KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

anita6

2018. február 19.

Sajnos nagyon töredezett a hajam, de ez a sampon valóban mintha javítana rajta anélkül, hogy elnehezítené a hajam. Többször újravettem, elégedett vagyok vele.

anita6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

glitter20

2018. február 18.

az Yves Rocher legjobb samponja. az én hajam vékony szálú és picit töredezett, azonban ha ezt a sampont használom nagyon egészségesnek tűnik. én az illatát is szeretem!

glitter20
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

Izabellau90

2018. február 18.

Régóta használom,szeretem az illatát is és sokkal szebb és egészségesebb lett tőle a hajam!

Izabellau90
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

koli

2018. február 16.

Az illata nekem tetszik, pozitívum, hogy könnyen és jól habzik, viszont nekem nagyon rossz tapintású lesz tőle a hajam, hiába használom a hozzá való balzsamot is. Nem fogom újra venni.

koli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

cavemalicium

2018. február 12.

Nekem szörnyen zsírosodott a hajam tőle :(

cavemalicium
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Nekem szörnyen zsírosodott a hajam tőle :(

BonnieKollar

2018. február 10.

Nem rossz, jó az illata, nem drága, nem rontott a nagyon száraz hajamon, de semmi extra. :)

BonnieKollar
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 10.

ducitrening

2018. február 8.

Jo az illata, de amugy semmi mast nem tud felmutatni. Nem lenne draga, de ilyen hatasa van a legolcsobb sampinoknak is. Nem hidratal, regeneral. Tusfurdonek jo talan.

ducitrening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

vadmacs81

2018. február 8.

Száraz, töredezett, erősen igénybevett a hajam a sok szárítástól, festéstől, formázástól. A balzsamjával együtt használom most már több, mint fél éve. Érezhetően és látványosan szebb, fényesebb, élettel telibb a hajam. Imádom! Finom az illata is, könnyű az állaga, kiválóan tisztít és más samponokkal ellentétben egyáltalán nem viszket a fejbőröm tőle. Nálam favorit termék!

vadmacs81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

bokri28

2018. február 7.

Szeretem, mert hatékonyan tisztít, kellemes az illata, nem száll tőle a hajam és még az ára is egészen barátságos.

bokri28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

dreammiyss

2018. február 2.

Ez volt a legelső sampon, amit az YRr-től vásároltam. Sajnos miközben használtam hullani kezdett a hajam, de valószínűtlennek tartom, hogy az ő hibája lenne, mivel akkor költöztem egy új városba és stresszes időszakom volt. Az illatát nagyon szerettem, újra fogom vásárolni, ha megoldódott a problémám.

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 2.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.