KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Lora

2018. november 5.

Kedvenc hajpakolasom. Az illata egy alom, szuperul hidratalja a hajam, nem hagy ragacsos, elnehezult erzest maga utan, csak selymes konnyedseget. Ar/ertek aranyban pedig verhetetlen. Kb 7-8 eve hasznaltam eloszor, altalaban tartok belole itthon. Valahogy mindig o a kedvenc.

Lora
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

ajozan

2018. november 3.

Nagyon jó az illata, de sajnos nem látok a hajamon igazán változást, pedig már majdnem az egész (kifejezetten nagy) dobozt elhasználtam. De legalább nem nehezitette el a hajam és nem zsirositotta, ez is valami.

ajozan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

polanyiflora0730

2018. október 30.

Már régóta használom a terméket és nekem ez vált be eddig a legjobban, pedig sok félét kipróbáltam már. Könnyen kezelhetővé, fényessé és puhává varázsolja a hajat! Nekem abszolút 5* :)

polanyiflora0730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

tiszaboglarka

Korcsoport: < 18
2018. október 29.

A nyár folyamán meg kellett szabadulnom a hajam felétől, olyan szinten töredezett volt. Azóta csak ezt használom és ennek tudom be azt is, hogy szép egészséges lett. Az illata kicsit erős, de nem nevezném kellemetlennek. Szetetnék kipróbálni többféle pakolást is, de mindenképp vissza fogok még térni hozzá a jövőben🌺

tiszaboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. október 29.

Nikcy

2018. október 23.

Én nem vettem észre semmi változást a használata alatt. Az illata nekem nagyon tetszik.

Nikcy
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 23.

Sissy0125

2018. október 10.

Több éve használom már, amikor érzem, hogy a hajam egy kis kényeztetésre vágyik....használata után selymesen puha lesz a hajam.

Sissy0125
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 10.

Mazsola21

2018. október 2.

Ez egy csodaszer! Imádom az illatát,puha selymes tőle a hajam. Csak ajánlani tudom!

Mazsola21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 2.

noirsz

2018. október 1.

Többször is vásárolt termék, amitől nagyon puha lesz a hajam. Bár e mellé kell egy komolyabb pakolást is használni kell időről időre, de alapjában véve teljesen jó termék. Igaz, hogy feltéve elég erős az illata, de lemosás után ez elmúlik, illetve egy enyhe vanilla illatot hagy maga után, amit én kimondottan kedvelek

noirsz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

juliara

2018. szeptember 30.

Jó illatú, nem zsírosítja az alapból hamar zsírosodó hajam, de őszintén szólva nem nagyon látok bármi változást a hajamon tőle.

juliara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

kencecica

2018. szeptember 20.

Az egyik legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Általában szőkítés után szoktam venni, és hihetetlen hogy milyen gyönyörűen helyrehozza a szőkített hajat! Már vagy 3-szor vettem, és fogok is még!

kencecica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!