fallback image
img
New

Avon Anew Ultimate Gold Peel Off Lehúzható Arcmaszk valódi aranykivonattal

75 ml

Leütés előtt kérlek, nézz utána az illatnak/színnek/állagnak/fedésnek stb., győződj meg róla, hogy valóban szeretnéd. A "Megveszem" gombra kattintással elfogadsz minden itt felsorolt paramétert és a terméket a meghirdetett állapotában, visszamondás/visszavétel a fentiek miatt nem lehetséges. Köszönöm a megértésed!

• Olvasd el figyelmesen a hirdetést, ha kérdésed van, még a termék leütése előtt írj a termék alá kommentben, vagy a gulyas.monika1988[KUKAC]gmail.com-ra.
  • Kérésre küldök még fotót a termékről.
  • Személyes átvétel: Budapesten [Mester utca, Corvin-negyed vagy -pláza, Boráros tér, Újbuda központ/Allee, Sasadi út/Kelenföld M4, Astoria, Kálvin vagy Blaha], fizetés átvételkor a helyszínen. Hétköznap munkaidő után (helyszíntől függően kb. 16:35/16:50/17:05-től), de esetenként hétvége is megoldható. Vidéken: Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske.
  • Posta/Foxpost csomagautomata: csak előre utalás esetén, utánvét nem lehetséges! A feladás díja a vevő költsége: vételár+feladási költség (méret vagy súly alapú elszámolás). Ha mást szeretnél, vagy tudsz olcsóbb megoldást, természetesen nyitott vagyok rá.
    Általában az utalás napján küldöm is (előre jelzem mikor fog menni), de 1-2 napon belül mindig megtörténik a csomagfeladás, melyről igazolást is küldök.
  • Eladni szeretnék, de csere is érdekelhet (árbeszámítással, a különbözet rendezésével).
  • Kencemániás magánszemély vagyok (-> én is fizettem a termékekért), és hajlamos túl sok dolgot felhalmozni. Folyamatosan frissítem az oldalam.
  • A termékeimre eredetiségi és minőségi garanciát vállalok! Ha úgy érzed, hogy kifogásolható terméket adtam, jelezd 1 héten belül, és visszafizetem a termék teljes vételárát a visszajuttatást követően.

Az alábbiakat szeretném kérni leendő partnereimtől:

• Leütés után felveszem veled a kapcsolatot –> erre kérlek 48 órán belül válaszolj.
  • A későbbi kommunikáció során is jelezz vissza 2 napon belül (ezt én is igyekszem maximálisan betartani). Ha pl. elutazol, és emiatt nem tudsz írni egy ideig, jelezd előre. Természetesen megértem, és később visszatérünk rá. Ha nem szólsz, azt fogom hinni, hogy csak eltűntél…
  • A gyors, hatékony kommunikáció és találkozó/csomagfeladás mindkettőnk érdeke.
  • Ha 1 hétig nem reagálsz a leveleimre (és erről nem szóltál előre), akkor automatikusan 1 csillaggal jutalmazlak + a termék újra eladóvá válik.
  • Ha valamit máshogy szeretnél, esetleg meggondoltad magad, ne tűnj el, hanem beszéljük meg - ez így korrekt. Biztosan találunk valami megoldást!

Az utóbbi időben sajnos sok negatív tapasztalatom volt, ami miatt kénytelen voltam ezeket a szabályokat bevezetni. Ha úgy érzed, hogy nem méltányosak az elvárásaim, és/vagy nehézséget okozna betartásuk, legyél kedves inkább mással üzletelni.

Köszönöm, hogy elolvastad és tiszteletben tartod a fentieket és örülök, ha bizalmat szavazol nekem! ;)

A vásárlások mellé ajándék termékmintá(ka)t is adok -> ezeket keresd a termékeim közé feltöltve, és válassz a végösszegnek megfelelően. :)

> > > További eladó termékeimet ITT találod!

Eladó

minaya

Szállítás

Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

Feltöltve

2019.02.16.

Állapot

Új, bontatlan csomagolás, sosem használt (eredeti dobozában, védőfóliával)

A vásárlás dátuma

A lejárat dátuma