MAC

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2019. november 25.

Lelőhely:   MAC szaküzlet

Gazdag, krémes formulával, mely vibráló intenzitást ad, fényes dimenziókat és csillogó, gyöngyházszerű hatást biztosítva. A hosszantartó, dúsan pigmentált színek szemhéjpúder alá bázisként is használhatók.

Ár: 6500 , Eladó: Ella1
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Fizetés előre utalással, Foxpost vagy posta megoldható, szállítási költség a vevőt terheli

Moncherrys

2021. február 16.

Nagyon sok árnyalatom megvan, magamon is és mások sminkelésénél is előszeretettel használom önmagában vagy port is viszek rá. A kedvenc a Painterly és a Groundwork árnyalat. A szaténosak mint pl VINTAGE SELECTION nem annyira jött be. Kíváncsi vagyok a zúj árnyalatokra milyenek. Alapvetően szeretem alapként használni vagy bizonyos árnyalatait önmagában is felkenni. Vékony rétegben érdemes felvinni és rögtön kell rá sminkelni tapasztalataim szerint,hogy szépen mutasson az alkotás,hamar szárad. Tartósabbá teszi a sminket, és gyengébb minőségű szemhéjpúderek jól mutatnak rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Vicasminkel

2020. október 28.

Bare study és Painterly árnyalatokat ismerem,mindkettőt kb. egy éve használom rendszeresen. Bare study egy szép,visszafogott halvány pezsgőszín, a Painterly színként teljesen jellegtelen, ezt szemhéjalapnak használom, nagy-nagy megelégedéssel. Egész nap tartja a szemfestékemet, bármilyen minőségűt is viszek fel rá. Annyi a titka szerintem,hogy leheletvékonyan kell eloszlatni az egész szemhéjon (ami nem is olyan egyszerű, nekem legalábbis gyakorolnom kellett, hogy ne essek vele túlzásba), de ha ez sikerül, akkor csodásan működik szemhéjbázisként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

lenochka

2020. október 9.

A színek intenzívebbek rajta. Ennyi!
Nem rossz, de nem is eget rengetően szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

A színek intenzívebbek rajta. Ennyi!
Nem rossz, de nem is eget rengetően szuper termék.

mlexa

2020. július 30.

Painterly árnyalatban vettem meg a Glamour napok alkalmával. Sokat gondolkodtam rajta, mivel a The balm alapommal is teljesen elégedett voltam. De mindig bennem volt az érzés, hogy hát annyira dicsérik, ki kellene próbálni ezt is... Egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem! Hihetetlenül krémes, könnyű felkenni, és a színeket pár mozdulattal el lehet rajta dolgozni! Kevés kell belőle, szóval teljes áron elég borsos az ára, de azt gondolom, hogy naaaaagyon nagyon sokáig elég lesz. :) 12 órában dolgozom, olajos szemhéjam van, de ezzel a termékkel simán kibírja a munkaidőt, plusz az utazásokat is a szemsminkem, tehát nagyjából 14 órát!! Valószínű, hogy az esküvői sminkemnél is ezt az alapot fogom használni, mert egyszerűen tökéletes! Ha még ebben az életemben elfogyna, biztos újraveszem! Vannak olyan színek, amik önmagukban is használhatóak úgy olvastam, most azokon gondolkodom :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Colette221

2020. február 7.

UPDATE: Sikerült 12 órát tesztelnem. A vèlemények alapján arra számítottam, hogy a nap végén is ott lesz. Hát nagyon nem. Az én szemem nem annyira olajos és nem is szokott csíkozódni a festék, ráadásul tél van, nemizzad az ember.. Ezzel a cuccal nap végére siralmasan néztem ki, pedig sokat sem tettem a szememre. 6 órát bír, de sajnos nálam tovább kéne tartania magát..

Soft ochre árnyalatban van meg. Tegnap próbáltam ki először, és akkor nagyon nem tetszett. Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad. Szomorú voltam, mert kiadtam ezért a termékért 4800 ft-ot, feleslegesen (itt KM-en vettem).
Azonban 6 óra elteltével a sminkem ugyanúgy nézett ki, mint mikor feltettem, pedig nekem olajosabb a szemhéjam. A mennyiséggel vigyázni kell, nem szabad sokaz felvinni, mert akkor csíkozódik.
A színe szerencsére nem olyan sárga, mint a netes képeken, de akinek hófehér a bőre és csak magában szeretné használni szemfesték nélkül, annak sárgás lehet.
Tesztelem majd 12 órás viseléssel is, akkor update-elek. Addig négy csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

NovakneViki

2020. február 2.

