KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

NovakneViki

2017. szeptember 14.

Az Yves Rocher nyári kuponfüzetével szereztem be ezt a tusfürdőt. Az illatát nagyon szeretem, frissítő és egyátalán nem gejl. Használata után nem tapasztaltam bőrhúzó érzést.

NovakneViki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Csipetke

2017. szeptember 6.

Nagyon nagyon finom illata van.Amúgy is szeretem ennek a márkának a termékeit de ez lett nálam a favorit. Felfrissít kellemesen habzik és nagyon finom puha lesz tőle a bőröm.Tetszik a mérete is eltudom vinni magammal.Nagyon jó kis termék szeretem.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Felhi1

2017. augusztus 30.

Nagyon kellemes illata van, jó érzés zuhanyozni vele. Tusfürdő, ennél többet nem lehet mondani róla. Egy hónap alatt a kis kiszerelésnek kevesebb, mint a fele fogyott el, úgyhogy tartós is. Nekem bevált.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Kence123

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 28.

Eszméletlen jó illata van <3

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

Eszméletlen jó illata van <3

BczrDrnn

2017. augusztus 21.

fantasztikus intenzi az illatal, jól habzik. imádom!

BczrDrnn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

fantasztikus intenzi az illatal, jól habzik. imádom!

bebe95

2017. augusztus 4.

Legjobb mangós tusfürdő szerintem. Nálam nagyon bevágódott az illatával.:)

bebe95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Legjobb mangós tusfürdő szerintem. Nálam nagyon bevágódott az illatával.:)

Norih

2017. július 26.

Nagyon szerettem az illatát, kellemes volt,és tényleg frissítő hatású. Ámbár, egy nagyon nagy problémám akadt a termékkel. Fürdés közben, a kezemet iszonyúan kiszárította,ezért alig vártam már hogy elfogyjon. Nem tudom miért történt ez, de másik testrészemen nem vettem észre,mondjuk különösebben nem is ápolta a bőröm. Illatnak szuper volt, de az ápolóhatás nem igazán. 3 csillag

Norih
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

mizsofia

2017. július 23.

Nagyon szeretem a mangó illatát. És nem csak az illata jó, de sokáig elég, és jól habzik. Én nagyon szeretem, nyárra ezt és a mandulás-narancsvirágos társát használom. Mindkettő nagy kedvenc lett, nem hiszem hogy egy jó ideig elfogynának, de ha igen, valószínűleg újraveszem.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

domcsismiracle

2017. július 19.

Már nem is emlékszem mikor vettem meg ezt a tusfürdőt, mert pár hónap használat után inkább háttérbe szorítottam, hiszen túl száraz a bőröm és nagyon rosszul reagált rá hosszú távon. Ma elővettem, és azóta nem tudok betelni vele. Azt hiszem az lesz a taktikám, hogy ilyen nyári meleg napokon, edzés után előkapom és felfrissülök vele. Csak ezt hosszútávon nem tudom használni, de szerintem nyáron barátok leszünk.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

dinkofanni

2017. július 5.

Nagyon kellemes illata van és jól habzik. Az illata mindig jókedvre derít :)

dinkofanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nagyon kellemes illata van és jól habzik. Az illata mindig jókedvre derít :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!