KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Yves Rocher Sensitive Vegetal ~ 3000Ft
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen kp. vagy előreutalás
eszterf

2019. január 20.

Imádom! Nekem ez a krém abszolút csodaszer.. Évek óta mindenféle hidratáló krémet próbálgatok, L'Oreal-tól a Clinique-en keresztül az Esteé Lauder-ig, de sosem volt egyik sem 100%-os.. Nincs kifejezetten érzékeny bőröm, de eddig ez vált be a leginkább! Mintába kaptam az egyik vásárlásom alkalmával, így kipróbáltam.. Nem volt rossz, ezért megvettem mibajlehet alapon.. Az állaga szerintem szuper, hamar beszívódik, reggel-este használom, smink alá is.. Tökéletesen hidratál :) Arról nem is beszélve, hogy síelés alkalmával bebizonyosodott, hogy legjobb barátok leszünk.. -10 fokban hatalmas szélben, hófúvásban sem pirosodott, ill. száradt ki az arcbőröm, tökéletesen hidratált maradt, ráadásul szép, egységes lett tőle a bőröm.. :) Most használtam el az első üveggel, de már úton van a következő! :) Csak ajánlani tudom..... :)

eszterf
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

lettihu98

2019. január 9.

Imádom ! Érzékeny bőrre használom, mert néha hámlik. Nagyon jó könnyű krém. Reggel is használom, ha kell!

lettihu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

BLili

2019. január 5.

Az extraérzékeny, rosaceas bőrömet kifejezetten irritálja, égeti :[ az összetevő lista és a vélemények miatt vettem meg ezt és nem a másikat, ami a pirosságra való, mert ez sok és jó értékelést kapott, míg a másikat eredménytelennek találták sokan. Az egyetlen pozitívum, hogy legalább akciósan vettem...

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

pannaa

2019. január 2.

Az ekcémás, száraz bőrömre eddig a legjobb krém amit valaha próbáltam! Jó az illata, kevés mennyiség is elég, nem hagy olajos érzetet, hosszú távon hidratál.

pannaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

gmaresz

2018. december 29.

Nagyon kellemes az illata és az állaga is. Azért vettem meg, mert a Sérum Végétal éjszakai krém irritálta a szemem. Gondoltam egy sensitive krém jobb lesz. A bőrömre jó hatással volt, a szemem viszont nagyon begyulladt ettől a krémtől is. Nagyon sajnáltam, mert a bőrömnek jót tett.

gmaresz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Rchenge

2018. december 28.

Gyorsan beszívódik, nem fénylik utána a bőröm de igazán csak éppen eleget szabad egyszerre felkenni belőle, mert "maszk-hatású" érzést hagy. Jól hidratál, újra vettem, mert jobbat ebben az árkategóriában nem találtam.

Rchenge
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Gabszi

2018. december 21.

Nekem eddig ez a krém A HIDRATÁLÓ. Egyszerűen imádom. Alapvetően kombinált bőröm van, de felszíni vízhiányos, ami ilyenkor télen fokozott problémát jelent nekem. Legalábbis eddig azt jelentett :D De ettől a krémtől gyönyörű pihe puha az arcom, és nekem az arcbőröm állagán is javít. És ami még egy óriási plusz pont neki, hogy az én eléggé érzékeny bőrömnek sem okoz semmilyen problémát, nincs sem irritáció, sem kipirosodás. Én nagyon szeretem az illatát is. Már egyszer újra vettem, és biztos vagyok benne, hogy a jövőben is újra fogom venni. Az egyetlen negatívum, hogy nekem nagyon gyorsan fogy. :( Napi kétszer használom (reggel-este) és így nekem 1-1,5 hónapig elég egy tégely. Legalábbis télen, nyáron még nem próbáltam, úgy valószínűleg tovább elég.

Gabszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 21.

schmzsuzsia

2018. december 9.

Imádom, újravevős! Korábban a Clinique hidratáló krémjét használtam, de ez árban és összetevőkben határozottan jobb, hatásban pedig semmivel sem rosszabb.

schmzsuzsia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 9.

bubilany

2018. december 9.

Először csak mini kiszerelésben kaptam egyet egy vásárlásom alkalmával. Nehezen vettem rá magam, hogy kipróbáljam, mivel eddig az összes általam kipróbált arckrémtől kipattogtam, vagy óriás pattanások nőttek rajtam amiket egy hétbe tellett teljesen eltüntetni. De ez teljesen más !! :) semmi diszkógömbös fénylés vagy más kellemetlen mellékhatás nem keletkezett nálam. Azóta vettem már nagy kiszerelésben is. Mivel minimál mennyiség is elég belőle, teljesen megérte az árát.
Mindössze azért vonok le egy pontot mert nem állatkísérlet mentes. :(

bubilany
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

Mindössze azért vonok le egy pontot mert nem állatkísérlet mentes. :(

NRbk24

2018. december 7.

Egy pillanat alatt beissza a bőröm, nem fénylik és nem tűnik zsírosnak az arcom tőle. Tökéletes tartás alapozó alá is.

NRbk24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).