ELADÓKERESŐ

Charlotte Tilbury K.I.S.S.I.N.G Ajakrúzs

Charlotte Tilbury K.I.S.S.I.N.G Ajakrúzs

ELKELT

Ár: 5000 Ft ( + postaköltség)

Állapot: 3 x próbált a képen látható állapotban

Eladó: erika81 (Eddigi eladások száma: 428, Pozitív visszajelzések: 324, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2019. augusztus 12.

Hely: Fót

Szállítás, fizetés: banki utalás, utána postázom vagy Foxpost automatába feladom

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Blushing Dream árnyalat.

Teljes méret.

2019. augusztus 14.

Általában 8 körül érek be a Nyugatiba vonattal és 16.45 körül megyek oda vissza. (Pénteken 15.20 körül.) Napközben pedig a Pozsonyi úton dolgozom.
Így rád bízom.

médea

Kedves Erika!

Nekem, mindkét hely jó, szívesen elmegyek érte.
Köszönöm a válaszodat :)

Kedves Médea!

Általában csak a Jászai Mari tér (itt dolgzom) Nyugati (reggel és délután) környékèn járok.

médea

Szia!
Budapestre be szoktál jönni? Személyesen megvenném.
Köszi 😊

Küldtem e-mailt.

2019. augusztus 13.

Bobbi Brown-ból Sandwash Pink, Bare és Mauve Over árnyalatom van.

Minocska

Nagyon-nagyon köszönöm!
MAC ruzsbol csak a Ruby woo van meg, Bobbi Brown több van itthon, de hasonló árnyalatok sajnos nincsen. 😊

Szia!

Este keresek képet és küldöm.
Van esetleg olyan rúzsod (pl. MAC) ami meglehet nekem is és együtt küldenék róluk képet?

Minocska

Szia Erika!

Nagyon köszönöm, hogy megnézted. 😊
Egy kérdés: sajnos sosem találkoztam még előben ezzel az árnyalattal, és a neten eléggé különböző színt mutat. Esetleg küldesz nekem egy linket, ha nem nagy fáradtság, amelyiken szerinted a legjobban hasonlít az előben látható színre.
Itt vagy e-mailen is nagyon megköszönöm (sallaivivienster@gmail.com). Érdekel a rúzs, csak nem merem leütni úgy, hogy körülbelül sem tudom, mire számítsak. 😊

Kedves Minocska!

Megnéztem, de nálad sem találtam olyat amire szívesen cserélnék!

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA