KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Skinfood

Ár:   $7   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2015. augusztus 26.

Ár:   $7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Fő összetevője a tojás fehérjéből kivont Albumin, mely feszetsíti a bőrt, és összehúzza a pórusokat. Olívaolajjal ápol, édesgyökér kivonatával és olajával javítja a bőr tónusát, és szerkezetét, illetve az ázsiai gázló segítségével lesz még hatékonyabb.

Skinfood Avocado&Olive Lip Balm
Ár: 790 , Eladó: GNóri
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen

Luna1024

2017. október 12.

Annyira belelendültem a parfümök véleményezésébe, hogy néha elfelejtem, hogy a fürdőszoba polcomon vannak ilyen kis csodák is... :) Ez egy szuperjó arctisztító! Nem Ő az első számú kedvenc, de ha muszáj volna rangsorolnom, az előkelő második helyre simán beférne! :) Kezdjük ott, hogy amikor először nyomtam ki a tubusból, nagyon meglepődtem, ugyanis az egész krém (igen, szilárd krém állagú cuccról beszélünk, már ez egy picit fura volt :D) nagyon hasonlít sok tekintetben egy sima mezei szappanhoz. :) Úgy habzik, mint egy szappan (selymes, fehér habbal), az illata is teljesen olyan, és a használata utáni eredmény is igen hasonló: szupertiszta, pirospozsgás, selymes arcbőr, melyről már a micellás víznek sem kell leszednie semmit. És a legjobb: miniatűr pórusokat csinál!!!! :) A sminkkel is megbirkózik, bár őszintén szólva akkor kétszer kell használni, elsőre nem szed le teljesen mindent. Egy borsónyi mennyiség teljesen elég belőle, könnyen kenhető. Nem szárítja "csikorgósra" és nem irritálja a bőrt! :)
Összességében ez egy nagyon szuper termék, ami a pórusösszehúzó hatása miatt picit mattít is - bár tegyük hozzú, hogy utóbbi hatás nem hosszútávú, de úgy gondolom, hogy az egész napos mattítás nem is várható el egy arclemosótól... :)

Én egyébként Ebay-ről vettem, egyike volt az első koreai kozmetikumaimnak. Megbízható "top-rated seller" besorolású eladótól kell vásárolni (ők általában tapasztalt, sok pozitív értékeléssel rendelkező eladók, vagy sok esetben valós, létező boltok Ebay-profiljai!), én is ilyen eladótól vettem, és eredeti, tökéletes terméket kaptam. A kiszerelés szokatlanul nagy egy lemosóhoz képest, már-már tusfürdő méretű, és bár az ára picit magasabb az itthoni lemosókhoz képest (úgy rémlik, szállítással együtt 2000 Ft körüli összeget fizettem érte), a mennyiséghez viszonyítva mégis teljesen korrektnek tartom. Óriási kiszerelés, nekem napi kétszer használva elég volt másfél-két hónapig is! :)

Most a Jeju Volcanic Pore Cleanser nevű arctisztítóját vettem meg helyette (ami az első számú kedvencemmé lépett elő, de arról majd ott mesélek), viszont ezért a tojásfehérjés lemosóért is készséggel kifizetném még egyszer ugyanazt az összeget, mert nagyon megéri az árát! :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 12.

galagonyanya

2017. május 24.

Mi volt előbb, a tyúk vagy a tojás? Nem parázok ezen a kérdésen mindaddig, amíg van ebből a cuccból itthon. Mert ez a No.1 arctisztító amit ismerek. Tökéletesen tisztít - néha picit húzódik tőle a bőröm - egy borsónyi mennyiség elegendő egy alkalommal. Nem irritál, meg semmi. Ilyen jó termékkel még nem találkoztam. Tojjatok csak, tyúkocskák...!

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Jexi

2017. május 10.

Tény, hogy nagyon jól tisztít, de elképesztően húzódik az -egyébként vízhiányos- bőröm utána.
Viszont erre megoldás a Benton aloe tonikja, és egy jó hidratáló, illetve maszk úgyhogy szerintem elhasználom.
Zsíros bőrüeknek jó szívvel ajánlom!

Jexi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Zsíros bőrüeknek jó szívvel ajánlom!

Ayani

2017. március 23.

Nem olyan régen váltottam koreai arcápolási rutinra. Arra számítottam, hogy a hatás majd hetek, esetleg hónapok múlva jelentkezik, de másnap reggel nem hittem a szememnek és még azóta sem szoktam meg a látványt, hogy nekem tud így is kinézni a bőröm.
Ebből az arctisztítóból nem kell sok, szépen habzik és jól kitisztítja az arcom. Utána érzek egy kis húzódást a bőrömön - amit csak akkor szoktam, amikor teljesen tiszta az egész. Korábbi arctisztítóknál mindig csak magát a terméket éreztem és nem volt jó. Ezzel viszont öröm arcápolni.

