KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Yves Rocher

Ár:   4390 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: svivko, az összetevőket feltöltötte: grus, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok

Dúsító szempillaspirál.

Ár: 3000 , Eladó: izi
Állapot: Új, Helyszín: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is, fizetés: Budapesten szemelyes atvetel illetve postazom is
Ár: 1500ft postával , Eladó: 0808
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: --, fizetés: banki utalás , postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hannicsku

2018. április 19.

Ajándékként kaptam. Semmi extra, biztos nem veszem újra.

Hannicsku
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Ajándékként kaptam. Semmi extra, biztos nem veszem újra.

Incuss

2018. április 16.

Valóban dúsít, nagyon szépen elválasztja a pillákat és gyönyörű,ívelt szempillasort varázsol pillanatok alatt. Hosszabbítani nem nagyon tud, de ezt nem is ígéri. Nagyon szeretem, viszont az ára kicsit húzós. Kuponnal lehet, hogy újravásárolom. Ajánlom mindenkinek.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Noncs

2018. április 16.

Mintát kaptam vásárláshoz, már nagyon kíváncsi voltam rá a sok jó vélemény miatt. Valóban nagyon szép, fekete és dús pillákat csinál, nekem nem ragasztja őket össze. A keféje pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel, viszont nekem egy kicsit túl nagy, sokszor összekentem vele a szemem alatt. Viszont sajnos egy munkanapot nem bír ki, a pillám végeiről eltünik, és nap végére lefolyik a szemem alá.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

manobeka

2018. április 15.

Túlzónak találom az ömlengést róla, igenis pereg, naponta többször kell nedves törlővel a pandamaci hatást eltüntetnem, Maypelline Colossalnál és Loreal Volumissime-nél rosszabb, pedig árban duplája.

manobeka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

KSzabi

2018. április 15.

Ajándékként kaptam regisztrációkor és mivel pont elfogyott az addig használt (más márkájú) szempillaspirálom, tettem vele egy próbát. Nem csomós, a pilláimat szépen szétválasztja és tetszik, hogy klasszul meg is hosszabítja őket.
Ha elfogy, valószínű újra fogom vásárolni, bár az árát túlzásnak érzem, ezért csak a 4 pont.

KSzabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Jucsi10

2018. április 14.

Ajándékba kaptam az üzletben, de akkor pont volt egy szuper szempillaspirálom, így nem használtam kb. 2 hónapig.
Amikor kipróbáltam, teljesen meglepett. A pilláimat szépen szétválasztotta, nem csomósította össze őket.
Teljesen elégedett vagyok vele, bár a 4000 Ft elég túlzás, ezért csak 4 csillag.:)

Jucsi10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

neanna

2018. április 13.

Egyszer regisztrációnal kaptam ajándékba. Azóta nem egyszer újravásároltam, nekem nagyon bevált ez a szempillaspirál. Szép, hosszú, dús szempillákat tudok vele elérni, és egész nap tart, nem kenődik fel a szemhéjamra.
Sajnos az ára kicsit húzos, általában kuponokkal szoktam megvenni.

neanna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Sajnos az ára kicsit húzos, általában kuponokkal szoktam megvenni.

ancsika678

2018. április 11.

Szépen teszi a dolgát. Elég jó a festéke, könnyű vele dolgozni, rétegezhető, nagyon extrém körülmények között pereg picit. A keféje is ideális.

ancsika678
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Aria249

2018. április 8.

Nagyon jó szempillaspirál. A pilláimat hosszabbítja, és gyönyörűen szétválasztja. Nagyon szeretem az alsó szempilláimra használni. Az egyetlen dolog, ami miatt levonok egy csillagot, az az hogy nem dúsít, és így hiába nem rossz termék, mást is használnom kell mellé.

Aria249
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Dinadino

2018. április 6.

Kellemes illat. Nagyon jó kefe. Természetes összetevők. Hatás: Szép, dús, hosszú szempillák, természetes kinézet.
Az ára talán sok, ha nincs rá kedvezmény, de nagyon minőségi termék.

Dinadino
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 6.

Az ára talán sok, ha nincs rá kedvezmény, de nagyon minőségi termék.

Emolliensek: Glyceryl Behenate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Behenate, Stearic Acid, Palmitic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Acacia Senegal Gum, Benzyl Alcohol
Színezékek: Ultramarines, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.