltokban lemállani a körmömről, minden extra mosogatás vagy egyéb nélkül. Borzalom.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

Vizililiom

2016. december 26.

Nagyon szeretem az Orly lakkjaimat, szépen fednek, tartósak és különlegrs színük van.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

tyto

2016. augusztus 24.

A legjobb minőségű körömlakk amivel valaha dolgom volt.....(a második az Essie, harmadik az Opi nálam.) van egy gumit tartalmazó alapozó lakkja, ezzel alapozva, egy rétegben,a saját gyorsszárítójával nekem 10 napig normálisan néz ki, esetleg picit a széle megkopik......a gumikupak miatt nem romlik a minősége.....és mivel ennyire sokáig tart, szinte nem lehet elfogyasztani.......nem hagyományosak a színei.....messze a kedvenc lakkom.....

tyto
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 24.

csill87

2016. június 28.

Sajnos mostanában náluk el van felejtve ez a márka, pedig nagyon különleges színei vannak, azok miatt megéri beruházni rájuk, annyira nem is drágák. A minőségüket tekintve nekem kb. olyanok mint egy jófajta drogáriás lakk, tartósságban, a lakk állagában mindenképp, nekem nem csíkozódnak, teljesen problémamentesek. De a színei gyönyörűek, ilyen csodákat nem találunk a drogáriában. Az enyémek kb 2,5 évesek és semmit nem változott a minőségük, tökéletesen tudom őket használni most is. Mondjuk 3 év a szavatosságuk. Ezt a drogériás lakkok közül nálam még a Max Factor tudja, azok is használhatóak évek után is.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Sig

2016. január 21.

Az előttem szóló bandita minden fontosat elmondott, ecsetről és a csodás üveg/kupakról... illetve az egyes színek utána-keresgélésének fontosságáról :-)
Én a Perfect Nails Dohány utcai üzletébe mentem egy előre összeállított listával és csemegéztem pár szépséget, első alkalommal természetesen a mérsékeltebb árkategóriában.

Moonlit Madness: csodás hideg árnyalatú bordó (hozzám hasonló hideg tónusú fehér bőrűeknek telitalálat) nagyon elegáns gyöngyházas finish, két rétegben tökéletes, alapból gyönyörű fényes, de a fedőlakk sokat dob rajta.

Vixen: krémes egészen sötét bordó, kissé barnás árnyalat. Nos ő egy trükkös darab. Kissé arisztokratikus. Ugyanis egyetlen tökéletes rétegben a legszebb. :-D Amikor nem látszik át a körömvég, de még nem a kétréteges totális fedés. Két rétegben nekem egy picit sötétebbnek is tűnik, mint az üvegben. Persze ízlése válogatja, nekem egy vastagabb rétegben a legszebb, száradása kissé lassú gyöngyházas társához képest. Különleges szín, kifejezetten vamp, dögös, téli csoda :-)

Rococo A-Go-Go: Az egyik legszebb sötétlila lakkom, nem egy hétköznapi darab. Kifejezetten elegáns, már-már ünnepi padlizsánlila arany becsillogással (karácsonyi-lila? :-D). Nem glitterparádé, hanem egyfajta csupa csillogás shimmer, de nem a legapróbb fajtából. Feltűnő, szép, kétréteges tömény gyönyörűség. Nyomdával megbolondítva mindenki álla leesik tőle.

Rock Candy: kékes-zöldesen irizáló gyöngyházfehér. Afféle tündér-szárnya bogár-háta-féle összhatás. Furcsa, de egyedi színvilág - ezért is került hozzám. Két rétegben nekem nem fedett tökéletesen, 3. réteget a száradás miatt nem kockáztattam meg. Toppernek mondanám inkább, vagy egy világos nem túlzottan feltűnő alapnak, nem totális fedéssel. Fehér, világos és sötét alapra is kipróbálom, meglátjuk úgy hogy muzsikál. Így önmagában nem sikerült teljesen levennie a lábamról, kicsit másra számítottam, fedés ügyileg mindenképp :-)

Prisma Gloss Silver: felrázható apró csillogós top coat, fényektől függően ezüst vagy épp szivárványosan becsillanó effekt. Jópofa, és tetszik hogy sok mindenre használható, főleg 2-3 nap után kissé már megunt szín "feldobására" jól jön. Télen csodás és egyszerű ünnepi manikürök készítésében használtam, száradási ideje átlagos, bár nem is ígért mást :-)

Alapvetően elégedett vagyok velük, főleg az üveg-ecset-kupak kialakításáért vagyok odáig, a lakkok száradása átlagos, de nem vészes, ebbe sem tudok nagyon belekötni. Amiket választottam nem csíkoztak, nem nyűglődtek - de szimpla meglátom és szerelem alapján nem mernék venni a csíkozós-nem fedős rossz tapasztalatok olvasása miatt. Az egyetlen furcsság, hogy lepattogni nem, ellenben kopni nagyonis hajlamosak. Alap és fedőlakkal. Kb mint a China Glaze lakkjaim, 4 napig teljesen vállalhatóak.
Egyelőre a 4*, mert azért nem vették el a józan ítélőképességemet, főleg ha a teljes árat nézem.
Már csak az a kérdés, hogy meddig bírják állagromlás nélkül ezek az ár-érték arányban kedvező 18 ml csodák...
Majd jövök updatelni ^^

Sig
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

Majd jövök updatelni ^^

bandita

2015. augusztus 30.