Ayani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 23.

Yumechan

2017. február 7.

Ajándékba kaptam mintát, és imádtam. Az első arctisztító, aminek láttam is a hatását. Egy héten egyszer használtam, és még így mintaként is sokáig elég volt. Egy borsószemnyi elég kb az egész arcra, szóval jól habosodik, és pár használat után láttam is a hatását. Nekem nem szárította a bőröm, teljesen jó volt, használat után pedig olyan simának éreztem az arcom, hogy jó volt hozzáérni.

Yumechan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Ildie

2017. január 6.

Határozottan jó termék. Kicsit talán arcmosás után van egy feszülő érzésem, de lehet a saját perverzióm, én szeretem ezt a szuper tiszta érzést a nap végén. Hidralálás után elmúlik, és határozottan nem szárít a klasszikus értelemben.
A sminkmaradékokat mind leszedi, nem okozott semmi rosszatt.
Részben ennek a cuccnak is köszönhető, hogy az arcom a minusz 20-30 fokos kanadai télben is okés, sőt igazáből a furcsa téli színét leszámítvakimondottan jól néz ki. Nincsenek pattanasáim, nincsenek ronda eldugult pórusaim. Amivel nem tudott mit csinálni az a szemem körüli árpa, de az egy 10 éves probléma.

Ildie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

A sminkmaradékokat mind leszedi, nem okozott semmi rosszatt.

eclipse

2017. január 5.

Ez egy nagyon-nagyon jo arctisztito, isteni a habja, szepen megtisztitja a bort, finom az illata, es guszta a csomagolasa :) Az egyeduli bajom, hogy nagyon huzodott utana a borom, ugyhogy odaadtam a zsiros boru hugomnak, akinek viszont fantasztikusan bevalt. Szoval kombinalt borre tul sok, zsiros borre nagyon ajanlom.

eclipse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

zsofula

2016. július 28.

Most rendeltem meg újra Jolse-ról, mert ennél jobb arctisztítóval drogériák polcain nem találkoztam. Olyan tiszta-tiszta lesz tőle az arcom, nyakam, de nem az a sívó száraz. Konjac szivaccsal valahogy nem működik, se a Missha, se az Ebelin szivacsával, ha jól emlékszem arctisztító ketyerével sem.
Ez úgy jó, ahogy van ;)

zsofula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

Ez úgy jó, ahogy van ;)

heydy10

2016. június 25.

Sokféle arctisztító terméket használtam már, de soha nem érezezm ennyire "megtisztítottnak" a bőrömet. Nagyon jó érzés használni, nagyon kevés kell belőle. Borotvahab tapintású, állagú felhabosítva. Nyakra is dekoltázsra is bőven jut belőle, én zuhanyzás közben használom. Az illata csodás, elég intenzív, de finom tisztaság illatú. 2300Ft-ért rendeltem (Ebay) két hét alatt megérkezett. Amilyen tempóban fogy valószínűlen nem lesz már gondom idén arctisztítóra :D Napi 1 alkalommal alkalmazva nem szárít, de arctisztítás után nem hagynám el az arckrémezést. Összegezve a tapasztalataimat, nagyon szuper termék, örülök, hogy megvettem, szeretem nagyon.

heydy10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

barbiii_sz

2016. január 25.

Nagyjából fogkrém állagú; fehér, enyhén rózsaszín színű maga a termék, amiből egy nagyon – tényleg nagyon – kevés mennyiség elegendő. A kezemet benedvesítettem előtte, erre nyomtam ki a lemosót, majd így vittem fel az arcomra, nagyon hamar krémes állagú lesz, mintha csak egy arckrém lenne és enyhén habzik is. Az illata akár a tégelyes Nivea krémé, picit zavaró, de nem vészes. Jól tisztítja az arcot, a tenyereim viszont pillanatok alatt csikorgósan szárazak lesznek tőle, ez eléggé zavaró, viszont hidratálás nélkül elmúlik nagyjából, perceken belül. Az arcomon az orcáimon és az orromon okoz enyhe hámlást használat után és szárít is, ami bár nálam hidratálókrém használatával jól karban tartható, de azért egy arclemosótól ezt nem várnám. Az én pórusaimat nem húzta össze, de még csak ki sem tisztította - épp ellenkezőleg eltömítette őket (valószínűleg a benne található bőrpuhító összetevőknek köszönhetően).

barbiii_sz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Stearyl Glycyrrhetinate
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Alanine, Glutamic Acid, Butylene Glycol, Propylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Sorbitol h 1 1

Alanine a I h

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Fűrészpálma gyümölcsének a kivonata. Paula Begoun szerint talán gyulladáscsökkentő hatása van az összetevőnek, de kevés kutatás támasztja ezt alá.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.