KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

PrincessRevenda

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Oda vagyok a kávé ízéért, illatáért, állagáért. Ez a krémesen lágy tusfürdő megtestesít mindent amit szeretek a kávéban. Mint egy ínycsiklandó édesség vagy fagylalt. Szerelem volt első látásra😍

PrincessRevenda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

IViki93

2017. augusztus 2.

A legnagyobb kedvencem ez a tusfürdő!! Imádom az illatát, kellemesen habzik, a mérete ellenére egész sokáig kitart és nem szárítja a bőröm. Zuhanyzás után is hosszan tart az illata. Többször újravettem és fogom is :)

IViki93
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

laracroft

2017. július 21.

Krémes, jól habzik, nem szárít (legalábbis engem). A nagy hype miatt erősebb illatot, több kávét vártam, de azért így se rossz... ;) Picit édeskés, amolyan jegeskávés illata van, vaníliafagyi tejeskávéval, tejszínhabbal, frissen pörkölt kávészemekkel díszítve. Érdekes, mert az édes jellege ellenére is kiérezni belőle a pörkölt kávészemek jellegzetes illatát.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

dobolank

2017. július 7.

Én nem szeretem ezt az illatot, savanyúnak érzem. A tusi minősége a szokásos YR minőség, azaz szerethető termék, ha rezisztens a bőröd, de érzékeny/száraz bőrűeknek nem ajánlatos, a krémes jelleg ellenére sem.

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 7.

katyalin

2017. július 7.

Elképesztően finom édes tejeskávé illata van, ami zuhanyzás után néhány óráig megmarad a bőrön, de csak diszkréten, alig érezhető módon. A tusfürdő maga krémes állagú, a vizes bőrön lágy habot képez. Könnyű leöblíteni, nem hagy maga után amolyan "lemoshatatlan" érzetet és nem is szárítja a bőrt.
Többször újravásároltam már, ha elfogy, most is így fogok tenni.

katyalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Többször újravásároltam már, ha elfogy, most is így fogok tenni.

estokani

2017. június 22.

Az illatával megvett magának kilóra. Jó az állaga és a bőröm nem szárítja. Az ára megfelel. A nyílása nagy, nekem túl sok ömlik belőle egyszerre, bűvészkedni kell vele. Én nem értem miért elvárás egyeseknél, hogy egy tusfürdő habozzon... szóval ilyen irányú igény híján nekem a habtalan termék habzása is tökéletes.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Valentine

2017. június 13.

Annyi jót olvastam már erről a tusfürdőről, hogy rászántam magam, hogy végre kipróbáljam. Nem is bántam meg. :) Isteni kávéillata van, állaga krémes, közepesen jól habzik és nem szárítja ki a bőröm. Az illata úgy 5-10 perccel zuhanyzás után elillan, ami nem von le az értékéből. Én reggel szoktam használni, és kellemesen felébreszt. :) Nagy kedvencem lett és már újra is vettem. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Vivi1990

2017. június 12.

Nagyon jó kis tusfürdő, nem szárítja a bőröm, illatát zuhany után is érezni. Már 2 flakonnyit használtam el belőle, ha arra járok még biztosan veszek belőle.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

ju14

2017. június 10.

Imádom!!
Kb. 4x vettem újra és valószínüleg nem utoljára.
Szeretem az illatát amit néha még sportolás közben esténként is érzek, illetve a bőrömet sem irritálja.
Nagyon krémes a textúrája és pont annyira habosodik amennyire az szükséges.

ju14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Imádom!!
Kb. 4x vettem újra és valószínüleg nem utoljára.
Nagyon krémes a textúrája és pont annyira habosodik amennyire az szükséges.

Romanadvoratrelundar

2017. április 14.

Akkor most én is beállnék kicsit a csodálók sorába. :) Ahogy már sokan megírták előttem, ez a tusfürdő gyakorlatilag tökéletes. Az illata igazi kávé illat, már az rengeteget segít a reggeli kómámon, ha ezzel tusolok. Az állaga krémes, egyáltalán nem szárít, sőt hidratál, sokáig érzem a bőrömön, a fürdőben, mindenhol. Mivel viszonylag kicsi kiszerelés, nem áll fenn a veszélye annak, hogy egyszer csak elegem lesz belőle, de az is igaz, hogy még sosem használtam el egymás után két tubussal. Amikor viszont eszembe jut, és ilyenre ruházok be, teljesen elolvadok tőle.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol