ELADÓKERESŐ

ÚJ, 2022-es karácsonyi EL blockbuster része -Estée Lauder Pure Color Envy Cheek Palette Enchanted Glow

ELKELT

Ár: 7000 Ft (+975 Ft ajánlott posta költsége)

Állapot: új, nem próbált, a képen látható állapotban

Eladó: szeliger (Eddigi eladások száma: 363, Pozitív visszajelzések: 243, Negatív visszajelzések: 0)

Feltöltve: 2022. október 31.

Hely: Budapest

Szállítás, fizetés: átutalást követően postán maradó ajánlott levélben

A termék Krémmánia oldala | Szabálytalanság jelentése

Leírás:

Eladó a képen látható limitált kiadású arcpaletta. 2022. karácsonyi koffer része, ezért saját doboza nincs. A kiadás Enchanted Glow névre hallgat, az árnyalatok sorban: 410 Rebel Rose, Modern Mercury, Bronze Goddess Medium 02. Nekem korábbi paletták részeként már megvannak ezek a színek, ismerem őket, ezért nem is próbáltam ki egyiket sem. A palettában a festékek szép, hópehely mintájú dombornyomást kaptak, ajándéknak is ideális. A képen két paletta szerepel, de csak a felső eladó, az alsót csak azért tettem alá, hogy látszódjon a paletta külső megjelenése. Tömege: 16 g (ez a festékek összes tömege, így szerepel a dobozon), kódja: T52

A TERMÉK KRÉMMÁNIA OLDALA