Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

kencecica

2018. szeptember 20.

Az egyik legjobb hajpakolás amit valaha használtam! Általában szőkítés után szoktam venni, és hihetetlen hogy milyen gyönyörűen helyrehozza a szőkített hajat! Már vagy 3-szor vettem, és fogok is még!

kencecica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Bettu

2018. szeptember 18.

már másodszor vettem újra, legjobb hajápoló szerintem, nekem nagyon bevált, mindenkinek csak ajánlani tudom!:)
Hatása és illata is csodás!:) 10/10

Update: Azóta is használjuk, már az egész család beleszeretett! :)

Bettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Hatása és illata is csodás!:) 10/10

Update: Azóta is használjuk, már az egész család beleszeretett! :)

eprescsoki

2018. szeptember 17.

Balzsamkent hasznalom hajmosas utan. Konnyebben ki lehet fesulni ugyan, de hosszutavon szarit :(

eprescsoki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Csanadivivi

2018. szeptember 11.

Hosszú-hosszú ideig használtam, ár-érték arányban azóta sem találtam jobbat nála! Az illata picit sok már nekem, valami brutál édes karamellás tejre emlékeztet. Ettől eltekintve tényleg nem tudok rá negatív dolgot mondani :)

Csanadivivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Anheszenamon

2018. augusztus 27.

Tényleg nagyon puha lesz a hajam a hasznàlata után, de engem borzasztóan zavar a tömény illata. Emiatt csak ritkán használom. Kb. ezer év alatt sem fogy el, pedig derèkig érő hajam van.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Petra0917

2018. augusztus 20.

Először nagyon tetszett az állaga és az illata is. Viszont már 3-4 használat után nagyon zavaró az illata, erős, tömény szinte irritáló.(nem csak nekem más is megjegyezte aki belépett a fürdőbe). Ár érték arányban nem rossz, puha tapintású lesz tőle a haj egy ideig, de semmi extra teljesítmény. Inkább azt mondanám nem sokat használt, de nem is árt. A kiszereléshez mérten jó árban van, megpróbálom elhasználni, mert kidobni nem szeretném.

Petra0917
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Jó ár/érték arány! 30perc zuhanysapiba es torolkozobe! 2.doboz. Amikor platina szoke voltam ez volt az elso hajbalzsamom! :)

hbendeguz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Emeske98

2018. augusztus 13.

Kerestem valami olcsó,de jó balzsamot,ami sokáig elég,majd youtubon láttam erről a termékről egy videót,nekem egy bödön közel 1 évig elég volt,rővid-középhosszú hajamra,most újravettem,általában balzsamként használom,10 percig sincs türelmem a fejemen hagyni,de nagyon szépen ápolja az igénybevett hajamat

Emeske98
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

hajnalkaeva

2018. augusztus 12.

Kb. 6 éve ismertem meg a terméket és akkor párszor kipróbáltam,majd későbbiekben rendszeresen használtam és nagyon meg voltam vele elégedve! Nagyjából fél éve rám jött a kisérletezhetnék és másik terméket vásároltam nagy kiszerelésben, így most azt használom.
Visszatérve, nekem nincs olyan tapasztalatom,hogy gyorsan zsírosodna tőle a hajam. Csak ajánlani tudom,mint minőségileg,mint árban!
Illata is kellemes. Pakolásként az igazi ,de ha az embernek nincs ideje akkor balzsamként is teszi a dolgát.

hajnalkaeva
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Marzipan

2018. augusztus 10.

Már legalább 5 éve használom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem egy csodatermék, de teszi a dolgát. Az illata isteni, heti kétszer használom, 5 percre hagyom fent, így kellően be tud szívódni és selymes hatást érek el vele. Számomra megfelelő kis termék.

Marzipan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!