KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

Krémmánia Kedvencek a -ben
aalexaa

2016. szeptember 21.

Szulfátmentes sampont kerestem a kék színezővel festett hajamhoz, mivel azt olvastam, hogy ez kevésbé koptatja a színét. 500 forintért vettem egy százforintosban és elég vegyesek az érzéseim. Mivel nem habzik, nehezebb vele dolgozni, sosem érzem úgy, hogy jutott mindenhová, nincs is meg az a "csilingelős" frissen mosott haj érzés. Ugyanakkor nem is marad koszos a hajam, nem zsírosodik gyorsabban, mint más samponnal, nem is szárítja a hajam. A színező mintha tényleg kevésbé kopna, mosás közben is kevésbé engedi a színét és már két hete festettem, de ugyanolyan élénk, mint frissen festve. Összességében beváltotta a reményeimet, de mégsem lett kedvenc. Ha megunom az extrém hajszíneket, tuti, hogy visszváltok a "normál" samponokra.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Lencseee

2016. szeptember 15.

számomra megnyugtató, hogy a kis gyermekem bőre egy ilyen mindenmentes cuccal megbolondított pancsi vízben ázik nap, mint nap.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

PAncsi79

2016. augusztus 8.

Az érzékeny bőrömre használok illatmentes babatusfürdőket és mivel sokat dícsérték itt-ott, gondoltam ezt is kipróbálom.
Nem rossz, de nem lett a kedvencem: az állaga olyan furán zselés, gondolom a szulfáthiány miatt nem igazán habzik, viszont ami a lényeg, jól tisztít.
Samponként nem vált be: szárította a hajam, és abszolút nehezen kezelhető volt tőle az amúgy selymes hajam.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

HegiD

2016. augusztus 2.

Tusfürdőnek használom és jól teszem, mert azóta sokkal kevésbé szárad ki a bőröm és a barátomnak se jöttek ki a az ekcémái. Nekem arcmosáshoz nem vált be, mert úgy éreztem kicsit szárít, a szememet meg nagyon csípte. Hajmosáshoz meg szintén nem használom, mert úgy vettem észre, hogy hamarabb kezd zsírosodni.

HegiD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Ella

2016. július 12.

Megvettem az itteni jó vélemények miatt. Hát... Szárítja és furcsa tapintásúvá teszi a lányok haját, mintha szalma lenne. A szemüket pedig kegyetlenül csípi. A macis flakon miatt szeretik, de annyira nem jött be.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

KittyFrolich

2016. július 4.

Egy darabig ezzel probaltam hajat mosni, mivel nem tartalmaz sls-t. Sajnos nem jott be. Csak kiszaritotta a hajam. Pedig nagyon akartam. Ha valakinek nem szaraz a haja, es egy jol habzo sls mentes sampont keres, annak ez a tokeletes valsztas.

KittyFrolich
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 4.

annroi

2016. július 3.

Mostanában semmilyen sampon nem bírt a hajammal, és egyiket se szerette a fejbőröm. Gondoltam kipróbálom a babasamponokat, mellette döntöttem. Nos, samponként még barátkoznom kell vele, mert nagyon zavar, hogy nem habzik, így nyilván többet is használok belőle. Első használatnál kidobtam volna a kukába, mert úgy éreztem, hogy egyáltalán nem tisztít, ez azóta változott, és mentségére szolgáljon, hogy nem viszket tőle a fejbőröm, és nem lett zsírosabb a hajam tőle, úgyhogy még meg kell szoknom, aztán jól megleszünk. Tusfürdőként nem használtam, és nem is fogom, mert zavarna, hogy nincs illata, de néha intim lemosónak megfelel. Arclemosónak, sminklemosásra is használtam már, szépen levitte a vízálló sminket, és puha lett utána az arcbőröm. Szóval univerzális kis termék számomra.

annroi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 3.

Theresia

2016. június 20.

Én samponként használom, egyelőre felváltva a Pantene samponommal, amíg az el nem fogy. Kifejezetten a szép INCI miatt vettem meg, mert néha viszket a fejbőröm a samponoktól (nem csak a Pantene-től, bármelyik drogériában/hipermarketben kapható "normál" sampontól), és nagyon kíméleteset szerettem volna.
Sima, átlátszó gél, én nem érzem, hogy lenne bármilyen szaga. Kétszer kell vele samponozni (egyébként egyszer szoktam), én elsőre nem érzem elég tisztának a hajam tőle. Nem nagyon habzik, de ez az INCI-ből is kiderül, hogy nem fog. :) Így mondjuk kicsit gyorsabban fogy, de ennyi baj legyen. Nem lapul le a hajam tőle (volt már babasamponom, amitől igen), nem lesz fakó vagy ilyesmi, olyan, mint a többi samponnal való mosás után, nem is gubancolódik jobban. Nem viszket tőle a fejbőröm.
Összességében nagyon szeretem, pont azt kaptam tőle, amit elvártam, biztosan újra fogom venni. (A csomagolása meg nagyon édes, mindig megmosolyogtat, amikor ránézek. :))

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Theresia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
pampamacska

2016. június 15.

Tökéletes. Enyhén kellemetlen szaga van, mikor bemasszírozom az arcomba, de el is illan, mikor lemosom. Samponként, tusfürdőként, arclemosóként és intim tusiként is verhetetlen, épp ezért utazáshoz is tökéletes. Szerintem tisztít annyira, mint mondjuk egy beleás tusi minusz az illat, ami szerintem könnyen megszokható. Tetszik, hogy ennyire szépek az összetevői és SLS mentes (a családomban valószínűleg többen is érzékenyek rá, ezért megelőzésképp én is elkezdtem kerülni), meg hogy ennyire szépek az összetevői és ilyen olcsó.

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 15.

Pillamilla

2016. június 8.

Az arcomra használom főleg, gyógyszertári mosdókenőcs, majd ez :) nem szárít, nem irritál, pont jól tisztít (egyre gyakrabban vagyok smink nélkül, ezeken a napokon tökéletesen elegendő a kombó tisztító hatása). Adagolni kicsit nehézkés, de már hónapok óta nem akar elfogyni, megszerettem, újraveszem.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Pillamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Vitaminok: Panthenol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.