Charlotte Tilbury

Ár:   £24   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. augusztus 9.

Ár:   £24
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Antioxidánsokkal dúsított ajakrúzs amely hidartál, véd az UV sugárzástól, illetve a légszennyeződéstől is óvja az ajkakat. Ellenállhatatlan, kasmír puhaságú és briliáns csillogású a finishe.

-Agi-

2016. augusztus 26.

Teljesen egyetértek Yndre véleményével. Szintén a Bitch Perfect árnyalatot használom, a színe gyönyörű, viszont nem túl tartós és sajnos az én 'példányom' mozog a tubusában. Éppen annyira csavarom, hogy ki tudjam rúzsozni a szám, a rúzs oldala mégis össze-vissza van nyomódva (nincs eltörve). Az is lehet, hogy csavarás közben ér a tubushoz, nem tudom, de nem szép látvány, ilyet még rúzsnál nem tapasztaltam. Szóval ilyen nagy névtől, meg az őt körülvevő felhajtás miatt sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Yndre

2014. március 30.

A képen látható nude színű 'Bitch Pefect' árnyalatban rendeltem meg, ami nagyon szép, természetes színárnyalat. Viszont számomra nem hozott átütő sikert ez az ajakrúzst. Ami nagyon tetszik, hogy elképesztően krémes, szinte az ajkakra olvad és remekül pigmentált. Az illata kellemes, vanília illatú. Viszont negatívum, hogy nem érzem, hogy túlságosan hidratálna és csúnyán bele tud ülni az apróbb hibákba, repedésekbe. Ezenkívül eléggé csúszkál, nehéz egyenletesen felvinni. Éppen ezért nagyon ritkán szoktam ezt a rúzst használni. Csak akkor veszem elő amikor tényleg hibátlanok az ajkaim, nincsenek száraz részek rajta, de még akkor is fontos aláhidratálni. Lehet, hogy kevésbé problémás ajkakon jobban muzsikál, de high-end kategóriában szerintem gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 30.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.