KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

zsofia960217

2018. február 15.

Az Yves Rocher tusfürdők közül ő a második kedvenc (az első a vaníliás :D ), már többször vettem újra, mert imádom az illatát, és azt, hogy nem szárítja a bőröm :)

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Theodora

2018. február 14.

Hú, imádom! Igazi mangó illata van.

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Hú, imádom! Igazi mangó illata van.

Raspberrycheesecake

2018. január 24.

Nyaranta ezt és a málnás-mentásat szoktam használni. Nagyon jó frissítő illat, jól esik vele a zuhanyozás. Jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít, emiatt csak 4*.

Raspberrycheesecake
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

pEni

2018. január 16.

Nagyon jó az illata,-ami meg is marad a bőrön és a fürdőben is- megfelelően habzik,és nem kell belőle sok. Ezt az illatút nyáron szoktam használni,akkor csodás :)
Nem szárítja a bőröm, bár nem is szokott ilyen problémám lenni a tusfürdőkkel szerencsére.
A nyári kuponfüzetes akció keretében szoktam betárazni belőle ( ha 3-at veszek,akkor olcsóbb, vagy valami ilyesmi),illetve amikor ajándékba adják. Teljes árat kicsit sokallom érte,szeretek akciósan vásárolni :)

pEni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

martini11

2018. január 2.

Nyáron mindig gyümölcsös Yves Rocher tusfurdot használok nagyon szeretem tök jó illata van és hosszasan elég.

martini11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Nikolaj

2017. december 31.

Nagyon finom és intenzív az illata. Fürdés után nagyjából 1 óráig érződik a bőrön. Nagyon jól habzik, kellemes a használata.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

DoraTresChic

2017. december 26.

Kedvenc illatom az Yves Rochertól. 😊 A frissítő zuhany igazi kis kihagyhatatlan kelléke. Most karácsonyra többen is megleptek vele. 🎄 Igaz magamnak nem venném meg mert sajnos erősen túl van árazva. Inkább a nyári időszakban szoktam használni gél állagú tusikat, így ez is akkor kerül elő.

DoraTresChic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Banszky

2017. november 19.

Anyukámnak vettem mert nagy mangó fan. Persze én is kipróbáltam. A flakonja nem túl jó,alig lehet kinyomni a terméket belőle viszont nagyon finom friss illata van a koriander miatt. :) Számomra igazi kis nyárias,hűsítő tusi mint a legtöbb zselés/géles állagú. Kicsit túl van árazva.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

mazloildi

2017. november 16.

Nagyon kellemes az illata. Tényleg felfrissülök a vele való zuhanyzás után, ideális reggeli tusolásokhoz.

mazloildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Sisszy

2017. november 7.

Imádtam ezt a tusfürdőt, hármas akcióban vettem (és megsúgom a másik kettő is zseniális). Nem kell belőle sok, viszont nagyon frissítő vele zuhanyozni. Az illata elég intenzív mangós, de kicsit fanyar is, imádtam tényleg. :D

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!