KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1090 Ft

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

Ár: 1090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Bonnie13

2018. február 21.

Pakolásként sosem próbáltam, nálam hajbalzsamként funkcionál már évek óta. Nagyon szeretem, mert könnyen kezelhetővé és rugalmassá varázsolja a hajam. Sokáig elég és az ára is több mint baráti.

Bonnie13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Airina

2018. február 21.

Én is beállok a sorba: Imádom ezt a hajpakolást. Isteni illata van és simán ki tudom fésülni utána a hajam, pedig az nálam nagy kihívás. Nem nehezíti el, nem zsírosodik tőle, nagyon sokáig elég, szóval tökéletes, csak ajánlani tudom!

Airina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

coffeegirl

2018. február 21.

Jelen :) én is rajongok ezért a termékért, már jó pár éve :) Mostanában mondjuk az ára emelkedett már, inkább 1200 és 1500 között lehet kapni, de még így is megéri. Sokáig is elég, jó az illata is és még a hajam is szereti. Balzsamként használom én is,pakoláshoz szinte sosincs türelmem. Jó lenne, ha lassan kitalálnának valami pumpás kivitelt neki, sokkal praktikusabb lenne.

coffeegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

lucintaa

2018. február 20.

Olyan sokan rajonganak ezért a termékéért, hogy ki akartam próbálni, így megvettem.
Egyelőre csak balzsamként használtam, így arról írnám le a tapasztalatomat:
A mennyiség valóban brutális egyébként, nagyon sokáig elég lesz, lehet, majd elosztom valakivel. :D Illata nekem nagyon bejön, a cappucino-ra emlékeztet, ami minimálisan meg is marad. Tényleg nagyon finom puhává teszi a hajat, és a fésű csak úgy siklik a hajamban. Mintha ápoltabb, fényes, nem töredezett hatást adna a tincseknek. Állaga krémes, és könnyen kenhető.
Nem tartom egy nagy csodaszernek, de jól végzi a dolgát. :) Akinek nagyon száraz, törésre hajlamos tincsei vannak, annak segíthet. :) Ár-érték arányban tökéletes.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

Egyelőre csak balzsamként használtam, így arról írnám le a tapasztalatomat:

Jucsi10

2018. február 16.

Ezt a terméket a fodrászom által ismertem meg, gondoltam, beszerzem.. Főként az illata fogott meg, hihetetlen kellemes, valamint a hatása is elég jó volt.
Egy fodrászkellékesben jutottam hozzá 900 forintért, ami szerintem szuper ár, hisz 1000 ml-t kapok cserébe.
Hajmosás után használom, kb. 5-10 percig hagyom a hajamon, majd leöblítem. A hajam puha, selymes, teljesen sima tőle, az illata pedig egy álom szerintem.:)
Tőlem maximálisan megérdemli az 5 csillagot, hisz ár-arány értékben magasan veri az 5-10 ezer forintos társait.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 16.

kerekesa90

2018. február 16.

Balzsamként használom hajmosás után, olcsó es sokaig kitart, a hatása szuper! Én mindenestre használok még hajolajat is utána. Úgy az igazi. ☺️

kerekesa90
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Eszty95

2018. február 15.

Hajmosás után pár percre teszem a hajamra balzsamként, erre tökéletes. Puhább és szebb lesz a hajam tőle, az illatát imádom.

Eszty95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

barbi1216

2018. február 13.

Elég érdekes a kapcsolatunk,hol gyönyörűen ápolja a hajam hajmosás után,hol eszméletlenül zsírosítja,igy egy ideje mint pakolás használom hajmosás előtt úgy szuperül beválik és még a finom kis tejes illatot is érezni utána napokig a hajamon

barbi1216
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 13.

Csucsi08

2018. február 6.

Embertelenül kisimítja a hajat :) Én viszont csak egyből hajmosás után feltettem egy kis időre, mint a balzsamot, majd mire befejeztem a fürdést, már le is mostam. Sosem állt órákig rajtam. Kellemes az illata, én szeretem.

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 6.

Gabica28

2018. február 5.

Egy időben teljesen odavoltam érte. Az illata csodálatos. Én megmosott hajamra pakolásként használtam, akár órákig a hajamon hagytam, és utána öblítés. Nagyon jó puha lett a hajam, könnyen fésülhető. Már mást használok, de lehet néha újra kenegetem majd vele a hajam.

Gabica28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Hidratálók: Propylene Glycol

Állati eredetű fehérje. A CosIng besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), haj- és bőrkondicionáló tulajdonsága van. Az összetevővel elsősorban hajápoló készítményekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!