fallback image
img
New

3000 Ft - MAC Pro Longwear Paint Pot - Bougie

Kedves Érdeklődő! :)

Kihasználatlanság miatt válnék meg eladásra kínált termékeimtől.

Kérlek nézd meg a többi termékemet is, amelyeket itt megtalálsz.

A járványra való tekintettel a személyes átvételt korlátozottan tudom biztosítani, így többnyire csak a postán maradót és a Foxpostot tudom vállalni. Ha mégis személyes átvételhez ragaszkodnál, kérlek még a leütés előtt egyeztessünk, hogy mikor és hogyan tudom az átadást megoldani. Köszönöm!

A sok negatív tapasztalat után arra a döntésre jutottam, hogy frissen regisztrált/értékelés nélküli krémmániásoknak nem tudom elfogadni a vásárlási igényét. Elnézést kérek mindenkitől az egy kalap alá vételért, de sajnos sokkal több rossz, mint jó tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban.

A Foxpost esetében autómatából autómatába 1100 Ft-ért buborékos borítékban, postán maradóként pedig csak ajánlott levélként adok fel bármit is, ennek a díja 950 Ft.Kérlek, ha nem személyes átvételt szeretnél, ezt vedd figyelembe.

Ha alkudni szeretnél, azt kérlek ne a leütést követően tedd meg, hanem már előtte. Ha valaki több terméket is vásárol, természetesen hajlok a közös nevezőre, de ez megbeszélés tárgyát képezi. Köszönöm szépen. :)

Szállítás

Személyes átvétel Budapesten, Csepelen, a Csepel Plázánál/Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Feltöltve

2022.01.14.