Revlon

Ár:   3995 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. május 6.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Kategória:   Hajápolás

Az Orofluido egy új hajápoló elixír, mely hamisítatlan luxussal borítja be haját és egyben erősíti is annak szerkezetét, miközben selymessé és rugalmassá varázsolja.

Boriskajuliska

2018. szeptember 24.

Pixi box által jutottam hozzá, magamtól nem vettem volna meg. Egy darabig rakosgattam ide oda és végre rászántam magam hogy kipróbáljam. Mivel folyamatosan használok hajvégápolót nem volt ismeretlen terület, nem használtam sem túl sokat sem túl keveset, és sok volt még így is a hajamnak. Nehéz, zsíros és csapzott lett a hajam minden használat után, jaj nagyon utáltam! Próbáltam többször de végül a kukába landolt.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Bubus06

2018. augusztus 6.

Hát tényleg egy kis csoda...! :)
Én már próbáltam mindenféle természetes olajat..ricinus, kókusz, stb..DE egyikük se volt ilyen gyorsan beszívódó és könnyen kezelhető mint ez. Már 3-4 éve megvan, és amíg rövid hajam volt, alig használgattam mert úgy éreztem hogy úgyis puha enélkül is a frissenvágott hajam..
Nem tudom, hogy van-e ennek a hajolajnak szavatossági ideje, de még nem változott se a színe, se az állaga, se az illata, se a hatása sem.
Most, hogy hátközépig érő, hosszú, festett barna,, gyárilag egyenes hajam van, tényleg lenyűgöz a hatása. :O
Én vizes hajra használom, öntök egy picike mennyiséget az ujjamra, és eldörzsölöm a két tenyeremben, és úgy "fésülöm ki" az ujjaimmal a vizes hajamat.ezt 2-szer ismétlem, de ha 3-szor, még akkor sem nehezíti el a hajamat..és nem akad, nem nehéz végighúzni a hajamon, szuper finom illata van és hajszárítás után pihe-puha, bársonyos tapintású a hajam. Szinte a töredezett végeket és eltünteti látványra.
Imádom az illatát is, nagyon keleties. :)
Nem bánom hogy szilikont tartalmaz..mert a természetes hajápolók nekem úgysem váltak be..Ha elfogy, újraveszem!!

Bubus06
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hát tényleg egy kis csoda...! :)
Imádom az illatát is, nagyon keleties. :)

sziiszaa

2018. június 14.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Vastag szálú, dús hajam van.
Nos... Nekem a világon semmivel sem csinált többet, mint bármely más hajolaj. Az illata nem rossz, ezt aláírom és amikor közvetlenül bekenem vele, akkor selymesebbnek érződik a hajam, de ez nem tart sokáig max egy óra.
Szerintem nehéz kiöntögetni is ebből a hülyén kitalált üvegből és drága is. Biztosan nem veszem újra, de ezt azért elhasználom (ha már ennyit adtam érte), nem dobom kukába, de olcsóbb drogériás olajok sem tudnak ettől kevesebbet - legalábbis az én hajammal - kezdeni.

sziiszaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Az itteni vélemények alapján vásároltam meg. Vastag szálú, dús hajam van.

estokani

2018. június 11.

Természetesen hullámos /fésülés nélkül göndör/, erős, nagyon szöszölődős, borzasztó hajam van. Mióta ezt az olajat használom nem veszek balzsamot. Teljesen felesleges mellette az kategória. Nagyon sokat puhít rajta, sokkal könnyebben kezelhető! Imádom, szeretem, újra-újra veszem!
Az üvege meseszép, ellenben nem túl praktikus. Most, hogy jóval rövidebb a hajam nagyon kell ügyeskedni, hogy ne ömöljön túl sok cucc a kezembe. De áttöltöttem pumpás flakonba egy jó adagot belőle, így ez az elenyésző probléma is megoldódott. Győzött a praktikum az esztétikum felett.
- Leesett a fürdőszobában a csempére. Nagyon strapabíró az üvege, meg se kottyant neki. De a pumpás flakonban már mégnagyobb biztonságban van.

Update: Mivel 6-7 csillag nincs, csak egy újabb oldalát mutatnám be nektek. Elfelejtettem az uszodába magammal vinni a pumpás falkonban. Kénytelen voltam a göndör hajam csupán samponos mosás után szárítani. Úgy néztem ki, mint filmekben a boszorkány szokott, vagy valami seprűfejű rém... Az ujjam is beletör volna a gubancos boglyába, ha megpróbáltam volna beletúrni. Reménytelen helyzetnek látszott, de hazaérva tettem egy próbát... ugyan 3x annyit kellett rátennem, mint törölközőszáraz haj esetében de hiphopp kifésülhetővé és selymessé vált a száraz kazal a fejem tetején. Nem hittem el.

