KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

szanika

2017. február 24.

Már régóta szemezgettem vele. Aztán a barátom meglepett vele Valentin napkor... :)
Első tusim a márkától. Az illata nagyon szupi és bár én nem kávézom de a kávé illatát imádom.
Jól habzik, az illata zuhi közben is tart, sőőőt még utána is lehet érezni a bőrön. Párom is szokott vele zuhanyozni és volt már olyan, hogy tusolás után flangált a lakásban és valami eszméletlen kávé illatot húzott maga után.
Szerintem ajándéknak is nagyszerű választás lehet, nem lehet vele mellényúlni.

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Szerintem ajándéknak is nagyszerű választás lehet, nem lehet vele mellényúlni.

Fruzzzzzs

2017. február 16.

A flakonban nagyon meghatározó a kávé illat, de zuhanyozás közben bejön mellé egy erős vanília és valamilyen virágos illat is. Egy kicsit sajnálom, hogy törölközés után szinte azonnal elillan, nem marad meg az illat a bőrömön. Egyébként jól habzik, szépek az összetevői, és mivel párom nagyon megszerette, biztosan fogunk még ilyet venni. (:

Fruzzzzzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

szybylla

2017. február 13.

hááát vegyes véleményekkel vagyok róla. Az illata miatt 5+ csillagot kapna, viszont az én esetemben iszonyatosan szárított. Már a boltban beleszerettem az illatába... egyszerűen csodás, tényleg mintha egy friss zacskó kávét nyitottam volna ki (kávé függőként ez evidens hogy tetszeni fog) viszont 1-2 hét használat utána a karom felső része, illetve a lábszáram is kiszáradt, pedig nem vagyok az a fajta. Testápolót nem nagyon szoktam használni de így már muszáj volt. Valószínűleg nem fogom újra venni.

szybylla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

szofiaa

2017. február 5.

Számomra a legkedvesebb tusfürdő, imádom az illatát! Egyébként is nagyon meg vagyok elégedve a márkával, eddig még csak pozítív tapasztalatom van a termékeikkel.

szofiaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 5.

Klajdi

2017. február 3.

Csodás az illata, mintha tejeskávét locsolgatnék magamra! Nagyon jól habzik, tisztít és hidratál. Ajándékba is remek, kávéimádóknak, de mindennapos tusfüdőnek sem tömény. Biztos nem az utolsó alkalom, hogy megvásároltam.

Klajdi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

eviviktoria

2017. január 29.

Mintha lattéban fürödnék, teljesen megegyezik az illata egy kellemes latte illatával. Nekem kicsit mondjuk nagyon édes és sok, de aki szereti a kávé -cappucino-latte illatát ennyire, annak biztosan tetszeni fog, összességében egy nagyon édes és intenzív kávés illat.Nem rossz. :)

eviviktoria
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

barbusus93

2017. január 27.

Bátran kimerem jelenteni az első használat után, hogy életem tusfürdője. Tökéletesen felvihető, jól habzik és az egészben a pláne, az ILLATA. Egyszerűen mintha a kávé mennyországban lennék, ráadásul még pár óra elteltével itt-ott megérzem ezt a csodás illatot. Nem érzem a bőröm száraznak de erről a tulajdonságáról még nem tudok sokat. Nem ez az első csodaszer, amit a krémmánián olvasott vélemények után vettem meg. Most sem csalódtam. :)

barbusus93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

TimiK

2017. január 25.

Ha egy szót lehetne rá mondani, akkor az a FANTASZTIKUS! :D Az illata, az állaga és a hangulat ami magával ragad :) Legszívesebben tényleg megkóstolná az ember :D
Három hete használom kb, nem szárított, jól habzik, úgy hogy megvenném máskor is :)

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Csipetke

2017. január 17.

Mikor az üzletben megszagoltam kicsit túlzásnak és furának tartottam,hogy fürdés után kávé illatom legyen.De kíváncsiságból megvettem ,egy próbát megér.És egy percig nem bántam meg,hogy így tettem.A reggeli zuhanynál használom és csodás.Már az illatával felébredek :) Jó az állaga és habzik rendesen ahogy azt kel..

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Amit tud, az nem kiemelkedő, sőt átlagos! De az illata miatt néha bekattanok és újraveszem. Utána a fürdőszoba olyan illatú, mintha egy pörkölő üzemben lennék :)

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Színezék. Lilás piros.