KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Paula's Choice

Ár:   13500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2014. október 31.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 500  Ft

10% AHA savat tartalmazó szérum, melynek ph értéke 3,5-3,8 közötti tartományban van. A gyulladáscsökkentő anyagok segítenek az AHA sav irritáló hatását csökkenteni, míg az antioxidánsok rásegítenek az AHA anti-aging hatására. Ajánlott hetente egyszer használni a bőr megfiatalítására.

Kiszerelés: 60 ml

Ár: 13 500  Ft, Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

agen

2018. március 31.

Pár hete használom, eredetileg a pigmentfoltok miatt vettem meg, de ahhoz ugye még kevés idő telt el, de a bőröm máris imádja.A homlokomat gyakorlatilag kivasalta:D Sokkal szebb bőrképet ad már az első használat után. Először kicsit bántam, hogy nem mintát rendeltem, hogy legalább kipróbáljam, de mostmár baromi hálás vagyok magamnak, hogy nem így tettem. 5 naponta használom azelin savval és arbutinnal, nem is gondoltam, hogy ennyire be fog jönni ez a rétegezős szeánsz, de nagyon is fekszik.Ha a pigmentfoltokat is halványtíni fogja, aranyba foglalom a nevét. 30 fölött szinte kötelező :))

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 31.

kkinga07

2018. március 23.

Update: egy hónap alatt a bőröm ettől szépen megújult, jó ránézni, természetes fényben is szép, egészséges. Pórusaim még vannak, valószínűleg sosem lesz alabástrom szobor arcom, mert egész egyszerűen nem olyan típus. De nincs már pattanás, se mitesszer, Egységes színe és fénye van, nem zsíros, nem száraz. Ennél jobb sosem volt :)

Tíz csillagot adnék, ha lehetne. Nem is tudom mit csinál pontosan a bőrömmel, de reggelre ragyog. Kivasalja, szép lesz, puha, hidratálás sem kell már neki. Nagyon remélem, hogy megmarad ez a hatás és nem szokik hozzá a bőröm. Mintát használgattam, de tuti, hogy megrendelem teljes kiszerelésben. Drága ugyan, de minden pénzt megér. Kombinált bőröm van, de a zsíros/kombinált bőrre való hámlasztója nagyon szárított. Ez ugyan normál és szárazbőrűeknek javasolt, de tökéletesen bevált.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

greta600

2018. február 8.

Nagyon pattanásos lettem az őszi időszakban és sajnos majdnem mindegyik pattanás után heg maradt az arcomon. Belenéztem a tükörbe és sírni tudtam volna. :( Aztán megrendeltem őt, és már 1,5 hónap használat után észrevehető volt a változás. 5 naponta használom, a többi napon a G&G BHA hámlasztójával, és ők így együtt nagyon jó páros.
Amit még észrevettem, hogy így télen nem lettem olyan sápadt, mint amilyen lenni szoktam ilyenkor.
Valóban húzós az ára, de nagyon lassan fogy, szóval bőven marad még erre az évre.
Köszi, hogy vagy <3

greta600
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Köszi, hogy vagy <3

vivy1983

2018. február 1.

Én ennek a hámlasztónak köszönhetem, hogy a bőrömre szinte rá sem ismerek. Ez előtt tele volt az arcom fehér miteszerekkel és elkeztem az itthoni hámlasztást ezzel és soha nem tisztult ki még így semmitől az arcom. Nagyon szeretem használni. Másnapra a bőröm puha, sima egységes a színe. Szeretem.

vivy1983
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 1.

Lili28

2018. február 1.

Azért kap csak 4 csillagot mert ez az első hámlasztóm, így nincs összehasonlítási alapom.:)
Hetente kétszer használom esténként másfél hónapja és nagyon meg vagyok vele elégedve.
A bőröm szép egyenletes lesz a használata után, nem irritál, nem csíp.
Az állagára írták többen, hogy zavaróan híg és tényleg sajnos emiatt van egy minimális pazarlás minden használatnál... de így is örülök, hogy rá találtam. Első Paulás termékem, de biztos beszerzek még párat, remélem azokat is ennyire fogom szeretni.

