100% Pure

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: DreamyGirl, Módosítva: 2019. április 4.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hidratáló tisztító víz, amely gyengéden tisztítja a sminket, a fényvédőt, a felesleges zsírt és az olajat, és az egyéb szennyeződéseket, miközben gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Nyugtatja a bőrt.

Nem tartalmaz szulfátokat, szappanokat, mesterséges parfümöket, kémiai tartósítószereket vagy más toxinokat.

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.