KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 3000 , Eladó: izi
Állapot: Új, Helyszín: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is, fizetés: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is
Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál (Debrecen)
Ár: 3000 Ft , Eladó: clara12
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, előre utalás+posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

KuSza

2017. szeptember 18.

Ez a leges-legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Gyönyörűen szétválasztja a pilláimat, az egyetlen bajom vele, hogy nem olyan hiper-szuper fekete, mint amit én szeretek, de ettől függetlenül abszolút kedvenc. Az újravételén gondolkodom, mert elég húzós az ára, teljes áron biztosan nem venném meg, de ha olcsóbban lesz rá lehetőségem, mindenképp újraveszem.

UPDATE: Azóta (szűk másfél éve) hihetetlenül megszerettem, újravettem, volt rá kedvezményem, de már nagyjából nem tudok élni sem nélküle, úgyhogy ha nem küldenének minden hónapban kedvezményes törzsvásárlói kuponokat, akkor teljes áron is megvenném. Egy rétegben gyönyörű, természetes, már ha valakinek vannak ilyen brutál hosszú, fekete és göndör pillái, de a lényeg, hogy szépek el vannak választva és nagyon-nagyon szép, több rétegben pedig olyan, mintha műszempillát viselnék. Többen meg is kérdezték, hogy az van-e rajtam, még fiú (!!) ismerőseim. Szóval én nagyon ajánlom mindenkinek. 15 csillag minimum. *-* *-*

KuSza
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

hollieme

2017. szeptember 18.

én is ingyen jutottam hozzá, de nagyon örültem neki, mivel már egy ideje fájt a fogam egy vállalható összetevőjű szempillaspirálra. feketében van meg, és nagyon szeretem: könnyű vele dolgozni, teszi a dolgát és nem maszatolódik el, ennek ellenére este sem makacsolja meg magát, ha le szeretném szedni. azért kap mínusz egy csillagot, mert úgy vettem észre, hogy a viselése óta mintha kevésbé sűrűek lennének a pilláim, és az ára miatt nem valószínű, hogy meg fogom venni a második darabot (bár ki tudja, ha éppen akciós lesz, lehet, hogy kevesebb pénzért újra beruháznék rá).

update: még mindig nem tudom a fent leírtakat megcáfolni, ám azt vettem észre, hogy ha használom, a szempillám jobban hullik és "vihartvertebb", gyengébb lesz. -1*

update2: öt napig használtam minden nap, a hét végére csomókban hullott a szempillám, ami nagyon megijeszt, hiszen sosem volt még ilyen kevés, rövid és vékony pillám. levonok még egy csillagot, és feljegyzem magamnak: soha többé nem veszek ilyet!!!

hollieme

MrsInstapista

2017. szeptember 18.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a felvitt eredmény átlagon felüli, főleg, amikor már nem új a bontott termék. A feje nagy, de nem vészes, bőven a lehet vele dolgozni kategória.
Pár óra után felkenődésre hajlamos, ami nálam megelőzhető a szemhéj primer + szemhéjpúder használatával. Natúrabb napokon meg kell igazítani párszor, ha elfelejtem, szégyenbe hoz.

MrsInstapista
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Nixe

2017. szeptember 17.

Nagyon könnyen felkenhető és szép pillákat lehet vele festeni, de 2-3 óra múlva a szemem alja fekete. Figyelnem kell rá, hogy töröljem le. Lemosni nehéz, mindig sötét karikák vannak a szemem alatt tőle. Elhasználom de nem veszem újra.

Nixe
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Repasalexandra

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 17.

Eddig minden szempillaspirálomnál az volt a baj, hogy túl sok festéket vett fel az első pár alkalommal... Na ez nem! Pont megfelelő mennyiség, nem ragasztja össze a pillákat, nem túl feltűnő...pont jó :)

Repasalexandra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

BLili

2017. szeptember 9.

Gyönyörű, hosszú szempillákat csinál, ugyanakkor már 1 óra múlva a fele festék vastagon ott van a szemem alatt. Ehhez képest lemosni még olajos micellás vízzel sem lehet tökéletesen, mert reggelre mindig van egy kis festék a szemem környékén még az előző napról. Plusz, feleslegesnek tartom a hatalmas bumszli fejét a spirálnak, mivel nehezebben lehet hozzáférni a szemhez vele.
Szerencsére ajándékba kaptam az Yves Rocher törzsvásárlói kártya mellé, különben egyáltalán nem érte volna meg az árát.

BLili
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 9.

gingerbloo

2017. szeptember 8.

Egyetlen spirálom ettől a márkától, ajándékba kaptam vásárláshoz. Jó a keféje, jó a színe, nekem nem kenődik el, edig elég zsíros a bőröm, az ára jó, az összetevői jók. Összeségében tökéletes lenne, de mivel ez a márka nagyban tesztel állatokon, igyekszem kisöpreni a termékeit a gyűjteményemből és cruelty-free márkákra váltani. Nem hiszem, hogy újraveszem, ha csak nem hagyja abba az állatkísérleteket,

update: hát itt vagyunk két évvel később. Újravettem 40%-os kuponnal, mert jobban átgondolva szerintem nem éri meg a 4500-as árat, illetve annyi pénzért van jobb is. Többszöri használat után úgy vélem a kefe kicsit túl nagy, az első pár alkalommal még nem igen dúsít, inkább csak hosszabbít, de később ahogy szárad ki a festék, jobb lesz.Igazából jó, de felejthető.

gingerbloo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

dannythegirl

2017. szeptember 1.

Évek óta ez a kedvenc szempillaspirálom, először ajándékba kaptam, azóta mindig újraveszem (simán megéri az árát). A kék színűt használom, nagyon könnyű felvinni a kefével a festéket (én két rétegben szoktam), szépen szétválasztja a szempillákat, nem kenődik, és nem pereg le, lemosáskor sem darabosan jön le. Egy gond van vele, hogy gyorsan fogy.

dannythegirl
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Jucus88

2017. augusztus 30.

Az eddig használt legjobb szempillaspirálom! Nagyon szép és visszafogott pillákat csinál, nem csomósítja össze a pillákat, nem vesz fel sok festéket! Nincs természetellenes hatása a finishnek, nagyon szolid és visszafogott. Mindenképpen újravevős! ♥

Jucus88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Felhi1

2017. augusztus 30.

Barna árnyalatban kaptam a törzsvásárlói kártyámhoz, nagyon szerettem, természetes mégis látványos hatást keltett, nem kopott, viszont könnyen le lehetett mosni. Sajnos nagyon drágának tartom, még kedvezményesen is az.

Felhi1
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.