KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skinfood

Ár:   $7   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Fő összetevője a tojás fehérjéből kivont Albumin, mely feszetsíti a bőrt, és összehúzza a pórusokat. Olívaolajjal ápol, édesgyökér kivonatával és olajával javítja a bőr tónusát, és szerkezetét, illetve az ázsiai gázló segítségével lesz még hatékonyabb.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tmika

2018. június 8.

Jókat olvastam róla, gondoltam egy próbát megér. Kis mennyiség is elég, és alaposan tisztít, de nagyon fura utána a bőröm, mintha valami réteg maradna rajta, pedig alaposan lemosom. Nagyon szárít, utána kell egy kis "helyreigazítás", tonizálás. Elhasználom, de nem veszem újra, inkább kipróbálok valami mást.
Ja igen, az illata borzalmas, nagyon mű.

Tmika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 8.

Ja igen, az illata borzalmas, nagyon mű.

zagnes89

2018. június 4.

update:
Most hogy már többfélét kipróbáltam, le kell pontozzam. Az innisfree jeju és a cosrx good morning lemosóihoz ugyanezeket a pozitívumokat hozzák de egyik sem szárít, miközben ettől a kombinált bőröm sivatag lett. Persze az innisfree meg zsírosított, szóval ha az 3 csillag akkor ez sem érdemel többet. (-1 csillag)
Egyébként ha jó lemosót kerestek akkor a cosrx nagyon tud :)

2018. január 2:
Első koreai habzó lemosóm, eddigi tapasztalataim alapján:
+ Nagyon hatékonyan tisztít
+ Ténylegesen összehúzza a pórusokat (hideg vízzel még jobban)
+ Borsónyi elég, kellemes krémes-habot képez
+ Tavasz óta használom (hetente 2-3 alkalommal) és a fele még benne van
- Csípi a szemet, ezért ott inkább nem használom
- Nekem szárítja a kombinált bőröm, szinte azonnal hidratálnom kell (emiatt nem használom minden nap)

Alapvetően elégedett vagyok vele, és szívesen is nyúlok utána, ajánlani is tudom de inkább csak zsíros bőrűeknek (az én kombinált bőrömet szárítja, nagyon vízhiányosnak érzem utána, ezért kötelező az azonnali hidratálás). Elhasználom, de utána másikat fogok kipróbálni.

zagnes89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

update:
Egyébként ha jó lemosót kerestek akkor a cosrx nagyon tud :)

2018. január 2:
Első koreai habzó lemosóm, eddigi tapasztalataim alapján:
+ Nagyon hatékonyan tisztít
+ Ténylegesen összehúzza a pórusokat (hideg vízzel még jobban)
+ Borsónyi elég, kellemes krémes-habot képez
+ Tavasz óta használom (hetente 2-3 alkalommal) és a fele még benne van
- Csípi a szemet, ezért ott inkább nem használom

jniki82

2018. június 3.

5 napja használom, csak este.Eddig nem tapasztalatam a porús tisztító hatását.Az orrom és mellette az arcom miteszereses,Nem durván,de ott vannak a kis pöttyöcskék.Ami feltűnt, sokan panaszkodnak, hogy nagyon szárít, nekem ez kimarad.Nem feszűl, húzódik a bőröm.Viszont ennek ellenére reggelre az orrom zsírosodik.Nem tudom, hogy ez csak a kezdeti jelenség vagy így is marad.
Használat után én szebbnek látom a bőrképem,mintha egységesebb lenne.
Ami nagyon pozitívum, hogy tényleg kevés kell belőle,egy borsó szemnyivel az egész arcomra elég.Illata kllemes, lemosás után emlékeztet a szappanéra.
Használom még és a hónap végén jövök véleményezni.

jniki82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 3.

Használat után én szebbnek látom a bőrképem,mintha egységesebb lenne.
Használom még és a hónap végén jövök véleményezni.

szabs

2018. május 30.

Alapvetően elégedett vagyok a termékkel, tökéletesen eltávolítja a sminket és szépen tisztítja az arcom. Mindenképp kell hidratálni utána. Szerintem egy próbát megér mindenképp.

szabs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

baronessMA

2018. április 19.

2017. november 16.
Az ebayről rendeltem olcsó és klassz k termék. Ezt és egy olajos lemosót használok a mindennapokban. Szuperül működik. Nála maradok. Engem megvett magának. Egyetlen hátránya van neki. Hogy csípi a szemem. Szóval nagyon óvatosan használom, de a szemfestéket az olajos társára bízom inkább, mert tényleg csíp. De király cucc! Szépen levisz mindent, szépek az összetevői, olcsó, nagy kiszerelés. Mi kell még?

UPDATE
Nos, levontam tőle két csillagot is. Lassan a kiszerelés végre érek, de inkább szenvedek, mert nem szívesen használom már. Sokkal klasszabb termékek is vannak a polcomon és igencsak a háttérbe szorul. Mégpedig azért, mert eléggé szárít, amivel nem lenne "semmi" baj, de valamikor elfelejtettem utánahidratálni és másnap ahol érzékenyebb volt a bőröm (a szemem környékén) kipirosodott, kiszáradt és fájt is. Aú! Erre nem számítottam... Alig várom, hogy elfogyjon, mert sajnálom kidobni. De már nem is szeretem, nem is vegán.. Talán kivételt teszek és tényleg megválok tőle.

baronessMA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

2017. november 16.

