KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

lasvegas7

2016. november 30.

Az összetevők miatt vettem meg,mert szerettem volna vmi bio-t/kiméleteset a hajamra. :) Samponozni nem sikerült vele,mert nekem alig habzott, így nem vettem újra,de fürdésre jó volt.

lasvegas7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

csokibeka

2016. november 23.

Arctisztítóként használom utazáskor, tökéletesen bevált, nem irritál, nem csíp, bár utána hidratálni kell. Samponként nem vált be, rengeteget kell belőle használni és nem igazán tesz semmit, de tusfürdőként is jól szuperál, nem szárít, de tusfürdőből az illatos termékeket szeretem. De ha kevés hely van én is csak ezt az egy terméket viszem. :D Mindig van belőle itthon.

csokibeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

delorean

2016. november 18.

Megkapja tőlem az 5 csillagot, mert nagyon nehéz nekem kíméletes, nem szárító lemosó gélt találnom az érzékeny bőrömre. És ez olyan! :) Szeretek vele arcot mosni, de hajat is, nagyon puha lesz tőle a hajam. Mindig használok utána hajbalzsamot, úgyhogy nem tudom, milyen állapotú lenne a hajam balzsam nélkül simán csak ezzel mosva. Egyszerű és nagyszerű, utazásnál is elég csak egy flakonnal vinni, mert mindenre jó, nagyon szeretem.

delorean
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

fcsbkf

2016. november 15.

kisfiam csak ezzel fürdetjük, nem okoz kiütéseket neki és jól habzik :)

fcsbkf
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 15.

kisfiam csak ezzel fürdetjük, nem okoz kiütéseket neki és jól habzik :)

Villango

2016. november 14.

Samponban a szilikon és szulfát mentességet keresem, a nagyon nagy Ő-t még nem találtam meg, de nagyban kísérletezgetek. Igazából vele nagyon elégedett vagyok, de holnap átesek egy szőkítésen, kíváncsi leszek a szívatott hajamra elég lesz-e, bár tervezek akkor már balzsamot is használni. Most nem használok.
Nagyon puha lesz tőle a hajam, igazából nehéz eset vagyok mert vattásodok ezerrel, és ettől csak még vattásabb lesz :) de ez nem a sampon hibája, csak így puhít.
Nekem tisztít, bár igaz hogy kevésbé habzik,de nekem nem az a fontos........ és nagyon nagyon fényes a most még sötét hajam.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

niksss00

2016. október 24.

Mivel hosszú évek után hirtelen előjött a fejbőrbetegségem, így nagyon gyorsan kellett szereznem vidéki DM-ben kapható, megfizethető árú sampont. Az interneten találtam rá erre, nagyon szépnek találtam az összetevőit.
Nem irritálja a fejbőröm, ár-érték arányban korrektnek gondolom, viszont különösebb tisztítást, fényességet, tartást nem ad a hajnak, bár tudom, hogy ennél a samponnál nem is ez a cél, hiszen babáknak lett kifejlesztve.
A fent leírtak alapján én samponnak használom, de mivel szintetikus illatanyag allergiám van, így ha más nem, tusfürdőként elhasználom.
Nem vett le a lábamról, megpróbálok más hasonló termék után nézni, ha nem találok, akkor maradok ennél.

niksss00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

aalexaa

2016. október 5.

Szulfátmentes sampont kerestem a kék színezővel festett hajamhoz, mivel azt olvastam, hogy ez kevésbé koptatja a színét. 500 forintért vettem egy százforintosban és elég vegyesek az érzéseim. Mivel nem habzik, nehezebb vele dolgozni, sosem érzem úgy, hogy jutott mindenhová, nincs is meg az a "csilingelős" frissen mosott haj érzés. Ugyanakkor nem is marad koszos a hajam, nem zsírosodik gyorsabban, mint más samponnal, nem is szárítja a hajam. A színező mintha tényleg kevésbé kopna, mosás közben is kevésbé engedi a színét és már két hete festettem, de ugyanolyan élénk, mint frissen festve. Összességében beváltotta a reményeimet, de mégsem lett kedvenc. Ha megunom az extrém hajszíneket, tuti, hogy visszváltok a "normál" samponokra.

Update: Visszatértem a tartós hajfestékek világába, így soha többet nem tervezem ezt a sampont használni. Viszont - kövezzetek meg - kutyasamponnak kíváló. Elfogyott a samponja szegénykémnek, de már elég büdike volt, én meg a szép összetevők miatt gondoltam nem lehet baj, ha ezt használjuk. A kutyán érdekes módon jobban habzott, mint rajtam, szépen kiszedte a bundájából az összes koszt és olyan pihepuha lett, mint utoljára babakorában:))) Irritációt sem okozott, úgyhogy erre biztosan el fogjuk használni, még az is lehet, hogy újravesszük.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 5.

Dana1983

2016. október 5.

Kisfiamra hasznalom, meg vagyok vele elegedve. Olcso, jol habzik, konnyen elerheto.

Dana1983
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 5.

Lencseee

2016. szeptember 15.

számomra megnyugtató, hogy a kis gyermekem bőre egy ilyen mindenmentes cuccal megbolondított pancsi vízben ázik nap, mint nap.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

PAncsi79

2016. augusztus 8.

Az érzékeny bőrömre használok illatmentes babatusfürdőket és mivel sokat dícsérték itt-ott, gondoltam ezt is kipróbálom.
Nem rossz, de nem lett a kedvencem: az állaga olyan furán zselés, gondolom a szulfáthiány miatt nem igazán habzik, viszont ami a lényeg, jól tisztít.
Samponként nem vált be: szárította a hajam, és abszolút nehezen kezelhető volt tőle az amúgy selymes hajam.

PAncsi79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Vitaminok: Panthenol

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.