Összegzés: Ha csak egy szépségápolási kencét vihetnék magammal egy lakatlan szigetre ez lenne az. Eddig a praktikum miatt a fényvédő lett volna, de inkább ülnék árnyékban és egész nap a hajam tapiznám :)
A szilikontól nagyon sokan óckodnak. Ameddig nekem más nem hozza viselhető, emberi formába fejemet, addig nem érdekel mi van benne.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Cseniko

2018. június 7.

Kedvenc olajam! Drogériás termékek labdába sem rúghatnak mellette és a professzionális termékek is elszégyelhetik magukat, mivel egy 50 milis kiszerelés 3000 ft körüli áron és ilyen jó hatásfokkal elég figyelemreméltó!

Kérastase olajamat váltottam erre, úgy hogy az még félig van és vissza se néztem felé!

Negatívum, hogy ez nem rendelkezik pumpás adagolóval, de meg lehet szokni az ‘öntögetést’.

Hosszú, vékonyszálú, enyhén szőkített, töredező végű hajam van és ez az olaj úgy segít rajta, hogy közben nem nehezíti el, nem lapítja le és még az illata is remek és nem is kell belőle sok!

Megpróbáltam lecserélni 3 hónapja amikor váltottam egy szuper amerikai termékcsaládra samponban és balzsamban, de az olajukat abbahagytam néhány hét után és ehhez tértem vissza, pedig annak a márkának azóta a pakolását is megvettem, mert egy álom, de ez az olaj kitaposta a helyét a rutinomban!😃

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Bubucim

2018. április 20.

Bár a hajam alapvetően zsíros, a hajvégem száraz. Ennek megelőzésére szereztem be Notinoról az 5 ml-es kiszerelést. Azóta már megrendeltem az 50 ml-est is. :) Sajnos, 25 ml-eset nem találtam. Utazáshoz nagyon praktikus lett volna. Sok hajolajat használtam már, de ez az összes közül a legjobb. Az illata mesés, a hatása pedig pihe-puha haj. Aki nem szereti az édes illatokat, kerülje, viszont aki az édes illatok szerelmese, szinte 100%, hogy tetszeni fog neki.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

Agi0819

2017. december 5.

Egyszerűen imádom :) en csak a hajvégekre kenek egy picit, nagyon hamar beszívja a hajam es finom illata lesz meg másnap is

Agi0819
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Bernadett27

2017. október 13.

A legjobb hajápoló olaj.

Bernadett27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

A legjobb hajápoló olaj.

Lencseee

2017. május 2.

Nekem nagyon bevált. Amire számítottam egy hajolajtól, azt megadta. A hajam beitta, hajvasalás után, vagy szárítás előtt kentem a hajamra, mint extra kényeztetést. (Jobban nem töredezett tőle a hajam:-) nem száírtott, valóban ápolt) Puha hajvégeket eredményezett. szerettem, de mivel a Dove hasonló termékle könnyebben elérhető, így további használtra azt veszem meg.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

nemeth.anita

2017. április 22.

Kb. két éve vettem ezt a terméket, akkor még festett barna hajra. Sajnos elnehezítette a hajam, így nem használtam, csak egyik fiókból a másikba pakoltam. Rettenetesen zsírosodott a hajam, ha használtam, és nehéz, olajos érzetem lett tőle, bármilyen keveset is kentem.
Aztán.. úgy döntöttem, visszaszőkíttetem a hajam, ez egy hosszadalmas, nagyon roncsoló kémiai folyamat, ami erősen nyomot hagyott a hajamon. A többszöri hajradír, átfestés nagyon tönkretette. Így egyszer próbaképpen hajszárítás után rákentem ezt a hajvégekre, mivel emlékeztem, hogy elég testes anyag. Nos, a legjobb dolog volt, amit tettem mostanában a hajammal. Nagyon rendbehozta. Akkor is bevált, ha a törölközőszáraz hajra kentem, meg akkor is, ha hajszárítás után kentem föl. És ami a legérdekesebb az egészben: most nem zsírosítja már a hajam, viszont puhává és fényessé teszi.
Összegezve: ez nem egy normál hajra való termék, bár biztos van, akinek beválik arra is. Száraz, vegykezelt, sprőd hajra egyszerűen "must have". Újra-és újra fogom venni, bár nagyon sokáig elég egy 50 ml-s üveg is.

nemeth.anita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Sárga színezék.