KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Ár: 700 , Eladó: Poptie
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta, banki utalással
2 termék -> -10% Yves Rocher Regeneráló Sampon
Ár: 850Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás

Grapefruit179

2017. szeptember 16.

Ez volt az első samponom a márkától. A sok vasalástól a hajvégeim eléggé meg voltak viselve. Szárazak és elvékonyodottak voltak. Az illata isteni, és pár használat után éreztem a javulást. A fejbőrömet nem szárította ki. Szerintem szuper kis sampon. 😊

Grapefruit179
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

szandra020

2017. szeptember 13.

Jó az illata de nagyon zsirositotta a hajam

szandra020
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Jó az illata de nagyon zsirositotta a hajam

Valentine

2017. augusztus 30.

Miután az egyik bio sampon tönkre vágta a fejbőrömet, gondoltam kipróbálom ezt. Ugyan nem bio és nem is zsíros hajra találták ki, de adtam neki egy esélyt. Főleg, mivel a márka tusfürdőit szeretem.
A sampon fehér színű, kifejezetten krémes állagú, és nagyon kellemes illata van. A flakon felénél adtam hozzá néhány csepp teafaolajat.
Jól tisztít, közepesen habzik. Nem nehezítette el a hajamat, és meglepő módon nem is zsírosodott tőle jobban! Heti 2-3 alkalommal használtam. Utána a hozzá tartozó balzsamot, fejtető kihagyásával. Majd nedves hajra/fejbőrre a Magister hajszeszt.
Annak ellenére, hogy nem tartalmaz szilikont, a hajam egész jól kifésülhető, és a hajvégeim nem száradnak ki. A fejbőrömet sem irritálja. Az ára is rendben van, főleg ha még akciós is. A 300ml pedig kiadós mennyiség. Egyelőre maradok ennél a samponnál.

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

szlili

2017. augusztus 26.

A nagyjából natúr samponok közül sokat kipróbáltam, mire eljutottam idáig. Ez az első ami még megfizethető, de hozza amit elvárok tőle. A balzsamjával használom. Jól tisztít, nem viszket tőle jobban a fejbőröm, szép fényes lesz és nem zsírosodik jobban a hajam, az illata is finom. Ezen felbuzdulva próbálkoztam a márka többi samponjával is, de toronymagasan ez nyert. :)

szlili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

nusi6

2017. augusztus 20.

Számomra ez a termékcsalád vált be leginkább, a balzsammal, és az olajjal együtt. A kb. fenékig érő hajam utolsó 10 cmre körültekintő ápolás mellett minősíthetetlenül néz ki sajnos, érdekes módon csak egy kicsit töredezett, de nagyon száraz és seprűs:(
Ez a trió viszont tényleg csodákat tesz a hajjal, és amit különösen imádok: természetes, tiszta érzés. Szerintem időbe telik, amíg az ember lánya áttér egy "természetesebb" hajápolásra, de megéri! Nincs meg az a nyákos, rendellenes műhaj tapintás, hanem olyan tapintása, mintha egy puha kiscica bundáját simogatnám:)))
Az illata átlagos, de kellemes, bár nálam ez sosem volt szempont:)
Én tényleg szívből ajánlom mindenkinek!

nusi6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Az illata átlagos, de kellemes, bár nálam ez sosem volt szempont:)
Én tényleg szívből ajánlom mindenkinek!

Helikon

(!)
2017. augusztus 16.

Kellemes az illata, krémes az állaga, jól tisztít, de regeneráló- hidratáló hatása minimális. Jó kis sampon, de semmi extra.

Helikon
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

kovacsemese

2017. augusztus 16.

Tavaly születésnapomra kaptam a hozzátartozó balzsammal. A nagyon száraz a hajamat felfrissítette, élettel tölti fel a fürtjeimet. Lágy, tiszta, puha,könnyen kifésülhető érzetet ad. A töredezett hajvégeimet is mintha kicsit helyrehozta volna. Az illata nagyon kellemes. :)

kovacsemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Szeretem az illatát és szépen tisztítja a fejbőrt de nem éreztem regeneráló hatást a hajamon.

Timi1231
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

vcdnnprs

2017. augusztus 3.

Lassan fél éve használom ezt a sampont, és egyszerűen imádom. Éveken keresztül napi szinten mostam, szárítottam és vasaltam a hajamat, ami elég rendesen meg is látszott rajta. A szárítást és a vasalást azóta teljesen elhagytam, és ezzel egy időben kezdtem el használni ezt a sampont. Már az első használat után is sokkal szebb, simább és puhább volt a hajam, mostanra pedig nagyon szépen helyrehozta az előtte szénaboglyához hasonlító hajamat. Az illatát pedig egyenesen imádom :D

vcdnnprs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Zsofika15

2017. július 28.

Nagyon akartam szeretni ezt a sampont, de sajnos nem tudtam... borzaszto volt a hajamra, felet elhasznaltam, de vegul le is passzoltam a paromnak. Teljesen elnehezitette a hajam, viszketett a fejborom, kb 2 nap utan ugy nezett ki, mint egy zsirosbodon. Gondoltam az en hibam, nem mostam ki rendesen, de nem... akarhogy probalkoztam az eredmeny mindig ez lett. Ahogy abbahagytam a hasznalatat es visszatertem a jo oreg fructisra helyreallt a rend. Az illata kellemes, mast nem tudok felhozni pozitivumnak.

Zsofika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.