KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Marietta1977

2017. november 30.

Ajándékba kaptam, valami csodás😁 krémes, jó állagú, az illatával nem tudok betelni, igazi kényeztetés egy nehéz nap után.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

Mesilla

2017. november 29.

Egyszerűen imádom az illatát. Fürdés után az egész lakásban érezni, hogy ezt használtam, mégse túl erős, amikor magamra kenem. És az állaga is szuper, más tusfürdőkhöz képest valahogy krémesebb, és sokkal kevesebb is elég belőle a fürdéshez. És az ára is tűrhető, ahhoz képest, hogy majdhogynem luxus tusfürdő.

Mesilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

vrgdo1991

2017. november 26.

A favorit tusfürdőm! Az illata egyszerűen isteni, ráadásul még testápolót sem kell utána használnom. Imááádom! 😊 5***

vrgdo1991
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

miskvx

2017. november 14.

Hát ez valami nagyon jóó. :) Isteni tejeskávé illat - amit nem tudom hogy pakoltak bele ebbe a dobozba. Nagyon jó használni, finom illata van utána a bőrömnek, nem szárít, nem irritál. Viszont irgalmatlan gyorsan fogy.. :)

miskvx
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

alidak

2017. november 7.

A kedvenc tusfurdom. Forro cappuccino illata van, isteni. Kremes es nem szarit. Sajnos ma mar nem talaltam a polcon :(

alidak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

Geo8

2017. november 7.

Nagyon szuper az illata, de kicsit azért többet vártam ennél. Nekem nem tartós, viszont kiegészítő tusfürdőnek jó.

Geo8
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

aaancsiikaa

2017. november 1.

Ez a legjobb tusfürdő ami létezik! Hasonló illatban láttam ismerősnél, de én ezt az erősebb változatot választottam és egyszerűen csodás az illata, nem szárítja a bőrt. Imádom!

aaancsiikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

domcsismiracle

2017. október 19.

Én is nagyon szeretem! Reggelente ezzel szoktam zuhanyozni ha egy kis energiára vágyom, és nagyon bevált. Más Yves Rocher termékkel szemben ez nem szárította a bőröm, még most napközben is érzem a hatását, jól habzik és az illata valami csodálatos. Imádom, ahogyan reggel belepi a fürdőt ez az illat és már másokat is rászoktattam erre a tusfürdőre.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 19.

mse02

2017. augusztus 28.

FINOM!
Minden kávé rajongó legalább egyszer ki kell próbálja, akár férfi akár nő az illető.
Férjemmel közösen használom, nálunk nagyon jól teljesít, nem szárít, nem irritál,
Finoman tisztit és lelket melenget :)

mse02
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

FINOM!
Finoman tisztit és lelket melenget :)

PrincessRevenda

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Oda vagyok a kávé ízéért, illatáért, állagáért. Ez a krémesen lágy tusfürdő megtestesít mindent amit szeretek a kávéban. Mint egy ínycsiklandó édesség vagy fagylalt. Szerelem volt első látásra😍

PrincessRevenda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol