KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Schauma

Ár:   650 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: myosotis555, az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A színezék nélküli bőrsemleges pH formula gyengéden tisztítja és védi a hajat és a bőrt a kiszáradástól.

Speciálisan érzékeny bőrű babáknak kifejlesztett. Parfüm, PEG, szulfátmentes.

clara12

2018. június 1.

Kellemes tusfürdő, de mintha hosszútávon szárítaná a bőröm.

clara12
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Kellemes tusfürdő, de mintha hosszútávon szárítaná a bőröm.

bambusz09

2018. május 22.

Tindigo oldalán találtam rá először erre a termékre az arclemosó ajánlásánál. Azóta fürdésre is ezt használom és rendszeresen újravettem már. Hajra egyszer próbáltam, de ragacsosság tette a hajamat. Samponnak így nem ajánlom. Viszont tusfürdőként és arcelmosóként kíméletesen tisztít, az én bőrömet nem szárítja. Valamint az összetevői is nagyon szépek. Már a barátom is rászokott. :)

bambusz09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

AgnesCecilia

2018. április 16.

Főleg tusfürdőként (és intim lemosóként) használtam, sajnos a száraz bőrömre nem való, de legalább nem irritálta és nem volt utána fájó, húzódó szárazbőr-érzésem. Samponnak csak ritkán, arra nem ajánlom - én csak vészhelyzetben, ha nem volt más kéznél. Viszont sokáig elég volt, az ára is korrekt.

AgnesCecilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

lafarie

2018. január 25.

Rendszeresen újraveszem. Tusfürdőnek és arclemosónak használom. A bőröm így is száraz, de azt betudom annak, hogy sokszor túl meleg vízben zuhanyozok. Hajra egyáltalán nem vált be, nagy mennyiséget használva sem igazán tisztított és borzasztó száraz, fakó lett tőle a hajam. Az 5 csillag azért jár neki, mert tusfürdőnek és lemosónak nagyon jó és kíméletesek az összetevői.

lafarie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

juditka70

2018. január 7.

Egyszer használtam,és nekem elnyerte a tetszésemet.külön tetszik az összetevői is. Jól hidratál és ápolja a bőrt. Csak én szeretem a különlegességeket a kozmetikumokban,és márkásabb termékeket vásárolok leginkább.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 7.

kristinakroes

2017. december 11.

Egy dobozzal elhasználtam, de nem vágyom rá, hogy újból vegyek. Tényleg szépek az összetevői, de az én arcom szárította, a hajam meg nyikorgott tőle, bár szép tiszta lett, az is igaz.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

Vikcsu98

2017. november 26.

Ezt a terméket már nagyon sokszor újravettem. Arclemosónak használom. Nem szárit, az összetevői is szuperek, és az érzékeny bőrömet sem irritálta.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

fantasticmrsfox

2017. október 28.

Gyengéden habzik, kislányom haját mosom ezzel, én pedig fürdöm vele. Nem szárít, nincs szaga, szép az INCI, szeretem. Lehet, hogy kézmosónak is bevetem, mert télen szárít a szappan.

fantasticmrsfox
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

mókincs

2017. szeptember 26.

Reggeli arclemosóm. Tetszik, hogy fékezett habzású és nem szárítja szét a bőröm. Kíméletes. Többször újravettem.

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

kissde

2017. június 23.

Saját célra vettem.
Tusfürdőként szárítja a bőröm, pedig babáknak való...
Kipróbáltam a hajamra is, de borzasztó volt: összetapadt a hajam tőle, alig tudtam kifésülni, pedig ilyet még sosem tapasztaltam, a hajvégeim pedig még szárazabbak lettek tőle.
Az átlátszó gél állaga tetszik, de a hatásával nem vagyok elégedett. Nem fogom újra venni.

kissde
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

Saját célra vettem.
Tusfürdőként szárítja a bőröm, pedig babáknak való...

Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lauric Acid ti I eu 4 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.