KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 3000 , Eladó: izi
Állapot: Új, Helyszín: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is, fizetés: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is
Yves Rocher Sexy Pulp spirál 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

marosk

2018. január 22.

Ajándékba kaptam én is, de újravenni nem fogom.

marosk
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Ajándékba kaptam én is, de újravenni nem fogom.

Szilvikriszti

2018. január 21.

Borzalmas ez a termék zsírosodásra hajlamos bőrhöz. Bármit csiálok mindig összepacázza a szemem alatt ami ráadásul nem is könnyen akar onnan lejönni. Igyekeztem megszeretni ezt a terméket, de mindig lemászik a szemem alá. Nekem nem vállt be.

Szilvikriszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

sofi3

2018. január 21.

Nagyon jó. Törzsvásárlói kártya mellé kaptam az elsőt, azóta mindig kedvezménnyel veszem újra, így megéri. Az eredeti áráért nem venném meg.

sofi3
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

akezdetlanya

2018. január 21.

Én is ajándékba kaptam, nekem nem volt vele problémám. Valóban inkább hosszabbít mint dúsít, viszont két rétegben a hétköznapokban teljesen használható, nem pereg, nem irtitálja a szemet. Nem a legjobb spirál, de nem is a legrosszabb.

akezdetlanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Bougainvillea

2018. január 21.

Én is ajándékba kaptam, azt hiszem vásárlás mellé de szörnyű, összeragadtak tőle a szempilláim. Örülök, hogy nem adtam érte pénzt.

Bougainvillea
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 21.

Barbara95

2018. január 19.

Törzsvásárló kártya mellé kaptam ajándékba. Csak egyszer próbáltam ki, de szinte semmi változást nem vettem észre a kifestetlen, és a spirálozott szempilláim között. Szerencse, hogy ajándékba kaptam, és nem vásároltam meg ilyen drágán a semmit.

Barbara95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

gyulzsuzsi

2018. január 19.

Kíváncsi voltam rá, mert sok jót olvastam. Megvettem, kipróbáltam, de nekem nem nagy durranás. Tényleg inkább hosszabbít, mint dúsít, de legalább szépen befesti a pillákat.

gyulzsuzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Zood

2018. január 13.

Ez egy vicc! Én is ajándékba kaptam, hullik a szempillám, csomósít, és túl nagy a kefe, emiatt túl sok festéket visz fel és undorító szem a végeredmény. Az h ennyiért árulják arra nem is mondok semmit.

Zood
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Aryaa

2018. január 13.

Mint sokan mások, én is atörzsvásárlói kártya mellé kaptam. Magamtól biztos nem vettem volna meg, különösen nem teljes áron. Egyébként szép pilákat csinál, egy ideig kedvencem is volt, mert nagyon szépen és egyszerűen ki tudtam magam vele spirálozni a dundi kefe ellenére is. Viszont úgy kb. egy hónap vagy még annyi se után észrevettem, hogy egyre több pillám hullik ki, különösen ugyebár sminklemosáskor - nem is volt olyan, hogy sminklemosáskor ne lett volna a vattán szempilla vagy szempilla-darab. Szörnyen tönkretette őket. Valószinűleg azért, mert bár nem hivatott arra, de mégis vizálló. Én még micellás vizzel is csak keservesen tudtam használni.

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

dorottya96

2018. január 13.

Egy ideje szemeztem vele, aztán végül mikor törzsvásárló lettem megkaptam ajándékba.
Ami meglepett, hogy egyáltalán nem vitt fel sok festéket már az első használatnál sem. Nagyon szépen szétválasztotta a pilláimat és dúsításra illetve a megemelésre sem lehet panasz! Tényleg remek ez a szempillaspirál!

dorottya96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.