KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1090 Ft

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Ár: 1090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LillaTNagy

2017. november 8.

Könnyen kifésülhető, puha tapintású hajat varázsol nekem. Kifejezettem imádom az illata miatt is. Ellazít egy esti hajmosás alkalmával.

LillaTNagy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

juliara

2017. november 2.

A kedvenc Serical hajpakolásom. Az illatát imádom, könnyen kifésülhetővé és puhává teszi a hajam, én balzsamként szoktam használni sampon után. Az én hajam gyorsan zsírosodó, 2 naponta mosok hajat, szóval arról nem tudok nyilatkozni, mennyire jó száraz hajra, viszont nekem tökéletes, mert mióta használom, nem zsírosította jobban. Abszolút kedvenc marad.

juliara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Egykremkedvelo

2017. október 31.

Régen brutálisan kínoztam a hajam, szőkítés festés, vasalás stb. Nagyon szépen helyre hozta, szerintem a kallos termékek egytől egyig nagyon jók, árban is, mennyiségben is!

Egykremkedvelo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 31.

nyuszoka22

2017. október 27.

Fodrászomnál találkoztam vele először, azóta is használom. Ennyi pénzért pedig nagyon meg is éri.

nyuszoka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

Kori

2017. október 26.

Update:
Nahát azóta szőkítve lett a hajam, és ezáltal kicsit roncsolódott is, és eleinte visszatértem erre a pakolásra, de már nem igazán vált be. Nem hatott ugyanúgy mint régen, viszont ebben lehet, hogy az én hajam minősége is közrejátszott.
Egyébként borotváláshoz is használtam, arra is remekül bevált, puhítja a szőrszálakat és a bőröm sem szárad ki, nem jelentkeztek a piros pöttyök sem. Bár én ennél valamivel sűrűbb pakolást keresek erre a célra.

2015.06.10.
Fodrászkellékesnél vettük az első tégelyt sok-sok évvel ezelőtt, és azóta is van itthon mindig egy ilyen. Hébe-hóba próbálkoztam más balzsamokkal is, de nekem ez A BALZSAM, mert hogy én csak akként használom és csak a hajvégeimre, a töveket nálam elzsírosítja. Az illata elképesztő, hajmosásnál mindig kísértést érzek, hogy belekóstoljak, de nem. :) Ha egyedül én használom, heti 2 hajmosáshoz, a hátközépig érő hajamra pár hónapig elég, nagyon puhává, fényessé, könnyen fésülhetővé teszi. Ennél jobb balzsamot ár-érték arányban keresve sem találnék. Örök kedvenc.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 26.

Update:

2015.06.10.

Bradshaw

2017. október 24.

ÓÓÓÓÓ az az illat! Úgy belekanalaznék :D Nekem nem nehezítette a hajamat, és mindig nagyon jó illata volt. Én úgy használtam, hogy egy üres szórófejes tubusba tettem vízzel felhígítva, mert nem szerettem a dobozba nyúlkálni. Szórófejjel szépen ráfújtam a hajamra, néha ki sem mostam, és nem zsírosított. Azt nem tudom mennyire táplált, de szép lett tőle a hajam. Brutálisan sokáig elég, és ahoz képest olcsó.

Bradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 24.

aranyiviki

Korcsoport: < 18
2017. október 21.

Évek óta ezt használom, meg a rózsaszín társát és az egész család meg van vele elégedve, imádjuk

aranyiviki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 21.

dinkka

2017. október 8.

annyit tud, hogy puhább lesz a haj tőle közvetlenül használat után. nem hiszem hogy táplál és egészségesebbé tenné, de lehet nem is ez a célja, ezért nem húzom csak le teljesen. legutóbbi használat után a hajam elnehezedett, másfél nap után bezsírosodott és úgy fájt a hajtövem, hogy sürgősen meg kellett mosni az amúgy száraz hajamat. lehet használgatni de mindenképp kell mellé valami normális hajápoló ami ér is valamit

dinkka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

szása

2017. október 7.

a régi szép időkben a fenékig érő hajam legjobb barátja volt, most a szinte mindennapos hajsütés káros hatásait kompenzálom vele. Ha nagyon kiszárad a hajam, akkor hajmosás előtt jó alaposan beledolgozom, és törölközőbe tekerem fél órára, néha még hajszárítóval is rámelegítek. Az eredmény csoda-puha haj <3 azért ha nagyon töredezettek a végek, akkor nem segít (de mondjuk azon már amúgy is csak az olló). Elvékonyodott, szöszösödő hajra viszont áldás. És rettenet sokáig elég. Az ára is kedvező. love

szása
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 7.

Judit0319

2017. október 1.

Mindig is nagyon gubancos és szöszös hajam volt. A hajmosásnál pedig kevés dolgot utáltam jobban, mert alig lehetett kibogozni a hajam. Ez a termék kimondottan szépen ápol is és megkönnyíti a fésülködést is. Sokféle hajpakolást kipróbáltam már, de a boltiak nudlik ehhez képest. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Én nem szoktam rajta hagyni fél órákat, mert alapvetően zsírosodásra hajlamos hajam van - ez pedig egy nehéz pakolás, így csak felkenem és 5 perc múlva lemosom. Nekem így is bevált a hatása.

Judit0319
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!