KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 1500ft postával , Eladó: 0808
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó
Yves Rocher Sexy Pulp spirál 790,-
Ár: 790 , Eladó: gyik
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost

Csipi90

2018. október 19.

Nem szoktam túl sokat költeni sminktermékekre, kb. a L'Oréal árkategóriánál megáll a pénztárcám.
Ez a termék is hasonló árkategóriában van, imádom az Yves Rocher-nek a Sexy Pulp spirálját, eddig talán ez a legjobb, amit használtam, igazából már évek óta ezt használom és nem is nagyon emlékszem milyenek voltak az előzőek.
Rövid, vékony, szempilláim vannak, de ez a spirál csodát tesz vele, nagyon hosszú és dús pillákat lehet vele kreálni (már volt, hogy megkérdezték műszempillám van-e).
Nem is tervezek szempillaspirált váltani, nagyon szeretem.

Csipi90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Nem is tervezek szempillaspirált váltani, nagyon szeretem.

Hannah11

2018. október 14.

Túl kevés festéket visz fel , semmi látványos eredmény , és még el is kenõdik a szem alatt kb 1 óra után.

Hannah11
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 14.

Bzsofi35

2018. október 10.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba. Eleinte meg voltam vele elégedve, később vettem észre hogy nap végére lefolyik a szem alá( ez által olyan fáradtnak tűnik a szemed ,hogy rossz ránézni ) . Nekem nagyon tetszett a keféje,de eredeti áráétt nem éri meg....

Bzsofi35
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 10.

zsofi03

2018. október 5.

Vásárláshoz kaptam ajándékba egy kék színűt. Nagyon szeretem. Nem erősen kék, de pont szépen kiemeli a kék szememet. A pilláim dúsabbak és hosszabbak. Nem ragadnak össze és maga a festék sem csomósodik vagy lepotyogna. Ami miatt nem tudok 5 csillagot adni, az az ára:(

zsofi03
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

dezsixeniiia

2018. október 4.

Lehet én sem fogok sok újat mondani , de ez a spirál isteni 🙂 Hosszú , dús pillákat kölcsönöz, nem potyog le és nagyon könnyen lemosható.
Újravevős! Szívem szerint +10* adnék neki 😁

dezsixeniiia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 4.

Újravevős! Szívem szerint +10* adnék neki 😁

bokihugi

2018. október 3.

Semmi újat nem fogok mondani. :)
Ajándékba kaptam egy vásárlásom alkalmával. Nagyon szeretem a kefét, nem vesz fel túl sok terméket. Nem tapasztja össze a pillákat és több rétegben sem érzem nehéznek, póklábasnak. Hosszú és ívelt dús szempillákat varázsol. Könnyen lemosható a napvégén, viszont napközben nem potyog. Mélyen ülő szemeim vannak és azért sajnos ez a festék is elmaszatolódik a szemhéjamon, de mivel nem vízálló ezért nem rovom fel hibának. Egyedül egy gondom van vele drága. Ugyanilyen spirált találok olcsóbban is.

bokihugi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Semmi újat nem fogok mondani. :)

Ritocska4real

2018. október 2.

Annyira lehúztam a YR micellás vizét, hogy szépítendő úgy gondoltam, egy jó terméküket is értékelném. Ez pedig szerintem az. Átlagos pillákból is tud igen szép eredményt kreálni. Ajándékba kaptam egy barnát (02 Brun), aztán megvettem a Noir Extreme-et (01) is, mert azzal még tutibb a végeredmény. Az átlagos (vagy inkább rövid) pilláim hosszabbak és dúsabbnak tűnnek. Még nem műszempilla hatás, de azért elég jó. Nem tökéletes, de ebben az árkategóriában szerintem abszolút jó.

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

mumini

2018. szeptember 22.

Ajándékba kaptam egy vásárlás alkalmával. Nagyon szépen dúsít és hosszít, mintha műszempillákat csinálna, egy szóval csodás. De az is biztos, hogy az eredeti áráért nem venném meg.

mumini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Eer

2018. szeptember 21.

Évekig meg voltam győződve róla, hogy mindegy, milyen spirált használsz, az ugyi csak a saját pillákat festi be. Aztán kiprobáltam a sexy pulp-ot :D szinte minden nap megkérdezik, hogy ez a saját szempillám-e, göndörítem-e, és ez még mindig AZ A szempillaspirál?? Végig probáltam az összes lancome hypnose spirált, és meg sem közelítik ezt a Sexy Pulpot! (Egyébként tényleg hosszú és ívelt szempilláim vannak)

Eer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Shopie

2018. szeptember 19.

Nem ragadtattam el magam tőle. Ingyen jutottam hozzá, annyit megért, de sokkal jobb spirálok is vannak...

Shopie
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.