KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

ancsika678

2018. április 11.

Jaj, valami volt az illatában, ami nem igazán tetszett. De ez szubjektív. A hatásával viszont elégedett voltam.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

kviki0305

2018. április 10.

Jól habzik. Én főleg habfürdő készítésére használom. Finom illat, nagy hab ☺️

kviki0305
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Jól habzik. Én főleg habfürdő készítésére használom. Finom illat, nagy hab ☺️

Ponyshop

2018. április 1.

Az örök kedvenc... pedig ételben utálom a koriandert, ennek az illatnak szerencsére semmi köze a gasztro-élményeimhez. ;)

Ponyshop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

donett0629

2018. március 5.

Illata frissítő, jól habzik, használata kellemes érzést nyújt. Azonban fürdés után az illat hamar elillan a bőrről.

donett0629
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

Pocok96

2018. február 25.

Friss illatú, könnyed a textúrája, jól tisztít de nem szárítja az ember bőrét! Nagy kedvencem! - Nyáron ez az egyik legjobb választás, az illata miatt! ;)

Pocok96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

zsofia960217

2018. február 15.

Az Yves Rocher tusfürdők közül ő a második kedvenc (az első a vaníliás :D ), már többször vettem újra, mert imádom az illatát, és azt, hogy nem szárítja a bőröm :)

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Theodora

2018. február 14.

Hú, imádom! Igazi mangó illata van.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Hú, imádom! Igazi mangó illata van.

Raspberrycheesecake

2018. január 24.

Nyaranta ezt és a málnás-mentásat szoktam használni. Nagyon jó frissítő illat, jól esik vele a zuhanyozás. Jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít, emiatt csak 4*.

Raspberrycheesecake
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

pEni

2018. január 16.

Nagyon jó az illata,-ami meg is marad a bőrön és a fürdőben is- megfelelően habzik,és nem kell belőle sok. Ezt az illatút nyáron szoktam használni,akkor csodás :)
Nem szárítja a bőröm, bár nem is szokott ilyen problémám lenni a tusfürdőkkel szerencsére.
A nyári kuponfüzetes akció keretében szoktam betárazni belőle ( ha 3-at veszek,akkor olcsóbb, vagy valami ilyesmi),illetve amikor ajándékba adják. Teljes árat kicsit sokallom érte,szeretek akciósan vásárolni :)

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

martini11

2018. január 2.

Nyáron mindig gyümölcsös Yves Rocher tusfurdot használok nagyon szeretem tök jó illata van és hosszasan elég.

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!