KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Palmolive

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. november 2.

Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

pinkprincess112

2018. február 18.

Ne haragudjanak meg azok , akik szeretik a csokis dolgokat.
Nyilván imádom én is a csokit MEGENNI, de ennek valami borzalmas mű illata van hiába palmolive.
Sokszor nem értem, hogy miért kell csokis dolgokban fürdeni szerintem nem a legjobb, de ha valaki ettől boldogabb lesz.:)

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Ne haragudjanak meg azok , akik szeretik a csokis dolgokat.

Cathi

2018. február 14.

Jöttem felpontozni! Nem nagyon használtam eddig palmolive tusfürdöket, de gondoltam adok egy esélyt nekik. Az állaga, illata, habzàsa, minden tökéletes, és olcsó is.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

RarityRose

2018. január 24.

Nagyon sűrű, ezert nehéz elkenni a bőrömön. Sok kell belőle.. és az illata nagyon mű :S

RarityRose
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

abicicaaa

2018. január 20.

A legjobb csokiillatu tusfürdő. Állaga mint a puding. Színe pedig mint a macskaf*s :D
Jól hidratal, puha aztán a bőröm, bár nem tart sokáig az illat sajnos.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Jól hidratal, puha aztán a bőröm, bár nem tart sokáig az illat sajnos.

ttelokinkojpa

2018. január 1.

Mennyei kakaóillata van! Szuper pudingos állaga van, tisztítani is megfelelően tisztít. Így a téli időszakban szuper, nyárra én a frissebb illatú cuccokat kedvelem. De így is remek kis termék.

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

Jelizz

2017. december 1.

Csoki fuggoknek kotelezo!!!😃😍 Annyira de annyira jo illata van. Csoki puding allagu. jol habzik. nem szarit. sajnos az illata nem tart sokaig, sajnalom de van jobb is. 🙁

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 1.

Piedra

2017. november 22.

úúúúú, megláttam a polcon, és úgy voltam vele, hogy nekem ezt meg kell vennem. Persze, beleszagoltam és utána döntöttem így. :)
Én nagy csokiimádó vagyok, és ennek isteni illata van. Tömény csokipuding!!! Tény, hogy kicsit jobb lehetne a habzása. Az, hogy zuhany után nem érezni nagyon/sokáig az illatát, azt nem tudom, mert egyelőre csak egyedül használtam, és nyilván egy idő után hozzászokott az orrom az illathoz tus közben.
Nem mondom, hogy állandóra ezt használnám, de mindig lesz itthon egy tubus belőle szerintem, és olykor-olykor jó ezzel kényeztetni magunkat és mást. ;)
Amúgy szerintem maga Gombóc Artúr találhatta ki ezt a tusfürdőt :)))

Piedra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Amúgy szerintem maga Gombóc Artúr találhatta ki ezt a tusfürdőt :)))

Virag0405

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Sok csokis tusfürdőt próbáltam már, de messze ez a legjobb! Az illata nem túl tömény, inkább csokipuding az állagát pedig szintén imádom. Egy krémes, tejes textúra, kis puding beütéssel. Az illata nem illan el túl hamar minimum egy óráig még érezni. Ebben a hidegebb időszakban a kedvencemmé vált!

Virag0405
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

PinkMcFreeze

2017. október 25.

Kedvesem szerint nincs sok köze a csokoládé illathoz, igazat adok neki, mert inkább csokipudingra emlékeztet vagy kakaóéra, de imádom! (: Már többször is vettem újra és figyelem ha akciós akkor betárazok belőle. A bőrömet szépen hidratálja és az illatát sokáig érzem magamon (: Az illatáért teljesen oda vagyok, szerintem is isteni fincsi! (:

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

mokojka

2017. október 8.

Mintha csokipudingban fürdenék.Az állag,az illat egy az egyben.Az illatát fürdés után abszolút nem lehet érezni.Érdekes volt kipróbálni,pozitívum,hogy nem szárít,de a 'butter' megnevezés azért finoman szólva is túlzás.Nem hagyott bennem semmi maradandó nyomot,talán csak,hogy egy szívemnek kedves embertől kaptam ajándékba.

mokojka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 8.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Zöld)