KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Yves Rocher Mangó hab- és tusfürdő
Ár: 675Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Banszky

2017. november 19.

Anyukámnak vettem mert nagy mangó fan. Persze én is kipróbáltam. A flakonja nem túl jó,alig lehet kinyomni a terméket belőle viszont nagyon finom friss illata van a koriander miatt. :) Számomra igazi kis nyárias,hűsítő tusi mint a legtöbb zselés/géles állagú. Kicsit túl van árazva.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

mazloildi

2017. november 16.

Nagyon kellemes az illata. Tényleg felfrissülök a vele való zuhanyzás után, ideális reggeli tusolásokhoz.

mazloildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Sisszy

2017. november 7.

Imádtam ezt a tusfürdőt, hármas akcióban vettem (és megsúgom a másik kettő is zseniális). Nem kell belőle sok, viszont nagyon frissítő vele zuhanyozni. Az illata elég intenzív mangós, de kicsit fanyar is, imádtam tényleg. :D

Sisszy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

Arrowette

2017. november 1.

Jó az illata kellemes a fürdés vele. Mi kell még?

Arrowette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

Jó az illata kellemes a fürdés vele. Mi kell még?

eszterker

2017. november 1.

A márka összes eddig kipróbált tusfürdőjét szeretem, ennek is kedvelem az illatát. Talán kicsit gyorsabban fogy a kelleténél, és lehetne hidratálóbb, de alapvetően rendben van.

eszterker

boglarka88849

2017. október 23.

Nem szárítja a bőröm, kellemes élmény vele fürödni, valóban felfrissít. Az illata nekem kicsit hasonlít a gránátalmás tusihoz, de attól még én is odavagyok érte. Hamar fogy.

boglarka88849
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

barbwire

2017. október 16.

Odavagyok az illatáért! :) Nagyon jó vele tusolni, mint egy nyári este a trópusokon :) Azt nem mondom, hogy tartós az illata, de nem is egy tusfürdőtől várom el, hogy egész nap illatozzak. Hidratáló hatása sem egetverő, szóval száraz bőrűeknek nem tudom nyugodt szívvel ajánlani. De az illata! Csak ismételni tudom magam, mennyei!

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

paaulaaa

2017. október 11.

Bevallom, elcsábultam és csak az illata miatt vettem meg! Elég kényes a bőröm így évek óta kiemelt termékeket mertem csak használni, ezért félve vásároltam meg, de ennek az illatnak egyszerűen nem lehetett ellenállni. Most kb 1 hónapja használom és nem tapasztaltam még semmi irritációt. Kifejezetten nem mondanám hidratálónak, de nem is szárítja a bőröm. Nekem picit túlságosan kevéssé habzik így elég sokat kell magamra locsolnom, hogy úgy érezzem kellően tiszta vagyok... lehet csak nem egy kifejezetten habzó készítmény vagy lehet én már túlságosan hozzászoktam a hiper klassz termékekhez. Nekem ez átlagosan jó csak az illata ami magával visz, mert az mennyei. :) Lehet, jövő nyáron majd kipróbálom a koncentrátum kiadását.

paaulaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

szanii

2017. október 3.

Barátom választotta és nagyon örülök neki, h végül ezt vettem meg. Kényeztető, energizáló tusfürdő reggel és este is. Nagyon finom illata van, jól habzik. Sajnos a kupakját összetörtem amikor leejtettem. De ez nem az ő hibájuk, talán egy kicsit erősebb anyagot kellett volna gyártani, de akkor már nem is lenne ennyire "bio".

szanii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 3.

Evashop

2017. október 1.

Sajnos nem tudom elhinni, hogy ez egy egeszseges kozmetikum. Eloszor nalam, majd a paromnal okozott olyan makacs borproblemat, amit borgyogyasznak kellett kezelnie. Sajnos mar 2-3 hasznalat utan. Tobbszor visszatertunk, hogy tenyleg ez-e a bunos, mert ez eleg elkeserito statisztika egy olyan kozmetikumtol, amit a termeszetes es kimelo termeknek hirdetnek. Az illata viszont csodas. Legalabb az.

Evashop
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!