KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Ár: 600 , Eladó: nygigi
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, előreutalás után postázom
Yves Rocher Regeneráló Sampon ~ 750Ft
Ár: 750Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

Smailla0

Korcsoport: < 18
2018. június 17.

Jó kis sampon, rendesen tisztít, szeretem. Már többször újravettem. :)

Smailla0
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 17.

Jó kis sampon, rendesen tisztít, szeretem. Már többször újravettem. :)

AmandaAnonymus

2018. június 9.

Szilikonmentes alternatívának választottam. Kellemes használni, jó az illata, tisztít is, nyilván az SLS-nem ebben nagy szerepe van.
Szilikonmentessége okán hennás hajfestés előtt-után jó választás. Az SLS tartalma miatt azonban Curly girl method-ba nem illeszthető be.

AmandaAnonymus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 9.

nxctn

2018. június 2.

Az illata finom,de még balzsammal együtt is kicsit szálas marad tőle a hajam,közel sem elég tápláló nekem.

nxctn
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

TheGirl

2018. május 31.

Már évek óta csak Yves Rocher sampont használok. Sokkal szebb, és könnyebben kezelhető tőle a hajam.

TheGirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 31.

BlackVelvet

2018. május 25.

Sok csodaszert kipróbáltam én már a vékony szálú, töredezett hajamra, de akármilyen drága volt, meg se közelítette ennek a samponnak és a balzsamjának az együttes hatását. Szép selymes és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Nekem bevált.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Tirana

2018. május 15.

Az illata kellemes, de nem táplálja eléggé a hajat.

Tirana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Az illata kellemes, de nem táplálja eléggé a hajat.

Csepi

2018. április 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, selymes, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

Csepi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

Nekem nagyon tetszik az illata, selymes, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.

Noncs

2018. április 16.

Sajnos az illata nekem nagyon nem tetszik, de ez persze szubjektív. Egyébként teljesen megfelelő sampon mivel szilikon mentes nem zsírosítja, vagy nehezíti el a hajam.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

ancsika678

2018. április 11.

A samponoknál egy ideje már csak illatra megyek, pedig zsíros a hajam, de úgy vettem észre, hogy a zsíros hajra valók csak még jobban lelapítják a hajam. A vége viszont száraz, így jól esett ezt használnom.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

cosmeticsaddict

2018. április 7.

Nagyon sokáig ezt a sampon használtam. Nálam nagyon bevált, mivel nem zsírosodott tőle a hajam, szépen tisztította. Én szeretem az illatát, az állagát. Sajnos miután szőke lettem le kellett cserélnem, mivel annyira tönkre ment a hajam, hogy ez mar nem volt elengendő de az 5 csillagot megkapja :).

cosmeticsaddict
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.