KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rexona

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2015. február 27.

Kategória:   Dezodorok

A Rexona Maximum Protection a Rexona eddigi leghatékonyabb, hosszantartó izzadás elleni védelmet nyújtja, mégis elég gyengéd a bőrhöz mindennapos használat során is.

• Stressz által aktivált összetevők, amelyek bizonyítottan csökkentik a stressz okozta izzadást.
  • Maximális izzadás elleni védelem a Rexonától.
  • Folyamatos, egész nap tartó testszag elleni védelem.
  • Hosszan tartó illat.

Kisseditke

2017. október 15.

Az első használatok alkalmával nagyon hatásos, majd hetek elteltével nem fejt ki igazán erős hatást nálam. Sajnos nagyon összekeni a felsőimet, amikor öltözködök.

Kisseditke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 15.

cskittix

2017. október 13.

Már az összes fajta Maximum Protection deot kipróbáltam, túl sok különbséget nem éreztem, mindegyik ugyan olyan jól végzi a dolgát. Ez az első termékcsalád ami teljesen megszűnteti az izzadást (elég izzadós vagyok, főleg stresszhelyzetben). Sajnos én több tekerésnyit kenek fel, mert úgy érzem csak, hogy mindenhova megfelelően jutott. Így nekem nagyon gyorsan fogy.
Sajnos mivel főként fekete és fehér ruhákat hordok a felsőimet hamar tönkreteszi, a fehér sárga lesz, a fekete pedig fehér, amit már nem lehet eltávolítani, ezért nem tudom állandóan használni, csak ha "olcsóbb" ruhákat veszek fel, amit nem sajnálok. Csak az INCI miatt vonok le pontot, de azért kettőt is.

+ megszűnteti az izzadást,
+ nincsenek szagok.

- erős, férfias, kellemetlen illatú,
- tönkreteszi a ruháimat,
- borzasztó összetevők. :(

cskittix
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

+ megszűnteti az izzadást,
+ nincsenek szagok.

- erős, férfias, kellemetlen illatú,
- tönkreteszi a ruháimat,
- borzasztó összetevők. :(

Incuss

2017. augusztus 8.

Elég húzós ára van a többi izzadásgátlóhoz képest, viszont egész nap tartó frissességet biztosít,még akár a kánikulában is, spray használata nem szükséges mellé.Az illata egészen jó, bár nem a megszokott. Körülbelül 2 hónapig tudtam használni, nyárra más dezodort nem is merek többet venni. Az első néány használatkor rendkívül intenzív a hatás,ami a későbbiekben mérséklődik.Az izzadást nem gátolja meg,viszont csakis a deo illata érezhető, még este is.Illatot váltottam, most az uborkás-zöld teás változatot próbálom ki, annak egy kicsit kellemesebb:)
A ruhákat sajnos hajlamos tönkre tenni egy az egyben,ha nem vigyázunk rá.A fehér ruhákat besárgítja,a feketéken fehér foltot hagy.Ahogy a használati utasítás is írja, érdemesebb este használni lefekvéskor.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Birkin22

2017. július 30.

A hatása 5*, az illata kicsit fura, de hozzá lehet szokni, viszont sztem van benne valami olyan, amire allergiás lehetek.

Birkin22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Redlips

2017. július 15.

Elégedett vagyok vele. Hatásos izzadásgátló a legnagyobb melegben is és kellemes illata van.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

veresbarbi

2017. július 6.

Fél áron vettem glamour kuponnal, úgy gondoltam ennyiért jó lesz kipróbálni mit tud,és kellemeset csalódtam! Abszolút hatásosan gátolja az izzadást is, és a kellemetlen szagok sem jönnek elő még a nap végén sem. Valóban foltot hagy a ruhán ha nem várunk eleget a száradással, de ez engem nem zavar, mert a reggeli készülődés elején magamra kenem, és csak indulás előtt öltözöm fel,úgyhogy bőven van ideje megszáradni. Az egyetlen ami nem tetszik az az illata, az elején még nem zavart, de rendszeres használattal,úgy hogy egész nap érzem az illatát nagyon zavaró,hogy citromos wc illatosító szaga van. Csak ezért nem csodaszer kategória, de a hatásával teljesen meg vagyok elégedve, ki fogom próbálni más illatokban is.

veresbarbi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

Cicuka22

2017. június 7.

Semmivel sem hatékonyabb, mint a sima társai. Többféle helyzetben próbáltam ki, de nem vált be. Az illata tényleg erősebb, de ez nem zavart. Az már igen, hogy egyszerűen nedves maradt tőle a bőröm, nem állította meg semennyire az izzadást, fehér pici darabkás lett a bőröm rövid idő után ( leírás szerint 2 kattanásnyi anyagot kell eldolgozni, de 1-nél is ilyen lett) és még a ruhákat is teljesen megfogja :( Még próbálkozom vele, de elég elkeserítő, hogy nem tapasztalok semmi változást.

Cicuka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Ev258

2017. június 6.

Első pár használat során durván férfias illatnak éreztem, de már megszoktam, és nem egy pasi illathoz kötöm. Bár anyukám szerint meg púderes az illata. Fura. :D
Én is Glamour napokon szereztem be fél áron, mert ki szerettem volna próbálni, de az eredeti árát nem adtam volna érte, így jól jött a kupon. Vettem belőle egy másik illatút is rögtön. Ha ezek elfogytak, biztosan nem fogom újra venni, mert szerintem semmivel sem jobb, mint egy átlag dezodor.Előfordult, hogy volt mellette szagom, ami azért na...ennyi pénzért nem annyira ezt várná az ember. Úgyhogy számomra tényleg semmi "extrát" nem nyújtott.

Ev258
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 6.

allebag2

2017. június 1.

30 fokban kipróbálva semmivel sem hatékonyabb a normál Rexona dezodoroknál, ezt használva is izzadtam, mint egy ló :-). Annyi a különbség, hogy dupla annyiba kerül, mint a többi, és az illata (szaga) konkrétan rémisztő. Szerintem kórház, környezetem szerint (idézem) lócitrom szaga van. Glamour napokon szereztem be, de nem hazárdírozom többet dezodor terén, mert ez brutális volt.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Noncsikaaa

2017. május 22.

Az egyetlen dezodor, ami valóban kitartott egész nap, sőt! A leghúzósabb helyzetben is teljesen száraz a hónaljam, az illata nagyon visszafogott, kellemes, és nagyon kevés kell belőle!
Egyedüli hátránya, hogy a hatása miatt rettentően szárítja a hónaljam, és zuhanyzáskor nagyon nehéz lemosni, meglehetősen ragaszkodófajta! :D
Akárhogy próbáltam vetélytársat keresni, nem találtam, úgyhogy maradtam ennél! Ja, nem fogja be a ruhákat sem!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!