Schauma

Ár:   435 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: memyselfandi, az összetevőket feltöltötte: Lujza1104, Módosítva: 2015. április 22.

Kategória:   Samponok

Gyenge, vékonyszálú & elvékonyodott hajra. A Fito-Koffein-Komplex-et tartalmazó formula aktiválja a hajnövekedést és erősíti a hajszerkezetet. Érezhetően erősebb és dúsabb haj.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

OrosziEszti

2018. szeptember 5.

Lassan fél éve használom ezt a sampont, rengeteg a baba hajam, nem hullik, nem zsírosodik a hajam tőle. Már az egész család ezt használja. Imádjuk, eddig a Goods Marketban szereztük be, de már egy ideje ott sem kapni. :( Most a Te Zso Deo webshopjából rendelem, remélem elérhető lesz meg egy darabig, mert nagyon megkedveltük! ( #nemreklam ) :)

OrosziEszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Edinadida

2018. március 13.

Imádtam ezt a sampont, sajnos már rég találkoztam vele a boltok polcain. A balzsamjával együtt használva nagyon megerősítette az amúgy vékony szálú hajam

Edinadida
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

szvekitti

2018. január 8.

TOVÁBBRA IS KAPHATÓ csak aktív koffein néven. Kisebb száz forintos és kínai vegyesboltokban szoktam vásárolni. Magyar szöveget még véletlenül sem látni rajta. Évek óta használom, megszámolni sem tudom hány flakonnal használtam el. Rengeteg babahajam nő tőle. A zsírosodásban és töredezettségben nem vettem észre változást.
Elsősorban a növesztő, erősítő hatása miatt vettem az itt olvasott vélemények alapján anyukámnak, mert nagyon vékony szálú a haja. Neki nem segített, bár a hajgyógyász által javasolt gyógyszertári szérumok is hatástalanok voltak számára.

szvekitti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 8.

sreka

2018. január 7.

A világ legjobb samponja, friss és könnyű a hajam tőle, sokáig nem zsírosodik és rengeteg babahajat termel! Azóta nincs (látható) babahajam, amióta nem ezt használom :(

Egyébként szerintem gyártják még elvileg, csak "hivatalosan" nem forgalmazzák itthon. Nekem még van tartalékban 1 400 ml flakon,
csak német felirat van rajta, úgy kaptam én is kb. 3 hónapja. Itthon lett vásárolva, mielőtt megkaptam...
Egyelőre őrizgetem....

sreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

Egyelőre őrizgetem....

ttelokinkojpa

2017. december 22.

Imádtam. Az illata is szuper volt és nőtt tőle a hajam, mint a gomba. Kár, hogy már nem lehet kapni. :(

ttelokinkojpa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Enci11

2017. május 16.

Ezt a Schauma sampont is szerettem, erősebbé tette a hajam. De valamit változtathattak az összetételén, mert egyszer csak már azt vettem észre, hogy elnehezíti a hajam.

Enci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 16.

Reb

2017. április 9.

Most látom csak, hogy nem is véleményeztem. Ezt a sampont nagyon szerettem, a hajam nem zsírosodott tőle, könnyű állaga volt, és jól lehetett kombinálni más balzsamokkal is. Kár, hogy már nem gyártják :(

Reb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

Helene

2017. január 2.

Régen a 100ft-os boltban lehetett kapni. Jó árkategóriájú sampon volt. Jól tisztított és csökkentette a hajhullásomat is, sőt még gyorsabban nőt a hajam tőle. A balzsamjával együtt használtam. Nagy kár, hogy már nem gyártják többet :(

Helene
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Nika25

2016. december 27.

A legjobb sampon volt, amit eddig kipróbáltam. Kitolta a hajam zsírosodását 1 nappal, a hajhullásomat igencsak lecsökentette és még babahajam is nőtt tőle. A kínaiba lehetett kapni valami utánzatot, az sajnos már nem olyan volt, úgyhogy nem vettem többet. Nagyon szomorú vagyok, hogy már nem gyártják :(

Nika25
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

pilleriin

2016. május 10.

Százforintos boltban vettem. Szép tőle a hajam és érezhetően tisztít.

pilleriin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Százforintos boltban vettem. Szép tőle a hajam és érezhetően tisztít.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Barnás sárga.