fallback image
img
New

Hada Labo Gokujyun 3D Retinol Firming & Lifting Milky Lotion

2018. novemberében egyenesen Japánból rendelt 140 ml-es kiszerelésű Hadalabo 3D Retinol Milky Lotion eladó, közel 3/4-e megvan a terméknek. Tetszett, de meguntam, így továbbadnám. Igény esetén tudok még képet küldeni.

FONTOS! Ha kérdésed lenne, leütés előtt egyeztessünk itt vagy e-mailben (selmeczireka@gmail.com). Ha szeretnéd a terméket és leütöd, akkor kérem, hogy 2 napon belül vedd fel velem a kapcsolatot e-mailben, ellenkező esetben nem tudom Neked tartani a terméket.

Fizetési feltételek és szállítás/átadás: személyes átadás a fenti helyeken előre egyeztetett időpontban megoldható vagy előreutalás után, postán maradó ajánlott levélként tudom igény szerint küldeni. A postaköltség termék árán felül + 685 Ft (súlyhatáros, éppen ezért változhat a díj). Utánvétre nincs lehetőség. A személyes átadást jobban preferálom, de az időpontban is egyeztetni szükséges. Szép napot kívánok Neked :-)

Szállítás

Budapesten személyes átadás-átvétel megoldható (preferált környékek: Allee, Astoria, Móricz Zsigmond körtér, Kálvin tér)

Feltöltve

2019.04.14.