KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   840 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Táplálja a haj rostjait és megerősíti a haj szerkezetét, hogy makacs fürtjei fénytől ragyogó, lágy, könnyen fésülhető hajzuhataggá változzanak.

Szilikonmentes formula, amely nem nehezíti el a haját.

Ár: 700Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kicsi77

2017. november 16.

Teljesen átlagos sampon, nem oszt, nem szoroz nálam. Egy flakonnal használtam el (a balzsamjával együtt), nem hiszem, hogy újra veszem, keresem az igazit tovább.

Kicsi77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

mazloildi

2017. november 16.

Nagyon szeretem az illatát, és a hajam is selymes lesz utána, de sajnos nekem is jobban hullik a hajam, mióta ezt a sampont használom.

mazloildi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Pirkko

2017. november 15.

Sokáig használtam, sokszor áttértem másra, de végül mindig visszatértem, de most már nem fogok. Azt vettem észre, hogy sokkal jobban hullik tőle a hajam, mint általában, de mindig visszatértem hozzá, hogy hátha nem attól van. Sajnos azt hiszem, igen. Emiatt nekem nem vált be. Az illata egyébként finom tartós, és szép, fényessé teszi a hajat.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Anci11

2017. november 13.

Nem nehezítette el a hajam, könnyen kifésülhető lett és csodásan fényes. Akciósan vettem, de teljes áron is bármikor beszerezném. Viszonylag sokáig is kitartott, nem nagyon tudok negatívumot mondani róla :)

Anci11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Adél Zsanna

2017. november 8.

Azóta sem találtam jobbat,amint lesz lehetőségem újra feltankolok a samponból! A balzsam önmagában is szuper, de a sampon nagyon hiányzik! 5*

IMÁDOM! S ezzel le is lőttem a "poént" de nagyon szeretem ezt a terméket!
Szaktársam ajánlására és a szemem láttára a haján bekövetkezett változások hatására vettem meg a sampont is meg a balzsamot is október elején csomagban! Most vettem újra, a sampon ma fogyott el úgy, hogy a Párom mindennap használja a szakállára és a balzsamból még 1 használatra valót ki lehet nyomni pedig heti 1-2 alkalommal azt is használja a Párom, én heti 2 alkalommal használom őket de majdnem derékig ér a hajam!
Puha, fényes, hidratált a hajam, nem szárad ki a vége és NEM zsírosodik pedig nekem gyorsan zsírosodó a hajam! Sokaknak ajánlottam s aki eddig megvette mindenki imádja!

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

IMÁDOM! S ezzel le is lőttem a "poént" de nagyon szeretem ezt a terméket!

mrsnarrow

2017. október 27.

A hozzá tartozó balzsammal együtt érdemes használni selymes tapintású lesz a hajam pedig nekem eléggé nehezen kezelhető és seprűs. Ár érték arányban is nagyon megéri.

mrsnarrow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

ecsi85

2017. október 23.

Száraz vastag szálú dús hajam van. Nagyon szeretem ezt a terméket, mert jó az illata, könnyen habzik, selymes tapintású lesz tőle a hajam. A hozzá tartozó balzsammal tökéletes.

ecsi85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

livica33

2017. október 12.

Igaz, nem száraz a hajam,inkább zsírosodásra hajlamos, de annyira finom az illata,hogy szereztem belőle 2 dobozzal is, plusz a balzsamot hozzá. Nem zsírosodik tőle jobban a hajam mint más samponoktól,jól habzik így nem kell belőle sok. A balzsammal együtt, puha, nagyon finom illatú, hidratált és szép fényes lesz az amúgy festett hajam.

livica33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

wircsa

2017. október 11.

Ajándékba kaptam az első flakonnal, amit kicsit csalódottan, hogy kivonták a göndör hajra való sampont, de elhasználtam. Semmi különöset nem éreztem, de a göndör hajamnál már az is csoda, ha egy sampontól nem áll össze rasztákba. Úgyhogy ennek örülve újra vettem..mintha egy másik sampont használnék sajnos... a fejbőröm iszonyatosan viszket 2 nap után, ami eddig egyáltalán nem volt rám jellemző..illetve száraz foltokat is látok a fejbőrömön. Nem értem....

wircsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Greta1996

2017. október 10.

Nem fogom újravenni, semmi változást nem vettem tőle észre, az illata kellemes, de a pozitívumok itt ki is fújtak. Nekem is zsírosított, kicsit mintha több hajam hullott volna.

Greta1996
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.