KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1090 Ft

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Ár: 1090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

missk

2018. május 22.

Elhasználtam már több ilyen "dobozt" ebből a márkából.. gondoltam kipróbálom.. borzalmas ! Olyan poshadt tej szaga van, hogy szinte hihetetlen... nem is használtam sokat el belőle !

missk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

cicamokusz

2018. május 16.

Elég régóta használom már ezt a terméket. Az illata kellemes, a hosszú hajam könnyen fésülhető tőle, szépen ápolja. Nem egy csodaszer, de ár-érték tekintetében szerintem egy jó termék. Nagyon sokáig elég.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

tofika

2018. május 7.

Nemrég vásároltam meg ezt a terméket a sok-sok pozitív tapasztalat miatt, amelyeket az vélemények között olvastam.
Őszintén szólva leesett az állam :O :O A melírozott (szőkített) hajam olyan selymes lett tőle, hogy még 3 nap után sem győzöm csodálni az állagát.
A hajvégeimre olajat természetesen használok, de ezen kívül tökéletesen ápolja a hajam. Az illatáról pedig nem is beszélek!

tofika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

kvcsrk

2018. május 3.

Imádom az illatát, a hajam selymes lesz tőle, de nem tud sokkal többet mint bármelyik másik balzsam. Sok és olcsó.

kvcsrk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

szejke

2018. május 2.

Amíg ezt használtam, a vállamon és hátul, a nyakam alatt tele lettem pattanásokkal, és nem jobb a hajamra, mint bármelyik sima balzsam.

szejke
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 2.

Timcsoki

2018. május 1.

Nagyon szeretem! Ha sietek balzsam, ha ráérek, akkor pakolás! Fényes, puha és kezelhető a hajam (festett szőke)! Olcsó és sokáig elég! Az illatát imádom! Egyszer ezt a terméket ki kell próbálni! 😉

Timcsoki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

featherflying5

2018. április 28.

Pattanásos lett a fejbőröm, pedig nem kentem rá.

featherflying5
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 28.

Pattanásos lett a fejbőröm, pedig nem kentem rá.

Sadrus

2018. április 24.

Imádom! Ár értékben verhetetlen! Több fajtát is kipróbáltuk már és nem csalódtam! Isteni finom az illata!! Pakolaskent is szoktam használni.

Sadrus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

Timea22

2018. április 23.

Egyszeruen imadom! Fodraszkellekesnel vettem kb 1000 Ft volt a nagy. Hosszabb ideig szoktam a hajamon hagyni, egyszeruen csodat muvel vele! Puha lesz tole es fenyes a hajam. Az illata meses.

Timea22
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Fruzsiii

2018. április 23.

Nagyon jó kis hajpakolás,kis kiszerelésbe vettem meg próbaként.Elégedett vagyok vele,1órát hagytam a hajamon,szép puha tapintású lett :)Elég erős illatta van :D Szerintem megéri,ahhoz képest hogy milyen olcsó egész jó kis hajpakolás,gondolkozom egy nagy kiszerelésen :)

Fruzsiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!