KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 3000 , Eladó: izi
Állapot: Új, Helyszín: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is, fizetés: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is
Ár: 3000 Ft , Eladó: 78nora
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy előreutalás esetén postán küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

kiralykislany

2017. november 18.

Van amikor nagyon szép, műszempilla hatást tudok vele elérni, de van amikor annyira nulla a teljesítménye, és még tapaszt is, hogy inkább le is törlöm. Egyébként nekem hullik tőle a szempillám, emiatt nem is szívesen kísérletezek vele.

kiralykislany
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Reni03

2017. november 18.

Ajándékba kaptam a törzsvásárlói kártyához. Nagyon szeretem, gyönyörűséges szempillákat tud varázsolni. Szépen szétválasztja a pillákat, és hosszúvá teszi. Eredeti ára kicsit sok, viszont ha akcióba lesz szerintem újraveszem.

Reni03
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Dreana

2017. november 15.

Imádom,a hosszú szempilláimat kihangsúlyozza.Már másodjára használom. Újravevős és újra:)

Dreana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Titvog

2017. november 15.

Nekem tetszik a hatása. Természetes pillákat fest, nem pereg, nem kenődik, pedig eléggé olajos tud lenni a szemem a nap végére. A Spirál egy ici-picit talán tényleg nagy, de meg lehet hamar szokni a használatát. Nem irritált, és szerintem jobban jártak a pilláim ezzel, mint bármi mással.

Titvog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

ErdelyiDiana

2017. november 14.

Nekem nagyon nem jött be. Lehet nekem van kicsi fejem vagy szemem de hatalmas a spirál feje. Csomósan, sok festékkel dolgozik. Szerintem ebben az árkategóriában sokkal jobbakat találni. Sajnálom, szeretem sok terméküket de ez nagyon nem az.

ErdelyiDiana
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

mindentaszepsegert

Korcsoport: < 18
2017. november 13.

Gyönyörű pillákat varázsol, a rövid egyenes szempillámból! Valami csoda! 5*

mindentaszepsegert
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 13.

Gyönyörű pillákat varázsol, a rövid egyenes szempillámból! Valami csoda! 5*

nreka

2017. november 13.

Kuponnal vettem meg féláron, azért mert szerettem volna egy barna szempillaspirált.
Nem igazán látszik, és több rétegben csomósodik.
Nekem nem vált be.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Nem igazán látszik, és több rétegben csomósodik.
Nekem nem vált be.

emese98

2017. november 11.

Én is törzsvásárlói kártyához kaptam ajándékba; most vettem belőle a harmadik darabomat. Az eredeti ára kicsit húzós, de szerencsére mindig kapok hozzá kedvezményt (szintén törzsvásárlói kuponok keretein belül), így 2500 forint körül szoktam hozzájutni. Nagyon szeretem, az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam ( és próbáltam már párat...). Nem ragadnak össze a pilláim, de szépen dúsít és a göndörítéssel sincs probléma nála. Biztos, hogy többször is meg fogom venni.

emese98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

StrangerCreams

2017. november 11.

Szeretem mert úgy van természetes hatása (nem ragadnak össze a pillák, szálanként dúsít), hogy tényleg van hatása. Újraveszem majd.

StrangerCreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

snori

2017. november 9.

Ajándékba kaptam, az egyik legjobb szempillaspirál, amit valaha használtam. Tény, hogy elég hosszúak így is a szempilláim, de használva ezt a terméket, még sokkal szebb lett! Biztos, hogy meg fogom venni, ha elfogy.

snori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 9.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.