Hada Labo

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: orybea, az összetevőket feltöltötte: anna990, Módosítva: 2016. június 23.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egy csepp a szép, kortalan bőrért. Ez a tej emulzió része a prémium 3D öregedésgátló sorozatnak, a Hadalabo legfejlettebb termékeinek. Gokujyun alfa 2013. augusztusában megjelent új technológiája a 3D-s hyaluronsav, retinol és hidrolizált kollagén.

• Retinol - a kor meghazudtoló feszesítő hidratáló
  • Kollagén  - kiemeli és megerősíti a bőrt
  • Hialuronsav - intenzíven hidratál, miközben a bőr puha és rugalmassá válik

Azonnal pótolja a nedvességet, hidratálja a bőrt belülről. Jelentősen kisimítja a finom ráncokat így a bőr puhává, rugalmassá válik és új életre kel. Rendszeres használata javítja a bőr rugalmasságát, ragyogását és a fiatalos megjelenését. Előkészíti a bőrt, hogy teljes mértékben magába szívjon más retinol termékeket.

A bőr pH-jával egyensúlyban van. Kevéssé irritál. Illatanyagoktól, ásványi olajaktól, alkoholtól és színezőanyagtól mentes.

Remi

2020. május 31.

Szérum előtt használom este a tisztítás után. Olyan mint egy jó postás, berántja a hatóanyagokat a bőrbe. Állandó kísérője lett a rutinomnak. Szeretem, hogy nagy kiszerelésű, higiénikusan adagolható. A csomagolás gagyi, de ez ne tévesszen meg senkit. Önmagában nem csodaszer! A szérum és a krémezés előtt érdemes használni! Itthon talán a tonik a hasonló, csak Ázsiában több dolgot is belepakolnak mint itthon a vizes tonikokba. Abszolút újravevős és állandó segítőtárs a ráncok elleni harcban. Nagyon szeretem. (A retinol %-ra én is kíváncsi vagyok, hátha tudja valaki.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

Pongyos

2020. február 23.

Nagyon jól hidratál és feltölt. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Nagyon jól hidratál és feltölt. Nagy kiszerelése miatt sokáig elég.

VikiM1987

2018. november 28.

Nagyon sokáig vártam,hogy írjak erről a termékről.
Szerettem volna az esti rutinomba retinolos termékeket iktatni,és a hada labo 3d retinol termékcsaládjára esett a választásom. (Lotion+Milky)
Míg az arbutinos termékeiknél azonnali hatást tapasztaltam,ennél elmarad ez a WOW érzés.
Sokáig azt gondoltam nem is fogom újra venni,olyan semmilyen hidratáló lötyinek tűnt.
Viszont 1-2 hónap használat után arra lettem figyelmes,hogy az arcom sokkal fiatalosabb,mintha lifting hatása is lenne(!),és igen ránctalanít,csak úgy tűnik nem azonnal látjuk a hatását.Szerintem pár évet fiatalított az arcomon,biztos vagyok benne.
Egy szó mint száz,marad a rutinomban,valóban amolyan "láthatatlan" , "megfoghatatlan" segítőtárs. 🥰

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Nagyon sokáig vártam,hogy írjak erről a termékről.

random

2018. március 2.

őszinte leszek: még fiatalnak számítok, nem látok nagy változást ráncok tekintetében, de úgy gondoltam, megelőzésre elég lesz. valamivel viszkózusabb, mint a c-vitaminos (abból reggel használok 7 cseppet), úgyhogy emiatt, illetve mivel az a-vitamin fényérzékeny, este szoktam felvinni 5 cseppet, niacide gél után pár perccel, aztán -tél lévén- egy olajosabb arckrémet. reggelre be is szívódik minden, és tényleg mintha valamivel feltöltődöttebbnek nézne ki az arcom, mint nélküle. de ennyi... mondjuk az utántöltő kiszerelés az árához képest gazdaságos, szóval lehet újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

JuditTTT

2017. június 7.

Semmi különös hatást nem tapasztaltam. Egy sima kis tonik hatásával ér fel. Sorrend: arclemosás után tonik, majd ez, és rá az esszenciák, szérum, stb. Akár ki is hagyhatom, ha hetekig nem használom sincs különbség. Nem egy arcmentő darab.

UPDATE: véletlenül kentem utána Missha Borabitot (ne kérdezd miért... kiment a fejemből, h. a borabitban is van retinol)... most épp a pokol égeti az arcomat második napja. Szóval óvatosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

tdobos

2017. május 12.

A tonik után használom az arcápolási rutinomban a szérum előtt. Szeretem a könnyű állagát, jól előkészíti a bőrt. Onnan tudom mennyire bevált, hogy kísérleteztem más termékminták formájában kapott lotionokkal és a bőröm egyszerűen nem volt olyan puha és telített. Aztán elfogytak, visszatértem ehhez és újra elégedettséggel nyugtáztam, hogy mennyire szereti a bőröm. Nem mindenki bírja a retinolos dolgokat, ki kell tapasztalni. Én úgy gondolom, hogy megfelelő helyen használva az arcápolási rutinban igazi segítség. Nem irritál, nem okoz pattanást. Nekem valószínűleg visszatérő termék lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 12.

PAncsi79

2016. november 15.

Szerencsére csak kis kiszerelést rendeltem belőle, mert ahogy az előttem véleményező, úgy én sem éreztem semmi hatását.
Híg, vizes/zselés szérum, amely enyhén hidratál ugyan, de az én bőrömnek ez nem elég. A retinolnak semmilyen hatását nem látom a bőrömön, gyakorlatilag nem veszek észre különbséget ha használom, illetve ha nem használom.
Ennél lehet sokkal hatékonyabb retinolos termékeket is találni. Elhasználom, mivel ártani nem árt, de biztosan nem fogok belőle nagyobb kiszerelést vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Lencseee

2016. augusztus 16.

Ezt is beszereztem, ha már ohmybrushviki áradozott róla. ez a hadalabo lotion is olyan kis semmilyen...az arbutinoshoz képest ez már sűrűbb, azt hittem, hogy talán majd ez okoz valamilyen érzetet, de erre sem reagált a bőröm sehogy. Magamra fogom kenegetni a palack tartalmát, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

jemelja

2016. július 9.

Mióta ezt használom szebb, pattanásmentesebb a bőröm, és a piros foltok is halványodnak. Mellette kitűnően hidratál. Ár-érték arányban elsőrangú. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

monike

2016. július 9.

Teljes imádat!:-))) Az utóbbi időben valami sokk érhette a bőröm: tombol a rosaceám, kinyomhatatlan patik lesznek rajtam... A cosrx AHA/BHA tonikja után használom ezt a lotiont: a kezembe öntök egy kicsit és úgy oszlatom el az arcomon, a maradékot szétkenem a kézfejemen...kb 1 perc után semmi ragacs, csak pihe-puha finom bőr! A gyulladt csomóimat, és a vörös erecskéket az arcomon reggelre szépen lenyugtatja... még csak pár napja használom, de már most egészségesebb az egész bőrképem; nekem ez is olyan újra vevős mint a COSRX aha/bha tonikja, és az innisfree volcanic foam-ja!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 9.

Antioxidánsok: BHT, Retinyl Palmitate, Thioctic Acid, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Soy Protein, PPG-10 Methyl Glucose Ether, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Cukorból származó összetevő, mely bőrpuhító szerként szolgál (szépé és simává teszi a bőrt), valamint illatjavító és nedvesítő anyag (segít a bőrben tartani a vizet).

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.