KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Serical

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1090 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: cattitude, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1090 Ft

A tejproteinnek köszönhetően a krém kiválóan alkalmas elvékonyodott, szőkített, dauerolt haj ápolására. A hajat fénylővé és puhává teszi.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ár: 1090 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helfra

2017. szeptember 17.

Nem váltotta be a hozá fűzött reményeimet: szálkásodni, töredezni kezdett tőle a hajam. :(

Helfra
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 15.

Számtalanszor újravettem , és még mindig az egyik legjobb.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Számtalanszor újravettem , és még mindig az egyik legjobb.

schmldr

2017. szeptember 14.

Egy hónapon keresztül használtam (maradt még bőven),akkor nagyon rendbe tette a hajamat.

schmldr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bubilany

2017. szeptember 11.

Legjobb Kallos hajpakolás!!!! :) Szőkített, száraz hajam van, amit kiválóan ápol. Szép,selymes, fénylő és puha hajam lett tőle :)

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Beya93

2017. szeptember 10.

Eleinte nagyon szerettem, fényes, puha, könnyen kifésülhető lett tőle a hajam -persze mert tele van szilikonnal- de valahogy mindig olyan műnek éreztem a hatását. A hajmosás napján nagyon szép volt, másnap viszont már teljesen a fejemre tapadt a hajam, következő nap meg már moshattam is meg. Hajpakolásként is próbáltam de ugyanez volt. Az illatát imádtam, viszont mivel baromi nagy tégelyben árulják, mindig "eluntam" alig vártam hogy elfogyjon, mindig akartam venni valami mást...

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

meske12

2017. szeptember 5.

Ár-érték arányban a legjobb! Rendberakta a szőkített hajam, azt kérdezik mitől ilyen puha! :D

meske12
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Zsofii88

2017. szeptember 3.

Kb 3-4 hónapja használom,mondanom se kell hogy nagyon kevés fogyott belőle azóta,szerintem soha nem fog elfogyni :D Hatalmas tégely és nem is kell belőle sok. Szépen puhítja a hajvégeimet,fincsi az illata. Pakolásként eddig azthiszem 2x használtam,20 percig hagytam a hajvégeimen,de nekem pakolásként nem annyira jött be,hogyis mondjam tul puha meg fura lett tőle a hajam vége és olyan zsíros hatást keltett. Semmi negatívumot nemtudok elmondani róla!:)

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Lilla08

2017. szeptember 1.

Másfél éve használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Hosszú, göndör, vastag szálú hajam van, amit rendszeresen vasalok, de mióta ezt a pakolást használom sokkal élettel telibbnek tűnik a hajam, puhább lett, alig töredeznek a hajvégeim. A hajtőre nem szoktam tenni, általában hajmosás után fél órát hagyom fent, és nagyon alaposan leöblítem, máskülönben zsírosodik tőle a haj. Külön öröm, hogy nagyon sokáig kitart egy kiszerelés, de ha elfogy biztosan újraveszem. :)

Lilla08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Nitu123

2017. augusztus 17.

8 éve használom és az én hajamat ez a pakolás tartja életben. Borzasztó sok, vastag, hosszú és kezelhetetlen. Egyszer egy fodrász ajánlotta rá, azóta meg sem válok tőle. Én kb. 30 percig hagyom rajta és öblítés után szépen ki tudom fésülni, ami régebben rémálom volt más balzsamokkal, pakolásokkal. Fényes, selymes és egészséges, az én hajamra tökéletes ez a pakolás, sokáig elég és az ára is nagyon kedvező!

Nitu123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

virnajnifr

2017. augusztus 10.

Az illata rövid ideig kellemes, viszont egy idő után iszonyatosan zavaró. Több nap után is erőteljesen érződik a hajon. Egy ideig puha és csillogó tőle a hajam, de nem hosszan tartóan.

virnajnifr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 10.