KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Ár: 2999Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. kerület, fizetés: személyes átvétel, vagy előre utalás
Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém minta csomag
Ár: 400Ft/1db 700Ft/2db 1000Ft/3db , Eladó: daisydream
Állapot: mindegyik új és bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten megbeszélés szerint személyes átvétel / utalás után postázom

Anheszenamon

2018. április 19.

Nagyon szeretem, jól hidratál, szépek az összetevői, jó az állaga. Esténként használom a rutinom utolsó lépéseként. Hamar beszívja a bőröm, nem hagy semmiféle ragacsos érzést. Itt vásároltam kedvező áron egy bontatlan csomagot, úgyhogy nagyon jó vételnek tartom. Biztosan újra fogom vásárolni. Az külön pozitívum, hogy illatmentes. Csak ajánlani tudom.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

eli2

2018. április 18.

nagyon jó kis krém. jól hidratál nem szárítja a bőröm az ára kicsit húzós

eli2
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

nagyon jó kis krém. jól hidratál nem szárítja a bőröm az ára kicsit húzós

derienart

2018. április 18.

Mindenmentes mivolta és könnyű állaga miatt szerettem volna kirpbóálni a terméket.

Viszont annyira nem győzött meg. Az állaga jóval testesebb, mint pl. a hydra verziónak, nem gélállagú, felkenve picit elkap az az érzés, hogy fullad alatta a bőröm. Nyugtató hatása az arcomon érezhető, mert úgy vasaltabbnak tűnök reggel ha este használom, de valahogy mégsem az igazi, mert az ekcémás foltomat nem sikerül helyrehozni. Elhasználom szerintem nagy nehezen (vagy megy anyukámnak), de újra nem fogom vásárolni.

derienart
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

nkrisztaa

2018. április 17.

Smink előtt szoktam használni, nem közvetlenül alapozás előtt, hagyom hogy teljesen beszívja a bőröm. Nagyon puhává varázsolja, kellenes viselni:)

nkrisztaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

cságnes

2018. április 12.

Nagyon szeretem és örülök hogy rátaláltam! Nekem a hidratálása pont jó, valóban nyugtatja az amúgy problémás bőrömet, nem zsírosítja, nem nehezíti el, könnyen beszívódik. Én elégedett vagyok vele és másnak is csak ajánlani tudom :)

cságnes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 12.

csencitu

2018. április 11.

Az állagát szerettem ugyan, de nem éreztem igazán hidratáló hatását, nem tüntette el a szárazabb foltokat az arcomon.

csencitu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Tuntilla

2018. március 27.

Nagyon jó kis krém, semmilyen irritációt nem okozott. Az eddigi legjobb krém a Bioderma és La Roche krémek mellett, csak olcsóbb.

Tuntilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

littleblondie

2018. március 22.

Én már nem is tudom, hány üveggel használtam el belőle. A hiperérzékeny bőröm imádja, jól hidratál, olyan a fejem tőle mint a babapopsi. Soha nem volt még olyan szép a bőrképem, mint mióta ezt használom. Nem is tervezem, hogy mostanában elpártolnék tőle. Meleg szívvel ajánlom mindenkinek.

littleblondie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

kitti9282

2018. március 21.

Első hidratálóm volt, sztem 3 üveggel el is használtam, aztan persze megunta a borom. Most eucerint hasznalok, de sztem visszafogok még terni hozza. 😊😊

kitti9282
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

rtteszvesz

2018. március 20.

Illatmentes, jó is krém, nekem a hidratáló ereje is megfelleő, mást nem szabad várni tőle, mert más hatóanyag nincs benne, de van ennél olcsóbb is, ami tud ennyit, még akcióval is drága lassan.

rtteszvesz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).