Csodaszép, elképesztően izgalmas színekkel találkozhatunk a márkánál, és a mennyiséghez képest igencsak kedvező áron!
Van pár árnyalatom tőlük, és a kollekciót folyamatosan kénytelen vagyok bővíteni, amikor a piactéren szembe jön velem egy-két-három darab! :D

Ezekhez a lakkokhoz a PP-khez hasonlóan felállítottam egy kívánságlistát, ami mindig akkor gyarapszik, amikor a neten inspirálódok lakkos bloggerinák munkái között.

Személyes tapasztalatom:

Az üvegcsék robusztusak, az ecset hengeres, de kiválóan kezelhető, puha, nagyszerűen szétterülve felveszi a körömágy formáját, könnyű velük dolgozni. A kupak fogása biztos, mert gumírozott.
Ami fontos még, pláne ekkora mennyiségű lakk tárolása, szavatossága esetén: az üvegcse nagyon biztosan zár. Nem tudom, hogy csinálja, de ezeket a üvegnyakmeneteket többszöri használat során se bírtam annyira összekenni, hogy beragadjon, beszáradjon a körömlakk.

Amire érdemes figyelni a kicskeresőknek:

Minden árnyalat esetében rá szoktam guglizni az adott körömlakkra, és minél több fotón megnézem a fedési tulajdonságokat. Van köztük, ami inkább színes effektes topper, és vannak jócskán áttetsző, ugyanakkor mesés árnyalatok.
A különbségek sem rendelés, sem személyes vásárlás során nem derülnek ki.

bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Személyes tapasztalatom:

Amire érdemes figyelni a kicskeresőknek:

A különbségek sem rendelés, sem személyes vásárlás során nem derülnek ki.

mariib

2015. augusztus 27.

Komolyan nem értem a hype-ot a márka körül, nekem csak bosszúságot okozott eddig, soha többé nem veszek ilyen lakkot, még három réteg után is CSÍKOZ, és a fénye is fakó, nagyon-nagyon gyenge minőség. OPI és Essie lakkokkal egy lapon sem lehet említeni, inkább a Miss Sporty lakkokkal van egy színvonalon, csak azok ugye nem kerülnek ennyibe. :-(
Egyébként a naked canvas szín van a birtokomban, bár szerintem már nem sokáig, mert hamarosan a kukában fog landolni, csak eddig sajnáltam, és próbáltam neki újabb esélyeket adni, de ez sajnos nem lesz jobb...

mariib
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

springsteen33

2015. augusztus 19.

Update:

Mindig tátva marad a szám, amikor kibontom a csomagom, és meglátom csinos dobozkáimat: újrahasznosított papírból készült kartondobozkákról van szó, melyekben 3 db üveg lapul(hat) egymás mellett, fegyelmezetten, katonás rendben. Bevallom, már ez a csomagolási technika is levesz a lábamról: nem csak úgy hányaveti, össze-vissza beledobálják a cuccost valamibe, oszt hadd szóljon...no de ez csak a körítés, a lényeg maga a lakk.
Minőségi termék, ipari mennyiségben, elviselhető áron.
A "Till down" árnyalat pl. a legeslegfényesebb lakk, amit valaha birtokoltam, pedig gyöngyházhoz, csillámokhoz semmi köze... valami hihetetlenül szépséges és tartós. Az ecset hagyományos, száradás teljesen rendben van, a világosabb árnyalatokból két réteg kell a tökéletes eredményhez. 18 ml-es üvegnél ez nem jelent nagy traumát ! :-)) A Zoya mellett nálam határozottan az Orly viszi a pálmát.

springsteen33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Update:

Minőségi termék, ipari mennyiségben, elviselhető áron.

Klara79

2015. június 21.

2 db-ot vettem belole a perfect nails oldalan, a sand castle es az emerald life arnyalatot, teljes penzkidobas volt, csikoz, a NEGYEDIK!!! retegnel sem fedett teljesen, gyorsszarito fedolakk+ lakkszariko spray kombo utan fel oraval is csak a teteje volt szikkadt, a koromrol 1 retegben le lehetett "huzni" a lakkot, mergemben lemostam az egeszet :(((( KUKABA VAGTAM MINDKETTOT. Akcios lakkok kozott volt, lehet ebben volt a "hiba" , de akkor is nagy csalodas. Az OPI osszehasonlithatatlanul a the best! De ehhez kepest meg az olcso essence gel look lakkja is no1. Egy csillagot sem erdemelne.

Klara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 21.

Mse

2015. június 8.

Nekem ez a csúcslakk az OPI mellett.
Óriási színválaszték, már csak nézegetni is érdemes a honlapot,a színeket, gyönyörű árnyalatok vannak.
Egy rétegben kenem, tökéletesen elég (alaplakkal, fedőlakkal). Nagyon tartós.
A csíkozással kicsit vigyázni kell, de egyébként csillagos 5-ös

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 8.

Nekem ez a csúcslakk az OPI mellett.
Egy rétegben kenem, tökéletesen elég (alaplakkal, fedőlakkal). Nagyon tartós.
A csíkozással kicsit vigyázni kell, de egyébként csillagos 5-ös

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Barnás sárga.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.