KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2013. április 15.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 3000 , Eladó: izi
Állapot: Új, Helyszín: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is, fizetés: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is
Yves Rocher Sexy Pulp Ultra-Volume Szempillaspirál (Debrecen)
Ár: 3000 Ft , Eladó: clara12
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: személyes átvétel, előre utalás+posta

Arvael

2017. július 12.

Tudni kell rólam, hogy az egyetlen dolog, ami mindig nálam van, és akkor is bíbelődöm vele, ha nincs rá időm, akkor is vacakolok vele - ez pedig a szempillaspirál. Lehet bármilyen pattanásos a képem, állhat bármilyen szarul a hajam, a spirál mindig kell (legalább már a szemem nézzen ki valahogy...). Ennek ellenére nem sok spirált próbáltam (legalábbis nem a létező összeset), és ami egyszer bevált, annál megragadok - rossz szokás. A kísérletező énem viszont mindig megtalálja, hogy mivel lehet megrövidíteni a pénztárcámat. Mondjuk ez éppen nem jelentett számottevő anyagi megterhelést (ha jól emlékszem, 2-300 forint volt, lévén első kártyás vásárlás vagy mifene), de annál nagyobb meglepődést. Kicsit féltem a nagy bumszli keféjétől, hogy nehéz lesz vele bánni, de a végeredmény egyszerűen lenyűgöző. Általában 2-3 (4-5) másik terméket is szoktam használni, hogy mindegyiknek az előnyös tulajdonságát kihasználjam (az egyik göndöríííít, a másik hosszabbííít, amaz dúúúsít), ennél viszont határozottan kijelenthetem, hogy elég egyet is használni, hogy szuper eredményt érjek el. Jelenlegi favorit - már amíg nem találok nála jobbat :)

Arvael
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 12.

Kingácska0807

2017. július 11.

Nagyon szépen ível, hosszabbít, dúsít. Ajándékba kaptam életem első Yves Rocher vásárlása mellé. Tartós, de mégis könnyedén eltávolítható a márka kétfázisú sminklemosójával. Említésre méltó még a sok kedvezmény,amit az ember minden vásárláshoz kap szinte + a termékminták. Örök vásárló leszek náluk most már. :)

Kingácska0807
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

ZitaSt

2017. július 7.

Szépen kiemeli a szempillákat, tartós, még úgy is hogy nem vízálló.

ZitaSt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 7.

Szépen kiemeli a szempillákat, tartós, még úgy is hogy nem vízálló.

Jotunderkeresztanyu

2017. július 5.

Azt hiszem életem eddigi leggyengébben muzsikáló szempillaspirálja. Még jó, hogy ajándékba kaptam. Fél órán belül az összes festék a szemem alatt volt, sőt nem csak nekem, hanem a kolleganőmnek is, kiderült, ő is ezt használta...két hét után meguntam, kidobtam.

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

paarkali

2017. július 4.

Hiába próbálok ki néha szúrópróba szerűen egy-egy szempillaspirált, végül mindig visszatérek ehhez a darabhoz. Nagyon szeretem. :) Nem csomósodik, nem kenődik, dús szempillákat varázsol.

paarkali
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

bandifr15

2017. július 2.

Régen évekig ez volt a favorit de most mintha megváltozott volna az összetétele mert potyog és viselni sem olyan jó érzés.
Drága, míg jó volt sem érte meg az árát de most....... nem veszem meg ismét

bandifr15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

Drága, míg jó volt sem érte meg az árát de most....... nem veszem meg ismét

edi01

2017. július 2.

Szerintem teljesen jó. Konnyen használható mert a keféje ívelt.a festéket isnormal mennyisegben veszi fel.Dusit ..emeli a pillakat és hosszit.es a lemosása is egyszeru nem marad fekete folt a szem alatt es napkozben sem potyog

edi01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 2.

nikosz90

2017. június 28.

A legjobb! Nincs mű hatás, csak a természetesség, mégis látványos! Könnyű felkenni, könnyű lemosni. 1 percet várni kell, hogy megszáradjon, de annyi ideje talán mindenkinek van. :)

nikosz90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

domnora

2017. június 20.

Ajándékba kaptam, a teljes árát nem fizetném ki érte. Találok ilyen minőségű spirált olcsóbban is, de ha ettől etekintek nagyon jó termék, szerettem.

domnora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

TundiPapp

2017. június 10.

Harom evvel ezelott kaptam en is ajandekba es akkor teljesen odaig lettem erte.
Maximalis dusito, hosszabbito hatasa volt, ezert tobbszor is ujra vasaroltam.... viszont egyre silanyabb a minosege az evek soran. Be volt szaradva, lepotyog a pillakrol, nem is dusit mar annyira.
Csak en tapasztaltam ezt?

TundiPapp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Harom evvel ezelott kaptam en is ajandekba es akkor teljesen odaig lettem erte.
Csak en tapasztaltam ezt?

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.