KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

KozmaNikolett2001

2019. január 20.

Az illatat imadom es a vegeredmeny is konnyebben fesulheto hajat eredmenyez. Nem tudom masnak hogy mukodik de nekem gyorsabban no tole a hajam😶valoszinuleg a tejproteintol lehetseges ez. Szoval ez egy plusz pont nalam😻

KozmaNikolett2001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

devilcsillu

2019. január 3.

Balzsamként használom, így megkönnyíti valamivel a kifésülhetőséget, de a hajam egészségén nem változtatott. Nem is várom el tőle, hisz ár-érték arányban nagyon jó. Az illatát is szeretem, bár csak addig érezni, míg ki nem mosom a hajamból. Hajmosásokhoz nem rossz, még ha csak placebo hatása is van.

devilcsillu
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

klau9510

2019. január 1.

Már többször vásároltam ezt a terméket, puhítja a hajat. Hatalmas kiszerelés és nagyon olcsó. Ár-érték arányban a legjobb! Viszont a legutóbbi tégely illata megváltozott így most sajnos annyira nem volt finom az illata.

klau9510
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Kunigunde

2018. december 27.

El se hittem mikor végre elfogyott. Azon kívül hogy páromnak tetszett az illata semmit nem csinált. Pedig tényleg azthittem csodaszer lesz. Hozzáteném én nem leltem rá, neten tudtam egy vagyonért megrendelni.

Kunigunde
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

kerteszke

2018. december 23.

Végre! Évekbe telt elhasználni a Serical Keratinos Hajpakolást, amivel nem voltam elégedett, de most itt vagyok: Serical Latte Tejproteines Pakolás! És elégedett vagyok! Nem zsírosodik tőle jobban a hajam, nagyon szép esése lesz és sokkal egészségesebbnek tűnik. Kétszeri használat után állíthatom, hogy ez egy jelentős upgrade az életemben.

kerteszke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

rockhormon

2018. december 22.

Nekem sajnos nem egy csodaszer ez a termék. Finom illata van, sokáig elég és jó balzsamként. Elnehezíti az amúgy szalmaszál hajamat és fényes esést eredményez neki, de ennyi. Ha egyszer nem használom mar nincs eredménye. Hónapok után sincs javulás, egy mosással kimosom a puhaságot amit kölcsönöz.

De ettől eltekintve is szeretem, használom mert legalább jobban fésülhető a hajam, nem kell spréket ráfújnom a fésülés előtt.

rockhormon
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

p.bettina

2018. december 16.

Ez a kedvenc hajbalzsamom. Évek óta ezt használom, imádom az illatát és csodákat tesz a hajammal. Használat után annyira puha lesz tőle a hajam! Nem nagyon találkoztam eddig másik termékkel, ami hasonló hatással lett volna... Imádom, nem cserélném le semmire. Próbáltam Syoss balzsamot is, semmit nem ért annyi pénzért. Bátram ajánlom mindenkinek ezt a balzsamot kipróbálásra!

p.bettina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

szcelia

2018. december 13.

Először én is a fodrászomnál találkoztam vele, és meg is kérdeztem tőle, hogy milyen pakolást tett a hajamra, mert nagyon jó illata van és nagyon puha lett tőle.
1000 Ft-ért szereztem be a fodrászkellékesnél. Egy bödön több, mint egy évig elég. Hetente 2-3x használom és imádom. Eszméletlen puha lesz tőle a hajam és napokig érzem rajta az illatát. 5 csillag!

szcelia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

drebeka

2018. december 2.

Úristen, nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a pakolásra, a csomagolását ismertem meg. Régen anyukám a fodrásza által használta, és én is az akkoriban hosszú hajamra. Úgy emlékszem rá, hogy nagyon kellemes, nagyon intenzív illata van, és puha lett tőle a hajam. Mindenképpen kipróbálnám újra! Csak jóra emlékszem ezzel kapcsolatban.

drebeka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

lalabel

2018. november 19.

Sok-sok éve kitartóan használtam ezt a pakolást, és emlékszem, hogy nagyon szerettem (bár sokkal több hajam maradt a zuhanyzóban a használata után, mint egyébként szokott). Sajnos az illata nekem nagyon kellemetlen volt, minden hajmosáskor émelyegtem tőle, talán ezért sem vettem újra, miután kiürült a nagy bödön. Most újra eszembe jutott, talán újra teszek egy próbát vele.

lalabel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!