KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Ár: 1500Ft(+postaktsg.postázás esetén) , Eladó: 78nora
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,posta
Yves Rocher Sensitive Vegetal ~ 3000Ft
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp vagy előreutalás

Mildi

2018. július 21.

Nagyon jó ár-érték arányú hidratáló, mindig van itthon egy tégellyel. Nappalra és éjszakára is kiváló, ha megsüti a nap vagy kifújja a szél az arcbőrt, bátran használható. Tág pórusú, kifényesedésre hajlamos, sőt kipirosodós bőrre is ajánlom.

Mildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

supercinti

2018. július 17.

Nagyon szeretem. Nyaron a meleg mitt, telen a hideg miatt pirult/kipattogott az arcom. Ez a krem hasznalt eddig csak.

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

maritime

2018. július 15.

Ez egy tényleg nagyon jó kis arckrém az érzékeny arcbőrre. Nagyon szerettem! Én a micellás lemosójával együtt használtam. Azóta kipróbáltam más arckrémeket is, s ha ezek elfogynak, nagy valószínűséggel visszatérek erre :)

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 15.

Andi17

2018. július 15.

Borzalmasan kényes arcom van, ciklustól függően úgy változik, mint az időjárás. Ez az arckrém az egyetlen, ami állandóan megállja a helyét. Rengetegszer elcsábultam már ilyen-olyan arcápolók irányába, de kb. a harmadik napon elkezd hiányozni, mint egy rég nem látott jó barát.

Andi17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 15.

mujerconfused

2018. július 7.

Nagyon-nagyon könnyű kis alapkrém, szép összetevőkkel bár semmi extra nincs benne. Kuponnal jó vétel ha valaki egy parfüm+alkoholmentes kencére vágyik.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

Mimiti

2018. július 1.

Régebben kaptam belőle mintát, és már akkor eldöntöttem, hogy ha elfogy az addig használt arckrémem, erre váltok. Csak jót tudok mondani róla, imádom az állagát, rendkívül gyorsan beszívódik, de maximálisan hidratál, nincs benne illatanyag vagy színezék, egyáltalán nem irritál. Ha elfogy, biztosan újraveszem, eddig még egy hidratálóval sem voltam ennyire elégedett.

Mimiti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

enikee

2018. június 30.

Nagyon megszerettem ezt az arckrémet könnyedsége miatt. Egyből beszívódik a bőrbe, tökéletes sminkelés előtt is. Különösen tetszik, hogy nincs illata. Ár-érték arányban a legjobb. Kipróbáltam több Yves Rocher arckrémet, de ez vált be a leginkább, már többször újra vásároltam. Csak ajánlani tudom.

enikee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Fuloporsi

2018. június 30.

Jó arckrém,nyárra nagyon kellemes.Nem ragad,nem nehéz, pont jó.Nem tartom egy csúcs minőségnek de tényleg mindig olcsón hozzá lehet jutni egy egy arckrémhez épp mi akciós vagy van rá 40%- és akkor az ár-érték arány optimális.Teszteljétek előtte a boltban,ki lehet próbálni akkor nincs zsákbamacska.

Fuloporsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

reginagalambos

2018. június 26.

Maximálisan elégedett vagyok vele, újra is vettem már. Szerintem amolyan alapdarabként marad a rutinomban, főleg csak esténként használom.
- szép INCI
- kellően hidratál, teszi a dolgát
- a bőröm szereti, nem okozott pattanásokat
- zselés állag, kicsit több időt igényel a felszívódáshoz
- ár/érték arány megfelelő

reginagalambos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 26.

- szép INCI
- kellően hidratál, teszi a dolgát
- a bőröm szereti, nem okozott pattanásokat
- zselés állag, kicsit több időt igényel a felszívódáshoz
- ár/érték arány megfelelő

Demonshadow

2018. június 18.

Nem vagyok úgy oda az YR termékek minőségéért, de aztán az akcióikkal mindig sikerül lasszóval berántaniuk a boltba, és azt veszem észre, hogy megint sok ezret ott mertem hagyni. Ezt a terméket is csak azért vettem meg, mert pont kifogytam az arckrémekből, és féláron megérte, hiszen ott volt, mint a többi termék, amit normál áron is megveszek.
Jó kis krém, ebben a nyári melegben jól esik, hogy egy kicsit zselésebb, fura állaga van, ami hamar beszívódik, nem nehezíti el a bőrömet. Az illata semmilyen, mondhatni jelentéktelen alapkrém, ami egyáltalán nem irritál, még akkor se, ha vörösre van dörgölve az orr körüli bőr (én már csak tudom, bőven fújtam az orrom az allergiaszezon elején). A hatását illetően is igazából meg vagyok elégedve, kellően hidratál a nyári napokon. Ha este nem kenem fel, hiányolja a bőröm, feszül, viszket, de amúgy reggelre meg nem látok sehol hámló, fehér foltokat, szóval tényleg teszi a dolgát. Az esti és reggeli használat nekem túl sok, nem tartom indokoltnak, viszont gyanítom, hogy egy ilyen könnyed tél télire pedig kevés lenne.
Amit viszont külön kiemelnék, hogy hiába írják, hogy minden bőrtípusra ajánlott, a hozzám hasonlóan kombinált bőrűek ne várjanak tőle csodát, ahol kell hidratál, de a T-vonal továbbra is vakít a fényben, mint egy reflektor.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).