183 Days by Trend It Up

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2018. október 4.

Kiszerelés:   2,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Metálos-matt finishű ajakfilc. Tartós viseletet nyújt anélkül, hogy szárítana.

4 árnyalatban kapható

Szofi1101

2019. április 29.

Akár csak az előttem szólók tapasztalata. Kézre felkenve csodás rózsaszín árnyalat, amit dörgölve se tudtam letörölni. Bezsongtam, hogy milyen tartós lesz, ezért megvettem, de a számon narancssárgás-metálos kinézetű volt, ami gyorsan megszáradt egy rétegbe ami nagyon szárított és minden ráncban és az ajkak találkozásánál összegyűlt. Kettő csillag csak és kizárólag azért mert szemhéjra el tudom használni, de egyébként rém nagy csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

devababa

2019. február 7.

A sok negativ velemeny ellenere nekem ez a termek nagyon bejon. Amikor felkenem teljesen magszarad majd utana teszek ra pici szajfeneyt. Szinben nagyon szep. Nem vagyok egy allandoan sminkelo tipus. Rajtam tartos szep a szin es ha iszom ugy sem jon le. Talan ami picit zavar az hogy szarit. Rolam nagyon nehezen kopik le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

KozmaNikolett2001

2019. január 13.

Nem valt be:( konnyen felviheto de a finishe nagyon nem hasonlo ahhoz amit leirtak rola es ossze all a szamon sajnos:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 13.

IrisAnn

2018. november 25.

Semennyire nem vagyok elégedett. Gyönyörű színekben dobták a piacra, de iszonyatosan rossz a termék. Felkenni precízen fel lehet, de szinte egyből összecsomósodik, sőt aztán annyira megszárad, hogy konkrétan lehámlik az egész. Ha víz éri, vagy nyál vagy akármi, akkor azonnal leolvad, semennyire sem tartós. Ez egy pénzkidobás, de tényleg, ne vegyetek ilyet. Megtévesztő, hogy kézfejen mennyire jónak és tartósnak tűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

nemethadri

2018. november 18.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, régóta kerestem hasonló színű és precízen felvihető ajakfilcet.
Csalódnom kellett :( a legelső nyál/víz csepptől már összefolyik és nagyon csúnya látvány...tényleg sajnálom de menthetetlen. Próbáltam aláalapozva, ajakbalcsammal együtt is, de ugyanaz a hatás :(
A szép színei miatt kap 2csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

A szép színei miatt kap 2csillagot.

TheaQueen

2018. november 17.

Megvettem,mert SOS szükségem volt egy narancsos árnyalatú,tartós rúzsra. A színe gyönyörű,viszont kicsit sem tartós. 10p után olyan hatást kelt,mint a 90-es évek elrontott ajakkontúr sminktetkói...viszont ha korrigálom,nem lesz réteges hatása,ami a gyorsan száradó matt rúzsoknál ritka,ezért jár egy plusz pont. Ha valakinek nem okoz gondot hogy 10 percenként a rúzsát korrigálja,és szerelembe esik egy árnyalatba,ami csak ebből a márkából kapható,annak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

MaFa

2018. november 16.

Hát ez valami rettenet. A boltba megtetszett a színe és, hogy pillanatok alatt rászáradt a kezemre. Meg is vettem,de minek. Sajnos nem olvastam el róla a véleményeket. Szóval felkentem, tök jól megszáradt, szép volt a színe is. Ittam egy korty vizet és az egész leoldódott, konkrétan éreztem, ahogy oldódik le a számról. Így hát, hogy ne vesszen kárba felkentem szemhéjtusnak. Teljesen jól funkcionál, nem kenődik el, szép a színe, könnyen lehet dolgozni a ceruza fejével. Akár mint egy szemhéjtus. De ettől függetlenül 1 csillagot adok, mert ez egy rúzs és rúzsként borzalom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Kesudio

2018. október 29.

Ez nagyon jujjj :/ Kinéztem magamnak, hogy milyen szuper, nyáron nem olvad, nem folyik, és ceruza, tök jól lehet vele dolgozni. Még jó, hogy kipróbáltam a boltban, így nem dobtam ki pénzt feleslegesen az ablakon. Szóval az van, hogy másodpercek alatt szárad, lehetetlen dolgozni vele, nagyon csúnya végeredmény nyújt, majdhogynem csontszárazon kerül fel a szájra, és letörölhetetlen. Egyszerűen siralmasan borzasztó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 29.

Dorottya92

2018. október 28.

Mikor megvettem, még nem volt értékelés írva róla Krémmánián... Kézfejen teszteltem, onnan alig tudtam letörölni, ennek meg is örültem, de persze a nyáltól azonnal szétfolyik. Sajnálom, mert azért nem igazán olcsó. Szép színe van, precízen lehet vele dolgozni. Annyit tudok menteni a helyzeten, hogyha száradás után áttetsző ajakbalzsamot kenek rá, akkor nem olvad le olyan hamar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Alexia

2018. október 24.

030-as Thunder árnyalat van meg. Először még gondolkodtam, hogy több színt is vegyek, mert tartósnak tűnt! De milyen jól tettem, hogy először maradtam a tesztelésnél! Szóval egyrészt kézre kenve teljesen más mint az ajkakon. Másik, hogy kézen tartós volt,a hogy kipróbáltam, de amint egy kis víz éri, leoldódik!!! Tényleg olyan mint a vízfesték. Persze erre már csak használatkor jöttem rá.
Annyira nem is mondanám olcsónak... Főleg hogy ilyen rossz minőség... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Annyira nem is mondanám olcsónak... Főleg hogy ilyen rossz minőség... :(

Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.