KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Yves Rocher Sensitive Vegetal ~ 3200Ft
Ár: 3200Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás
Ár: 2490 , Eladó: Irene
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, V., fizetés: Előre utalás után postázom, vagy személyes átvét előzetes egyeztetés alapján: V; VI; XIX kerületben

derienart

2018. október 15.

Mindenmentes mivolta és könnyű állaga miatt szerettem volna kirpbóálni a terméket.

Viszont annyira nem győzött meg. Az állaga jóval testesebb, mint pl. a hydra verziónak, nem gélállagú, felkenve picit elkap az az érzés, hogy fullad alatta a bőröm. Nyugtató hatása az arcomon érezhető, mert úgy vasaltabbnak tűnök reggel ha este használom, de valahogy mégsem az igazi, mert az ekcémás foltomat nem sikerül helyrehozni. Elhasználom szerintem nagy nehezen (vagy megy anyukámnak), de újra nem fogom vásárolni.

UPDATE: Nagyon megszerettem. Most ősszel hozzányúltam és álomjó. Gyorsan beszívódik, smink alá szépen hidratálja az arcom.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

BNYEdina

2018. október 15.

A legjobb krém, ami az érzékeny bőrömmel történhet:) Nem okoz irritációt, pattanásokat, pont annyira hidratál, amennyire kell. Többször vettem már újra, és ez után is újra fogom venni. Nincs erős illata sem.

BNYEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Hermina99

2018. október 11.

Nagyon jó kis termék, szérumok fölé használom nappalra, géles állagú, szépen nyom nélkül szívódik fel és könnyen lehet rá sminkelni. A bőröm láthatóan szereti, én itteni ajánlások alapján találtam rá erre a krémre és egészen biztosan újra fogom venni. Szép a csomagolása is, a csavaros tető nagyon jól zár, számomra ez a gyártó egyik top terméke.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

sssniki

2018. szeptember 24.

Zsíros bőröm is imádja!!! Nyárra szuper, nem a szokásos krémes texturája van. (Engem inkább gélre emlékeztet.) Imádom! 💓

sssniki
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

tara95

2018. szeptember 20.

Édesanyám teljesen szerelmes a márkába, megvettem neki a teljes kiszerelést, mert ennek egészen elfogadható az INCI-je. Nekem is van egy mintám belőle, azt használgatom. Kissé géles, rétegezés felé jó kis egyszerű, illatmentes krém, hamar be is szívódik. Nem sok mindent tudok róla mondani, de az biztos, hogy szerintem irreális az ára a tudásához képest, vannak ennél sokkal jobb és hatóanyagban gazdagabb krémek is az ázsiai vonalon.

Up: hozzám került egy tégely, teljesen más mint a minta. Könyed, mégis tartalmas gélkrém, ami remekül lezárja a rutint, tartja a nedvességet és szép puha bőrt hagy maga után. Megszerettem, éjszakai maszkokat szégyenít! :)

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

bernadettu

2018. szeptember 8.

Tubusos mintát kaptam belőle a törzsvásárlói kártya kiváltásakor. Könnyen felszívódó lényegében szagtalan könnyed textúrájú krém. Semmilyen irritációt nem okozott bár az én bőröm nem feltétlenül nevezhetó túlérzékenynek. De nem győzött meg, hogy teljes kiszerelést megvegyem.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

sziluetta

2018. augusztus 19.

Termékmintám volt belőle, nyaraláson használtam, mert nem akartam a saját arckrémememet átrakni kisebb tégelybe stb. Kicsit merész vállalkozás így kipróbálni, mert végre nem küzdök pattanásokkal és tartottam tőle hogy valami kihozza majd a nyaraláson, de meglepő módot jót tett a bőrömnek, vagy legalábbis nem rontott rajta. Az összetevőivel nem feltétlenül vagyok kibékülve, bár nem rossz, tehát összességében nekem 4 csillag.

sziluetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

szllxsiv

2018. augusztus 17.

Annyira szerettem volna szeretni.... :( kb. 1-1,5honapja hasznalom es kezdetben nagyon jo volt. Konnyu formula, gyors beszivodas, puha bor, es meg sminkelni is jó volt rá. Egyszer csak apró pattanások jelentek meg az államon és néha az orcámon. Kezdetben a hormonoknak tudtam be, később valami ételallergiának mert kimondottan ennek a tűneteire hasonlítottak. Egyszer elkezdtem gondolkodni, hogy mi uj dolog van a rutinomban ami esetleg ezt valtotta ki.. na ekkor hagytam abba a krém használatát. Ennek kb 3-4napja, és jelenlet egy pici pattanás sincs az arcomon. :( szoval orok bucsut veszunk egymastol. Nincsenek szavak amik kifejeznek a szomorusagom es a csalodottsagom.. 😢

szllxsiv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

KissMinnie

2018. augusztus 14.

Imádom az illatát. Könnyű, gyorsan beszívódó krém. Egy csillaggal kevesebbet adok, mert elég drága és azért nem csodaszer...

KissMinnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

nettikiss

2018. augusztus 13.

kedvencem, nagyon könnyű és csodás az illata!

nettikiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kedvencem, nagyon könnyű és csodás az illata!

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).