KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

kissde

2017. június 23.

Saját célra vettem.
Tusfürdőként szárítja a bőröm, pedig babáknak való...
Kipróbáltam a hajamra is, de borzasztó volt: összetapadt a hajam tőle, alig tudtam kifésülni, pedig ilyet még sosem tapasztaltam, a hajvégeim pedig még szárazabbak lettek tőle.
Az átlátszó gél állaga tetszik, de a hatásával nem vagyok elégedett. Nem fogom újra venni.

kissde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Saját célra vettem.
Tusfürdőként szárítja a bőröm, pedig babáknak való...

siskin7

2017. június 10.

Nagyon szereti a másfél éves kislányom. Nem sírunk tőle, és a bőre is csodás. Fogunk még belőle venni.

siskin7
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

gzsofi912

2017. június 9.

Én elsősorban tusfürdőként használom, arra tökéletes, nem találtam még nála jobbat, de most már nem is keresek. Egyáltalán nem szárít, kellemes a használata és az érzékeny bőrömet sem irritálja.

gzsofi912
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

lill24

2017. május 14.

Igazán szép és dús hajat eredményezett, negatívum, hogy nehezen habzott így sok kell belőle és gyorsan fogyott nekem, illetve a zsírosodó hajproblémámat sajnos nem oldotta meg.

lill24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Magnolieae

2017. április 6.

Arclemosóként használom. Kíméletes az érzékeny bőrömhöz. Márkás sminklemosókkal kevésbé jó eredményt értem el. Samponként nem próbáltam. 1 csillagot levonok, mert más, saját márkás termék ugyanezt olcsóbban teszi elérhetővé.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

ChibiMoon

2017. március 30.

Érzékenység miatt megvettem ezt a sampont, nem szerettem meg. Nagyon szárítja a hajat és a fejbőrt is, és szerintem nem tisztít szépen, nehéz marad utána a haj és gubancos. Előnye, hogy nem irritál, nem csípi a szemet, és a szép INCI.

ChibiMoon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 30.

Pantene

2017. március 27.

Borzasztóan összegubancolta az egyébként is vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajamat. Kín-szenvedés volt kibontogatni hajmosás után... Nagyon szerettem volna szeretni, de emiatt nem vált be... Többet ártott, mint használt..

Pantene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

Sz. Csilla

2017. március 27.

Nagyon szeretem, mert tudom hogy tiszta termék és még jó is a könnyen zsírosodó hajamra. Az illata olyan mint a Paulas Choise Earth arclemosója. :)

Sz. Csilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

picur0306

2017. március 15.

Sajnos a hosszú, vékony szálú, színezett hajamat kegyetlenül kiszárította viszont jól tisztít. Hajbalzsammal viszonylag orvosolható volt, de így sem tökéletes. Egy hajmosásnál kétszer kellett használnom; elsőként alig habzott,másodjára meg egy pici mennyiséggel is jól habzott.
Illatanyag allergiám van és tusfürdőként meg tökéletes plusz a bőrömet nem szárította ki :)

picur0306
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

mikeklaudiaivett

2017. február 22.

Kíméletes sampont kerestem, ez valóban az. Jó jó, de két napnál nem bírom tovább hajmosás nélkül.

mikeklaudiaivett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

Vitaminok: Panthenol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.