KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rougj

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: razovairotkiv, Módosítva: 2011. október 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

A fejbőr és a haj alapos tisztítására kifejesztett készítmény, mely megőrzi a fejbőr természetes PH értékét. Elősegíti a fejbőr és a haj oxigénellátását.

Vizililiom

2017. január 18.

Számomra teljesen "átlagos sampon" hatása volt, semmi extra, nem lett tőle kevésbé zsírosodó a hajam.

Vizililiom
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

sminkesmas

2012. május 15.

Nagyon elégedett vagyok vele.
Zsíros tapintású fejbőrre, hajhullásra, "fejszagra", maradványok eltávolítására tökéletes (már ha a problémát a fejbőrön lévő túlzott faggyú vagy szilikon lerakódás okozza).
A hozzá való "tonikkal" érdemes használni.

Bővebben is olvashattok róla nálam.
Üdv

sminkesmas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

Nagyon elégedett vagyok vele.
A hozzá való "tonikkal" érdemes használni.

Bővebben is olvashattok róla nálam.
Üdv

ancsibancsi

2012. április 28.

Én hulló és zsírosodó hajamra kaptam. Nekem rendbe hozta 4 hónapi használat után.
Nem habzik, én sima samponnal megmostam utána, végül is ez egy fejbőrtisztító, nem egész hajra való. Sokat köszönhetek neki.

ancsibancsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 28.

cingarela

2012. február 26.

Borzalmas! Egyszer használtam, de azt hittem skalp nélkül maradok, úgy csíp és mar, nagyon fájdalmas találkozásom volt ezzel a "vegyszerrel" mintha savval öntöttek volna nyakon..............senkinek nem ajánlom!!!:((((

cingarela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 26.

Ayla

2011. december 10.

Érzékeny, viszkető fejbőrre vettem és heti kétszeri használat mellett is iszonyatos mennyiségben kezdett el hullani tőle a hajam, majd pár hét elteltével teljesen kisebesedett tőle a fejbőröm. A viszketés mondanom sem kell, hogy csak rosszabb lett tőle. Sajnos nem voltam ezzel a problémámmal egyedül, a gyógyszertárban, ahol dolgoztam, több beteg is visszajött hasonló panaszokkal. Éppen ezért senkinek sem ajánlom, érzékeny fejbőrre akkor már jobb egy alacsonyabb árkategóriás, fodrászkellékesnél kapható kímélő sampon, vagy a Bioderma Nodé, esetleg a LRP Kérium mild samponja.

Ayla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 10.

Whiteorchid

2011. november 7.

Korpásodásra jó volt, a hajszesszel együtt. A korpa azonban visszatérhet. Megtette. Zsírosodás ellen nem igazán vált be. Szerintem a drogériában kaphatóaknál jobb, ha érzékeny a fejbőr.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 7.

bettyke

2011. október 23.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nem kis pénzt költöttem el a hajamra.

bettyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 23.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nem kis pénzt költöttem el a hajamra.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A cajeputolaj a kajepot nevű növényből nyert illóolaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású), tonizáló hatású összetevő. Eukaliptuszra emlékeztető illata van. Paula Begoun szerint az állításokkal ellentétben nem készült még olyan kutatás, mely azt bizonyítaná, hogy antebakteriális hatással lenne a bőrre, sőt, még bőrirritációt is okozhat.

Az erdei mályva kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient, pórusösszehúzó, bőrtápláló, bőrkisimító, bőrnyugtató hatással rendelkezik. Paula Begon szerint gyulladáscsökkentő, antioxidáns tulajdonsága is van, viszont azt a feltételezést, hogy ez az összetevő hat a narancsbőr ellen, nem támasztotta még alá egy kutatás sem.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.