KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2015. október 23.

Ár:   15 000 Ft
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Szempillanövelő, mely luxus vastag, hosszú, és csábítóan ívelt szempillákat eredményez

evilshedevil

2015. március 5.

Próbáltam korábban ricinus olaj kúrával illetve ezekkel az átlátszó szempillaspirál szerű dolgokkal a pilláimat bátorítani de soha semmi hatása nem volt, így kétkedve álltam a dologhoz. Szorgalmasan használgattam a realash szérumot és - még szerencse, hogy dokumentáltam képeken - baromi látványos a változás! Több és vastagabb pilláim lettek és egy picit még hosszabbak is, bár nem ez volt a fő szempont amiért kipróbáltam. Sajnos az eredmény csak addig tartható amíg használjuk a készítményt, ha már elfogyott és nincs utánpótlás akkor szépen lassan visszaáll a kiinduló állapot. Érdemes megnézni, hogy 5 hónap alatt mit tett a pilláimmal:

evilshedevil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 5.

Dii

2014. november 1.

Eleinte kicsit szkeptikusan álltam a dologhoz, de a szép összetevői meggyőztek, hogy használjam. Két hónap alatt pedig iszonyat látványos eredményt lehet elérni vele: sokkal hosszabbak és íveltebbek a pilláim! Szóval tényleg nagyon hatásos :)

Dii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Collagen, Hyaluronic Acid
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

A kollagénhez hasonló fehérje, a rostok fő alkotórészét képezi. Az elasztin állati testrészekből is nyerhető, és a kollagénhez hasonló hatást gyakorol a bőrre. Bőrön keresztül nem szívódik fel, a cégek reklámfogásként alkalmazzák a termékeikben.

Hidrolizált (nagy molekulák kisebb egységekre bontása) selyem fehérje, melyet haj- és bőrápoló termékekben használnak felületi hártya képző (film-forming) és hidratáló tulajdonságai (valamint marketing szempontokból jól hangzó csengése) miatt. Részletes információ arról, hogy valójában mennyire hasznos is a selyem fehérje a kozmetikumokban a BeautyBrains blogon.

Hialuronsav. A bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (NMF, natural moisturizing factor), melynek kiváló vízmegkötő képessége van. A kozmetikumokban alkalmazva a hialuronsav képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi.  Részletes információ a futuredermen

Fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.