2M Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szalonok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2012. november 12.

Lelőhely:   körmös szalonok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Fixálást igénylõ fedõ gel lakk, amely RENDKÍVÜL könnyen leoldható így megkönnyítve a munkafolyamatot. Fixálás után hetekig extra tartós fényt kölcsönöz a körmöknek.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Orchid

2013. november 5.

Kb. egy évig volt ilyen zselélakkom, kicsit ráuntam, mert a körmösömnek csak 2 használható színben volt, mellesleg egyiknek sem volt intenzív színe, mindkettő sokkal fakóbb volt, mint elvileg lennie kellett volna.
A tartósságától sem voltam elájulva, kb. 1 hétig volt szép, ha szépen le volt zárva a vége, ha nem, akkor nagyjából 5 nap után felázott és lepattogzott körben. A második héten meg mindig berepedezett az egész felülete. Nekem amúgy mindig lecsiszolta a körmömről, így a végére már papírvékony lett alatta a körmöm és egyre jobban égett a lámpa alatt.
Azóta szerencsére megerősödött a körmöm (hála az Eveline 8W1-nek), így bármilyen gagyi lakk is 1 hétig tökéletes a körmömön (Essence BTGN-nel fedve), szóval soha többé zselélakk!!!

(Kicsit igazságtalannak érzem a lepontozását egy csillagra, nyilván annyira nem rossz termék, inkább csak rossz körmösbe futottam bele, de akkor se kéne többé...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

bvlgari001

2013. november 5.

Nagyon jó kis gél lakk, nagyon sokáig fényes marad és ennek a márkának rengeteg gyönyörű színe van! Imádom őket!

Update: Sajnos pont egy olyat fogtam ki ami egyszerűen nem akart megkötni. A többi színnél sosem jártam így. Visszavittem a boltba, az eladónő azt mondta, egy páran jöttek már vissza ezzel a panasszal csak másik színekből. Kicserélte, de nagyon hosszadalmas volt. Amúgy tényleg szép színei vannak, aránylag sokáig is tartanak, csak egy a problémám vele, nagyon vastagon lehet csak felkenni. Most egy másik márkára váltottam, 200 Ft-al drágább, de szerintem megéri. Egy csillagot levonok tőle, mert ettől függetlenül tényleg szép színei vannak, tartósnak is mondható, aránylag nem is drága, csak most egy picit csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

szansza0518

2013. június 28.

Hát csalódtam!
Nekem minden termékem, műkörmözés során 2M beautys. Nem levegősödnek, tartósak, szépek, és egyszerű velük a munka. Ezért bíztam a gél lakkjukban is.DE feleslegesen.Mintha nem is ugyanaz a márka lenne. 1 hétnél tovább nem bírja, hajmosás, mosogatás közben felválik... (egyébként 4 színt vettem+alap, fedő és egyik se nyerte el tetszésem. Pedig más márkánál akár 2-3 hétig is bírta.)
Mondjuk most megújult kiszerelése van, annak még adok 1 esélyt , hátha jobban sikerült! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 28.

Hát csalódtam!

kkornelia

2013. május 23.

Nekem nagyon tetszik ez a géllakk! Már egy rétegben szépen fed, 1 hetet bír ki, bár az ára olyan, mint egy jobb körömlakknak, szóval ezzel is elégedett vagyok. Viszont csak 2m beauty fedőlakkal, másik márkájú fedővel betöredezett a felülete és ezáltal le is pattogott a végeken. Viszont amióta megvettem a saját fedőlakkját, nincs ilyen problémám. 4 pontot kap, mert kicsit sűrűbb, mint szerettem volna, ezáltal nehezebb kenni is (de azért egyáltalán nem vészes, csak ha nagyon kukackoskodni akarok:) ).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Barbi2013

2013. február 17.

Update: valószínűleg a lámpák volt a ludas, most jól sikerült! A két véleményemmel együtt összességében (5+3 per 2) 4-esre értékelem, a vastagon kenhetősége miatt, de a színe, ára alapján nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Barbi2013

2013. február 16.

Sajnos az első használat botrányosra sikerült, s bár nem vagyok profi, eddig már vagy 10-15 sikeres gél lakkozáson vagyok túl. Elég sűrű ez a gél lakk, sokáig lámpáztam, de a végén ragacsos maradt, majd a nap végén ragaccsal együtt húztam le a körmömről. :-( Tudna valaki tippet adni, hogy mit rontottam el? Hozzáteszem, moonbasa nails alappal (primer, bonder) készítettem el. Azóta nem mertem hozzányúlni. Kinek milyen tapasztalata van? Nekem eddig a Crystal nails a legjobb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Ci 73900, CI 74160, Black 2 / CI 77266, Ci 56298, CI 77492, CI 77491, Iron Oxides, CI 77491, Ci 39000, Red 6 / CI 15850, Ci 12475, Orange 4 / CI 15510, CI 60725

Színezék. Piros.

Színezék. Narancssárga.

Szintetikus színező anyag. (Lila)