KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1090 Ft

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Ár: 1090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

klaudiamr9

2018. július 19.

Hosszútávon émelyítő az illata, de a kiszerelése miatt ár-érték arányban teljesen megéri, bár az én száraz, szőke hajammal nem igazán tudott mit kezdeni.

klaudiamr9
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

fannib1

2018. július 16.

Nagyon olcsó, sokáig elég, hatalmas kiszerelés, pihe-puha haj. De az illata.. Kezdetben még el is tudtam viselni, idővel viszont annyira becsömörlöttem tőle, hogy alig bírtam elhasználni. Ezért biztos, hogy nem venném újra. A hatását viszont szerettem, úgyhogy jár a 4*.

fannib1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

paranoidcat

2018. július 13.

Nekem a keratinos társa eggyel jobb, ez túl puhává teszi a hajam - tartás nélkülivé. Most megint galádságokat művelek, pl. épp sötétbarnából váltok szőkére. Tudom, aki hülye...de ez, meg a keratinos segítenek, hogy ne kelljen kétcentisre levágni.

paranoidcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 13.

NikolettaP

2018. július 11.

Szerintem a legjobb hajpakolás a Kallos Hair Pro-Tox mellett. Vettem már drogériás- és más jóval drágább fodrászkellékes hajcuccokat is amik egyáltalán nem váltak be. Elég szöszös, nehezen kezelhető hajam van és ettől nagyon szép fényes és sima lesz. Én hajmosás után használom pakolásként, körülbelül 10-15 percre a hajamon hagyom és utána alaposan leöblítem. A hajtövekre nem kenek belőle, olyan 4-6 centit hagyok ki felül és onnan kezdem felvinni. Az illatát is nagyon szeretem, de elég émelyítően édes tud lenni, van aki ezt nem bírja. Nekem normál hajam van és alapvetően nem igazán zsírosodik, nem nehezíti el a pakolás. Nehezen kezelhető hajra ami nem kifejezetten zsírosodó, én nagyon ajánlom.

NikolettaP
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

blanzsi

2018. július 6.

Ha már csak azt nézzük, hogy ár arány értékben mennyire jó már akkor verhetetlen.
Egy fodrász barátom ajánlotta, hogy használjam ezt mert jót fog tenni a hajamnak és tényleg! Szőkítés után azt hittem egyszerűbb lenne ha kopasz lennék de ez a csoda megmentette a hajam!

blanzsi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

misstunic

2018. július 4.

Elvékonyodott szálú, hosszú évek óta szőkített hajam van, elvileg erre nagyon jó lenne a termék de semmit nem csinált vele, simán stagnál az egészségtelen, töredezett állapot amióta használom (pár hét). Keresek tovább...3 pontot kap mert látványosan/valószínűleg nem rontott a meglévő helyzeten.

misstunic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Petravagyok

2018. június 15.

A vilag legnagyobb, legtovabb tarto, leghatasosabb -es mindemellett legolcsobb- hajpakolasa. Probaltak elcsabitani mas, uj, illatosabb, dragabb termekek, de egyik se volt ilyen hatassal. Sehol egy toredezett hajveg, bar hajvegapolot hasznalok. Ajanlos, ujravevos! ♥️

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Heine

2018. június 13.

Mindig visszatérek hozzá, a hatezer forintos tigi termékek, a kerastase, matrix és alfaparf termékek is ugyanennyit tudnak, csak többszörös áron. Az illata csodálatos, kár, hogy csak egy napig érezni. Pakolásként használva nem törik tőle a haj, én hetente kétszer vasalom, szárítom a hajam, és a derekamig ér, nem törik le. Szépen rendbeteszi ez a pakolás.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 13.

Makarova1993

2018. június 7.

Hosszú évekig csak ezt használtam imadtam mindig is az egyik legjobb hajpakolas viszont én erzekeny lettem a tejre és kipattog a hátam tőle ezért sem használom már illetve kevesebb helyen is kapni.

Makarova1993
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 7.

evettke7

2018. június 2.

Balzsamként és pakolásként is használom. Nagyon szeretem, sokáig elég és ár/érték arányban szerintem verhetetlen. Jó illatú és puha lesz tőle a hajam.

evettke7
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!