UPDATE

janka.s

2018. április 9.

Hosszú évek óta hű társam, most rendeltem újra sokadszor. A csomagolása változott, sajnos az összetevőket nem tudom hasonlítani, mivel doboz nélkül küldik és koreaiul van rajta minden. Így csak a saját tapasztalatra tudok alapozni: ugyanolyan hatékony, mint eddig. Egyedül a szemsminket szoktam előtte olajos lemosóval eltűntetni, minden mást rá merek bízni erre a szuper lemosóra. :-) Csikorgósra pucolja a fejem, ami a legkevésbé sem zavar, mert úgy érzem, hogy minden egyes további réteg ami rákerül, tökéletesen beszívódik. Nagyon nagyon (értsd: kevesebb mint egy borsónyi) kell belőle, egy egész arc/nyak/dekoltázs mosásához nekem, így szuper gazdaságos. Remélem amíg világ a világ ezt gyártani fogják. :-D

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

natulcien

2018. január 3.

Nagyon jó kis arclemosó. Kicsit tartottam a habzó arclemosóktól, mert eddig egyik sem vált be. A száraz bőrömet még tovább szárították. Erről viszont annyi jót olvastam, hogy gondoltam megér egy próbát. Esténként olajjal lemosom a sminkem, majd ezzel a lemosóval az arcom, és végül micellás vízzel tisztázom a bőröm és a végeredmény tökéletes tisztaság, ráadásul kíméletesen. Ez a lemosó nem szárít, gazdaságos, és engem meggyőzött.

natulcien
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

seppunkata

2017. október 25.

Mintákat rendeltem először belőle, és nagyon tetszik. Nekem csikorgóan tisztává varázsolta az arcom, és bár egy picit feszül utána a bőröm, de ez nem zavaró, sőt, igazából jó érzés tudni, hogy csinál is valamit. Előzőleg az Etude House Wonder Pore féle arctisztító habját használtam, de az nekem nem jött be, szóval ezt fogom megvenni helyette ha elfogy, az tuti.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 25.

Luna1024

2017. október 12.

Annyira belelendültem a parfümök véleményezésébe, hogy néha elfelejtem, hogy a fürdőszoba polcomon vannak ilyen kis csodák is... :) Ez egy szuperjó arctisztító! Nem Ő az első számú kedvenc, de ha muszáj volna rangsorolnom, az előkelő második helyre simán beférne! :) Kezdjük ott, hogy amikor először nyomtam ki a tubusból, nagyon meglepődtem, ugyanis az egész krém (igen, szilárd krém állagú cuccról beszélünk, már ez egy picit fura volt :D) nagyon hasonlít sok tekintetben egy sima mezei szappanhoz. :) Úgy habzik, mint egy szappan (selymes, fehér habbal), az illata is teljesen olyan, és a használata utáni eredmény is igen hasonló: szupertiszta, pirospozsgás, selymes arcbőr, melyről már a micellás víznek sem kell leszednie semmit. És a legjobb: miniatűr pórusokat csinál!!!! :) A sminkkel is megbirkózik, bár őszintén szólva akkor kétszer kell használni, elsőre nem szed le teljesen mindent. Egy borsónyi mennyiség teljesen elég belőle, könnyen kenhető. Nem szárítja "csikorgósra" és nem irritálja a bőrt! :)
Összességében ez egy nagyon szuper termék, ami a pórusösszehúzó hatása miatt picit mattít is - bár tegyük hozzú, hogy utóbbi hatás nem hosszútávú, de úgy gondolom, hogy az egész napos mattítás nem is várható el egy arclemosótól... :)

Én egyébként Ebay-ről vettem, egyike volt az első koreai kozmetikumaimnak. Megbízható "top-rated seller" besorolású eladótól kell vásárolni (ők általában tapasztalt, sok pozitív értékeléssel rendelkező eladók, vagy sok esetben valós, létező boltok Ebay-profiljai!), én is ilyen eladótól vettem, és eredeti, tökéletes terméket kaptam. A kiszerelés szokatlanul nagy egy lemosóhoz képest, már-már tusfürdő méretű, és bár az ára picit magasabb az itthoni lemosókhoz képest (úgy rémlik, szállítással együtt 2000 Ft körüli összeget fizettem érte), a mennyiséghez viszonyítva mégis teljesen korrektnek tartom. Óriási kiszerelés, nekem napi kétszer használva elég volt másfél-két hónapig is! :)

Most a Jeju Volcanic Pore Cleanser nevű arctisztítóját vettem meg helyette (ami az első számú kedvencemmé lépett elő, de arról majd ott mesélek), viszont ezért a tojásfehérjés lemosóért is készséggel kifizetném még egyszer ugyanazt az összeget, mert nagyon megéri az árát! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

galagonyanya

2017. május 24.

Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás? Nem parázok ezen a kérdésen mindaddig, amíg van ebből a cuccból itthon. Mert ez a No.1 arctisztító amit ismerek. Tökéletesen tisztít - néha picit húzódik tőle a bőröm - egy borsónyi mennyiség elegendő egy alkalommal. Nem irritál, meg semmi. Ilyen jó termékkel még nem találkoztam. Tojjatok csak, tyúkocskák...!

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.