KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

hdori23

2018. május 20.

Előre is elnézést....de ez valami borzasztó! Barátomtól kaptam ajándékba, mert tudja mennyire imádom a csoki illatú kozmetikumokat...de ez..annyira erős a szaga..büdös. :( Sajnálom de azóta is csak ott áll a szekrénybe :(

hdori23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Massacre

2018. április 15.

Egész jó, finom illata van, fürdés után is érződik, bár a csokis illat nem a kedvencem de azért elhasználtam

Massacre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

lauralackner60

2018. április 8.

Pár éve kaptam és arra emlékszem hogy au illata jó volt de nekem nem ápolt semmit. Inkább szárított. Tusolás közben tényleg aromaterápiás hatása van de utána alig értődik a bőrön.

lauralackner60
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

vitezjulia

2018. március 19.

Az illata és az állaga is csokipudingra hajaz. Szeretem használni, a fürdőszoba is illatozik zuhanyzás után, az egyetlen bajom csak az, hogy nem túl tartós az illata a bőrömön. Ettől függetlenül újraveszem.

vitezjulia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 19.

FanniLorcsi

2018. február 24.

Imádom általában a kakaó/csoki illatú krémeket, tusfürdőket, testápolókat.
DE ezt valahogy nem sikerült eltalálni, émelyítő, kellemetlen illata van számomra.

FanniLorcsi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Imádom általában a kakaó/csoki illatú krémeket, tusfürdőket, testápolókat.

pinkprincess112

2018. február 18.

Ne haragudjanak meg azok , akik szeretik a csokis dolgokat.
Nyilván imádom én is a csokit MEGENNI, de ennek valami borzalmas mű illata van hiába palmolive.
Sokszor nem értem, hogy miért kell csokis dolgokban fürdeni szerintem nem a legjobb, de ha valaki ettől boldogabb lesz.:)

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Ne haragudjanak meg azok , akik szeretik a csokis dolgokat.

Cathi

2018. február 14.

Jöttem felpontozni! Nem nagyon használtam eddig palmolive tusfürdöket, de gondoltam adok egy esélyt nekik. Az állaga, illata, habzàsa, minden tökéletes, és olcsó is.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

RarityRose

2018. január 24.

Nagyon sűrű, ezert nehéz elkenni a bőrömön. Sok kell belőle.. és az illata nagyon mű :S

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

abicicaaa

2018. január 20.

A legjobb csokiillatu tusfürdő. Állaga mint a puding. Színe pedig mint a macskaf*s :D
Jól hidratal, puha aztán a bőröm, bár nem tart sokáig az illat sajnos.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Jól hidratal, puha aztán a bőröm, bár nem tart sokáig az illat sajnos.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Mennyei kakaóillata van! Szuper pudingos állaga van, tisztítani is megfelelően tisztít. Így a téli időszakban szuper, nyárra én a frissebb illatú cuccokat kedvelem. De így is remek kis termék.

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)