KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   590 Ft és 1050 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairynorah, az összetevőket feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2017. július 4.

Ár:   590 Ft és 1050 Ft
Kiszerelés:   200 ml és 400 ml
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Tusfürdők

A bio mezőgazdaságból származó karité vajjal, koriander illóolajjal és mangó kivonattal gazdagított hab- és tusfürdő egyszerre viseli gondját a testnek és a léleknek. Gyengéden tisztítja bőrét, és kellemes illatúvá varázsolja.

domcsismiracle

2017. július 19.

Már nem is emlékszem mikor vettem meg ezt a tusfürdőt, mert pár hónap használat után inkább háttérbe szorítottam, hiszen túl száraz a bőröm és nagyon rosszul reagált rá hosszú távon. Ma elővettem, és azóta nem tudok betelni vele. Azt hiszem az lesz a taktikám, hogy ilyen nyári meleg napokon, edzés után előkapom és felfrissülök vele. Csak ezt hosszútávon nem tudom használni, de szerintem nyáron barátok leszünk.

domcsismiracle
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

dinkofanni

2017. július 5.

Nagyon kellemes illata van és jól habzik. Az illata mindig jókedvre derít :)

dinkofanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Nagyon kellemes illata van és jól habzik. Az illata mindig jókedvre derít :)

Serenity87

2017. július 2.

Nagyon kellemes illata van és nem szárítja ki a bőrömet. Ez az illat az egyik nagy kedvencem a többi YR tusfürdők közül, jelenleg is ezt használom.

Serenity87
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

DSchifferer

2017. június 29.

Nagyon finom illata van! Imádom.

DSchifferer
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Nagyon finom illata van! Imádom.

Szaszmancs

2017. június 28.

Nagyon tetszik, ahogy a koriander feldobja a mangó illatot, egészen különleges az összhatás. Szeretem az YR tusik állagát és hatását, csak azért nem kapja meg a maxot, mert nem ez a kedvencem tőlük.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Black Fairy

2017. június 27.

A kisebb van meg, kellemes, frissítő az illata, nem szárít, jól tisztít, szépen habzik...Kicsit híg, és éppen ezért kicsit több is fogyhat zuhanyzásnál belőle, de az ára szerintem teljesen megfelelő érte...Igazán frissítő vele a zuhanyzás, inkább reggeli/nappali tusoláshoz javaslom, nem estére - de lehet csak én nem szeretek friss illatokkal zuhanyozni este.

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

pankaland

2017. június 19.

Szerettem ezt a tusit. Kellemes, frissítő, különleges illattal, jól tisztít, kevés is elég belőle (bár én nem tudok keveset használni :))
Ajánlom tavaszi, nyári felfrissülésre vágyóknak és akik a hagyományos illatok mellett, az extrább párosításokat szívesen próbálják ki. A mangó dominál benne, de finoman érezhető a koriander is (amit ételben nem tudok elviselni, de tusfürdőben barátok lettünk).

pankaland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Asianlover

2017. június 14.

Csodás illat, jó habzás, engem sem szárít.

Asianlover
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Csodás illat, jó habzás, engem sem szárít.

erika81

2017. június 1.

Az illata nagyon kellemes! Eleinte úgy éreztem, hogy gyorsan elillan, de a család többi tagján sokáig érzem.
Nem szárította a bőrünket, jó volt használni.

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Nem szárította a bőrünket, jó volt használni.

anetta.filip

2017. május 16.

Nagyon szeretem ennek az illatát is, zuhanyozni szoktam vele, felváltva a kókuszossal. Bőrömet nem szárítja, megfelelően habzik, illata nem különösebben marad meg a bőrön.
Összetevőivel nem vagyok megbékülve, ezért a négy csillag.

anetta.filip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Összetevőivel nem vagyok megbékülve, ezért a négy csillag.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Színező anyag. (Piros)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!