KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. február 27.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Maximum Protection a Rexona eddigi leghatékonyabb, hosszantartó izzadás elleni védelmet nyújtja, mégis elég gyengéd a bőrhöz mindennapos használat során is.

• Stressz által aktivált összetevők, amelyek bizonyítottan csökkentik a stressz okozta izzadást.
  • Maximális izzadás elleni védelem a Rexonától.
  • Folyamatos, egész nap tartó testszag elleni védelem.
  • Hosszan tartó illat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vrebus

2017. november 30.

Nekem nagyon bevált. Ennek van a legkellemesebb illata mind közül, ami egész nap érezhető.

vrebus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Hendzsi

2017. november 8.

Végre találtam valamit, ami árban sem húzós..amit előtte használtam 4 ezer ft volt úgyhogy ahhoz képest, hogy szinte ugyanaz a hatás..hát el vagyok ájulva! :) Sőt sokáig elég mert nem kell sok belőle. Hátránya, hogy a ruháimat megfogja sajnos..

Hendzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

SoLy

2017. november 2.

Nyáron szoktam használni, jól bírja a meleget, nem leszek büdös pár óra után, tehát hatékony. Érdemes akkor kenni, amikor már felöltöztél, mert amúgy hajlamos összekenni a ruhát.

SoLy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 2.

eszterker

2017. november 1.

Eléggé izzadós vagyok, de ez a termékcsalád nagyon bevált, mindegyik verziót próbáltam már, mindnek kellemes az illata és hatékonyak is. Hosszú távon szárítanak, ezért felváltva használom ezeket valamilyen másik, gyengébb dezodorral.

eszterker

PaNel95

2017. október 30.

Már vagy féléve ilyet használok, és tökéletes!
Nagyon izzadós vagyok, nemcsak nyáron, de még ilyenkor is. Nálam ez azt jelenti, hogy ha órán ülök a suliban egyszál rövidujjúban, akkor is a hónomalján óriási nagy folt keletkezik. Volt pár izzadásgátló, ami ha nem is tudta csökkenteni az izzadást, de legalább nem engedte, hogy izzadságszagú legyek. De ezeknek is fura, vizes pacsuli szaguk volt, ami szintén nem kellemes.
Vonakodtam megvenni az ára miatt, de végül rászántam magam.
Imádom!
Én batartom az utasításokat, miszerint 2-2 tekerésnyit este felkenek a hónomaljára. Így reggelre tökéletesen megszárad, az elég erős illatából kb semmi se marad, és anélkül véd valóban egész nap, hogy reggel nem kenem be magam újra. Mivel elég nehezen szárad, ezért reggel nem is szabad felkenni, hiszen még 10-15 perc száradás sem elég neki! A ruhát befogja és a nagyon erős szaga megmarad.
De a csomagolásban is írják: a legjobb eredmény akkor érhető el, ha még este bekenjük vele magunkat, és reggelre felveszi a testhőmérsékletünket. Valamint meg is szárad, és nem fog csomókban lejönni és nem is fogja befogni a ruhánkat sem.
Ja, és arról nem is beszélve, hogy kitart viszonylag sokáig.

PaNel95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

Már vagy féléve ilyet használok, és tökéletes!
Vonakodtam megvenni az ára miatt, de végül rászántam magam.
Imádom!
Ja, és arról nem is beszélve, hogy kitart viszonylag sokáig.

Kisseditke

2017. október 15.

Az első használatok alkalmával nagyon hatásos, majd hetek elteltével nem fejt ki igazán erős hatást nálam. Sajnos nagyon összekeni a felsőimet, amikor öltözködök.

Kisseditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

cskittix

2017. október 13.

Már az összes fajta Maximum Protection deot kipróbáltam, túl sok különbséget nem éreztem, mindegyik ugyan olyan jól végzi a dolgát. Ez az első termékcsalád ami teljesen megszűnteti az izzadást (elég izzadós vagyok, főleg stresszhelyzetben). Sajnos én több tekerésnyit kenek fel, mert úgy érzem csak, hogy mindenhova megfelelően jutott. Így nekem nagyon gyorsan fogy.
Sajnos mivel főként fekete és fehér ruhákat hordok a felsőimet hamar tönkreteszi, a fehér sárga lesz, a fekete pedig fehér, amit már nem lehet eltávolítani, ezért nem tudom állandóan használni, csak ha "olcsóbb" ruhákat veszek fel, amit nem sajnálok. Csak az INCI miatt vonok le pontot, de azért kettőt is.

+ megszűnteti az izzadást,
+ nincsenek szagok.

- erős, férfias, kellemetlen illatú,
- tönkreteszi a ruháimat,
- borzasztó összetevők. :(

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

+ megszűnteti az izzadást,
+ nincsenek szagok.

- erős, férfias, kellemetlen illatú,
- tönkreteszi a ruháimat,
- borzasztó összetevők. :(

Incuss

2017. augusztus 8.

Elég húzós ára van a többi izzadásgátlóhoz képest, viszont egész nap tartó frissességet biztosít,még akár a kánikulában is, spray használata nem szükséges mellé.Az illata egészen jó, bár nem a megszokott. Körülbelül 2 hónapig tudtam használni, nyárra más dezodort nem is merek többet venni. Az első néány használatkor rendkívül intenzív a hatás,ami a későbbiekben mérséklődik.Az izzadást nem gátolja meg,viszont csakis a deo illata érezhető, még este is.Illatot váltottam, most az uborkás-zöld teás változatot próbálom ki, annak egy kicsit kellemesebb:)
A ruhákat sajnos hajlamos tönkre tenni egy az egyben,ha nem vigyázunk rá.A fehér ruhákat besárgítja,a feketéken fehér foltot hagy.Ahogy a használati utasítás is írja, érdemesebb este használni lefekvéskor.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Birkin22

2017. július 30.

A hatása 5*, az illata kicsit fura, de hozzá lehet szokni, viszont sztem van benne valami olyan, amire allergiás lehetek.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Redlips

2017. július 15.

Elégedett vagyok vele. Hatásos izzadásgátló a legnagyobb melegben is és kellemes illata van.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!