KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: edibaba, az összetevőket feltöltötte: petran, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan és azonnal hidratálja a bőrt. Ez a könnyű krém védőréteget képez az arcbőrön, így megnyugtatja, és megvédi az újabb irritációktól. Használja reggel és este a teljes arc-, és nyakfelületen!

Ár: 1500 , Eladó: ozsofia
Állapot: 3-4x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

póniló

2018. január 18.

jó ez a krém, szereti a bőröm, gyorsan beszívódik, viszont nem hidratál annyira, mint ahogy gondoltam, és nappalra smink alá nem a legjobb, hamar átfényesedik a homlokomnál. jaj igen, és finom az illata :)

póniló
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Aryaa

2018. január 13.

Az örök kedvenc hidratálóm. Még egy pici kis tesztert kaptam ajándékba, már nem is tudom, miért, de imádtam. Nagyon kevés kell belőle. Hidratál, nagyon puha lesz tőle a bőröm, ugyanakkor még az én zsiros bőrömet sem neheziti el, nem lesz fényes vagy hasonló. Hagy maga után egy pici krémes, "ragacsos" érzetet, de ez kb. 2 perc alatt eltűnik, könnyű rá sminkelni.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

baba_girl_16

2018. január 10.

Az itteni sok jó vélemény hatására vettem meg, viszont kezdetben nem lettünk jó barátok. Folyton kipirosodott a bőröm és pattanások is jelentek meg. Szóval szüneteltettem a használatát. Viszont később ismét elővettem és teljesen mást tapasztaltam. Semmi irritáció vagy pattanás nem jelent meg. Nagyon jól hidratál, sminkalapnak tökéletesen helytáll. Az illata is jó és az ára sem vészes, főleg ha akciósan veszi meg az ember.

baba_girl_16
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Nikolaj

2017. december 31.

Nem hagy ragacsos érzetet, gyorsan beszívódik, kellemes érzés a bőrön. De semmi extra, nem hidratál kellőképpen, ezután muszáj másik hidratálót is kennem, főleg így télen.

Nikolaj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

exhocmomento

2017. december 30.

Már a második tégelyt kezdtem meg. Reggel használom, smink alá, mert az arcbőröm egyszerre kombinált és meglehetősen érzékeny. Hidratáló funkcióját tekintve nem találok benne hibát: valóban illatmentes, hamar beszívódik, nem hagy zsíros vagy ragacsos érzetet, nyugtatja a bőrt. Sminkalapnak nálam már elengedhetetlen: az alapozót sokkal-sokkal könnyebb így eldolgozni, és egyáltalán nem csomósodik rajta, nem "söndörödik le" darabokban. :D Az ára szerintem abszolút tűrhető, és maga a krém sokáig elég. :)

exhocmomento
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 30.

kamelia

2017. december 28.

Reggel és este használom és így tökéletesen hidratál. Illata egyáltalán nincs. Az állaga tökéletes. Álmaim arckrémje.

kamelia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

mandie

2017. december 24.

Gyorsan beszívódik, puha érzetet hagy, smink alá rendszeresen használom. Eddig a TBS több arckrémét is használtam, a hatás hasonló, viszont ennek a krémnek az ára jóval barátibb.

mandie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 24.

Orsi94

2017. december 21.

Egy rendelésem mellé kaptam kis termékmintaként. Könnyű kis krém, hamar beszívódik, puha bőrt eredményez, de a hidratálása nekem télre nem elég, nyárra számomra jobb lenne. Most jöttek ki piros kiütések az arcomon,de még nem jöttem rá,hogy a krém miatt vagy esetleg más miatt van e :) Ameddig ki nem derítem,addig csak 4*

Orsi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 21.

Ysu

2017. december 13.

Nem rossz. Kellemes, kis alap krém, nem okoz pattanásokat, viszont most így télen a hidratálása nekem nem elég. Ha többet kenek, akkor meg nem issza be a bőröm, csak megül rajta, zsíros érzeted ad.

Ysu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 13.

Orsee

2017. december 9.

Gondoltam, kipróbálok egy drága krémet, mit tudhat jobban egy olcsóbbnál? Na, hát tudni tud, csak nem jót. Az első napokban éreztem és láttam, hogy simább tőle a bőröm, jól hidratál. Délutánra azonban már kellemetlen, feszítő érzést éreztem a bőrömön. Gondoltam, biztos a hidegtől. Később nagy, gyulladt pattanások is előjöttek. Amúgy azért is vettem, mert elvileg illatanyag mentes... az összetevőket megvizsgálva kiderült (persze utólag) hogy bár parfüm, fragrance, aroma nincs benne, de az a bizonyos Acacia Senegal Gum bizony illatanyagnak minősül. Így hát kénytelen leszek megszabadulni tőle. :(

Orsee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

Antioxidánsok: Rutin
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).