Pekár Magdi top 10 Mac videója alapján tetszett meg. És a douglas év végi minden sminktermék 20% akciója keretén belül ruháztam be a Vintage selection és a Groundwork árnyalatokra.
A vintage selection esetében megtetszett a fényes highlight hatás, míg a groundwork esetében, pont az ellenkezője, hogy abszolúte matt, semmi fény. Az előbbi kiemel, míg az utóbbi mélyít.
Tartóssága nekem mindkettő változó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 2.

Tartóssága nekem mindkettő változó.

lichtnori

2019. október 23.

2016. november: Három színnel rendelkezem: Stormy Pink, Perky, Soft Ochre. Minőségileg nincs köztük különbség, mindegyiket szeretem. Míg a többség a Painterly árnyalattól van beájulva, nekem ilyen a Soft Ochre, ami jól illeszkedik a sárgás tónusú bőrömhöz. Szuper jó szemhéjfesték alapnak, világosabb is, mint a Painterly, ezáltal a színek is intenzívebbek rajta. Szó szerint kinyitja a tekintetet, korrektorként is jól funkcionál szem alá. A beszáradástól úgy próbálom védeni, hogy gyorsan használom és használat közben szájjal lefelé fordítom. Nehéz róluk bármi újat írni, én is csak ismételni tudom a többieket, hogy -bár drágának tűnik- de sok van benne, tartós, de nagyon, könnyen felvihető, sietős napokon ujjal is tökéletesen eldolgozható. Csak ajánlani tudom, mert én magam is nagyon szeretem.
2019. október: Az első véleményem írása óta eltelt egy 'kis" idő. :-) Azóta a fenti három szín mellé beszereztem az "Antique Diamond"-ot is. Ezért jöttem updatelni. Maga a szín nagyon tetszik, de a tégelyben szinte észrevehetetlen apró csillámok vannak. Paint Pot ide vagy oda, de a szememre felaplikálva hullanak, mint a fene, és ezt nagyon utálom! Ha csak maga a szín lenne, ez a piszkos zöld, csillámok nélkül, nem lenne semmi bajom a termékkel, mert maga a szín tartós, csak felkenve fél óra múlva a csillámok lemásznak a szemem alá, az arcomra, és innen aztán viszem szét őket minden fele. Arra a következtetésre jutottam, hogy maradok a matt színeknél, mert ők tényleg szuperek. Tartósak, nem kenődnek, és nekem egy sem száradt még be, pedig évek óta használom. Na most a pontozással meg vagyok lőve. Levonok egy csillagota csillám-hullás miatt. Amúgy három év elteltével is szerelem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Natalie

2019. július 8.

Soft Ochre. Mindent elfed a szemhéjon,remek alap és ez aztán kihozza a maximumot a felvitt színekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

mnikc

2019. július 7.

Painterly árnyalatban van meg , szemhéjalapnak használom.
Nagyon szeretem, szuper tartós rajta minden

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

Painterly árnyalatban van meg , szemhéjalapnak használom.
Nagyon szeretem, szuper tartós rajta minden

katagali92

2019. február 25.

Nekem is a Painterly árnyalat van meg, egy Douglas-ban dolgozó leányka ezt ajánlotta, bár én a Soft Ochre-t akartam megvenni lévén hogy sárgás a bőrtónusom inkább, de igazából nem bántam meg ezt sem. Az egyetlen olyan dolog, amiről soha nem mondanék le, egyszerűen kötelező darab azoknak akik igényes szemsminket szeretnek készíteni és hordani. Mióta használom kinyílt előttem a világ, ezt állítom. A szehéjfestékek csak úgy csúsznak rajta, gyönyörűen eldolgozhatóak fölötte és szépen a helyén tartja őket. Imádom. Bár azért még a Soft Ochre árnyalatról nem mondok le. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.

Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.