Avon

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: AdriennP, az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2018. november 29.

Ár:   1999 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Luxus lehúzható arcmaszk valódi aranykivonattal.

• segít javítani a bőr textúráját
  • eltávolítja a szennyeződéseket és a száraz, hámló bőrt
  • segít simábbá és ragyogóbbá varázsolni a bőrt

Ár: 1300 Ft (+ postaköltség) , Eladó: ZiMe
Állapot: új, bontatlan, celofáncsomagolásos dobozban, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: banki átutalás után postán küldöm, vagy személyes átvétel lehetséges Újpest központban
Ár: 800 Ft , Eladó: deezsina
Állapot: 2-szer próbált, kicsit kopott a csomagolása, Helyszín: Budapest belváros, közlekedési csomópontok (Fővám, Rákóczi, Móricz), fizetés: Személyesen, kp vagy utalás

bélám

2021. február 3.

Rendesen csípi az amúgy egyáltalán nem érzékeny szememet. Árad belőle az alkoholos szag, plusz túl van parfümözve.
Szerencsére nem az enyém volt, csak kipróbálhattam. Semmi hasznos összetevő nincs benne!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

sztike

2021. január 23.

Ajándékként csapták hozzá az egyik rendelésemhez, de én őszintén szólva nem értem a lényegét. Nem igazán értek a kozmetikumok kémiájához, de ahogy én elnézem, ebben semmi olyan összetevő nincs, ami a bőrömet ápolni, hidratálni tudná. Pont annyi és olyan dolog van benne, amitől arany színű és száradás után lehúzható. És ennyit is tud, nem többet, nem kevesebbet. A lakótársammal a spa-nap részeként szoktuk feltenni, de csak az érzés kedvéért, mert hatása semmi sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 23.

Tviki993

2020. június 17.

Update:
Na én nem tudom mi történt a legutóbbi használat óta de visszajöttem lepontozni!
Na ez az amit ki is dobtam, én nem szoktam foglalkozni igazán az alkohol tartalommal, na de ez...
Felkenem és àrad belőle az alkohol szag, nagyon dúrván.
Szép , hogy ilyen arany színe van, könnyű lehúzni, utánna talán puhább a bőröm.
Ha nem lenne ilyen erős alkohol szaga akkor elhasznàlnám, de így kukába került.

27 éves vagyok így nekem bőven elég ez a termék, gyorsan szárad, könnyen egyben lehúzható.
A bőröm utánna egységesebbnek látszott, puhább lett és a pórusokat összehúzta!
Nem csodaszer, de nekem elég :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Update:
Felkenem és àrad belőle az alkohol szag, nagyon dúrván.
Szép , hogy ilyen arany színe van, könnyű lehúzni, utánna talán puhább a bőröm.
Ha nem lenne ilyen erős alkohol szaga akkor elhasznàlnám, de így kukába került.

A bőröm utánna egységesebbnek látszott, puhább lett és a pórusokat összehúzta!
Nem csodaszer, de nekem elég :)

ReiShiltenphie

2020. április 21.

A lehúzhatós maszkokat imádom a legjobban. Ajándék volt, magamtól biztos nem vettem volna meg. A színe nagyon tetszik. Nem lett tőle a bőröm se szebb, se puhább. Én kétnaponta használom, lassan el is fog fogyni. Van mellé még egy Avonos arcmaszkom amit iszonyatosan rossz leszedni, szétszakadozik és le kell kaparnom az arcomról, ez az arany maszk viszont könnyen lejön, de ennyi amit pozitívumként tudok mondani róla, mert az árát azt nem éri meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

burkifli

2020. április 20.

38 évesen is szuper hatással van ez a termék az arcomra. Kombinált a bőröm, de nagyon szeretem ezt a luxus kényeztetést. Simává és és puhává teszi az arcbőrt, hetente egyszer használom. Második tubust kezdtem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

PattiiT

2020. január 5.

Szerintem nagyon kis csajos, egész jó illatú termék. Mókás felkenni, lehúzni. Nagy eredményt nem kell tőle várni, nekem eltávolította az elhalt hámsejteket és kisimulttá tette a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

SugarB

2019. október 17.

Szeretem a lehúzkodós arcmaszkokat, egyből lecsaptam rá, mert csillogós, arany, sok mindent ígért. Nagyon szívesen használtam el, szebb volt a bőröm tőle, és pihe puha. Hozott egy kis luxus érzetet a mindennapokba, de a hiányát nem érzem kifejezetten, olyan tipikus kategóriájában jó termék, ha lehúzható maszkra vágyok ezt fogom megrendelni, de nem kötelező elem számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Mia0602

2019. június 21.

Ez az első maszkom ami lehúzható. Szeretem amikor szárad és feszíti az arcom. A lehúzás a csúcspont! Mindíg szerettem a hámlást is leszedni, főleg ha jó nagy darabokban jött. De, hogy lett a fejem búbjáig arany a hajam? Sosem fogom megérteni. Az árát sokallom .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 21.

avealena

2019. május 19.

Nem igazán nyűgözött le, igaz simább és puhább lesz tőle az arcom, de nem csinál sok mindent ezen kívül. A hámló, száraz bőrt nem szedi le rendesen, az illata ez elején még tetszett, de mindig miközben kenem fel magamra szinte olyan maró szaga lesz, hogy köhögnöm kell tőle. Az összetevői sem a legjobbak, próbálom kerülni a parabénos termékeket, plusz szilikon és alkohol is van benne. Elhasználom, de nem hiszem hogy újra megvenném valaha is. A hatása három csillagot érdemelne, de a csúnya összetevők és a szaga miatt csak kettőt adok neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Dominika28

2019. április 7.

Még november - december között rendeltem gondoltam miért is ne egy próbát megér. Heti egyszer használom és még mindíg van benne. Az állaga picit sűrü, gyorsan megszárad és nem hagy maga után ragacsos érzést szép selymes és puha lesz tőle az arcom. Biztos ,hogy visszatérek majd hozzá is időként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Antioxidánsok: BHT