KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2017. március 31.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

Krémmánia Kedvencek a -től
estokani

2017. június 22.

Az illatával megvett magának kilóra. Jó az állaga és a bőröm nem szárítja. Az ára megfelel. A nyílása nagy, nekem túl sok ömlik belőle egyszerre, bűvészkedni kell vele. Én nem értem miért elvárás egyeseknél, hogy egy tusfürdő habozzon... szóval ilyen irányú igény híján nekem a habtalan termék habzása is tökéletes.

estokani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 22.

Valentine

2017. június 13.

Annyi jót olvastam már erről a tusfürdőről, hogy rászántam magam, hogy végre kipróbáljam. Nem is bántam meg. :) Isteni kávéillata van, állaga krémes, közepesen jól habzik és nem szárítja ki a bőröm. Az illata úgy 5-10 perccel zuhanyzás után elillan, ami nem von le az értékéből. Én reggel szoktam használni, és kellemesen felébreszt. :) Nagy kedvencem lett és már újra is vettem. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Vivi1990

2017. június 12.

Nagyon jó kis tusfürdő, nem szárítja a bőröm, illatát zuhany után is érezni. Már 2 flakonnyit használtam el belőle, ha arra járok még biztosan veszek belőle.

Vivi1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

ju14

2017. június 10.

Imádom!!
Kb. 4x vettem újra és valószínüleg nem utoljára.
Szeretem az illatát amit néha még sportolás közben esténként is érzek, illetve a bőrömet sem irritálja.
Nagyon krémes a textúrája és pont annyira habosodik amennyire az szükséges.

ju14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Imádom!!
Kb. 4x vettem újra és valószínüleg nem utoljára.
Nagyon krémes a textúrája és pont annyira habosodik amennyire az szükséges.

Romanadvoratrelundar

2017. április 14.

Akkor most én is beállnék kicsit a csodálók sorába. :) Ahogy már sokan megírták előttem, ez a tusfürdő gyakorlatilag tökéletes. Az illata igazi kávé illat, már az rengeteget segít a reggeli kómámon, ha ezzel tusolok. Az állaga krémes, egyáltalán nem szárít, sőt hidratál, sokáig érzem a bőrömön, a fürdőben, mindenhol. Mivel viszonylag kicsi kiszerelés, nem áll fenn a veszélye annak, hogy egyszer csak elegem lesz belőle, de az is igaz, hogy még sosem használtam el egymás után két tubussal. Amikor viszont eszembe jut, és ilyenre ruházok be, teljesen elolvadok tőle.

Romanadvoratrelundar
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Alex0920

2017. április 8.

Ez a tusfürdő valami csoda, imádom az illatát, az egész lakásban kávéillat van, amikor fürdök vele és mindig alig várom, hogy újra használhassam. Az én bőrömet nem szárítja, pedig a legtöbb tusitól viszketek, szóval ez szintén jó pont. Egy baj van vele, hogy a párom is rákapott így viszont nagyon gyorsan elfogy. Biztosan lesz belőle mindig itthon tarcsiba 😉

Alex0920
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 8.

Szandra0718

2017. március 30.

Ez a tusi amit reggelente használok. Illata nagyon intenzív. Krémes jól hidratàl . Jól indul a napom mikor ezt használom. Nem mű illatú. Fincsi szerelem van

Szandra0718
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 30.

kalmaniki

2017. március 27.

Isteni finom kávé illata van, valami elképesztő mennyire élethű, egyáltalán nem mű. Kedvenc tusifürdőmmé lépett elő. Nem szárítja a bőrömet, a kávé illat sokáig megmarad a bőrömön és a fürdőben is.

kalmaniki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

MrHannaBela

2017. március 24.

Kedvenc. Az egész fürdő szobába utána kávé illat van nagyon kellemes nem tolakodó illata van !

MrHannaBela
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

matekinga

2017. március 24.

Egyszerűen imádom! Ez a csodás kávé illat még fürdés után is érezhető, nagyon intenzív. Az egyetlen baj, hogy mindenkinek nagyon tetszik nálunk, így hamar elfogy. :)

matekinga
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol