KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   13500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 500  Ft

10% AHA savat tartalmazó szérum, melynek ph értéke 3,5-3,8 közötti tartományban van. A gyulladáscsökkentő anyagok segítenek az AHA sav irritáló hatását csökkenteni, míg az antioxidánsok rásegítenek az AHA anti-aging hatására. Ajánlott hetente egyszer használni a bőr megfiatalítására.

Kiszerelés: 60 ml

Ár: 13 500  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Pünyike

2017. november 7.

Mintát használtam/használok belőle. Minden rendben van vele, tökéletesen működik. A bőröm szép egyenletes, puha lesz tőle. Nem lettek sem pattanásaim, sem vörös foltjaim, nem is csípett.
Eddig a G&G 12%-ot használtam, ezt is ki szerettem volna próbálni. A G&G-t napi szinten tudtam használni, ezzel is megpróbáltam, de a harmadik napon már kisebesedett az orrom. Azt hiszem, megtapasztaltam a túlhámlasztást. Ettől függetlenül ez egy szuper hámlasztó. Három kis tasakot rendeltem, átöntöttem egy kis üvegbe a tartalmukat, ha hetente 1-2 alkalommal tudom csak használni, akkor sokáig (talán egy hónapig) elég lesz. Ha elfogy, nem tudom, hogy újra veszem -e, lehet, hogy maradok a G&G-nél.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Anita1978

2017. október 29.

Màr 1 hónapja hasznàlom heti 2 nap hasznàlattal, közte pedig naponta a 2%-os bha-t hasznàlom.Amit megfigyeltem a duo hasznàlatàval: valóban puhàbb ès simàbb lett a bőröm.Kèsőbb a tàg pórusaim csökkentek, a nap folyamàn nem zsírosodott àt annyira az alapozóm, ill. mensi előtt nem jött ki pati.Kicsit nèha hàmlik, olyankor visszaveszek kicsit a napi 2%-osból.Nekem nem csíp.Folytatom a hasznàlatot tovàbbi eredmènyek remènyèben. ;)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

vasilissa

2017. október 7.

Első itthoni hámlasztóm, tegnap óta használom. Azoknak ajánlom akik azonnali hatást szeretnének látni : reggelre feszesebb, ragyogóbb, egyenletesebb bőröm lett. Amivel nem tud mit kezdeni az nyilván a frissen kinyomkodott pattanások. A foltokat halványítja, a tökéletes eredményhez azonban szerintem pár hét kell. (később updatelek majd, hogy valóban változott e valami pár hét múlva, de eddig ez az ami a leglátványosabb hatást hozta rövid idő alatt. érzékeny nem voltam rá, nem voltam piros, icipicit bizseregtem, ennyi, én nem mostam le 10perc után, egész éjjelre fennhagytam)

Ha van köztetek valakinek olyan tapasztalata, aki emellé még használta a Pixi Glow Tonicot vagy az Ordinary Glycolic Tonikot ,arra lennék kíváncsi, hogy milyen időközönként lehet azokat is használni emellett a PC termék mellett. (előre is köszönöm a válaszokat).

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Betti22

2017. augusztus 9.

Jók ezek a termèkek, de piszkosul dràgàk, pedig a bőrszìnt kiegyenlìtő, mattitó krèmet hasznàlnám rendszeresen, viszont havonta vagy krèthavonta csak egy krèmre ennyit kidobni. Lehet èn is sóher vagyok, de akkor is necces. Szóval ezèrt 3 csillag.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

kplivi

2017. június 19.

Az első hámlasztóm volt ő, és nagyon megszerettem. Teszi a dolgát, igazi csoda, viszont az ára... Szerencsére a fele még megvan, így nyár után folyt. köv.

kplivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

Zsusci

2017. június 12.

Novembertől május végéig használtam, heti 2X, és azt kell,hogy mondjam nagyon megszerettem. Kiváló termék. Fantasztikus amit a bőrömmel művelt :) Bár hozzá kell tennem, nagyobb bőrhibám nincsenek, fezesítés, bőr egyenletessé tétele, egy-egy kisebb elszíneződés, vagy egy-egy pati eltüntetése a feladata a terméknek. Szóval, használatát követően feszes, szép volt a bőröm, ráncocskákat kisimította, egyenletes, sima, ragyogó bőrképet eredményezett. Szeptember elejétől újra bevetem ezt a nagyágyút :)

Zsusci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 12.

Sz_Réka

2017. május 28.

Az itt olvasott vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Majdnem meg is rendeltem a teljes kiszerelést, de szerencsére valamilyen isteni sugallatra végül csak pár darab mintát vettem meg. Kb. 3 hete használom, de az égvilágon semmit nem csinált a bőrömmel. A piros pöttyeim, apró pattanásaim pont olyan jól érzik magukat, mint a használata előtt és a napfoltjaim sem halványodtak egy picit sem. Nekem nem vált be.

Sz_Réka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

Noah27

2017. május 13.

3 mintát rendeltem próbának.
1 minta 3alkalomra volt elég.
Tökéletes minden tekintetben.
Imádja a bőröm és egy használat után sokat javított esztétikailag és bőrszerkezetileg is.
Nagy kiszerelésben nem veszem meg úgy sokkal drágább,mintha több mintát rendelek egyszerre.

Noah27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

3 mintát rendeltem próbának.
1 minta 3alkalomra volt elég.
Tökéletes minden tekintetben.

fleur83

2017. április 10.

Mintát próbáltam belőle de ez volt az a termék ami hozta a 'wow' hatást! Használat után másnap reggel a bőröm a sok folt és heg ellenére is nagyon szép volt. Telt, bársonyos és a piros foltokat még semmi nem húzta le ennyire. Biztosan rendelek még!

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

whitexswan

2016. december 26.

A legelső savas hámlasztóm volt. Körülbelül másfél éve hagytam fel a vásárlásával, mert be kellett látnom, hogy az én atrófiás hegeimre erősebb termékre lesz szükség, de amíg használtam, addig elégedett voltam vele. Folyamatosan, kihagyások nélkül kb. 5 naponta hámlasztottam vele, a köztes napokon a PC Resist Daily Smoothing Treatment with 5% AHA-val kombinálva, így azért klasszisokkal jobban nézett ki a bőröm. De akinek komoly bőrhibái vannak, az csodát azért ne várjon tőle, végleg eltüntetni nem sok mindent fog. Azoknak viszont, akiknek legfeljebb közepes komolyságú bőrhibákkal rendelkeznek, ez a termék akár hosszútávra is beválhat. Nekem a 60+ anyósom imádta a ráncaira, újra is rendeltette velem. Azokra tényleg nagyon jó, nekem míg használtam, gyakorlatilag teljesen elmosta a kezdődő mosolyráncomat. Kezdő savas hámlasztónak mindenkinek ajánlom, kivéve az extra érzékeny/vékony bőrűeket.

Két év alatt két flakonnal fogyott el belőle, de csak azért, mert felbontva egy évig jó. Egy kis érményi mennyiség elég belőle egyszerre, így nekem mindkét alkalommal megmaradt az üvegnek nagyjából a harmada. Szerintem célszerű lenne, ha csökkentenék az űrméretét legalább 10 ml-rel és akkor olcsóbban is lehetne adni, mert szerintem azért enyhén szólva túlárazott, ráadásul feleslegesen sokat sóznak rá az emberre. Igazán más Resist termékekkel kombinálva működik, én 2-3 másik PC kozmetikumot vásároltam mellé rendszeresen és ez azért így nem volt egy olcsó mulatság.

whitexswan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ulmus Fulva (Slippery Elm) Bark Extract, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)