KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. február 27.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Maximum Protection a Rexona eddigi leghatékonyabb, hosszantartó izzadás elleni védelmet nyújtja, mégis elég gyengéd a bőrhöz mindennapos használat során is.

• Stressz által aktivált összetevők, amelyek bizonyítottan csökkentik a stressz okozta izzadást.
  • Maximális izzadás elleni védelem a Rexonától.
  • Folyamatos, egész nap tartó testszag elleni védelem.
  • Hosszan tartó illat.

Anheszenamon

2018. július 17.

Ezt a terméket csak nyáron használom és akkor is csak a melegebb napokon mert tényleg ütős izzadásgátló. Vagyis én képes vagyok emellett is izzadni de nem lesz tőle szagom még több óra múlva sem. Átlagos napokon elég a stiftes változata. Többször újravettem, elégedett vagyok vele.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

pestidorina

2018. július 4.

Tavaly nyáron vettem meg először és akkor még csak pozitívumokat tudtam ehhez a termékhez fűzni. Azonban idén mikor újra elkezdtem használni a nagy melegben (mert a hidegebb időszakban nincs szükség szerintem ennyire erősen ható izzadásgátlóra) arra lettem figyelmes hogy bár nem használom mindennap mégis a hónaljamon megjelentek ilyen kicsi anyajegyek ami se nem esztétikus se nem pozitívum ha a terméket veszem figyelembe ami több mint 1000 ft-os áron vásárolható meg. Egy szó mint száz..szerettem,de nem fogom a bőröm éppségét kockára tenni annak érdekében hogy ne izzadjak.

pestidorina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Wikca

2018. június 27.

Az eddigi legjobb dezodor, amivel találkoztam! Nagyon izzadós vagyok, eleinte tökéletesen hatott, de egy idő után (hónapok), mintha csökkent volna a hatékonysága. Ez persze lehet természetes biológiai reakció, de az is lehet, hogy változtattak az összetételén. A lényeg, én továbbra is ezt használom.

Wikca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Chirory

2018. június 25.

Azért vásároltam, mert nagyon izzadós vagyok, és nyáron a nagy melegben nem nagyon volt hatásos nekem bármilyen spray vagy krémdezodor. Kipróbáltam ezt, egészen jó, bár tényleg csak nagyon meleg vagy stresszes időre kenem fel. Az elején zavart, hogy ragadós-tapadós érzés maradt a bőrömön, de hatott, semmi folt nem maradt a pólómon. Viszont mostanra már átengedi az izzadságot, ami nem zavaró annyira, azért ennek természetesnek kell lennie szerintem. Inkább ritkán használom, átlagos napokra keresek valami természetesebb hatású krémet.

Chirory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 25.

asztromélia

2018. június 3.

Update: Azert nem tokeletes, nagyon hamar hozzaszokik a bor. Es ez a kremes allag sem nyero nalam. Mindig is golyos deokat hasznaltam. Meg fogok probalkozni a Maximum Protection golyos valtozataval (igen olyan is van), mar meg is vettem. Ezt a levendulas kencet meg ehasznalom azert.

Most hogy mar aprilisban is nyar lett (jaj de utalom a nyarat!) gondoltam ideje adni neki egy eselyt. Evek ota golyos Garnier mineralt hasznalok, de most mint halottnak a csok az izzadas ellen.
Na szoval megvettem ezt, es tenyleg jo. Majalis van, odakint 32 fok es 2 ora utan sem mondanam nedvesnek a felsomet honalj reszen, pedig en nagyon izzados vagyok. A illatat viszont nem szeretem, valami nagyon zavar benne. A rexona.hu oldalon nezegettem hany fele Maximum Protection van, melyiket vegyem ha ez elfogy, na szoval ez LEVENDULA illatu a leiras szerint, en pedig nem szeretem levendula illatot, nekem az egyenlo a molyirtoval. Par honapig a molyok is elkerulnek....😂 attol meg 5 csillag.

asztromélia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

synerella987

2018. május 30.

Azt tapasztaltam, hogy a már jól bevált dezodorok (hagyományosak vagy esetleg natúr deok) idővel feladják a szolgálatot, kevésbé lesznek hatékonyak, ami miatt folyamatosan cserélgetni kell azokat. Legalábbis nálam. Akciósan jutottam a termékhez, gondoltam, legyen ez a következő!
Finom illata és kellemes, krémes állaga van, jól teljesít egy-egy hosszú nap folyamán. Picit talán gátolja az izzadást is egy darabig, de extrém helyzetekkel azért nem birkózik meg.
Utóbbi miatt -1 csillag, azonban kipróbálásra mindenképp ajánlom, aki kevésbé izzadós, annak szerintem nem fog csalódást okozni. :)

synerella987
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Mamamacica

2018. május 25.

Az illata nekem speciel nem tetszik, túl erős, kicsit mintha fahéjas lenne. A ruhán fehér foltot hagy, a hónaljon összecsomósodik. Viszont teljes mértékben megszünteti a kellemetlen szagokat és az izzadást.

Mamamacica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 25.

Kriszta1988

2018. május 21.

Kevésbé izzadom, ha ezt a terméket használom, az illata is tökéletes. Ám ruha felvételnél nagyon vigyázni kell, mert foltot hagy :(

Kriszta1988
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Fruzsi1994

2018. május 9.

Kuponnapok alkalmával sikerült olcsóbban hozzájutnom. Imádtam. Én dezodorokban főleg spray párti vagyok, esetleg stift, de a golyósokat utálom, mert egyszerűen csúszik mászik nekem mindenhol és ragadok tőlük. Gondoltam kipróbálom ezt a krémdezodort, hozzáteszem, azért teljes áron fájt volna a szívem ennyit kiadni 1 dezodorért. Megérte kipróbálni, nagyon jó illata van, nem izzadtam úgy tőle, nem volt izzadság szagom. Olykor olykor éjszaka is felkentem fürdés után, nagyon kellemes érzés viselni.

Fruzsi1994
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Soly77

2018. április 26.

Igaz nem használom régóta, de az itt olvasottak után sokkal többet vártam tőle. Kipróbáltam úgy is hogy éjszakára bekentem magam vele... micsoda baromság már ez... egyrészt minek dezodorálni éjszakára? másik dolog meg én reggel is szoktam mosakodni amibe a hónalj is bele tartozik, akkor meg minek? vagy csak azoknak aki csak este fürdenek? ... ez a része felejtős. Az hogy egész nap nincs mókus szagom az oké, de pl a tegnap kör edzésem végére azért befigyelt a bizonyos mókus szag... szoval még adok neki egy két esélyt de egyáltalán nem győzött meg... Ja és nem beszélve az összetevőiről... nem is lélegzik a bőröm... (és még ezzel éjszakára? na ne már)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!