KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean

Utolsó módosítás dátuma: 2016. április 8.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

Ár: 500 , Eladó: weird
Állapot: alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel megbeszélés szerint
Krémmánia Kedvencek a -ben
Ivettlany

2016. május 23.

Nem rossz, nem rossz. Szépek az összetevők, viszont hajmosás után nem olyan szép fényes, tiszta a kisfiam haja. Pedig jó kis termék, semmi baj nincs vele egyébként. Lehet, hogy magamra kipróbálom egyszer. De a gyerkőcnek mást veszek.

Ivettlany
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

clara12

2016. május 17.

Kellemes tusfürdő, nem tudok semmibe belekötni, de valamiért inkább a Babylove-t használom többet.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 17.

lilla.hangai

2016. május 16.

Hosszú évekig küzdöttem a fejbőr irritációval. Viszketett, sebesedésre hajlamos volt, nagyon hamar zsírosodott és emiatt folyton piszkáltam. Aztán valahogy megvilágosodtam: biztosan az SLS lesz a bűnös. És elkezdtem felkutatni egy elérhető árú SLS mentes sampont. Meg kell szokni, hogy illatmentes, de a végeredmény mindenért kárpótol. Rendbe jött a fejbőröm, ráadásul nem a világ végéről kell megrendelni.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
lilla.hangai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 16.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
hollieme

2016. május 15.

vicces és egyben elkeserítő olvasni ennek a terméknek a véleményeit. vicces, mert szinte mindenki saját magának veszi, nem pedig a kisbabájának, az elkeserítő dolog ebben pedig ugyanez: egy ilyen terméket kevés kivétellel sajnos csak a babarészlegen lehet találni...
én tusfürdőként és folyékony szappanként használom, mert elegem lett a sok durva illatanyagból és a zuhanyzás utáni viszkető érzésből. eleinte furcsa volt, hogy zuhanyzás után nem illatozik a fürdőszoba, de ezt hamar megszoktam, mára már kifejezetten irritálnak a parfümös termékek. a bőrviszketésem megszűnt, a bőröm puha és táplált utána, így én is elégedett vagyok ezzel a termékkel. talán azt tudom negatívumként említeni, hogy nekem nehézkesen habzik és nincs meg az a maximális tiszta érzet zuhanyzás után. azt hiszem, ennek a két rossz tulajdonságnak a kiküszöböléséhez az én fejemben kell rendet tenni és jobban hozzá kell szoknom az efféle tusfürdőkhöz. ennek ellenére újra fogom venni, mert úgy érzem, megtaláltam a majdnem tökéletes tusfürdőt. :)

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Hencida04

2016. május 10.

Univerzális. Arcmosás után sima bőröm, nem szárít, nem zsírosít. A hajam se zsírosodik ettől hamar. Biztosan állandó termék lesz a fürdőszobámban. :)

Hencida04
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 10.

gigi

2016. április 19.

Nagyon szeretem, mindig van otthon egy flakonnal legalább. Szeretek több tusfürdőt párhuzamosan használni, és mindig ha elcsábulok valami illatosra, akkor biztos, hogy ehhez térek vissza. Nem csodaszer, egy sima áttetsző gél, ami tök jól tisztít és soem irirtál. Szeretném ha lenne ilyenből egy lozion, jobban hidratáló változat, és azt is szeretném, ha egy ilyen jellegű tusfürdőt nem csak a baba részlegen lehetne találni...

gigi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

dadada

2016. március 24.

samponnak/ tusfürdőnek/ arclemosónak bevált :) a bőröm érzékeny, úgyhogy szájkörnyéket utána be szoktam kenni krémmel, de más gond eddig nem lett vele :)

dadada
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 24.

Lillia

2016. március 17.

Én tusfürdőnek használom, de nemrég kipróbáltam hajmosásra is, és úgy se volt rossz. Lehet, hogy amikor elfogy a samponom áttérek erre. Nem találtam ezen kívül egy szulfát-, illat- és egyéb káros anyagoktól hemzsegő tusfürdőt, sampont. Sajnos a parfüm és illatmentes, vegyszermentes, alkoholmentes választék siralmas, fura, hogy nincs ilyen termékekre igény. Elég nagy bajba kerülnek az ilyen termékeket használók, ha azt az egyet-kettőt beszüntetik vagy elrontják, ami létezik.

Lillia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

Dana1983

2016. március 8.

Elhasználtam vagy 4 flakonnal ebből a samponból, de utána korpás lett tőle a hajam (pedig nem is vagyok rá hajlamos).

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 8.

Amanina

2016. január 29.

Húha! Klassz összetevők!! Tényleg arclemosásra is mesés!!! Jó, hogy ilyen terméke is van a "sima+ boltokban kapható márkáknak!!

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

Vitaminok: Panthenol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.