KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Csipetke

2017. január 17.

Mikor az üzletben megszagoltam kicsit túlzásnak és furának tartottam,hogy fürdés után kávé illatom legyen.De kíváncsiságból megvettem ,egy próbát megér.És egy percig nem bántam meg,hogy így tettem.A reggeli zuhanynál használom és csodás.Már az illatával felébredek :) Jó az állaga és habzik rendesen ahogy azt kel..

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

CzFru

2017. január 16.

Amit tud, az nem kiemelkedő, sőt átlagos! De az illata miatt néha bekattanok és újraveszem. Utána a fürdőszoba olyan illatú, mintha egy pörkölő üzemben lennék :)

CzFru
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

hemese

2017. január 12.

Az első termékem a márkától és teljesen beleszerelmesedtem. Az illata valami káprázatos, tényleg kávé imádóknak csak ajánlani tudom (de nem kávé imádóknak is ) Nagyon kellemes krémes tusfürdő.
Az egyetlen negatívum nálam hogy túl kicsi :D Szívesen vásárolnám nagyobb tubusban is akár.
De ez nem ront a minőségén , és szerintem ár-érték arányban is teljesen korrekt amit ez a tusfürdő nyújt ! :)

hemese
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 12.

csill87

2017. január 11.

Valamiért nagyon meglepődtem rajta, hogy krémes állaga van, valamiért másra számítottam. Az illata valóban olyan fantasztikus, ahogy leírták. Nem vettem észre azt sem, hogy szárítana.

Ez az első tusfürdőm a márkától, de biztos hogy lesz még több is! Ráadásul a csomagolása is annyira szuper, a kupakja teljesen barátságos, amit azért emelek ki külön, mert a TBS tusfürdők drágábbak ettől és azok teljesen kiborítanak a csomagolásukkal, mert körömletörés nélkül szinte lehetetlen kinyitni őket. De ez annyira praktikusan záródik, ami hosszú körömmel igenis fontos szempont :D Imádom, hogy még erre is figyelnek!

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

agnesbagi

2017. január 9.

Imádom a kávét, de nem gondoltam, hogy tusfürdőben használni tudnám, aztán kipróbáltam ezt. Fantasztikus az illata, nem mű, határozottan lehet érezni a kávéillatot, de mégsem tolakodó. Újravettem, pedig tusfürdőnél olyan óriási a választék, hogy ilyet nagyon ritkán csinálok :-) Kellemesen krémes az állaga, egyáltalán nem szárította a bőrömet. Nem csoda, hogy átlagban ilyen magas pontszámot kapott itt az oldalon :-)

agnesbagi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

doroti1994

2017. január 9.

Karácsonyi ajándékként kaptam és már az első használat után nagyon megszerettem. Alapból imádom a kávé minden fajtáját, ennek a tusfürdőnek pedig nagyon finom illata van, ami tartós is. Persze emiatt még nem lenne a kedvencem. Aminek igazán megörültem az, hogy nagyszerűen hidratál, így amikor ezzel fürdök, testápolót már nem is kell használjak utána, ez pedig az én esetemben elég ritka, mert a legtöbb tusfürdő nagyon kiszárítja a bőrömet.

doroti1994
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

biusjj

2017. január 8.

Kevés olyan termék van amit mindig újra veszek. Ezt, amióta itthon is megjelent veszem hűségesen. Finom kávé illata van, egyáltalán nem szintetikus, hanem szinte bele lehet kóstolni. Jól habzik, szépen tisztít, arról, hogy mennyire szárít nem nyilatkozom, mert amúgy is nagyon száraz a bőröm. Teljesen kikapcsol mikor ezzel fürdök. Aki szereti a kávét, annak érdemes kipróbálni.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Grebeka

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Nagyon szeretem az illatát, egyáltalán nem szárítja a bőrömet :)

Grebeka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

Nagyon szeretem az illatát, egyáltalán nem szárítja a bőrömet :)

petrezselyem

Korcsoport: < 18
2017. január 7.

Nem kávézok, mégis imádtam ezt a tusfürdőt. <3 Egy kevéske is elég volt belőle, és sokáig kitartott, csak azt sajnálom hogy elfogyott, mert mesés illata volt. Amint alkalmam lesz, beszerzek néhányat tartalékba.

petrezselyem
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 7.

VaGa

2017. január 4.

Ha kuponos akció miatt venni akarok valamit, akkor ez az amire beruházok, max továbbadom mert ezt az illatot vétek kihagyni.
Habzás is rendben van, elég krémet - és még a reggeli kávét sem kell egyből meginnom ha ezzel inditom a napot a kádban.
JÓ, hogy variáltak a nyitójával, mert nagyon szétszadizta az ujjamat.

VaGa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

JÓ, hogy variáltak a nyitójával, mert nagyon szétszadizta az ujjamat.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Szalicilsav vagy BHA (beta hydroxy acid). Pattanások és mitesszerek ellen az egyik leghatásosabb ma ismert, helyileg (vagyis a bőrön, és nem szájon át bevéve) használt összetevő. Egyrészt az AHA-savakhoz hasonlóan kémiai hámlasztó, azonban az AHA-kkal ellentétben nem vízben, hanem zsírban oldódik, így képes a pórusok belsejében is hámlasztani, ezzel mintegy „kitisztítva” azokat. Másrészt a szalicilsav hatásos gyulladáscsökkentő is, ami szintén fontos a pattanások kezelésében. A szalicilsavat általában 0,5-2%-os koncentrációban használják, hámlasztó hatását pedig 3 és 4 közötti pH-érték esetén fejti ki a legjobban.

Színezék. Lilás piros.