KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sun Ozon

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diaziana, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Speciálisan leégett bőrre, hűsítő & nyugtató hatás. 98% Aloe Verát tartalmaz.

A napozás utáni gél Aloe Vera-val a leégett bőr speciális ápolószere. A gél könnyen szétoszlik, gyorsan felszívódik és az ápoltság érzését kölcsönzi a bőrnek. Az értékes ápoló hatású összetevők Aloe Vera-val, B5-provitaminnal és alantoinnal intenzíven hidratálják a bőrt és elősegítik a leégett bőr regenerációját napozás után.

Hűsít és frissít, nem hagy hátra zsíros nyomokat. PEG-emulgálószerek, ásványi anyagok és szilikonolaj nélkül. Hidratálja a bőrt, ezáltal tovább marad barna. Bőrkímélő hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Monaline

2017. július 17.

Nagyon kellemesen hűsít,teszi a hatását. Az illata miatt vonok csak le egy csillagot, mert nekem túl alkoholos.

Monaline
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

cheerface

2016. július 17.

Véletlenül akadtam rá egyszer, és azóta mindenre használom, tényleg. Arckrém helyett, testápoló, hajpakolás, még szúnyogcsípésre is szoktam kenni :D Magas aloe vera tartalma miatt szerintem csodaszer :) Pattanásos arcomon is szokott segíteni, leégés után nyugtat, hűsít. Többször vettem már újra.

cheerface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 17.

nucus911

2016. május 3.

A legújabb szerelmem! Viszonylag könnyen leég a bőröm, mert sokat dolgozom nyaranta a szabadban. Azt tapasztaltam az idei első két leégés után, hogy nagyon hatékony termékre bukkantam az aloés gél tubusában. Nyugtatja, hűsíti a bőrömet, az érzékeny és problémás arcbőrömet sem irritálja. Az illata pedig nagyon fini!!!

nucus911
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Schmetterling

2015. június 13.

Napozàs utàn hasznàltam a húzódó bőrömre. Az illata - inkàbb szaga - nagyon émelyítő. Felvitel utàn egy óràval tiszta ragacs vagyok tőle. Tény, hogy a bőrömnek segített.

Schmetterling
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

pampamacska

2014. december 30.

Nekem nem kellett rendeltetésképp használnom, viszont az arcomra a gyulladt pattanásokra nagyon jó volt vékonyan felkenve, kellemesen hűsített. Sminkalapnak is próbálgattam úgy se volt rossz :)

pampamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

Jutka1989

2014. november 21.

Hűsít, nagyon jó friss illata van. Gél állagú, nem ragacsos. Szeretem.

Jutka1989
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

Hűsít, nagyon jó friss illata van. Gél állagú, nem ragacsos. Szeretem.

kendahajadra

2014. október 9.

Komolyabb leégésre szerencsére még nem kellett használnom, de a pirosságokat néhányszor még az arcomon is lenyugtatta. Nem vagyok benne biztos, hogy egy leégett, kipirosodott, érzékeny bőrre való termékben mit keres alkohol /aki ebben tájékozottabb, világosítson fel :)/, ezért valószínűleg le fogom váltani másikra.

kendahajadra
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 9.

francais

2014. május 28.

Nagy melegben használom, szerintem nagyon jó illata van, hűsít is rendesen!

francais
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Nagy melegben használom, szerintem nagyon jó illata van, hűsít is rendesen!

diaziana

2014. május 20.

Sajnos megesett pár hete, hogy nem kentem be magam egy kirándulás alkalmával. Meg is lett az eredménye. 1 napig a kínok kínját éltem át, aztán nem bírtam tovább. Semmi hűsítő gél nem volt itthon, ezt kaptam le mindenféle előzetes utánajárás nélkül hirtelen felindulásból a polcról. Igazából nincs vele gond. Gél állagú, enyhe illatú, kellemesen hűsítő kis cucc ez. Azt nem tudom, mennyiben járult hozzá az eredeti bőrszínem visszatéréséhez, de érzésem szerint nem különösebben gyorsította meg a folyamatot. Most már elővigyázatosabb leszek, így remélhetőleg nem nagyon lesz rá szükségem. Mindenesetre a kenegetése enyhítette a kínjaimat, és már ezért megérte, így nagyon hálás vagyok neki.

diaziana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak