KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Ár: 450,- /db , Eladó: kincsö
Állapot: Ùj, Helyszín: Németorszàg, fizetés: Csak posta,fizetės CSAK PayPal
Krémmánia Kedvencek a -től
Romanadvoratrelundar

2017. április 14.

Akkor most én is beállnék kicsit a csodálók sorába. :) Ahogy már sokan megírták előttem, ez a tusfürdő gyakorlatilag tökéletes. Az illata igazi kávé illat, már az rengeteget segít a reggeli kómámon, ha ezzel tusolok. Az állaga krémes, egyáltalán nem szárít, sőt hidratál, sokáig érzem a bőrömön, a fürdőben, mindenhol. Mivel viszonylag kicsi kiszerelés, nem áll fenn a veszélye annak, hogy egyszer csak elegem lesz belőle, de az is igaz, hogy még sosem használtam el egymás után két tubussal. Amikor viszont eszembe jut, és ilyenre ruházok be, teljesen elolvadok tőle.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Alex0920

2017. április 8.

Ez a tusfürdő valami csoda, imádom az illatát, az egész lakásban kávéillat van, amikor fürdök vele és mindig alig várom, hogy újra használhassam. Az én bőrömet nem szárítja, pedig a legtöbb tusitól viszketek, szóval ez szintén jó pont. Egy baj van vele, hogy a párom is rákapott így viszont nagyon gyorsan elfogy. Biztosan lesz belőle mindig itthon tarcsiba 😉

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Szandra0718

2017. március 30.

Ez a tusi amit reggelente használok. Illata nagyon intenzív. Krémes jól hidratàl . Jól indul a napom mikor ezt használom. Nem mű illatú. Fincsi szerelem van

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

kalmaniki

2017. március 27.

Isteni finom kávé illata van, valami elképesztő mennyire élethű, egyáltalán nem mű. Kedvenc tusifürdőmmé lépett elő. Nem szárítja a bőrömet, a kávé illat sokáig megmarad a bőrömön és a fürdőben is.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

MrHannaBela

2017. március 24.

Kedvenc. Az egész fürdő szobába utána kávé illat van nagyon kellemes nem tolakodó illata van !

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

matekinga

2017. március 24.

Egyszerűen imádom! Ez a csodás kávé illat még fürdés után is érezhető, nagyon intenzív. Az egyetlen baj, hogy mindenkinek nagyon tetszik nálunk, így hamar elfogy. :)

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

orsoborso

2017. március 22.

Ez minőség!

orsoborso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Ez minőség!

Luna1024

2017. március 22.

Nagyon finom, édes-cukros tejeskávé illata van! :) Hatalmas pluszpont, hogy kicsit sem szintetikus (én erre illatok esetében nagyon ugrok), hanem tényleg élethűen adja vissza a kávé illatát. :) Nem a frissen őrölt, kesernyés kávéét, hanem a cukrozott, tejjel dúsított tejeskávé illatát. :) Amúgy nem vagyok egy nagy kávé-rajongó, de el kell ismernem, hogy az illata jó, olyan nyálcsorgatósan, guszta módon finom, szóval érthető a rajongás iránta. Talán a legjobb illatú YR tusfürdő. Bár azt nagyon sajnálom, hogy az illata csak a fürdőszobában marad meg sokáig, a bőrömről törölközés után szinte azonnal elillan. :(

Kicsit meglepődtem, hogy ennyien hidratálónak találjátok, nekem pont az a problémám vele (és ezért jár a pontlevonás), hogy szárít, nem kicsit. :( Amikor ezt használom, törölközés után húzódik és viszket a bőröm, muszáj testápolót használnom. Emellett nekem a habzása sem az igazi, bár ezért nem vonok le pontot, mert ennek ellenére tisztának érzem magam utána.
Összességében ez egy jó áron kapható és szuper illatú tusfürdő, de az illatán kívül nekem semmiben nem emelkedett ki a tusfürdő-mezőnyből, teljesen átlagos. Rögtön két flakonnal vettem, de ha elfogy, lehet kipróbálok más YR tusfürdőket vagy egyéb márkákat. Az tuti, hogy nem veszem újra rögtön.
Azoknak ajánlom inkább, akiknek nincs érzékeny, szárazságra hajlamos bőre, mert bár lágy, krémes állaga van, szerintem abszolút nem hidratál, sőt. :)

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Puncsos84

2017. március 20.

Kellemes illat!

Puncsos84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Kellemes illat!

Rendoca

2017. március 16.

Nagyon finom illata van. :) Krémes, hidratáló tusfürdő. Egyszerűen imádom. :)

Rendoca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

Nagyon finom illata van. :) Krémes, hidratáló tusfürdő. Egyszerűen imádom. :)

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol