2MBeauty

Ár:   1590 Ft és 2290 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   5 ml és 13 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szata1, Módosítva: 2020. december 7.

Ár:   1590 Ft és 2290 Ft
Kiszerelés:   5 ml és 13 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Természetes árnyalatú, közepesen sűrű, rendkívül rugalmas 2 az 1-ben színezett alapozó gél lakk. Kiváló tapadása miatt külön gél lakk base-t nem kell használni. Egy és két rétegben is használható, így tetszőlegesen szabályozható a színek erőssége. Körömerősítésre, enyhe C-ív kialakításához és francia gél lakkozáshoz is tökéletes választás. Oldható. Kötési idő UV lámpában 1 perc, UV/LED lámpában 0,5 perc.

6 árnyalatban kapható

szata1

2020. december 30.

Cn compact base helyett kezdtem el használni, nagyon szeretem. Ahhoz képest sűrűbb, de szépen terül és nem mászik el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 30.

Antioxidánsok: p-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Szintetikus színező anyag. (Lila)