KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 1500ft postával , Eladó: 0808
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó
Yves Rocher Sexy Pulp spirál 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

geldorina

Korcsoport: < 18
2018. július 18.

A legjobb szempillaspirál amit eddig próbáltam. Imádom!

geldorina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 18.

A legjobb szempillaspirál amit eddig próbáltam. Imádom!

supercinti

2018. július 17.

Mintha rajta se lenne a pillámon :(

supercinti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Mintha rajta se lenne a pillámon :(

Oklaudia04

2018. július 17.

Ajándékba kaptam, hát szeretem is meg nem is!
Nagy pillákat tudok vele készíteni, de nagyon kenődik.
Volt már ennél sokkal jobb szempillaspirálom.

Oklaudia04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Ajándékba kaptam, hát szeretem is meg nem is!
Nagy pillákat tudok vele készíteni, de nagyon kenődik.
Volt már ennél sokkal jobb szempillaspirálom.

BlackVelvet

2018. július 11.

Igazából olyan semmilyen. Én azért szeretem, ha brutál pillákat kapok egy szempillaspiráltól, nem csak a tudat van, hogy felkentem :)
Alsó pillákra elhasználom, de ennyi.

BlackVelvet
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Alsó pillákra elhasználom, de ennyi.

zsazsix

2018. július 11.

tegnap vásároltam az yves rocheban más dolgokat és mondták fizetéskor, hogy lehet kapni regisztrációval egy ilyen spirált. Totál megörültem neki, mert a testápolóikat/tusfürdőiket nagyon szeretem mondom tuti, hogy egy jó spirál lesz, ráadásul az ára is a magasabb minőségre utal. Hát... nem. Befestette feketére az amúgy nem hosszú pilláimat, de semmi más nem történt. Azért 2 csillag mert építve egész értelmes eredményt lehetett elérni, de közel sem azt amit vártam.

zsazsix
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

gagacs99

2018. július 3.

Szépen göndöríti a pilláimat és hosszítja is őket. Barna színben használom és nagyon szeretem, sokkal természetesebb, jobban áll a szőke hajamhoz mint a fekete. Előtte az ajándékba kapott verziót használtam, lehet hogy beképzelem, de mintha az egy hajszálnyival jobb lett volna, ezzel vigyázni kell, mert képes összetapasztani a pillákat, bár lehet csak azért mert még nagyon új. 4ezerért nem venném meg, de glamour napokon megéri. :)

gagacs99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

anikoklmn

2018. június 23.

hát ez vmi rémséges......ajándékba kaptam a boltba vmi vásárlás mellé, ezért nincs csak lelkiismeretfurdalásom, hogy pénzt adtam volna érte. a kefe rész egy nagy bumpszli :-:-( akiknek nincs őrült hosszú szempilláik, mint nekem, azok nem tudom mit tudnak ezzel kezdeni. a szemek szélein lévő rövidebb pilláimhoz, konkrétan hozzá sem tudok férni anélkül, hogy a szemgolyómba bele nem préselem. Attól függetlenül, hogy soha nem venném újra, a festéket szép, egyenletesen keni, és a kefe a pillákat szépen szétválasztja, ahol
normálisan odafér.

anikoklmn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

normálisan odafér.

laurora

2018. június 23.

Nagy reményeket fűztem hozzá a véleményeket olvasva. Felkentem egész szép pillákat csinált, jól szétválasztotta őket. De sajnos egy órán belül szinte az egész a szemem alatt volt elkenődve. Pedig nem birizgáltam a szemem és az alsó pillákra nem is vittem fel. :/ Azért még próbálgatom, hátha ahogy kicsit szárad jobb lesz.

laurora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

maritime

2018. június 22.

Jó kis szempillaspirál, szép szempillákat lehet vele festeni és nem szárad be. Egyedül a lemosása amivel meggyűlik a bajom, mert makacsul megtapad a pilláimon illetve vigyázni kell, hogy amikor felviszem utána közvetlenül óvatosan "rebegtessem" a szempilláimat, mert felkenődhet a szemhéjamra.

maritime
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

vadvirag919

2018. június 16.

A legkedvencebb sötétbarna spirálom! Az első ajándékba kaptam, a másodikat már itt vettem. Majdnem egy évig elég volt, tulajdonképpen nem száradt be vagy romlott meg, csak érezhetően kevesebb festéket vett már fel. Nagyon megszerettem, sokáig kerestem is előtte sötétbarna spirált, de a márkát nem ismertem. Szépen ível, isteni a keféje, nem töri a festék a pillákat, és nagyon tartós is. Nem pereg. Az ára is elfogadható.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.