Lili28
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

A bőröm szép egyenletes lesz a használata után, nem irritál, nem csíp.

Clara

2018. január 10.

Ezt a terméket ost próbáltam ki 2 órával ezelőtt. Egy hete voltam kozmetikában, tehát volt mit lehámlasztani Annyira tökéletes munkát végzett! Csodás lett a bőröm! Nem is hiszem el. Én azt hiszem beérem vele heti 1x, tök fölöslegesnek tartom ezt naponta meg heti több alkalommal nyomatni, ez nem szérum emberek! valahogy a homlok ráncok is sokkal láthatatlanabbak. Hihetetlen, igazi must have!

Clara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

Pünyike

2017. november 7.

Mintát használtam/használok belőle. Minden rendben van vele, tökéletesen működik. A bőröm szép egyenletes, puha lesz tőle. Nem lettek sem pattanásaim, sem vörös foltjaim, nem is csípett.
Eddig a G&G 12%-ot használtam, ezt is ki szerettem volna próbálni. A G&G-t napi szinten tudtam használni, ezzel is megpróbáltam, de a harmadik napon már kisebesedett az orrom. Azt hiszem, megtapasztaltam a túlhámlasztást. Ettől függetlenül ez egy szuper hámlasztó. Három kis tasakot rendeltem, átöntöttem egy kis üvegbe a tartalmukat, ha hetente 1-2 alkalommal tudom csak használni, akkor sokáig (talán egy hónapig) elég lesz. Ha elfogy, nem tudom, hogy újra veszem -e, lehet, hogy maradok a G&G-nél.

Pünyike
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 7.

Anita1978

2017. október 29.

Màr 1 hónapja hasznàlom heti 2 nap hasznàlattal, közte pedig naponta a 2%-os bha-t hasznàlom.Amit megfigyeltem a duo hasznàlatàval: valóban puhàbb ès simàbb lett a bőröm.Kèsőbb a tàg pórusaim csökkentek, a nap folyamàn nem zsírosodott àt annyira az alapozóm, ill. mensi előtt nem jött ki pati.Kicsit nèha hàmlik, olyankor visszaveszek kicsit a napi 2%-osból.Nekem nem csíp.Folytatom a hasznàlatot tovàbbi eredmènyek remènyèben. ;)

Anita1978
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

vasilissa

2017. október 7.

Első itthoni hámlasztóm, tegnap óta használom. Azoknak ajánlom akik azonnali hatást szeretnének látni : reggelre feszesebb, ragyogóbb, egyenletesebb bőröm lett. Amivel nem tud mit kezdeni az nyilván a frissen kinyomkodott pattanások. A foltokat halványítja, a tökéletes eredményhez azonban szerintem pár hét kell. (később updatelek majd, hogy valóban változott e valami pár hét múlva, de eddig ez az ami a leglátványosabb hatást hozta rövid idő alatt. érzékeny nem voltam rá, nem voltam piros, icipicit bizseregtem, ennyi, én nem mostam le 10perc után, egész éjjelre fennhagytam)

Ha van köztetek valakinek olyan tapasztalata, aki emellé még használta a Pixi Glow Tonicot vagy az Ordinary Glycolic Tonikot ,arra lennék kíváncsi, hogy milyen időközönként lehet azokat is használni emellett a PC termék mellett. (előre is köszönöm a válaszokat).

vasilissa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 7.

Betti22

2017. augusztus 9.

Jók ezek a termèkek, de piszkosul dràgàk, pedig a bőrszìnt kiegyenlìtő, mattitó krèmet hasznàlnám rendszeresen, viszont havonta vagy krèthavonta csak egy krèmre ennyit kidobni. Lehet èn is sóher vagyok, de akkor is necces. Szóval ezèrt 3 csillag.

Betti22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ulmus Fulva (Slippery Elm) Bark Extract, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)